Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

Dekuji ti Odiku , kamarade !
Jsi asi jediny kdo me tady v tomhle vlakne radi a odpovida a koho to opravdu zajima. Kdyz jsem psal ze zeleninu jedu uplne poprve v zivote tak jsem ocekaval vetsi ucast a vice dobrych rad.
Pripadam si ted jako v uplne prvnim kole.

SS ,ta slupka se ani nehnula drzi jako kamen, :-( , jeste jsem to zkousel odstranit mechanicky ale proste to neslo ,soused me poradil abych to opatne ten klicek ze slupkou vytahl ze zeme a namocil na ty dve hodiny do toho Lignohumatu. Tak jsem to vyskrab a hodil jsem to tam , ted cekam az uplynou dve hodiny a pak to vratim zas do hliny ale dam pres to pruhledny kelimek ,jak si radil jako sklenicek aby to zustalo stale mekke a vlhke a aby to nestacilo zase zatvrdnout-vyschnout, ta slupka.
Je to jedina sance ze ten klicek to nejak sam zvladne kdyz to bude mekke dlouhodobe. Mozna ze uz jsem ten klicek i nenavratne poskodil, to se ukaze zitra.
Klicek vypada uz fakt uz zoufale, jako by se dusil, davam mu jeste maximalne jeden den , zitra se rozhodne ,bud sebere vsechny sily a da do toho vsechno a zachrani se ,nebo proste zahyne.

Ty nove klicici papriky a jahody jsem dal do parnicku.

Nic dalsiho dnes vubec nevylezlo. :-( Opravdu nechapu kde jsou ty rajcata, soused tvrdi ze max. 5 dni a jsou venku.

Netusil jsem ze to bude jeste vice slozitejsi a tezsi nez pestovat konopi.
Nejsem jeste ani poradne na zacatku a uz jsou prvni problemy s klicenim rajcat.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-04-2017 v 22:32 PM

Old Post 26-04-2017 v 22:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 66

Figu borovú! Mne teda za 5 dní paradajky málokedy vylezu. Možno iba niektoré odrody. Keď bude moc zle, tak si spravíš klony z tých, čo sú už vonku. Pri paprikách mi nikdy žiadna skôr, než za 2 týždne nevyliezla, ked´som klíčil na papieri. Zo zeme to lezie ešte dlhšie. Okrem toho aj kvalita semien z obchodov býva žalostná. Najskůr mi vyliezli papriky z vlastnéno pestu, čo som si odložil minulý rok. Takže kľud Madi!
Sledovanosť máš stále vysokú. Málokto tu sa venuje inému, než cannabis - asi.

Old Post 27-04-2017 v 05:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 67




7.den kliceni.

Prvni fotka jsou ty dva kvetinace se 4ks rajcat s OBI !!!
Dnes jsem na vsech objevil hnede skvrny a jakoby potrhane listy a jelikoz to vypadalo ze se to do ted rozleza tak jsem to radeji hned splachnul do zachodu aby pokud mozno nenakazily osadku boxu, doufam ze jeste nenakazenou. (Vzduch v mistnosti me tu ale dost viri diky sppustene Prima-klime.)
Priste zadne kupovane semenacky!

2.-fotka jsou dnes nove vyklicena seminka "neceho"
3.-fotka je detail toho "neceho" , bud jsou to rajcata nebo papriky ale vzhledem k tomu co psal Odo tak papriky trvaji cca 14 dni ,takze s nejvetsi pravdepodobnosti to budou rajcata.

Old Post 27-04-2017 v 20:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 68




A tri posledni fotky jsou ten SS vyfoceny ze tri stran ,po namoceni v Lignohumátu s nastesi jiz opadlou slupkou .
Sice slupky se zbavil ale stejne nevypada moc stastne.
Jesli se z toho vylize tak to bude maly zazrak protoze celkem dlouhe 3 dni po vykouknuti ze zeme byl uvezneny v te slupce .

Ted uz mam jen to co je boxu a na okne nic.

Old Post 27-04-2017 v 20:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 69

Daj tomu čas kamo! Po vytvorení koreňového systému to pod tou lampou poletí, neboj!

Old Post 28-04-2017 v 04:59 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 70

Jo,jo ,dam tomu cas, stejne to jinak ani nejde.

Dnes jsem zvedl na zkousku trochu Led-panel na vzdalenost 95 cm od semenacku, jelikoz by mely snaset vsechny druhy zeleniny 18/6 a presto pri 70 cm, se u okurek krouti trochu delozni listky , tak v kombinaci male vzdalenosti a 18 h svetla je to uz mozna moc.
Tak uvidime co na to kyicky reknou.
Pokud by se zacaly moc vytahovat tak bych je dal zas o trochu blize ke svetlu. Musim to nejak vychytat za jizdy.

Old Post 28-04-2017 v 11:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 71

Po celou dobu co jsem rozjel tento pest neustale zamestnavam mozek tim co kdyz se ukaze urina pro kvetovou fazi (hlavne pro Cannabis) nedostatecna a co organickeho pridavat v pripade vzniku deficitu fosforu a drasliku.
Proste najit takovy alternativni prirodni zdroj "PK " a hlavne zdarma.
Sjel jsem snad cely internet od cestiny az po peruanstinu v nadeji ze najdu nejake prirodni hnojivo na kvet ale v podstate pisi vsude to same.

1.-Dreveny popel
2.-Zelene hnojeni
3.-Rostlinné výluhy
4.-Kavova sedlina
5.-Slupka od bananu
6.-Kompost

"Udajne"nejvice PK mg v 100g obsahuje dreveny popel a slupka od bananu. Obsahuji NPK v pomeru priblizne 0:1:2.
Dreveny popel jsem uz resil , ten bohuzel zveda drasticky PH zivneho roztoku , Kompost ten je v byte nemyslitelny a banan - obzvlaste slupka zase obsahuje zbytky chemickych postriku proti skudcum ,plisnim a zbytky hnojiv.

Tak me to proste nedalo a rekl jsem si ze zkusim prijit na neco zcela noveho ,co tu jeste nebylo a zaroven to odzkousim primo v tomto pestu.
Sel jsem na to uplne jedoduse a logicky.
Nasel jsem si na internetu vyzivove tabulky abych zjistil co konkretne z bezne dostupnych prirodnich zdroju obsahuje nejvice drasliku a fosforu.

Nasel jsem "zivocicha" ktery obsahuje 6x vice Drasliku a 20x vice fosforu nez napriklad povestna slupka od bananu nebo popel a jeste k tomu se vysktyruje v prirode sam od sebe v hojnem poctu , takze ten nejlepsi lehce dostupny prirodni zdroj. Obsahuje PK v pomeru 1-4 .
Na lahvi Biobizz bloom jsou udaje NPK 2.0-7-4 , uznavam ze pomer PK neni stale idealni ale nenasel jsem zadny jiny prirodni zdroj ktery by se tomuto alepon zdanlive priblizoval.
Nakonec co si budem povidat ani urina nema ten spravny pomer NPK pro Cannabis a presto tim uspesne nekteri pestitele hnoji.
Rikam si ze je lepsi alespon neco nez vubec nic.

Z tohoto "zivociha" nebo chceteli z teto rostliny vyrobim bud vyluh jako napriklad z kopriv nebo je rozdrcene ponorim na 3 dni do vody a dam je na povrch substratu v kvetinaci a prisypu na ne trochu hliny abych je vpravil trochu do zeme.
Jeste nevim jakou formu zvolim, nebo spise jakou alternativu byste mi z techto dvou variant poradili ??? Budu moc rad za vas nazor.

Jo ,malem bych zapomel napsat o jaky zdroj se vlastne jedna?
Jedna se o uplne obycejne susene houby z lesa.

http://www.nefrologie.eu/cgi-bin/ma...yzivove_tabulky

http://internetweek.cz/houba/houba-...a-nebo-zivocich

Jeste podotykam ze jsem hledal na internetu jesli s tim uz nekdo nahodou nehnoji a nekoho koho to uz taky napadlo kdo premysli stejne jako ja ale bohuzel nic. :-( ,takze mozna je to uplna picovina ale urcite to stoji za vyszkouseni !
Uz ted mam tady 4 sklenice susenych hub od mamky ze Sumavy , takze je nudu muset ani shanet.

Dalsi vec kterou budu pridavat je nesirena Bio-melasa, je to skvely zdroj potravy pro mikro-organizmy. A postrikem na listy poslouzi jako ochrana proti skudcum a zaroven i dlasi vyziva pro rostlinu.
Tady u nas Bio-Melasa stoji 41 kc.
Cetl jsem ze vetsina kvalitnich organickych hnojiv (napriklad Biobizz a dalsi) prave Melasu obsahuje zcela bezne. Takze urcite nebude na skodu.

Misto predrazenych mikroorganizmu a bakterii z growshopu pouziji mikroorganizmy a bakterie z akvaria ze zdejsi akvaristiky zdarma.

Budu vdecny za vase pripominky, napady, popripade dobre rady .

Prosim NEKAMENOVAT !!!

Naposledy upravil Madical-Strains 28-04-2017 v 18:47 PM

Old Post 28-04-2017 v 18:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 72

... tých produktov je hooodne veľa.
Kukni npr. Vermesfluid od f. http://www.ekovermes.cz/
Je to plné bioaktívnych látok. /Baktérie, enzymy....atd/. Vegetatívnu fázu som s tým Univerzal prešiel v pohode. V kvete lejem Jahodu a Muškát. Sám som zvedavý.
Myslím, že Tvoja dedukcia ohľadom melasy a detritu z akvaria je správna.
Detrit z akvarka je plný dusíka, nitrifikačných baktérií a aj fosforu. Záleží od toho, že čím tie ryby krmia. Ak sú krmené živým krmivom, niťenkami, planktonom, tak super. Bude to obsahovať nie len makro, ale aj mikroprvky, npr tak dôležité Fe. Testoval som to kedysi testami a bol som prekvapený. Pestoval som Čínsku ružu v mega kvetináči. 10 rokov som ju zalieval iba detritom a vodou z akvarka. Kvitla celý rok a celý čas nebola presadená.
Substrát k takémuto "bioaktívnemu" pestovaniu treba podĺa môjho názoru pripraviť dopredu a nechať chvilu postáť, kým sa rozbehnú základné mineralizačné procesy s baktériami a pôdnymi hubami.

Old Post 28-04-2017 v 22:33 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 73

O te melase a bakteriich s akvaria jsem se cetl ale vice by me zajimaly nazory na ty susene houby a jak je upravit na hnojivo nejlepe.

Nikdy jsem nic nekvasil ,netusim ani jesli je to vhodnejsi jen vpravit do zeme a at se to vstrebava a rozklada samo behem kveteni nebo zakvasit a hnojit
behem cele kvetove faze.
Uvital bych moc rad diskuzi vicero lidi, vic nazoru, objektivnejsi vysledek.

Old Post 28-04-2017 v 23:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 74

http://www.csfd.cz/film/369415-supe...i-moci/prehled/

Old Post 29-04-2017 v 09:47 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 75





Ale ze to trvalo , mela vazne na kahanku.

Bomba ten Lignohumát Hortus !!! Je k nezaplaceni.
Snad z nejhorsiho uz je venku a budu ji moci za par tydnu naklonovat.

Old Post 29-04-2017 v 20:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 76


Tady maly update boxu, zatim box vypada skrome co se tyce osadky.

Old Post 30-04-2017 v 16:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 77



DOMACI VYROBA BUBBLERU.

Muzete mi nekdo prosim poradit s vyrobou bubbleru?
Bubbler chci vyrobit z tohoto kulateho 11l kvetinace a z kyblu tusim ze od Primalexu.

Kolik litru nejmene musi byt prostor pro spodni nadrz na vyzivny roztok?
Jde mi o to jesli ten prostor bude na to stacit nebo jesli musim kvetinac na vysku nejak zkratit treba o 10-15 cm.
Kdyz je kvetinac v kyblu zapasovany tak se dospod vejdou jen 3 l vody a hladina vody zasahuje cca 2 cm do dna kvetinace, coz se mi zda dost malo.

Jako medium chci pouzit kokos z duvodu meho specielniho hnojiva.
Pouziva se do hydra uplne cisty kokos ? Smichany s vermikompostem je asi blbost, ze?

Jak vykonny vzduchovaci motorek ?
Bude stacit tento vzduchovaci motorek se dvema vystupy?

https://eshop.unihobby.cz/zahrada-z...CFUieGwodAlsLBQ

Dva vystupy potrebuji proto ze jeden bude na vzduchovaci kaminek a druhy povede do trubicky kde budou vzduchove bublinky nest zivny roztok nahoru ke kokosu.

Diky za pomoc.

Old Post 30-04-2017 v 18:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 78





No, koukam ze mi nikdo s Bublerem neporadi tak se s tim budu muset holt poprat uplne sam.


10. DEN OD ZACATKU KLICENI.

Rajcata rostou velice pomalu.
Okurky oproti tomu rostou rychle a maji statny silny stonek.
Papriky zatim vubec nic.
SS-myslim ze se vzpamatoval a mohl by nakonec pres vsechen boj se slupkou pokud se jeste neco nestane dojit az do konce.

To rajce od kamose jsem dnes presadil do predhnojeneho prirosniho substratu tentokrat s perlitem. Uz bylo celkem vysoke a presahovalo kraje ketinacku.

Old Post 02-05-2017 v 08:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 79



Jednno rajcatko se nejak zarazilo v rustu.
A to nejvetsi rajce ma zase nejaky kaz na jednom deloznim listku.

Nevim jesli odstrihnout pulku listu kde jsou ty kazy nebo oba dva i ten malinky proste jednoduse vyhodit z boxu.
Koukal jsem na netu na problemy s listy u okurek ale nic podobneho jsem nenasel tak opravdu netusim co mi ten semenacek tim chce rict.

Old Post 02-05-2017 v 08:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 80

11.DEN

V pestovni zeleny Vas chlapi asi zklamu. :-(

Vcera rano presazene rajce se vrcholek nejak krouti a ma stale svesene listy.
Aby toho nebylo malo tak se vytvorila u dvou okurek na substratu nejaka bila plisen, asi moc prelevam nebo co.
V parnicku u paprik se vytvari zase na povrchu zeleny povlak jako by tam rostly razy.
Bilou plisen a zelene rasy jsem odstranil a pockam co bude dal.
Vrchni kryt parnicku jsem zkusil sundat a necham to dychat.

Fotky jsem bohuzel nestacil udelat protoze nez jsem si uvedomil ze to mam nafotit tak jsem to bily a zeleny zlikvidoval a odstranil ze substratu.

Jesli to je opravdu plisen tak uz bude pravdepodobne nakazeny vsechno v boxu. Sice SS vypada zatim v poradku ale ma tenky salby stonek schazi ji ofuk aby silila.

Nejradsi bych tam ten ofuk dal ale pry to ale nesvedci okurkam ani rajcatum ,maji byt v zavetri ,tak nevim.

Nechci to vzdavat dokavad si nejsem jistej ze se to opravdu sere ale uz to nevidim s tou zeleninou tak ruzove jako na zacatku a musim priznat ze jsem si vzal asi prilis velke sousto,mel jsem zacit jen s jednim druhem.

Uz aby bylo venku hezky a mohl jsem to dat stabilne ven naza okno.

Jedina dobra zprava je ze dve papriky uz vyklicily a derou se na povrch.

Nikdy by me nenapadlo ze pestovani zeleniny je mnohem tezsi nez pestovat konopi.

EDIT:

Proti zkudcum a plisnim jsem jeste nestrikal jelikoz se to ma delat pozdeji a ja mam stejne jenom BioOl a BioTon a to udajne stoji za hovno.

Kdyby se vsechno nahodou posralo tak udelam novy test s tim hnojenim ale uz trochu jinak.

Naposledy upravil Madical-Strains 03-05-2017 v 06:20 AM

Old Post 03-05-2017 v 06:01 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1944720 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív