Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 49

:-) poháre som myslel na prekrytie, ale pri tej vlhkosti nemusíš nič riešiť. Ten substrát, čo si postol asi na trvalý pest paradajok nebude, skôr na predpest.
Uhorky si neviem celkom dobre predstaviť na okne a ani v tom boxe. Beriem to skôr s rezervou, ako pokus. Hlavne sa drž prioritne tých 2 SS.
Pri paradajkách a paprikách by v Tvojich podmienkach pleseň nemusela hroziť. Skôr pri uhorkách. Aj to až v neskoršej fáze.

Old Post 23-04-2017 v 07:42 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 50

Jo urizly petlahve jako mini-sklenicky ,aha tak to jsem te spatne pochopil.
SS davam jen svetelnou periodu protoze prdpokladam ze zelenina se na tu dobu rustu muze 18 h snad mozna prizpusobit. (test)
Ovsem nejvetsi prioritu davam rajcatum protoze ty konzumuji nejvice jelikoz me dost chutnaji. Okurky me tez chutnaji a udajne nejsou tak narocne na podminky a pestovani co jsem cetl na internetu proto si delam s okurkami trochu nadeje.
S paprikami vubec nepocitam ze by se mi urodily , ty jsem je pridal kvuli romzanitosti druhu zeleniny a take z duvodu ze obsahuji dost vitaminu a antioxidantu.

U tech okurek co mam pisi tohle......
Okurka nakládačka hruboostná Regina F1
Odrůda s vysokou tolerancí k plísni okurkové, je rezistentní k černi okurkové a CMV, tolerantní k antraknóze. Bujně rostoucí. Má plody s hrubými bílými ostny jsou vysoké kvality, nedeformují. Balení obsahuje 38 semen.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-04-2017 v 08:22 AM

Old Post 23-04-2017 v 08:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 51

Beru zpet to tvrzeni o fenomenu ohledne zahadne vysoke vlhkosti.
Nejak se mi to nezdalo tak jsem sjel pro novy vlhkomer a vysveteleni je mnohem jednosussi nez jsem se puvodne domnival.
Vlhkomer byl rozbity a neukazoval spravne hodnoty.

Takze teplota v boxu je ted 29C a vlhkost vzduchu ....29%.
Tak se omlouvam za tu nechtenou mystifikaci.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-04-2017 v 14:58 PM

Old Post 23-04-2017 v 13:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

Stale mi lezi v hlave to hydro a myslenkama se k nemu stale vracim .
Jak jsem psal ,Fikus me naockoval uz pred pul rokem a Linchi me popostrcil svou aktivitou k cinu a dnes me jeste inspiroval Bitir ve svem novem vlakne o subkulture v hydru. Takze zkusim obohatit a rozsirit jeste tento test na Bio-hydro aby to byl co nejzajimavejsi a vsestranny test.
Neudelam ale NFT jelikoz je to pro me moc drahy a jsem uplny chudas ale tento uplne obycejny domaci bubbler ale samozrejme za pouziti hnojeni tou lidskou moci.

http://www.casopisroots.cz/domaci-h...nie-udelej-sam/

Nasel jsem totiz vychytavku na Rollitup jak zamezit zapachu lidske moci v Hydru.

http://www.rollitup.org/t/using-uri...rtilizer.17800/

Zjistil jsem totiz ze mam ve skrini 3 ks 11l. kulatych kvetinacu jeste z uplne prvniho kola a shodou okolnosti naprosto presne zapada do kyble ktery mam doma a okraji brani propadnuti.
Akorat budu muset kvetinac zrejme trochu zkratit aby se do kyblu veslo vice litru vody.

Aby vlakno bylo jeste zajimavejsi tak pokud me vyklici ty dve seminka SS tak to silnejsi naklonuji (poprve v zivote) a pouziji do Hydra.

Pocitam , vzhledem k me ekonomicke situaci ze bubbler bude v radu 4-8 tydnu..

Naposledy upravil Madical-Strains 23-04-2017 v 19:30 PM

Old Post 23-04-2017 v 18:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

Naposledy upravil Madical-Strains 23-04-2017 v 21:43 PM

Old Post 23-04-2017 v 19:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

Tak jsem dnes juknul do sve zeleninove zahradky a uz se neco pomaloucku klube na povrch z toho jednoho druhu. Rano byly ze 6 vidit 3 a ted uz jich kouka na povrch 5 ks ze 6.ti.
Nejak se mi to zamichalo a udelal jsem stejnou chybu jako nekteri zdejsi cleni a neoznacil jsem si to z toho duvodu ze zeleninu od sebe snad jeste rozeznam. Tak to predpokladam ze lezou ven jako prvni snad ty rajcata.

Vsechny ostani druhy v cetne SS ani tuk, proste ticho po pesine ale je to jeste prilis brzy , daval jsem to do zeme nevyklicene a dnes se sviti teprve 4.den , tipoval bych to na zitra nebo pozitri uz bych jich mohlo vylezt mnohem vice.

Jakmile tam bude neco k videni ,nafotim.

Naposledy upravil Madical-Strains 24-04-2017 v 18:07 PM

Old Post 24-04-2017 v 13:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 55

YES! :-)
Držím palce a posielam+ za entuziazmus a k chuti testovať a skúmať. Všetko zapisuj a znač, aby to malo zmysel.
Uhorky rastu, ako kwy, takže sa plodov asi nedočkáš, lebo tam budeš mať pravdepodobne prales. Papriky, čo máš netuším - ja by som asi na test použil nejaké feferony, alebo baraní roh. Klíči to celú večnosť. Paradajky uvidíš ako poletia - ja som testoval balkonovky v bubbleri a tie mi tiež prerástli vyše 1 m. Som zvedavý na bubbler - treba ale na úvod poriadne nariediť živný roztok a otestovať neutralitu substrátu, aby neovplyvňoval pH.

Old Post 25-04-2017 v 00:37 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

5.ty den zasazeni

Z te prvni serie vyklicenych uz je venku i to seste.
Ted mi soused na ty vyklicene koukal a tvrdil me ze to 100% rajcata urcite nejsou ,ty z tech prvnich vyklicenych , pry to vypada na okurky.

Tak potom nechapu co se stalo s temi rajcaty kdyz vsude uvadeji ze klici hodne rychle.

Pravdepodobne asi dam naklicit dalsi seminka ,rovnou vetsi mnozstvi od kazdeho druhu
Hlavne ty papriky a rajcata, udelal jsem asi chybu ze jsem daval do kazdeho kelimku jen jedno seminko.

Jinak zadne dalsi vyykoukle ze zeme.
Budu muset dnes tedy radikalne pridat dalsi semena ke kliceni.

Old Post 25-04-2017 v 08:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 57




Aktualizace -5.ty den sviceni-kelimky , 1.den sviceni -krabicky (papriky-pruhedna doza , jahody-doza od Ramy.)

Tak jsem jeste v supliku nasel stale plodici jahodnik, tak jsem ho tam take dal klicit 10 seminek,vice jich tam nebylo.
A nejake dalsi papriky sladke cervene cca 15 seminek.

U jahodniku pisi seminka nezakryvat zeminou ,potrebuji prime svetlo ,tak na to jsem zvedav.
Kdyz toho vyklici moc tak to bud rozdam po sousedech nebo splachnu do zahodu protoze na okne a v boxu mam jen velmi omezeny prostor ale lepsi je mit vic abych zaplnil okno a cely prostor v boxu nez by me to pak neco schazelo.

Ty vyklicena seminka davam pres noc za okno aby na ne dopoledne svitilo slunicko a jakmile v poledne slunce zapadne za nas barak tak je dam zpet do boxu az do 20.00 , pak je zase vratim na parapet okna. Delam to proto ze jeste nemam zcela jasno co pujde ven a co zustane v boxu, chci aby byly zvykle jak na slunicko tak na ledku abych nemusel pak dlouho navykat.

Troufa si nekdo prosim odhadnout kdyz je to tak male jesli jsou to rajcata nebo okurky?
V pripade kdyby to byly okurky tak bych musel jeste dat rychle naklicit dalsi rajcata.

Old Post 25-04-2017 v 09:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58



Zde jeste jsou fotky koupenych 4 ks. semenacku koktejloych rajcat z OBI.

Old Post 25-04-2017 v 09:31 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 59

PS:
Odo-bohuzel zapisky nedelam ,jsem na to linej jak prase, delal jsem to u SS ale stejne z toho nic nebylo jelikoz jsem zapominal psat a pak jsem mel v tom jeste vetsi bordel.
Jako sklerotik se to pokusim zapamatovat.

Old Post 25-04-2017 v 11:25 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 60

posledná fotka príspevku 57 by mohla byť uhorka. Jahody klíčia celú večnosť a myslím, že ich takto dopestovať bude fakt nezáživné. Uhorka a paradajka poleti. Paprika si dáva tiež načas, takže to chce fakt božskú trpezlivosť.

Old Post 26-04-2017 v 06:01 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61



6.den kliceni

Ano ,uz jsem to zjistil mas uplnou pravdu, vsech 6 vyklicenych jsou na 100% okurky.

Zatim nic jineho krome jedne SS, vypapda to s klicenim fakt spatne,6 dnu je uz dost.
Jedno seminko SS sice vyklicilo trochu velezlo z hliny ale ma na vrcholku slupku ktera neni bohuzel praskla. Zkousel jsem ji porosit aby zmekla a pokusil jsem se ji sundat ale bez sance.
Nechci to lamat pres koleno abych ji neposkodil ale pokud si sama neporadi do dvou dnu a slupka nepraskne tak je to v prdeli.
Jina seminka nit nebudu takze bohuzel test prijde o zkosuku vlivu meho hnojeni na konopi , coz bude velka skoda!.

Tohle se mi jeste u indooru ani outdoru ani jednou nestalo.
==============================================
EDIT:

Listy u okurek se trochu neprirozene krouti tak bud moc zalevam nebo jim vadi svetelna perioda 18/6.
Zaleval jsem lehce rono a vecer , zkusim tedy trochu ubrat na frekvenci zavlahy.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-04-2017 v 09:53 AM

Old Post 26-04-2017 v 09:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 62



A tady ten spatne vykliceny SS + detail rajcete od kamose.

Old Post 26-04-2017 v 09:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63


Prave jsem potkal ve dverich souseda tak se koukal do boxu na kliceni a konstatoval ze 6 dni je uz vazne moc.
Dosel domu pro nejaky BIO-pripravek na urychlovani kliceni jmenuje se to lignohumát Hortus s morskou rasou. Ty semena se do toho vlozi na 2 hodky ,nebo se to pak pridava do zalivky a skvele to udajne pomaha na stimulaci a rozvoj korenu.
Tak jsem to pridal do zalivky a postrikal , pry uz zitra by mela nektera semena vyjet ze zeme.

Nejaky zahradnik mu to poradil ze je to pry mnohem ucinnejsi a levnejsi nez Biobizz root juice , funguje na stejne bazi a navic se do nej maceji semena pro rychlejsi a cetnejsi kliceni, coz u Biobizzu vubec nedoporucuji. Posiluje imunitu rostliny a pomaha ji snaset jakykoliv stres (teplotni ,EC atd.)

Nasel jsem si to na netu a obal vypada takto.
Pry je vic vyrobcu ale tento je udajne nejlucinnejsi.

Uz me to doporucoval pred tydnem muj zahradnik v souvislosti s hnojenim tou lidskou moci ale jelikoz me nevysvetlil detaily a vyhody tak jsem to nebral moc na zretel.
Ale sousedovi verim, je to takovy Mirek Dusin.
Nechal mi ho tady tak ho budu pouzivat do zalivky a pokud se osvedci tak pristi kolo si ho koupim.

Old Post 26-04-2017 v 11:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 64

Lignohumátom nič nepokazíš, je to prírodný produkt. Používam ho aj aj ja, síce od iného Českého výrobcu. Docela ma štve, keď tomu pripisujú enormné prínosy. Moril som semená pred klíčením - trvá to taktiež dlho. Treba to brať s rezervou. 6 dní nič nie je. Je mnoho takýchto produktov, ktoré sú prírodné, relatívne lacné a dobré. S Biobizz to nedokážem porovnať, lebo Biobizz som ešte neskúšal.

Naposledy upravil odo 27-04-2017 v 05:37 AM

Old Post 26-04-2017 v 21:37 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8224670 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív