Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 145

Kdyz vidim tak nadherne zakorenene klony v kostkach u L1st3ra a u dalsich groweru , jak se kazdemu klonovani tak dari tak me teda vazne chyta docela tezka beznadej a pripadam si jako totalni nemehlo kteremu se nic nedari.

Old Post 25-05-2017 v 08:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 146

Medi, myslím, že se s tím s prominutím až moc sereš. Koukni do mého vlákna, není na tom nic. pH neměřím, nemám ani origo fóliáček, používám obyc práškovej kořeňák za 37 kč z květinářství a jde to. Řízky stříhám nůžkama opatlanýma od pryskyřice. Prostě na prasáka 😁😁😁😁 žádný sraní s tím. Už mi koření další řízky z fem matky, stejný postup, úspěšnost 100% Teď budu sazet i rajčata s paprikama a ani u nich pH atd. řešit nebudu a stejně porostou 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-05-2017 v 09:39 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 147

Jo, asi mas pravdu , me stve ta beznadej kdyz me neco prave nejde.
A zahynul mi prave pred tydnem klon v Jiffu a to jsem udelal presne jak radili zkuseni.
A v hline to nema taky moc sanci zakorenit, tak me stve dopredu ze budu bez SS a nakonec budu muset koupit zase draze semena u Sensi.

Dnes jsem se prave s tou hlinou a temi klony vubec nesral tak jsem zvedavej jesli se potvrdi tva slova a dobre to dopadne.
I kdyz ja uz tomu neverim.

Old Post 25-05-2017 v 11:01 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 148

Čau, přesně jak píše Pítr moc to prožíváš a sereš se s tím a pak z toho máš nervy. Když pufruju kostky, tak měřím Ph jen vody co tam liju a co se s ní stane po namočení mě nezajímá. Do vody přidávám 0,2ml/l od každé složky JidB, můžeš použít nějakej kořeňák co máš. Kostky jak vytáhneš z vody lehce zmáčkni, ať nejsou uplně nasátý, můžeš je i nechat chvilku někde stát a přebytečná voda odteče sama, ovšem zmáčknutí je rychlejší. Nebudou ti dělat potom všude loužičky. Klon vopatláš ve stimulaxu, já používám ten gelovej a nechám jej pár minut odpočnout někde bokem, šroubovákem nebo něčím co je o trošku větší než klony si projedu tu dírku v RW, klon vezmu a strčím ho tam kam až to jde, troška tlaku neuškodí. Poté vezmu ten šroubovák a udusám tu kostku nahoře kolem stonku, aby to pěkně drželo, už nic nemačkej. Hodím je do pařníčku a hotovo, kontroluju pouze kostky, aby nepřeschly a případně je navlhčím čistou vodou. Klony samotný nešpricuj, údajně to pouze oddálí zakořenění, jak klony začnou házet kořeny, začnou jim žloutnout pomalu listy, je to normální, protože z nich berou živiny na stavbu kořenů, takže nestresovat, po přesazení se dají do kupy.
A přestaň mě vychvalovat nebo se začnu červenat , řekl bych, že mám štěstí, zase na druhou stranu mám věčné problémy s technikou .
Držím palce

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-05-2017 v 12:00 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 149

No takhle jak popisujes jsem to tak v tech kostkach udelal ale presto se to zase odchlyplo, zrejme ty dirky co tam byly uz pri koupeni byly moc siroke.

No nic, uz to necham jak to je v te hline , kdybych s tim neco zase delal tak bych tomu spise ublizil.

Jo, ja to prozivam dost , to mate pravdu ale ja uz asi jiny nebudu.

Old Post 25-05-2017 v 12:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 150

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
O Biosevia vim, (od nich jsem mel tu trichodermu) mel jsem ji myslenou jako zalohu do hydra pokud by zklamaly chcanky. Jeste jsem ji ale nepouzival.
Domnvam se ze je to skvely hnojivo,podivej se ma tam fotky palic.

Ta BioSevia jde i do substratu i hydra.
Tady jsou vlakna s BioSevii co a jak v hydru.
Snad te to pomuze, ja ho zatim necetl.

https://overgrow.com/t/organic-hydr...lu058-284w/2088

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77693


Příspěvku sem si všimnul až teď, tak doufám,že to nebude příliš OT ,vlákno z overgrow je tady na groweru v češtině:
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=78308

Jak sem tam někde psal v tom vlákně ,se složkou grow sem byl spokojen, horší už to bylo s květovou fází kdy kytky měly spoustu deficitů (roztok nebylo třeba měnit, nijak nezapáchal). Myslím že by to mohla řešit výměna za hnojivo Biobizz Bloom, které se může jet v hydru. Momentálně zkouším Sevii v kokosu ,tak sem zvědavý na rozdíly.

Old Post 25-05-2017 v 17:25 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 151

Biobizz Bloom v hydru? To slysim poprve.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-05-2017 v 08:02 AM

Old Post 25-05-2017 v 21:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Biobizz Bloom v hydry? To slysim poprve.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60203

Old Post 26-05-2017 v 05:25 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 153

Tak to je pro me novinka.
Prave ten Biobizz bloom se mi zkazil do druheho dne do vecera, kdyz jsem ho mel naredeny tak to smrdelo tak ze me to od dalsi zalivky redeji odradilo.
Ale je pravda ze to nebylo to v lednici a v pet-lahvi nebyl ani vzduchovaci kamen.

To uz je ale mozna lepsi do hydra ta Bio-Sevia , v hydru je s ni kazdy spokojeny alespon to pisou do vlaken a palky vypadaji fakt luxusne.
Asi bych ten Biobizz ja ossobne do hydra nepouzil uz jen z toho dvodu ze grow se musi po dvou dnech menit ,tak by s tim bylo velke srani a jine hnojivo by taky nebylo vhodne protoze na grow jednu znacku a na Bloom zas jinou znacku? To nedava smysl, to uz muzes rovnou tu Bio-Sevii ktera je na grow i Bloom.
Az Biobizz udela fakt poradny hydrohnojiva kde to bude uvedeno na etikete tak pak by to bylo uz zajimave a urcite bych je uprednostnil pred Bio-Sevii.

Old Post 26-05-2017 v 08:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 154

Mohl bys postnout vlákna kde jsou všichni se Sevii spokojeni a chváli ji a kde vypadaji palice luxusně?
Myslím ,že jediný zdokumentovaný a dokončený pěst s Sevii je asi jen ten můj, a to včetně zahraničních fór.
Né ,že bych byl Sevii zklamán, ale na květ to podle mně není ono.
Nevidím důvod nepoužívat jinou značku hnojiva na růst a na květ, stejně se ty hnojky až zas tak moc v základu nebudou od sebe lišit, organické hnojivo vždycky bude jen organické hnojivo.
U těch hnojek co Ti smrděly bude kamenem úrazu to vzduchování, což u hydra nebude problém. V květu sem z důvodu deficitu přidával do nádrže Fishmix a na kvalitu vody to nemělo žádný vliv (vodu sem po dobu celého pěstu neměnil, jen doléval).

Old Post 26-05-2017 v 09:17 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 155

JASSE:
Síce idem Biobizz 1.x v cocose s pridaným wormhumusom, ale v tom odkaze ma celkom prekvapilo toto: "Ve všech hydroponických a kokosových systémech se doporučuje držet se dávkovacího schématu pro lightmix + přidat cca 40%. To znamená místo 5ml/l používat 7ml/l, místo 2ml/l 3ml/l atd" + 40 percent je už riadna pálka. Má s tým niekto skúsenosť???

Naposledy upravil odo 27-05-2017 v 05:29 AM

Old Post 26-05-2017 v 19:25 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 156


Jasse- No, ja uz jsem sem na Grower nekam ty odkazy uz daval asi pred mesicem ,mozna ze jesli jsi nekde na zahranicnim foru sdilel svuj pest tak je docela mozne ze to bylo tve vlakno.
No, plny internet .... zkratka jsem zadal do Google "Bio sevia hydro indoor" a hned na prvni strance jsem nasel asi 3 vlakna a dal uz jsem se nedival ani nehledal, vlozil jsem i fotku palic stazenou z toho vlakna a zdaly se mi opravdu luxusni a listy krasne zelene bez deficitu.

Uz si ale fakt nevzpomenu kam sem to presne daval jesli do sveho vlakna nebo jsem jen reagoval na nekoho v cizim vlakne kdo se na tu Bio-Sevii ptal, nevim.

A ten Fishmix zabral ? A deficity tedy zmizely, pomohl na to dokrmeni ?

Old Post 26-05-2017 v 19:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 157




Tak takhle vypada technika "Main-Lining" u me v akci.
Budu mit celkem jen 8 palic ale zato by mely byt poradne!
























Doufam ze to bude vypadat nejak takhle akorat o polovinu palic mene.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-05-2017 v 07:19 AM

Old Post 27-05-2017 v 06:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 158




Za posledni tyden jsem tech 5 kousku rajcat navykl na slunce a otuzoval je pomalu venku a dnes jsem je dal vsechny ven uz permanentne za okno, v boxu zbyl uz jen jeden SSK a jeste 4 ks. cervenych paprik.
Zacina se mi pomalu uz uvolnovat misto v boxu na klony, pokud vubec preziji a zakoreni.

Jeden klon uz jde samozrejme doprdele , (skvrny na leve i prave strane) jak jsem ocekaval, pocitam s tim ze do tydne jsou vsechny dead.
Pokud se mi nepodari alespon dva z peti klonu tak uz klony nechci nikdy ani videt a jedu koupit zlata mnou osvedcena semena od Sensi.

Old Post 27-05-2017 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 159

Vidím, ze nejsem sam co musí vidět výsledky hned a nejlépe co nejlepší. Na klonování fakt nic není a nenech se odradit jedním neúspěchem. A semínka kup z bazaru, a ne ty predrazeny od seed bank.
Poslal bych ti ty moje, ale jsou to zatím fakt mrzaci, z prerezu a ještě k tomu už v kvetnikach. Jak bude možnost, ufikni novy a hod je do tech rvcek a uvidis, ze to funguje. Měj se

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-05-2017 v 17:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 160

Zkusim se tedy nenechat odradit.
Ten SSK me fakt pomaha uplne neskutecne na bolest, uz me skoro uplne zmizela a ani se nevraci (musim zaklepat abych to nezakrikl)

Ja bych se bal ze budu na neco 4 mesice svitit a pak by se treba ukazalo ze na tu bolest to idealni neni, tak toho se chci vyvarovat.
Proto radeji zaplatim za seminka vic penez.

Co jsem jel u kamose na zahrade nekolikrat venky tak ty levna semena i od jinych seedbank proste sem nemel stesti na kvalitni ganju.
Ale od Sensi uz proste 2x pecka! Je to zaruka kvality.

Ted si prave hraji s myslenkou na JH Od Sensi.

Ok, jeste jednou to s RW zkusim. Dik za povzbuzeni.

Old Post 27-05-2017 v 19:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5481750 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív