Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 433

Odo- Ted jsem objevil tohle....skoda ze jsem nenasel driv!

http://growmart.cz/prirodni-insekticidy-pouziti/

Old Post 29-07-2017 v 05:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 434



Vysledek testu.

Dnes jsem zjistil ze v paprikach ktere byly prolity Hypermanganem jsou opet hnusne tluste dospele smutnice a to same u rajcat prolite peroxidem.
Rozhrnul jsem hlinu a nasel jsem nektere larvy mrtve ale ty vetsi larvy se hybaly.
Tak ted uz vim ze to na ne nefunguje a ze je to jen castecne zpomalilo.
Takze ted je uz tyden flushuji a cca za tyden je sklidim ,uz jsou zlute a mely by uz brzy cervenat. Doufam ze zcervenaji doma sklizene i kdyz je sklidim zlute.
Veskerou zeleninu na okne totalne zlikviduji abych uchranil co nejvice box.

Nemuzu si pomoct ale pomalu se ukazuje ze Odo mel asi pravdu ze ten hypermangan i kdyz byl dost silny roztok aby spaplil kytky tak ty hodne bakterie SSk pravdepodobne ani nezabil, protoze kytky rostou v boxu jako divy (2 cm kazdy den)
Takze zatim to nevim na 100% ale vypada to ze biosytem ani nebyl tim hypermanganem asi totale zlikvidovan a nejake bakterie tam jsou.

Sezenu si pristi tyden ty drave hlistice a hned je nasadim do boxu, snad uz konecne alespon ony pomuzou na vybiti tech smutnic.

Dnes me privezl pan ten repasovany filtr takze brzo prepnu na kvet.
Bohuzel me ale dravce na smutnice neprivezl protoze jim jeste neprisly.

Po ostrihani hnedych spicek listu v celem boxu uz to nevypada ze by kytky byly na chcipnuti ale naopak, vypadaji mnohem lepe ,skoro to vypada jako by bylo vse na dobre ceste.
Prosim drzte palce.

Old Post 30-07-2017 v 10:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 435

:-)
držím!
Nemusíš to likvidovať! Papriky budú priebežne rodiť až do mrazov, pokiaľ ich budeš priebežne oberať...
....nemysli si, že ak by sa Ti podarilo aj všetko živé zlikvidovať, že to budeš mať vyhraté. Priebežne to budeš musieť ošetrovať, kým sa bude dať /kvet/
Môžeš objednať hlístice aj z Biokontu. Ak sa tam nasadí správny druh, čo bude likvidovať "naše" kwy, tak by to mohlo fičať v pohode.

Ja som hypermangan a ani H2O2 nikdy neskúšal, takže som pri tej použitej koncentrácii vychádzal zo sedliackeho rozumu, že to bude slabé...
pokiaľ ale to malo čiastočný účinok, teda, že to masívne killovalo larvy, tak by som to skúsil ešte 1x, lebo tam mohli byť larvy v rôznom štádiu vývoja, takže to nemuselo rovnako účinkovať a vyliahli sa až po postreku...chcelo by to test a nejak seriózne posúdiť ten účinok.

Old Post 30-07-2017 v 12:58 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 436

Odiku sorry, ty papriky a vsechno na okne zlikviduji ,daji se krasne uz jist alespon to nebude zdroj nakazy smutnic v takove blizkosti boxu.

Old Post 30-07-2017 v 16:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 437

Dnes prepnuto na 12/12 .

Ale dobre nacasovani to opravdu neni ,neco je tam stale spatne.
Zloutnou stale dal spodni listy ,doufam ze to neni zpusobeno tim ze rostlina ma nejakou blokaci zivin kvuli vybitym bakteriim ,radeji bych uvital kdyby to zpusobovaly ty larvy.

Old Post 31-07-2017 v 07:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 438

Ted jsem hnojil a jelikoz jsem prepnul na kvet tak jsem dal pomer plny kotel 1:10.
Klasicky jsem prolil vsechny kvetinace abych mohl zmerit EC a PH.

PH-6,5 a EC-1,9 . To EC je asi dost ale vypada to ze kytky neco preci jen papaj takze ty bakterie by tam mohly jeste nejake byt.

Zacinaji me tam litat zase ty kurvy, cekam na ty hlistice ,nevim ale kdy me dojdou.

Old Post 31-07-2017 v 19:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 439





Stale jeste cekam na ty hlistice pro SSk.
Mamina snasi ty smutnice nejlepe asi proto ze rostlinka ze semene je mnohem odolnejsi nez klon. Klony vypadaji fakt zoufale.


Zpet ke chcankam a zelenine. Konecne uz zacinaji cervenat.
Paprikam a cherry rajcatkam chcanky evidentne vyhovuji a tyto dva druhy nejlepe odolavaji smutnicim. (mnohem lepe nez SSk)
Chrerry a papriky nevykazovaly zadne nedostatky v zivinach.
Rajcata velka kerikova nejhure odolavaji smutnicim. (hniji spicky plodu) tyto rajcata uz jsem vsechny vyhazel a zlikvidoval.

Jakmile prijdou hlistice okamzite likviduji i zbytek zeleniny za oknem,zatim je proplachuji uz druhy tyden cistou vodou a necham je uplne dozrat sklizene v byte.

Old Post 03-08-2017 v 08:49 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 440


Jelokoz jsem mel chvilku casu tak jsem zlikvidoval zeleninu uz ted, za oknem uz neni nic, vsechno ,tedy hlavne zdroj nakazy smutnic za oknem je definitivne v kontejneru.
Doufam ze uz se ted do boxu zadne svine z venku nenastehuji.
(i kdyz jistota neni nikdy)

Oholil jsem jen papriky, protoze jsou nadherne a chutne.
Zde jsou papriky cca z jednoho a pul keriku, zbytek jsem rozdal aby se mi v noci nezdalo jak zeru papriky po kilech.

Old Post 03-08-2017 v 12:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 441

Paráda! Myslím, že to bolo celkom poučné kolo pre tých, čo sa zaujímajú o pestovanie ako také. Osobne aj ja som začal aplikovať svoje ranné chcanky na papriky a paradjky čo mi rastú v záhrade a som nadmieru spokojný!
K Tvojmu ďalšiemu počínaniu by som doporučil inštaláciu sieťky do okna, ktoré otváraš a používaš na vetranie. Nie je to až taká položka. Dajú sa kúpiť aj samolepiace sieťky.

Old Post 03-08-2017 v 20:04 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 442

Jo , ja o ni premyslel ale nakonec jsem to zavrhl.
Ja jsem hledal na netu lepiici sitku ,jinak bych to ani na plastova okna nepridelal.
Ale nemely mensi sitku nez 0,5 mm a cersve vylihla smutnice ma jen 0,1-0,2 mm.
To mi rekly v zahradnictvi , ze to nepomuze je to urceny hlavne proti komarum a moucham ktery maji 0,5-0,7 mm pri vylihnuti.
Ale jesli je to pravda tak to nevim.
A na dotaz prodejcu siti do oken na "kolik meri ten otvor v sitce na prodejce" vetsinou odpovidaji ze to na vyrobku neni uvedeno a ze sami nevedi kolik to muze mit.

Jo, taky te drzim palce , jo zelenina ma chcanky evidentne rada.
Mozna i SSk bude tez spokojeny.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-08-2017 v 11:33 AM

Old Post 03-08-2017 v 20:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 443

Dnes me prisly predatori (hlistice)
Budu aplikovat dnes tesne pred zhasnutim.

Pocitam ze nakvet budu mit drasticky zpomaleny kvuli smutnicim a vlivu stresu na rostliny.

Old Post 04-08-2017 v 11:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 444





5.DEN 12/12

Takze tohle jsou posledni kyticky co me jeste zbyly.
Je tam takovych cca 50 zlutych listu a daslich 50 co maji zlute a hnede skvrny na listech. I kdyz na fotkach to tak nevypada tak z pul metru vypadaji zoufale ,ze brzy pojdou. Takovyhle stresy a zamoreni smutnicema a este k tomu zalivka Hypermanganem to asi nemuze ani plevel prezit.
Nekvet po 5 dnech nulovej.

Ted jsem aplikoval ty hlistice, dal jsem jich tam o neco malinko vic nez bylo v navode.
Tak doufejme ze tohleto uz konecne zabere.

Tohle nemuzou prezit ,a pokud nahodou jo, tak z toho bude stejne tentokrat asi hovno.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-08-2017 v 21:08 PM

Old Post 04-08-2017 v 19:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 445

Nič extra hrozného! Na nákvet to potrebuje 10-12 dní, tak sa ukľudni!

Old Post 05-08-2017 v 06:33 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 446

Ta sama odruda, v minulem kole byl nakvet jiz po 6-7 dnech krasne videt .
Je to pozadu o tom zadna !

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=24

Old Post 05-08-2017 v 06:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 447

iný substrát, iné teploty a hlavne iné hnojenie.
10-12 dni je u mňa normál.
na druhej strane je otázne, že či Tvoje chcanky budú stačiť na masívne paldy...a poriadny výnos.
obávam sa, že nie.
Absolútne tie dva pesty nemůžeš zrovnávať a očakávať rovnaké výlsedky tiež nie.
Rád by som sa mýlil!

Old Post 05-08-2017 v 07:44 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 448

Taky jsem jel v hline jen v ne tak levny.
10-12 dni tak to si me trochu uklidnil .
O chcanky nemam strach , paldy by mely byt dokonce vetsi nez s z jakymkoliv jinym hnojvem ,videl jsem vlakno. Ale spis kvuli tem smutnicim se obavam ze budou paldy mnohem mensi a ne tak tvrdy.
Kez by sem se mylil.

Ten Zkurvenej hypermangam sem tam nemel vubec davat protoze ted nevim jesli ten stav ,to zloutnuti listu a skvrny zpusobil hypermangan nebo ty smutnice.
Kdybych to tam nenalil alepson bych vedel v cem je problem. Ted vim uplny prt.

Old Post 05-08-2017 v 18:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0204590 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív