Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nechat to v těch mrazech?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
qaqaqaqarf
Nový Člen

Karma uživatele qaqaqaqarf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 8  

Nechat to v těch mrazech? Příspěvek č. 1

Sklízíte už kytky kvuli mrazům co teď jsou? Moje kytky by potřebovaly ještě tak týden/dva, ale bojím se že to chytne plíseň nebo to zmrzne.

Old Post 26-09-2018 v 07:24 AM
qaqaqaqarf je offline   Profil uživatele qaqaqaqarf   Find more posts by qaqaqaqarf   Foto galerie člena qaqaqaqarf   Click here to Send qaqaqaqarf a Private Message   Add qaqaqaqarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 2

Ahoj, nedávno jsem viděl nějaky hnojivo do mrazu https://www.hotchilli.cz/hnojiva/ev...plotach--250ml/
za tu cenu nevim nevim možná to funguje ..
já sklidil co bylo zralé a co ještě ne tak jsem tam nechal a postupně to sklízím ..
moje kyti(Critical +2.0) taky potřebují ještě 2 možná i 3 týdny .. uvidím příští týden jak jim bude, při nejhorším objednám foliák a prostě to zakryju
Taky dneska to nastříkám GA3 a Ethephonem .. což by mělo pomoct při tom mrazu a taky rychleji dozrát .. o ten týden dříve by to možná i bylo
Hodně štěstí a ať se dočkáš sklizně


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 26-09-2018 v 08:08 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

Taky to budu muset asi nějak řešit. Já kytky na večer asi budu schovávat do bytu z balkónu. Naštěstí přízemní teplota mě moc netrápí, balkón mám asi 15m vysoko.
Mít to venku, tak to zkusím něčím přikrýt přes večer aby to nepromrzlo úplně. Možná bych zvážil ostříhaní velkých listů aby se minimalizovalo chytnutí listové plísně nebo plísně obecně. I když zase místa po utrhnutých listech mohou být tak fajnové místo na založení plísně. Já i Linkot máme problém pač máme oba Roayal Medic a ten začal kvést až na začátku září. Předpokládám, že budu snad sklízet až někdy koncem října:/

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 26-09-2018 v 09:51 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4

Mraz nevadi, sice to zpomaluje zrani, ale na druhou stranu se kyti pekne vybarvej mnohem horsi by byl dest...jinak to vidim taky tak, ze budu sklizet postupne a spodky tam necham klidne do listopadu

Old Post 03-10-2018 v 11:31 AM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TST
Nový Člen

Karma uživatele TST - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 14  

Re: Nechat to v těch mrazech? Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od qaqaqaqarf
Sklízíte už kytky kvuli mrazům co teď jsou? Moje kytky by potřebovaly ještě tak týden/dva, ale bojím se že to chytne plíseň nebo to zmrzne.


Já jsem sklidil .. bál jsem se toho samého tak to šlo dolu 😏

Old Post 07-10-2018 v 16:29 PM
TST je offline   Profil uživatele TST   Find more posts by TST   Foto galerie člena TST   Click here to Send TST a Private Message   Add TST to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

Doteraz stoja, užili si pekné babie leto, plieseň presne 0%, koncom týždňa kosa.

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 17-10-2018 v 14:40 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 7

Dneska už to všechno šlo dolů Tenhle týden byl asi poslední co bylo jakž takž počasí


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 26-10-2018 v 20:43 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6934510 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív