Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4xLSD 150W / 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 33

Ty oka máš úplně akorát na co menší, zřejmě věc názoru já si vystačím s okama 12cm a přijde mi to v pohodě, jako to někdo je schopnej narvat výhonky s listy do 5cm pokud ano klobouk dolů
Takhle to vypadá momentálně u mě s oky 12cm

Old Post 05-03-2019 v 12:07 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 34

-kdyz chces tomu rikat scrog tak by oka nemeli bejt vetsi nez 7,5cm,ja doporucuju 5cm.
-celkove je scrog tezka technika na provedeni ale kdyz vse udelas dobre tak dostanes super vynos.
-nekde jsem cetl ze scrog je druha nejlepsi technika na vynos,po sogu.
-sog je ale narocnej na peneze/klony,proto je pro me scrog technika numero uno. co se tyce vynosu.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 05-03-2019 v 20:39 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 35

Tak já už tomu nebudu říkat scrog, to je asi celá chyba, ale díky už v tom mám jasno.

Old Post 06-03-2019 v 13:56 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 36

Sea of Green & Screen of Green

Old Post 06-03-2019 v 15:11 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 37




Ahoj všichni, uběhlo 6 dnů od přepnutí a snad konečně začne ta pravá zábava. Větve jsem doteď roztahoval po síti, ale stále tam jsou nějaká volná místa která bych rád zaplnil.
Na fotce č. 3 je vidět zaštíplá kytka a shluk malých větví, kterým se moc nechce. Je tam asi 6 větví takhle blízko u sebe a nevím co to udělá (je to na každý kytce). Nerad bych tyhle větve (nebo některý z nich) odstraňoval a připravil se o výnos. Každopádně je to jenom moje chyba, měl jsem kytky trochu víc trénovat.
Ta síť je asi taky trochu špatně, měl jsem použít kolínka a drátky. Měl bych tím daleko lepší přístup ke kytkám. Jo, chybama se člověk učí. U mě je trochu problém, že stihnu pouze 1-2 kola za rok a pak prostě zapomínám a dělám pořád chyby.

Ještě se zeptám k tomu zaplnění prostoru. Mám to ještě dál roztahovat po síti, nebo už to nechat růst pouze do výšky? Nebo, jaká je ideální výška vrchů nad sítí?

Old Post 10-03-2019 v 05:43 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 38

Za mě určitě ohýbat do 21dne, pak už to přestává růst... Aspoň ti ty větvičky spodní ještě vyjedou.... A toho shluku se neboj... Ono to ještě hodně povyroste....

Jinak to. Máš krásné v rovině.... Pořád ty nejvyšší větve ohybej ať dáš šanci těm spodnejsim větvim a tomu shluku jak říkáš...

[modedit]



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 10-03-2019 v 18:26 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 39




Díky za radu. Já vím, že je tu vše 100x napsaný, ale mám rád, když se kolem toho trošku diskutuje. A taky jsou tyhle začátečnický pěsty vždy něčím specifický, protože prostě ty chyby děláme. Uvidíme jak to bude se mnou

Možná neumím moc hledat, ale nenašel jsem toho tady moc o bance Fast Buds. Minulý rok jsem nakoupil 5x Girls Scout Cookies na zkoušku do skleníku, tak níže foto jedny krásky. Nebylo toho moc, ale moc dobrý kouření. Akorát potřebují opravdu teplo, jinak nerostou. Letos objednám znova a víc. Už teď mají akce 5+5 za 40 EUR.

No pokud by se mnou šel někdo aspoň na půl, tak bych už teď nakoupil. Pro mě je 10ks od jednoho moc. Ale jsem tu novej, takže nevím. Kdyby by se ozval někdo s dobrou karmou (nějaký veterán ), tak mu klidně pošlu prachy ať to obejdná. Našel by se někdo? pm. díky

https://2fast4buds.com/cz/autoflowering-cannabis-seeds

Naposledy upravil Jálo 11-03-2019 v 19:54 PM

Old Post 11-03-2019 v 19:18 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 40

[účet odstraněn]

Old Post 12-03-2019 v 10:09 AM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 41





12 den 12/12 něco jsem poohejbal, tak snad takhle ok. zálivka PH 6,3 obden cca 0,8l kytka + enzymy nic víc. Kvete, smrdí, zatím vše bez problému. výška asi taky dobrá, tolik se to netahá.

Old Post 16-03-2019 v 11:20 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 42




17 den 12/12

malý update

včera jsem poprvé zahnojil EC 2.0, PH 6,3

na jedný kytce mám trochu ožraný listy. nevíte co to je? mám to nějak řešit?

Old Post 21-03-2019 v 06:23 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Led 180 W + Hps 250 W - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8084130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív