Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 129

Zdarec, vzhledem k tomu, že tady řešíte to bio, tak se na vás obracím s dotazem. Nyní používám JidB, nejsou to sice čistě minerální hnojiva, ale chtěl bych vyzkoušet něco víc organickýho. S junglem jsem spokojenej, výnos, chuť celkově na pohodu, ale přece jen bych to chtěl posunout víc k přírodě. Koukal jsem a celkem mě zaujala hnojiva od GH a to Biosevia http://cz.eurohydro.com/sevia.html a nebo G.O. Thrive http://cz.eurohydro.com/gothrive.html . Používám drip s kokosem a chci u něj zůstat, co jsem tak četl tak většina bio hnojiv špatně snáší delší dobu namíchanej roztok. GH tvrdí, že se tyto jejich hnojiva hodí i do hydroponie, což znamená, že nebude problém mít roztok namíchán třeba týden. Nerad bych udělal nějakej zbytečnej přešlap a proto budu vděčnej za vaše názory, popřípadě zda použít i nějaké jejich doplňky.
Madical: pokud by ti to tady vadilo napiš a smáznu to a hodím do svého vlákna. Díky a zdarec

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-05-2017 v 11:00 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 130

O Biosevia vim, (od nich jsem mel tu trichodermu) mel jsem ji myslenou jako zalohu do hydra pokud by zklamaly chcanky. Jeste jsem ji ale nepouzival.
Domnvam se ze je to skvely hnojivo,podivej se ma tam fotky palic.

Ta BioSevia jde i do substratu i hydra.
Tady jsou vlakna s BioSevii co a jak v hydru.
Snad te to pomuze, ja ho zatim necetl.

https://overgrow.com/t/organic-hydr...lu058-284w/2088

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77693

Old Post 13-05-2017 v 17:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 131

k príspevku 128
mne sa tá paradajka zdá ok. Ak to necháš za oknom, tak to začne kvitnúť.
Myslím, že tam náznak už máš na poslednej fotke príspevku 125
Prestaň to tak prežívať! To, čo si vyhodil malo asi nejaké hubové ochorenie. Nákaza z obchodu asi. Inak papriky sú dosť háklivé, na hubové ochorenia, takže nejaká prevencia vo forme postreku by sa zišla. Zrovna idem z Bauhausu. Keby si videl planty, čo majú tam a v akom stave, tak tu skáčeš od radosti.

Old Post 13-05-2017 v 21:15 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 132

Na ty údajný bio hnojiva od GH mi psal názor metracek a dle toho co jsem pochopil jsou v podstatě na stejný brdo jako JidB. Takže asi zustanu u osvědčené značky a nebudu vymyslet p......y

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-05-2017 v 00:49 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 133





Odo- No ja jsem zvykly z konopi ze by na tom nemel byt zadne kazy a deficity a na semenackach nebo klonech to plati dvojnasob, tak to nejak tak ocekavam i od zeleniny.

Jinak vcera poprve byly dve okurky a rajce od kamose cely den venku za oknem. Byl jsem cely den pryc a vratil jsem se tesne pred silnym destem tak jsem je nastesti stihl dat dovnitr.

Je zajimave ze tem okurkam se nedarilo po presazeni do vetsiho vubec v boxu . Zato ta jedna okurka co tam v boxu zbyla se ji dari zatim exelentne ,vypustila nejaky slahoun...viz foto. a je nejvetsi.

Jelikoz mam jen 16 kvetinacu tak jsem tu ctvrtou nejmensi okurku zlikvidovl a presadil jsem tam jednu papriku.
Zitra presadim jeste tri nejhezci , ostatni rozdam po baraku.
Jsem bohuzel limitovan mistem.

Dnes vecer to striknu Bioolem a za 3 dni Biotolem snad to bude jako prevence stacit.

Old Post 14-05-2017 v 07:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 134





Odo- jakmile zacnou rajcata nebo cokoliv kvest mam zacit uz hnojit cast kvetovym hnojivem a cast chcankama?
Respektivne jakmile se objevi kvet mam okamzite zacit hnojit na kvet?

Old Post 14-05-2017 v 07:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 135

Ted jsem cetl o Padli a pisou ze kdyz ho odstranis tak je tam treti den zpatky a jelikoz jsem strikal cesnekem a padli se ani po tydnu uz neobjevilo tak tentokrat striknu proti skudcum i plisnim znovu ten cesnek kdyz se tak osvedcil.

Old Post 14-05-2017 v 11:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 136

Skús oba spůsoby a uvidíš.
Čo si sľubuješ od toho, že dávaš tie planty von pred okno vetrať? - ak som to správne pochopil. Podľa mňa tým riskuješ zbytočnú nákazu háveďou a bordelom z vonku.

Old Post 14-05-2017 v 11:37 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 137

Jak ,co si od toho slibuju?
Vzdyt jsem psal hned nazacatku ze minimalne polovina zeleniny bude preci pestovana na okne, tak je otuzuju aby si zvykly na slusnicko a vitr.
Na noc je davam jeste dovnitr dokavad v noci bude zima.
Krome toho by se do boxu az to povyroste vsechno neveslo, necham tam jen jednu okurku,3 ks SS az je naklonuju , 3ks rajcat a 3 ks paprik, jinak zbytek bude venku za oknem.

Striknu to proti haveti a plisni za oknem i v boxu tim cesnekem, snad to bude dostatecna ochrana proti vsemu.

Old Post 14-05-2017 v 12:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 138




Zasadil jsem dalsi 3 ks paprik a doplnil jim do substratu Trichodermu a bakterie.

Dnes budu aplikovat pred zhasnutim cesnekovy odvar,uz ho mam pripraven.
Rajceti se venku dari mnohem lepe nez v boxu, naopak okurce se dari lepe v boxu nez tem za oknem uz ma dva slahouny a hleda ceho by se uchytila. Je divny ze ani jedna okurka venku na slunicku jeste nema jediny slahoun.

Bohuzel me spadnul v noci klipsnak a udelal mi diru do jednoho listu krasne okurky tak jsem ji premistil na druhou stranu. :-(
Premyslim jesli mam ten list teda odstranit aby narostl jiny misto nej nebo ho nechat tak jak je s dirou.

Old Post 15-05-2017 v 07:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 139


Tedka jsem prave se sousedem vymenil 2 sazenicky okurek a 3 ks paprik za tri Serry-rajcatka. Ty dve pro sebe jsem uz zasadil do 11l a zaroven take pridal trichodermu a bakterie.
Necham je v boxu zesilit protoze jsou trochu vytahlejsi a tenci nez ty moje z boxu a jedno ,az zesili pak dam jeste sousedce s jednou paprikou.

Jedine co mi vubec nevyklicilo a to je velka skoda jsou jahodniky.
Mozna se poohlednu po trznici jesli nemaji uz nejake vetsi,uz je pozde neco davat znovu klicit pro out.

Old Post 15-05-2017 v 09:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 140


Dnes jsem zastipnul vrchol na SSK u 3.P a poprve v zivote zkousim naklonovat.

SSK -Stimulax 3- Jiff - RO-PH-6 + Root-Juice- parnicek.

Vsiml jsem si ze mnoho groweru striha listy , nevim jesli to musim delat ,vzhledem k tomu ze je to mini-klon a ma i listy malinkate tak jsem usoudil ze se strihat listy nemusi.

Old Post 16-05-2017 v 11:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 141


Dnes jsem objevil na nejkrasnejsi a zaroven nejvetsi okurce nejake fleky asi plisen, kdo vi a to na dvouch nejvetsich listech.
Striknul jsem vsechno za oknem Biotolem a pred zhasnutim striknu vse pro jistotu i v boxu.

O tom kolik hnedych flicku ma na sobe i to velke rajce od kamose uz ani nepisu.
Jedine co zatim je bez jakych-koliv kazu na listech tak to jsou mnou vyklicena rajcata a papriky a samozrejme jeste SSK.

Jsem zvedavy jesli se vubec neco urodi kdyz se tomu tak nedari.

Old Post 16-05-2017 v 18:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 142





32.DEN OD ZASAZENI NEVYKLICENYCH SEMINEK DO ZEME.

Svitim stale 18/6 svetlem na grow, doufejme ze ty rajcata v boxu nezacnou uz brzo nakvetat, chtel bych aby jeste tak mesic pockaly na nove SS klony ktere budu zitra rano rezat. Snad tedy nezacnou nakvetat kdyz nemaji ted to cervene svetlo.

Jak muzete videt v boxu je vse dokonale a vsemu se dobre dari.

Za oknem me uz zbyla jen jedna jedina okurka a to rajce od kamose. Okurce jsem musel amputovat nekolikrat ty prvni velke listy nejblize k hline ,jelikoz se na ni dela neustale dokola nejaky druh asi plisne
Jinak okurka uz zacina nakvetat ale asi z ni stejne nic nebude kdyz uz je sama a nema se s cim opylovat a ostatni jsem zlikvidoval kvuli silne kropenatym plisnovym listum.

Rajce za oknem vypada jeste jakz takz o neco lepe nez okurka ale take ma nejake ty drobne kazy na listech.
























Zde muzete na posledni fotce videt rozdil mezi mnou vyklicenym rajcetem a rajcetem ktery me tento tyden dal soused (to v popredi) Obe dve cherry od souseda byly svetle zelene a ted uz krasne tmavnou do syte zelene.

Naposledy upravil Madical-Strains 24-05-2017 v 21:14 PM

Old Post 24-05-2017 v 20:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 143


Takhle vypada zastiply SS.

Jak jsem se jiz zminil zitra ho cely oholim a budu se snazit udelat co nejvice klonu. Necham jen to rozvetvene zastipnute 3.patro.

Zaroven se zde nabizi vykouset techniku "Main-Lining" ktera zde na Groweru jeste neni popsana a zdokumentovana a nikdo ji tu jeste nezkousel, tedy jesli se nepletu. Je to udajne cesta k nejvetsim a nejtezsim palkam.
V mem prvnim kole jsem ji chtel vyzkouset ale bylo me to rozmluveno.

Zde vice info o teto technice

http://www.growweedeasy.com/manifold

Ten prvni klon o ktery jsem se snazil zezloutnul tak jsem ho vytahl z Jiffu a nemel ani po tydnu zadne naznaky korinku, takze moc neverim ze se mi ty klony co budu rezat zitra podari zakorenit.

Old Post 24-05-2017 v 20:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 144




Takze pres noc jsem dal Grodon sadbovaci kostky do RO vody s PH 5,5 s Biobizz Root-Juice 2ml/1l vody.
Rano bylo uz PH 7,5 coz byla prvni vec co me rozhodila.
Urizl jsem prvni klon ponoril do Stimulaxu 3 a obalil v bakteriich dle navodu a zapichl do kostky. Druha vec co me fakt vazne rozhodila bylo ze kdyz jsem zmacknul kostku abych uzavrel tu dirku kolem stonku a vytlacil prebytecnou vodu a vzduch kolem klonu , tak se zase dirka v kostce vratila do puvodni velikosti a neslo to proste zmacknout aby to zustalo pekne utesnene kolem stonku ,proti vzduchu.
Tak jsem se nasral a dal jsem to zakorenit do substratu v jakem to pestuju.

Takze Simulax 3, obalil v bakteriich a vlozil jsem klon do substratu a zalil jsem RO vodou s PH 6.
Bylo tam 5 klonu, takze SS mela dohromady 7 vetvi.

Mel jsem u toho docela nervy, zklamaly me Jiffy i Grodon sadebni kostky ,moc nadeji na uspech tomu vazne nedavam hlavne z toho duvodu ze substrat je predhnojeny a pri zakoreneni se nema jeste hnojit.
Kazdopadne jsem to uz musel nejaky zpusobem udelat jelikoz jsem mel klon uz urizly a ponoreny ve stimulaxu.

SS jsem opet zastipl ,ted uz by mely rust 4 hlavni rovnocenne vetve, cca za 7-10 dni zastipnu znovu a bude 8 hlavnich rovnocennych vetvi.
Za par dni jak trochu povyrostou tak je hned ohnu do praveho uhlu,ted by se s tim jeste spatne manipulovalo.

Drzte palce !

Naposledy upravil Madical-Strains 25-05-2017 v 07:30 AM

Old Post 25-05-2017 v 07:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4926550 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív