Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OUT 2019 - Green Poison F1 & Jack 47 F1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Obecné Můj OUT 2019 - Green Poison F1 & Jack 47 F1 Příspěvek č. 1



Zdravím komunito, moc jsem se těšil na tento moment. Další sezona je tu!!

Předchozí pěsty:
1. indo Green poison F1, Happy Auto Blueberry - soil
Outdoor 2018

Semena:
Kupoval jsem Green Poison fast version a Jack 47 fast version od SWEET SEEDS.
Důvod byl ten, že minulý rok v OUTu i INu jsem jsem GP F1 a je to prostě supr čupr modýlek ... a tenhle rok si to chci dát znovu a s ním i jeho "brášku" od stejné seedbanky a to f1 verzi JACK 47! Na toho jsem moc moc zvědav.

Dal jsem klíčit 4x GP , 3x J47 ... dnes jsem koukal a naklíčilo:
4/4GP a 2/3 J47(zatím) snad se ještě chytne.
Chci nasazovat minimálně 4-5 , max 6 rostlinek
Dám vždycky radši více zasadit .. kdyby jedna byla retard / prostě se něco stalo .. a vyberu lepší phena ty si nechám .. retardy nebo tak, tak někomu dám ať si to hodí třeba do skleníku. Vždycky se najde někdo kdo si vemu za free sazeničku.

Zahrádka:
Vykopal jsem díru asi 50x50x50cm, zatím mám jen 4 díry .. zbytek dodělám podle osazenctva koncem dubna.
Hlínu jsem koupil 2x70L univerzál ...
Celkové složení mého substrátu je:
140L kupované univer. hlíny.
Můj po domácku nastrouhaný perlit
5ti letý hnůj přímo ze zahrádky
a vykopaná kvalitní hlína
= to vše smícháno a proházeno přes síto. Poměry nevím .. dával jsem nějak od oka

A tentokrát jsem dal více pozor na rozestup .. minulý rok to bylo dost ťip ťop .. ted tam mám mezi jednotlivými mezeru tak "krok a něco"

+ budu si dělat na 4 rostlinky SCROG ..
Mám objednanou síť a takové skřipce na stonky + použiju kolíčky od stanu na startovní roztahování
Jako "rám" pro sít použiju asi dvě kozy, nebo si něco utluču z prken .. to ještě do konce května nějak vymyslím

Zahrádku fotky přídám někdy koncem května po vysazení ven

Hnojiva:
Růst:
Kravinec, Kopřivy = klasika domácí ,
kupované: Biobizz= Fish mix, Alga, nově zkusím i Rooting a B-52 od Advanced Nutrients.

Květ:
Plagron: Bloom 5L, Grow 1L, PK13-14 1L.
BioGreen: X-BLAST 250ml - fajnovka, kterou jsem objevil minulý rok při OUTu.
Advanced Nutrients: B-52 1L, Nirvana 250ml, Overdrive 250ml, Bud Candy 500ml, Fawless Finish 250ml, SENSI CAL-MAG XTRA 250ml a možná zkusím i Rhino Skin.
Biobizz: Top-max 500ml

Jestli máte i nějaký nápad na nějaký "ňamky" co bych mohl zkusit, dejte vědět do komentů

Start [1.4]:
GP, J47 - 29.3 klíčení , DNES 1.4 JDOU DO HLÍNY!

Jako první substrát mam All-mix od Biobizzu .. dávám do pivních 0,5L kelímků plastových.
All-mix jsem včera ráno trošku prolil. Aby se "aktivovali" tam ty látky, když je to ten allmix ... minulý rok jsem to nedělal a nic se tím nepos*alo, ale prý se to má dělat

PS:
V kelímkách to chci držet do 15-20. května cca .. , kdyžtak to tam někde ještě přesadím , uvidím podle situace.

Tenhle rok jsem začal asi o 15-25 dní dřív než ten minulý rok.

A nově chci zkusit na doporučení kamaráda hnojit ve fázi v kelímkách většinou přes listy. Možná zkusit hnojit přes listy třeba jen 2 rostlinky .. jen tak na zkoušku, kámoš říkal, že je to lepší .. tak jsem zvědavý. Baví mě zkoušet nový věci tak uvidíme.
Minulý rok jsem zkoušel i nějaky rostlinný hormony, který se používají na vinnou révu
a výsledek byl celkem uspokojivý. Tenhle rok to možná taky na sadím třeba jen na jednu rostlinu.

Cíl:
Můj cíl na tento rok je vypěstovat supr čupr kvalitku jako před rokem, a to s větším výnosem přitom s menším počtem rostlin
Takže 4-6 rostlin a přes 1.5kg

V tomto threadu s každým rád pokecám, prodiskutuji a přečtu si rád nějaký nápady,rady,připomínky ... tak se nebojte a pište

Všem přeji hodně štěstí s novou sezonou a pěstu zdar!


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 01-04-2019 v 10:24 AM

Old Post 01-04-2019 v 10:04 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Jacka jsem letos taky vysadil, budu sledovat tvoje vlákno, můžeme porovnávat.

Plánuju ho dát v půlce května ven. Záhon mám nachystany, prohnojený koňským a kravským hnojem a trochou rohoviny. Během růstu budu asi přihnojovat jíchou z kopřiv, na květ dám Biobizz. Snad bude počasí přát tak jako loni.

Old Post 01-04-2019 v 10:45 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 3

Taky budu sledovat!

Já chtěl dát taky v půlce května, ale jsem pověrčivý Nějak 15-18. května chodí 3 mrazíci, takže já dávam vždycky po nich no

Loni to bylo hodně fajný, u mě pršelo v dubnu a pak až do října nepršelo vůbec! Což ale byl boj o vodu .. Rostlinky se měli hodně hodně dobře, ale schánět pro ně vodu bylo zlo Kolikrát jsem přemýšlel že budu jezdit s konvema někam k rybníku protoze náš rybník byl totálně vyschlý už koncem července.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 01-04-2019 v 11:18 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 4



1) GP 4/4 - klíčivost jako vždy perfektní
2) J47 zatím 2/3

GP a 1x J47 už jsem dal do hlíny.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 01-04-2019 v 14:10 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 5



Čus čus,
hodím menší up
Holkám je +- 13 a už mají 2 patýrka
Jedna kyti má nějaky divný lísteček zkroucený dolu, ale věřím, že další už budou dobry

Koupil jsem si světýlko za 680kč. 6500K , 8500l , 100W a udělal jsem si takovej rustovej hodně primitivní box dovnitř mi fouká clip fukárek a u toho mam zvlhčkovačku.
Teploty 20-25 stupnu a vlhkost 50-65%
A zítra budu pomalu začínat hnojit v malých dávkách fish+alg+root+b-52
a budu střídat hnojení přes listy a hnojení přes kořeny.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 16-04-2019 v 20:53 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 6




+- 32. den růstu
Hodně silný stonek, menší vzrůst .. mrzí mě, že jsem teď neměl moc času si s nima pohrát .. v týdnu budu kupovat zahradnický drátek obalený pvc a budu delat LST .. uz ted ma poradne pevny stonek tak snad to pujde pěkně

jinak jsem je asi pred 1-2 tydnama presadil z 0,5L do 5,6L.
někdy kolem 18.-22.5 půjdou ven
zatím hnojim 2-3x týdně 300ml/kytka .. 2ml/L fish mix, 1ml/L B-52, 1ml/L alga a mic, 1ml/L rooting od Biobizzu

ta nejmenší je ta co byla retardovaná, nevím jak to popsat
prostě jak z ní vylezou ty dvě větvičky tak byly k sobě srostlé takže listky se delali uprostřed té větvičky takže jsem to TOPnul a vzpamatovala se ...

a taky ještě plánuju koupit nějaký autoflower nejspíš magnum od budhy

pár fotek ze včera ..


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 04-05-2019 v 15:06 PM

Old Post 04-05-2019 v 14:30 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7

závidím, mně všechny Jacky pochcípaly... :/

Old Post 07-05-2019 v 09:32 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 8

krasny kytky! k+

thaavi: to me zas dva modely vubec nepukli(3 a 3 semena od dna a hso).

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 07-05-2019 v 19:11 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 9

Díky chlapy!

Ten Jack 47 mě taky sere je malej a silnej a jak jsem tahal větvičky do stran tak se mi povedli dvě urvat .. co už no, holka si to vynahradí jinde.

Green poison F1 jako vždy krása všechny v pohodě, krásné a hezky se tahaj do stran


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 09-05-2019 v 13:20 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 10






Čus,
holky jsou už přesazené ven
Hnojky: fish mix 3ml/l ,b-52-2ml/l, root od biobizzu 1ml/l , alg a mic také od biobizzu 1ml/l .. to vše 2x týdně

Všechny už po 2. TOPnuté .. měl jsem i dost nehod :/ u J47 se mi zlomily oba TOPy .. ten Jack je strašně křehký a přitom je strašně silný kuknu na něj dobry a pak jdu okolo a jeden TOP na zemi a vubec jsem nechapal co se s nim stalo ... ted druhej jsem tahal do strany a zlomil se mi to se mi stalo i u GP asi 3x

jinak všechny bez deficitu a mají se fajn si myslím

1) zahradka ( poučení z minulého roku .. víc rozestupy + koupil jsem síť )
2) J47 1
3) J47 2
4) GP F1
5) GP F1 , kterej byl tard proto jsem ho musel TOPnout za prvním patrem a teď ho tahám do stran jen ty dlouhé "šlahouny" to jsem byl týden pryč a měl to za oknem takhle se to vytáhlo ..
-> plánoval jsem tuto kytku dát někam do květináče nebo do pytle od substrátu, nakonec jsem ji daroval známému, u kterého bude v dobrých rukách Minulý rok jsem mu taky dával GP F1 měl ji píchlou v kompostu a na rok to dal do zavařovačky .. včera jsem koštoval a je to jemnotka a super paličky, krasně tvrdé


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 01-06-2019 v 12:33 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darf
Stálý Člen

Karma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% PěstitelskáKarma uživatele Darf - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 11

Zdar zatím to vypadá dobře. Určitě budu sledovat. Ať to roste čus

Nejlepší je pěstovat si sví
.........................................................................
Baví mě pěstovat a sledovat jak to roste - je to krásná rostlina

outdoor grow zahrada 2019

Darfův první indoor 125w cfl

Autoflower zahrádka 2020

Zahrádka 2021 - Special queen

Old Post 01-06-2019 v 18:59 PM
Darf je offline   Profil uživatele Darf   Find more posts by Darf   Foto galerie člena Darf   Click here to Send Darf a Private Message   Add Darf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 12





Našel jsem chvíli na menší up mého pěstu zde online

Jack 47 co je sám na druhém "břehu" si vede VELMI VELMI pěkne a moc moc se mi líbí, sranda je v tom, že ze začátku to byl takový krypl .. a ted bomba tak to mám ale skoro kazdy pest .. ze ty horší jsou pak fajne

Ty 4 zbylé co jsou na druhém břehu tak bud maji malo živin a nebo špatné ph půdy .. je možné že tam nekde vede nějaka skulina od septiku což bych nerad .. přihnojil jsem už hnojova na květ a uvidíme za par dni jestli se spraví .. když ano tak málo hnojiv ... když budou stále špatné tak budu v hajzlu ta půda no .. :/

Každopádně GP F1 už od začátku července kvete A Jack 47 ten také ale dává si na čas ale věřím, že to bude akorát ..

Počasí nic moc posledni dobou .. kolem 19 - 22 stupnu a ted posledni dva dny zataženo .. minulý rok to byla BOMBA! Sluníčko od dubna až do října .. sice bez vody jako tento rok , ale alespon svítilo .. uvidíme co sklidíme no

Hnojil jsem dnes poprvé na květ .. 10dní neměly květové hnojiva protoze mi prisli az ted .. ale nevadí .. těch 10 dní jsem jim dával alespon kravinec a krystalon plod a květ

Také jsem dneska natáhl sítě .. samozřejmě muj odhad trošku vedle jak ta jedle , ale ponaučení na příští rok viz foto

Další smula je to ze od 16,30 mi na ty 2 nesvítí a pak za 30min nesvítí na 4 a pak za dalších 30min nesvítí ani na Jack co je tam sám .. ale zase tam svítí od rána .. takže je to asi na stejno jako místo minulý rok .. tam svítilo od 11-západu .. ted to mám od rána-16,30 +- Uvidíme třeba se sluníčko ještě zvedne

Všem pěstu zdar! Dostatek slunka a vody a ať vám to roste!

1) GP a GP
2) GP, Jack 47, a v zadu lepší Jack 47
3) palda GP
4) Jack 47 - moje favoritka pro tento rok
- tu už jen táhnu do stran .. krásně prosvícená... , za tu se musím pochválit


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 10-07-2019 v 19:44 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 13

Prosím ťa chcel by som sa ťa opýtať na to svetlo na predpest, zháňam niečo podobné, LED co malo hreje a na jar nechať 2-3 týždne nechať miminka trosku rozrásť nech to niesu len drobce s vytiahnutou stonkou ako vždy za oknom na jar a chcem aby sa pod tým trosku vetvili. Prosím akú mám vybrať teplotu chromaticnosti 6000k-6500k? To môže byť coolwhite? , ak by si vedel poradiť bol by som rád a ci si sním za tu cenu spokojný alebo by si siahol už po niečom inom za podobnú cenu díki,
P. S. GP sú krásne a to ze už teraz kvitnú fakt bomba to bude paráda, vidno ze je GP ustálený nie jak KK co niektorý je v septembry a iné pheno až začiatkom novembra

Old Post 11-07-2019 v 09:17 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od marko48952
Prosím ťa chcel by som sa ťa opýtať na to svetlo na predpest, zháňam niečo podobné, LED co malo hreje a na jar nechať 2-3 týždne nechať miminka trosku rozrásť nech to niesu len drobce s vytiahnutou stonkou ako vždy za oknom na jar a chcem aby sa pod tým trosku vetvili. Prosím akú mám vybrať teplotu chromaticnosti 6000k-6500k? To môže byť coolwhite? , ak by si vedel poradiť bol by som rád a ci si sním za tu cenu spokojný alebo by si siahol už po niečom inom za podobnú cenu díki,
P. S. GP sú krásne a to ze už teraz kvitnú fakt bomba to bude paráda, vidno ze je GP ustálený nie jak KK co niektorý je v septembry a iné pheno až začiatkom novembra


Cus kupoval jsem tohle: https://www.ledakce.cz/led-reflekto...variantId=25394

Muzes se nechat inspirovat , koupil bych nějaký kolem 100w 6000-6500K a čím víc lumelu tím lépe , tech 8-8500 stačí
Na predpest super

Coolwhite je 6000-6500k tuším takže ano coolwhite

Za tu cenu hodně v pohodě si myslím kupoval jsem ho za nějakých 800 dohromady , to je v eurech asi 32€ což je v poho za světlo které ti bude sloužit dlouho.

Díky ti a ať to roste


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 11-07-2019 v 14:49 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 15

Ďakujem za radu, prosím ťa našiel som tento reflektor 100W, 10000 LM, studená 6400K , CRI 70Ra tiež IP 65 za 20,21 €, myslíš, že to bude fungovať, alebo radšej siahnuť po tom čo si bral ty? našiel som ho za 29,99 na ledakcia.sk
https://nekto.sk/d/led-reflektor-hi...ThoCNCgQAvD_BwE

Old Post 11-07-2019 v 21:25 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od marko48952
Ďakujem za radu, prosím ťa našiel som tento reflektor 100W, 10000 LM, studená 6400K , CRI 70Ra tiež IP 65 za 20,21 €, myslíš, že to bude fungovať, alebo radšej siahnuť po tom čo si bral ty? našiel som ho za 29,99 na ledakcia.sk
https://nekto.sk/d/led-reflektor-hi...ThoCNCgQAvD_BwE


Ten co si poslal udávají větší životnost a je tam menší záruka o rok a další rozdíl je tech 1500lm ..
podíval bych se jaké má ten shop hodnocení a když to bude v pohodě tak bych ho klidně bral , podle obalu(asi stejný výrobce) to vypada stejně jak ten můj takže asi kvalitou to bude stejno


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 12-07-2019 v 04:32 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4037070 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív