Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4xLSD 150W / 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Organika 4xLSD 150W / 250W Příspěvek č. 1




Zdarec, jsem tu nováček a v pěstování indoor toho zas až tolik za sebou nemám, ale pár kol už jsem odjel. Každopádně stále se učím i dělám chyby. Jelikož mi dochází kuřivo, tak to musím rozjet. Podmínky nejsou úplně ideální, protože mám stan v místnosti s krb. kamny a tuším, že po nasazení 250W budu bojovat s teplem. No uvidíme.

stan 60x60x180 cm

růst 150W HPS
květ 250W HPS
stínítko Adjust a Wings Defender Small

odtah TT 180m3
cirkulační ventilátor 15cm

9l nádoby
genetika 4x LSD od Barney´s Farm
substrát Guanokalong allmix + kokos (v poměru 6l hlína + 2l kokosu)
hnojky Plagron květ + Green Sensation

Klíčení (mou vinou) neproběhlo zcela hladce a každé semeno vylezlo v jiný den, takže i dnes po 17-20 dnech růstu je vidět rozdíl ve velikosti holek. Nejstarší má 20 dnů a nejmladší 17 dnů. Mám v plánu holky na 8-9 patru zaštípnou a ohnout. Potom dát síť a rozjet scrog.

Old Post 20-02-2019 v 19:48 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 2

Ahoj,proč máš na růst HPS a ne MH? Jinak sleduju.
[modedit]

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 21-02-2019 v 13:18 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Funny: někteří z Nás pod HPS i rostou 😉😉😉
[modedit]

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-02-2019 v 14:20 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 4

150w HPS je 2x levnější než 150W MH a výsledek na růstu je podobný ... Taky bych šel do hps , v téhle wattazi je to jedno

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 21-02-2019 v 14:44 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 5

Tak jako 150w mh stojí pětikilo a spíš bych řekl že u slabší wataze na tom záleží vic 😄 vzhledem k tomu že to má člověk minimálně na rok je to pakatel... Ale proti gustu

Old Post 22-02-2019 v 06:06 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 6

Myslím, že HPS na růst používá spousta lidí, ale pokud by byl rozdíl znatelný, tak klidně zakoupím. V čem je ten rozdíl?

Old Post 22-02-2019 v 18:05 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 7

mh je rustovka a na kvet hps v každa ma sve světelne spektrum .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 22-02-2019 v 18:42 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 8






Něco jsem pohledal a podle mě na tom až tak nezáleží. U MH to dělá prý lepší keříky, kytka se taky možná o něco míň tahá. Rychleji to asi neroste. Když si vezmu, že při scrogu především záleží až při přepnutí na květ, kdy už stejně svítíš HPS, tak v tom nevidím velký smysl, ale třeba se pletu. Beru to tak, že já mám 4 kytky a nepotřebuji je nějak hustý a ani je nemusím nějak trénovat. Zkrátka počkám do 8-9 patra, pak ji ohnu, dám síť a co co začne růst nad síť už budou nové vykvetlé výhonky. To vše už pod HPS. To, co předtím narostlo v období růstu je stejně pod sítí a otrhá se to. Snad mi rozumíte. Ale jinak to není žádná krvavá investice, takže pokud mě někdo přesvědčí, že to za to stojí, klidně ho zakoupím.

Tak kýtí dnes mají o 3 dny více tedy 20-23, ale budu už počítat pouze ty starší ať v tom nedělám bordel, takže dnes 23 den. Všechno jde snad vcelku v pohodě. PH držím na 6,3 a na růst ničím nehnojím. Teploty den 24-30C, noc 17-20C. Taky jsem konečně zakoupil EC metr (Milwaukee), takže budu i poprvé měřit EC. Mám k tomu kalibrační roztok na EC 4.0, ale ještě jsem nekalibroval.

Taková malá otázka, kolik myslíte, že bych měl mít na tento prostor (60x60) vrcholků, tak abych to dobře zaplnil? Chtěl bych 16 na kytku, ale není to moc? 16x4=64 a 64 děr v síti je 8x8 polí s oky 7,5cm.

pár nových fotek z dnešního rána

fotka č. 4 je ta nejmenší-nejmladší, moc se jí nechce mršce

Naposledy upravil Jálo 23-02-2019 v 10:18 AM

Old Post 23-02-2019 v 09:56 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 9



a ještě ve stanu za světla

Old Post 23-02-2019 v 09:58 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 10

Pod MH mají celkově lepší strukturu, rostou o dost rychleji, stonky jsou mohutnější a patra jsou blíž k sobě. Správně bys po přepnutí měl svítit ještě 7-14 dní růstovou lampou.

MH má veliký smysl a je dobrý ji používat, ale jenom při vyšších wattážích (400w+), jinak ten efekt je minimální a skoro to ani nepostřehneš. Měl jsem dřív 150W MH růst a 250W HPS květ, pak už jsem lampy neměnil a ten růst byl totožný, a nějakých 100w za hodinu šetřit nepotřebuju... Ovšem když jedeš 400W tak je už hodně znát na růstu jestli tam máš HPS nebo MH

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-02-2019 v 10:26 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 11

OK, tak vidím že s tím máš zkušenosti, takže věřím. Já mám ještě modrou CFL, ale ta už moc nesvítí, takže ji používám tak na první týden. Ta 150ka mi zbyla, protože sem začínal na CFL/150 HPS, tak ji prostě teďka používám na růst...

Old Post 23-02-2019 v 10:38 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 12

Úplně v pohodě . Ničemu to nevadí

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-02-2019 v 11:36 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 13

Pokud s tím má BRooT zkušenosti,tak samozřejmě dej na něj,já pod HPS nikdy nejel,takže jsem vycházel pouze z teoretických znalostí tady z groweru,podle kterých je MH pro růst výrazně lepší,ale pokud to u malých watáží není nijak výrzaný rozdíl,tak to nech takhle.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 23-02-2019 v 18:22 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 14

Čau groweři, jsem rád, že to tu někdo trochu sleduje. Hlavní důvod, proč jsem pěst vylepil je, že potřebuju vaše rady, abych přestal dělat zbytečný chyby. Takže mám další otázky.

Nikdo mi zatím neodpověděl na toto: kolik myslíte, že bych měl mít na tento prostor (60x60) vrcholků, tak abych to dobře zaplnil? Chtěl bych 16 na kytku, ale není to moc? 16x4=64 a 64 děr v síti je 8x8 polí s oky 7,5cm.

protože to souvisí i s tímto:

Mám trochu obavy, aby mi to nějak nepřerostlo. Kytky už dnes mají 20-25cm a pokud bych čekal na další týden než to doroste a pak ještě ohnout a čekat dalších pár dnů, nevím no. Taky stonky už jsou dost silný a ohnutí bude docela brutal.

Dnes jsem si taky vzpomněl, že jsem asi před měsícem zakoupil enzymy od Plagron. Píšou, že se mají používat při každý zálivce, ale to se mi moc nezdá. Jak to je?

díky

Old Post 24-02-2019 v 07:58 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 15

Ahoj ano enzymy se dávají od začátku po 1ml společně s power roots a dalším hnojivem co mas až do 5 tydne kvetu. (Podle jejich dávkováci tabulky ) a vrchy ? Tak hlavně ať zaplnis prostor pak už je na tobě jak ohybas a ohybas a vše srovnavas

Old Post 24-02-2019 v 08:15 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 16

Díky, enzymy sem dnes použil a budu je dávat do každý zálivky. Jinak v růstu vůbec nehnojím (mám all mix) a nemám ani další doplňky, snad to nevadí. Kytky vypadají zdravě a rostou dobře. S tím prostorem, vím, že to asi až moc (teoreticky) řeším, ale je to teprve můj druhý scrog a ještě nemám zkušenosti.

Old Post 24-02-2019 v 08:28 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Led 180 W + Hps 250 W - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2912480 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív