Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 113




Nechal jsem dnes nasaknout Jiffy s Lignohumátem (korenovy stimulator) a dal jsem do nich klicit uplne jinou odrudu okurek, taky nakladacky.
Jakmile korinky zacnou protustat Jiffy tak jdou hned do 11l kvetinacu aby nedoslo k tomu ze by tak rychle zase po tydnu vycerpaly vsechny ziviny.

Jinak to vypada ze je vse na dobry ceste, tak uvidime , zatim zadne dalsi problemy.

Old Post 07-05-2017 v 19:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 114



SS a zbyle 2 okurky v boxu.

Old Post 07-05-2017 v 20:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 115

daj tie uhorky už do riadnej nádoby. Neporuš korene. Na jednu daj chcanky a na 2 daj Biobizz!
Daj tipovať, že čo skôr vyletí! :-)

Old Post 07-05-2017 v 21:46 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 116

Jo ,to je dobry napad, to srovnani s Biobizzem ale ja mam tu hlinu do ktere je budu davat na 4 tydne predhnoenou, tak by se na stopro spalily a to nechci. Musim pockat na hnojeni cca mesic.

Dnes je presadim ,kazda dostane jeden 11l kvetinac, mensi bohuzel nemam.

Old Post 08-05-2017 v 07:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 117





Maly update 16.den.

Tak mam uz ty dve zbyle okurky presazeny,zality,zustanou zatim v boxu.

Co se tyce tech 4.ks znicenych okurek tak ty jsem zalil cistou vodou a oni se zase krasne postavily, tak jsem odstrihl jen ty listy ktery byly znicene a dve jsem zasadil do 11l a necham zatim na okne a dve daruju sousedce.
Oni totiz vubec nevypadaji tak zle jak to na prvni pohled vypadalo.
Viz fotka.

Takze ano, prezily to a neznicila je agresivni moc ale pravdepodobne jak jsem je zalil-nakrmil az do mokra do malinkateho plastoveho kelimku tak to bylo mozna azprilis.











Je to az neuveritelny z jakeho soku se dokazaly dostat.

Old Post 08-05-2017 v 09:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 118

Tak držím palce, at už se jen daří

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-05-2017 v 10:29 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 119

Jo, diky moc.

Hlavne aby se kazdy druh dostal do faze testovani-hnojeni tedy prekonal ten mesic nez vycerpaji ziviny z toho substratu aby se aspon ukazal vysledek testu.

Domnivam se ze ta moje moc spis ten malinky kelimek vysusila ,pokud by to bylo spalene tak uz by se takhle ty okurky nevzpamatovaly, jesli se nepletu.

Old Post 08-05-2017 v 15:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 120

Dnes jsem dal jedne sousedce ty dve nepresazene sazenice okurek a zasla nad tim jake jsou krasne a neverila ze jsem je sam doma predpestoval ze semen. Ze pry zahradnici na balkone uz pres 5 let ale takhle krasny sazenice se ji jeste nepodarily.
Hned to podle listu zhodnotila ze potrebuji uz presadit.
Jo kdyby vedela ze je to prace COB-LED.

Old Post 08-05-2017 v 19:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 121





18 DEN od 1.dne kliceni v zemi.


L1st3r- Tak se potvrdily tva slova (to placnuti od boku) Samozrejme ze nemely ziviny , ted je to krasne poznat jak u okurek ty nazloutle okraje pekne uz zelenaji bez jedineho dalsiho problemu.

Dnes rano presazeno SS a 5ks rajcat, zalito RO vodou-1 l s PH 6,3 .

Muze to kruceni mladych vyhonku u nejvetsiho rajcete od kamose zpusobovat prilis kratka vzdalenost od zdroje svetla?
Jinak je zatim v boxu na 100% vse OK.

Old Post 10-05-2017 v 08:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 122





Dalsi foto.

Old Post 10-05-2017 v 09:01 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 123

Nevite prosim nekdo jesli mohu mikroorganismy i houbu-plisen aplikovat do jedne zalivky? Nebo radeji oddelene po jednom dni?

Zkrati to dobu predhnojeni? Jesli pridane bakterie a houby drive spracuji ten hnuj v susbstratu, nez s tim pocital vyrobce susbstratu a bude treba zacit hnojit daleko drive?

Zitra me to ma prijit tak bych to chtel aplikovat co nejdrive.

Old Post 10-05-2017 v 18:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 124

Ja by som to dal zvlášť. Či to skráti dobu predhnojenia? To uvidíš sám. Tá doba predhnojenia je čisto teoretická. Inú spotrebu živín má npr africká fialka a inú uhorka. Hnojiť budeš musieť určite, takže chystaj chcanky a Biobizz, nech vidíme rozdiel!
Inak ja som už v príspevku 87 cca. pred 10 dňami navrhol možnosť potreby prihnojenia....

Old Post 11-05-2017 v 07:11 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 125





Ok, diky.

Jen co jsem pochvalil jak to krasne roste tak do rana se natruc zase zacalo silne kroutit to rajce od kamose. Nejenom ze se krouti listy taky se krouti uz i ty nove vyhonkvetvicky a vrcholek, na kterych jsou ty zkroucene listy.
U me se proste rajcatum nedari, ty 4ks z OBI jsem musel taky vyhodit kvuli velkemu mnozstvi hnedych skvrn.

Jinak to jeste mozna muze byt tim ze to ma malo vlahy ale zalevam kazdy den cca 0,5l vody, nemuze to byt tim?
Cetl jsem ze rajce musi mit hodne vlahy ale bojim se abych to neprelil tak zalevam pul litrem.

Zkusil jsem ho dnes rano vyndat z boxu a premistil jsem ji zevnitr na okno, pokud by to zpusobovalo moc dlouhy osvit 18/6.
Nic jsem na tom nenasel,nic podezreleho ani plisen ani zadni skudci.

Old Post 11-05-2017 v 08:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 126

Tak dnes pridana v zalivce Trichoderma + Bakterie

Rajce a dve okurky jsem dal otuzovat ven na slunicko do vetru a vecer az se ochladi pujdu dovnitr na parapet.

Old Post 11-05-2017 v 12:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 127



Tak uz mozna vim kde je zakopany pes s tim rajcetem.
Kdyz jsem dnes dopoledne pridaval ty houby a bakterie tak to bylo cca 2dcl na kvetinac a jedna okurka zkroutila listy asi za hodinu po aplikaci a u toho rajcete klesly jeste vice listy i vetve. Z toho ususzuji ze to bude asi prelite kdyz pouhe 2 dcl vyvolaly takovou rekaci se srolovanim a svesenim listu.

U konopi muzu nechat trochu hlinu vyschnout a nic se nedeje ale u zeleniny vsude pisi aby subtrat byl stale trochu vlhky a a ze nikdy nesmi ulne vyschnout., no a jak ho mam obavy z toho aby substrat nevyschl tak to asi mozna zase moc prelevam.

Pritom me zahradnik rekl 0,5l do 11l kvetinace kazdy den ,ja pri tom dokonce zalevam jen obden a stejne to mozna prelevam.

Zkusim to tedy ted nechat trochu par dni proschnout a od ted budu zalevat uz jen do podmisek. Doufam ze se z toho to rajce dostane a ze jsem ho dnes uplne nedorazil.

Old Post 11-05-2017 v 18:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 128


Vcera jsem se s tim prelitim pravdepodobne mylil ale jak jsem jiz psal zeleninu jedu uplne poprve a vlastne vse za pomoci improvizace ,pokusu a omylu.
To co jde najit o Cannabis na internetu tak rozhodne tolik informaci a zdokumentovanych pestu zeleniny v boxu neni ani ze ctvrtiny.

Dnes jsem zjistil ze primarni duvod nakonec nebude to preliti , mozna to rajce (co jsem vyndal z boxu na okno) bylo malinko prelite ale dnes rano je opet vztycene a dokonce se mu rovnaji pomalu i ty vyhonky.
Zato ta okurka se srolovanymy listy co je stale jeste v boxu je ma stale srolovane a dokonce jeste o trochu vice nez vcera.

Logicky tedy problemy budou nekde v boxu, zbyvaji uz jen dva duvody o kterych vim.
1.-Bud okurkam a rajcatum vadi cysklus 18/6
2.-Nebo 70 cm vzdalenost 242w Cob-Led od vrcholku je pro tento druh zeleniny stale jeste prilis moc blizko.

Srolovanou okurku jsem vyndal z boxu na okno a zvedl jsem jeste zdroj osvetleni. Pokud ani to nepomuze tak to bude zrejme zapricinine
tou svetelnou periodou 18/6.

Old Post 12-05-2017 v 08:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6684180 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív