Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 81

Jinak par lidi co jelo outdoor davali na kvet netopiri hovna , prej to ma velkej pomer fosforu. A myslim ze celkove ptaci hovna maj pk a kravskej hnuj , wormhumus a jiny jsou spis na rust .
Nejsem sice zadnej odbornik, ale nebylo by na skodu namichat si nejalej zaklad z techto nesmyslu a pak dohnojovat lidskou moci s tim ze na kvet muzes na povrch ,nebo do zalivky pridat to guano.
Drzim palce a sleduju.

Old Post 03-05-2017 v 06:16 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 82

Plieseň na povrchtu substrátu nemusí nič znamenať. Pestuješ v organike, takže nejaká bioaktivita sa tam predsa prejaviť může. Okrem toho to můžu byť aj vyzrážané soly. Nás zaujímajú škodcovia na rastlinách, takže No Panic! Podľa mňa by si tam nejaký malý PC vetrák můhol zaradiť k tým SS.

Old Post 03-05-2017 v 06:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 83

Dekuji za bleskovou odpoved. :-)

Bitir- Promyslel jsem i ty hovna ale je to castecne i indoor tak hledam alternativu bez smradu. Zkusim ty susene houby, nebo pak je tu jeste ten dreveny popel i kdyz zveda ph.

Odo- OK, No Panic!
Maly vetrak bohuzel asi nemam, musel bych se podivat ,mozna nekde na dne skrine maximalne klipsnak ale co mam tak je ten velky, mam ho tam teda soupnout? Bude to ale i na prvni stupen asi jako uragan ,nevim.

Old Post 03-05-2017 v 07:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 84

Neee, uragán tam nedávaj! :-) Klipsňak veľký? Ja mám 20 cm. Ten ak dáš hore a nejak rozumne nasmeruješ, tak by to mohlo byť ok. Musíš ale kontrolovať vlhkosť, aby to zase moc nekleslo pri tých klíčkoch, alebo ich zakryť pohármi.
Inač ten tekutý wermesfuid, čo som už postoval sa dodáva aj na kvet a aj plod.

Naposledy upravil odo 03-05-2017 v 07:26 AM

Old Post 03-05-2017 v 07:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 85





Mel jsem na mysli ten velkej 40cm na stojanu ,otacivy.

Ale nasel jsem nastesti ten klipsnak preci jen 20 cm, je na nem ale silna vrstva 5.lete spiny a prachu jeste z prvniho kola, tak ho musim vycistit a pak octem trochu vydesinfikovat a uvidime jesli jeste pobezi.

Parnicek jsem teda zase zakryl.

Ted jsem si vsiml ze se zacina delat na tom rajceti zase ty hnede skvrny jake mely ty rajcata z OBI za oknem a hned vedle tech hnedych skvrn je to nejake podezrele bile ,tipoval bych tu plisen.
Dovad nebyla presazena tak bylo vse ok, jakmile presadim do tohohlr substratu tak rajcata jdou do haje. Zatim je to jen na jedne male vetvi na jednom liste.
Ach jo. :-(

Tak bud je to spatny substrat, prikladam link...Dostal jsem ho gratis od zahradnika.

https://www.obi.cz/substraty/zahrad...-75-l/p/4373171
.
Nebo ,je to sok z presazeni nebo ja proste nevim.
Mam to rajce vyhodit z boxu a dat zatim za okno?

Asi budu muset koupit nejaky kostky kokosu a zkusit pestovat to v tom.

Fotka rajcete a detailu listu.

Old Post 03-05-2017 v 08:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 86

Ten podezrely list na rajceti jsem odstranil.

Klipsnak vycisteny, vydesinfikovany a uz zlehka rozkmitava SS ale musel jsem premistit zeleninu tak aby na ne foukalo co nejmene.

Old Post 03-05-2017 v 09:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 87

Fotky nič moc teda. Skus niektorú z rastlín jemne prihnojiť....neprelievaj to.
toto vačšie je zo semena, čo si vysadil?: http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=590480
ak to je v chudobnom substráte, tak to už možno pýta napapať. Je to už určite poriadne prekorenené. Leješ všade vodu z RO?

Naposledy upravil odo 03-05-2017 v 11:02 AM

Old Post 03-05-2017 v 10:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 88

Fotky nejsou nic moc,to je fakt, sorry, jsem rozlobeny a nervozni ze to nejde podle mych predstav tak se mi trochu tresou pri foceni ruce.


Vsech 6 okurek jsou ze stejneho jednoho pytliku teda ze semen i ta malinka i ty velke.

Od kamose jsem dostal vyklicene to jedine rajce ktere ma ted ty fleky po presazeni. To rajce je prave presazene v predhnojenym substrate s prirodnim hnojivem. Takze urcite to nebude hladovy.

Koreny toho rajcete byly nehorazne rozvetvene a cetne.huste ,velky korenovy val,to ten pripravek,pravdepodobne.
Tak predpokladam ze budou snad i ty semenacky dobre zakorenene.

Ano pouzivam MIX- (odstatou kohoutkovu 0,5 litru), (RO ,4,5l) a snizene PH kys. citronovou na 6,5.
Vsechny vody maji kolem 22C pokojovou teplotu.

Old Post 03-05-2017 v 11:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 89

Hele ta bílá sračka, je přesně co jsem měl na kytkách a podle fotek zde na fóru, je to padlí. Hned to stříkni než se ti to rozleze. http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=%2Bpadli

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 12:59 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 90

No,jo,mas uplnou pravdu!
Presne tak to vypada a ma to stejny vlastnosti. Otazkou je jesli ten BioTol na to bude stacit.

Jdu strikat.
Pisou tam vecer tak pred zhasnutim to striknu.

Tak moc diky !!!!!!!

Mozna to padli bylo v tom substratu.
Sezenu radeji kokos.

Naposledy upravil Madical-Strains 03-05-2017 v 14:32 PM

Old Post 03-05-2017 v 14:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 91

Jako rad bych ti řekl, ze to bude stačit, ale mám obavy ze ne. Já to strikal rock effectem a stejně jsem po třech dnech musel sáhnout po chemii. Použil jsem zato 50 wg, ale všichni doporučují discus. Zatím to zabralo, ale pokud se to objeví nanovo jdu do discusu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 15:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 92

Ja chemii vubec nemuzu pouzit, to uz bych to radsi vsechno vyhazel.

Ale ted jsem telefonem mluvil s mamkou a ta rikala ze ji rajcata napadlo loni padli a zaroven jeste nejaky saci potvory ,(nevi co to bylo jesli msice )tak ji sousedka poradila odvar z cesneku ,cca 6 tydnu po 5 dnech postriku opakovani a uz po druhem postriku tam nic ziveho krome rajcat nebylo, tak to pak jeste postrikala pry po treti pro sicher a sklidila v pohode.

Tak jsem nasel tenhle recept,protoze mamka si to uz nepamatuje presne ten pomer.

Udajne je to absolutne uplne proti vsemu i jako prevence. Proti vsem druhum plisni, proti vsem druhu padli i proti vetsine skudcum a to dokonce vcetne velkych mandelinek.

Česnekový odvar: 10 g rozdrceného česneku se zalije litrem horké vody a nechá se 24 hodin stát. Přefiltrovaný odvar se používá zředěný v poměru 1:3 a aplikuje se rozprašovačem na list.

Ted jsem to prave vyrabel z 2,5g cesneku do 250 ml hrnicku. striknu to ale dnes v noci pred zhasnutim svetla.
A uvidime snad to ty semenacky miniaturni nezabije.

Nebo mam striknout jen ty okurky a to rajce a zbytek az trochu povyroste? Nebo radsi vse vcetne prave vyklicenych paprik?

Old Post 03-05-2017 v 16:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 93





Zde maly update tesne po postriku cesnekovym postrikem.
To bily vsude na listech neni padli ale rosa zachycena chloupky listu,jelikoz smacedo jar na chloupky moc nefunguje.

Krasne jsem postrikal vsechny listy z obou stran vcetne substratu a to i ty male prave vyklicene papricky. Buh s nima.
Takze zitra rano ocekavam vetsinu semenacku ............. ...
Ten roztok se mi vazne zda dost silny.
Mrzelo by me kdyby jim takhle ublizil tak drzte palce at zmizi to zkur...padli a rostlinky prezijou ve zdravi cesnekovou limonadu a dockaji se vubec meho kvalitniho hnojiva.

Old Post 03-05-2017 v 23:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 94





Kyti zatim zijou , nevypadaji ze by jim ten cesnek nejak ublizil ale uvidime cca za 2-3 dny .

V parnicku jsem nic necesnekoval.
Ale zjistil jsem se mi tvori na povrchu hliny nejake zelene skvrny, pravdepodobne nejake rasy z duvodu prilisne vlhkosti, tak to radeji necham permanentne odkryte. Doufam ze ty rasy nijak semenackum neskodi a pri odkrytem parniku samy casem zmizi.

Nafotil jsem je pres lupu.
Pres mikroskop se mi to nepodarilo ale 60x zvetsene vypadaji jako shluky mikroskopickych tmave-zelenych kulicek.

Jelikoz parnik mam v boxu uplne poprve tak pravdepodobne neumim v parniku odhadnout kolik vody presne nastrikat a prelevam to.

To Padli jsem uz nikde na listech na zadne rostline neobjevil.

Old Post 04-05-2017 v 07:11 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 95

Nakonec jsem se s tou stavbou Bubbleru obratil na jednoho americana s kterym jsem si psal maily ohledne jakou odrudu Cannabis na bolesti zaludku.

No a dnes jsem dostal mail ze organickemu hydru se mam obloukem vyhnout.
Organicke Hydro Bubbler jel celkem 3x a ani jednou nedosel dal nez do 4 tydne kvetu. 2x pouzil kupovana hnojiva ,jedna z nich byla BioSevia a 1x si hnojivo vyrobil sam a ani jednou neuspel a to pestuje konopi pres 15 let.
Prvni dva roky zacinal s klasickym hydrem s mineralnimy hnojivy ale kvuli sve nemoci presel na klasickou organiku.

V USA ,jeste navic vysla nejaka studie ktera zkoumala rajcata vypestovana v organikou v hline -VS-mineralni hnojiva v hline-VS-klasicke hydro s mineralnimy hnojivy-VS-organicke Hydro.

Vyzkum zkoumal mnozstvi vitaminu a antioxidantu v rajcatech z techto ruznych druhu pestovani.

Vysledek- ze nejlepe dopadla organika v hline ,2.misto-mineralni hnojiva v hline. 3.mineralni hnojiva Hydro a nejhure dopadlo organicke hydro.
Zaver byl ze obsahuje az o 70-80% mene vitaminu a antioxidantu oproti klasicke oraganice.
Psaly tam ze jakakoliv rostlina ma v org.Hydru vseho mene z toho vyplyva ze Cannabis by tech lecivych letek take moc nemel.

V USA pry take davaly ve zpravach nezavisle na te prvni studii reportaz pozor na zeleninu vypestovanou v organickem hydru.
Udajne se na to vrhly pestitele -obchodnici kteri vyuzily zajmu o drahou BIO-zeleninu z duvodu ze jsou velke vodnate tezke na vahu plody ale nemaji temer zadnou chut.

Tak jsem trochu hledal sam a skutecne jsem nasel na par mistech to co mi ten amik psal.

http://www.thehealthyhomeeconomist....uce-not-for-me/

Takze abych rekl pravdu tak jsem trochu z tohoto faktu zklaman a rozcarovan jelikoz jsem se na to organicke hydro i tesil ale na druhou stranu musim uznat ze me usetril cas a penize a vysledek je hned k dispozici bez meho testu.
Ted se soustredim hlavne na tu zeleninu a na organiku-urinu v kokosu coz je udajne "The Top"

Naposledy upravil Madical-Strains 05-05-2017 v 09:18 AM

Old Post 04-05-2017 v 10:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 96




13 DEN.

Tak jsem mel pvodne strach ze jsem toho dal naklicit moc ale nakonec vypada ze nebudu mitmozna nic.

Takhle to vypada cca z metru.

Nejlepe se dari SS, zatim i malym paprickam i rajcatkum co jsem dal klicit sam. Zadne kazy na lsitech, jen hrozne pomalu rostou.

Old Post 05-05-2017 v 11:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2109230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív