Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 401

K sousedovi postrik v noci nehrozi musel bych byt horolezec, bydlime dost vysoko.
Ony podle me ani vyhubit upne nepujdou, protoze i kdyz proleju kvetinace a nejakym zazrakem se mi je podari v boxu vybit tak dalsi co poletuji v byte tam ihned zase nalezou a je to stale dokola.
Musim taky otevirat bohuzel okna a vetrat a hlavne abych mohl zalevat zeleninu za oknem venku na parapete mam 10 dalsich kvetinacu ,tak stejne nejaka urcite vyuzije sance a proiltne do bytu nez ty papriky a rajcata stihnu zalit. Za oknem v kvetinacich mam smutnice taky, tam se nastehovaly nejdriv a pak nasledne do boxu.

Nejsem clovek ktery se hned tak vzdava ale tenhle pest asi neukociruju, zacinaji se zas kroutit brutalne listy .
Kdybych hnojil mineralnima hnojivama tak by byla situace jednodussi ale ja musim pestovat organicky protoze to beru misto leku .

Nejradeji bych byl kdyby poradil Metracek ,verim ze ten by v organice s tema smutnicema zatocil . Nemuzu ho ale s kazdou picovinou stale dokola otravovat jako v minulem kole ,uz me vodil za rucicku dost dlouho.

Jeste tomu dam tak 14 dni pokud kytky nezahynou driv a pokud budou v boxu jeste za dva tydny pravdepodobne vse zlikviduju a zacnu od zacatku az koncem roku az soused nebude moct v zime nic pestovat.
Je mi to moc lito .

Old Post 18-07-2017 v 22:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 402

1. "100 mililitru 30% peroxidu 10 dilu vody tak ziskam 3% roztok o objemu 1 litr" je to správne dohromady 1100 ml - t.j 1l a deci roztoku

2." Použijte 3% roztok, který najdete v každém obchodě s drogami nebo v hygiena / medicíny uličce obchodu s potravinami řetězec" - to je podľa mňa blud.
3 percentný roztok H2O2 zriedený ešte s vodou bude podľa můjho názoru naozaj k chownu aučite šumieť po vyliatí nebude! Napíš autorovi toho článku, či sa nesekol o jednu 0 a či to nemá byť technický H2O2 - ten má koncentráciu 30-35 percent.
Podľa můjho názoru larvám smutnic tak slabý roztok neurobí nič. Pokiaľ by ich to zabilo, tak substrát budeš mať totálne sterilizovaný. Nemyslím, že pridaním nejakej zázračnej vodičky obnovíš okamžite původnú mikroflóru, ale iba jej časť -možno sa mýlim.
Podľa ,môjho názoru bol ten postup s tým postrekom a pieskom správny, ale mal si byť trpezlivejší. Jednoducho tie larvy nestihli všetky pokapať udusením a zvyšné dospelé smutnice, čo si nevykiloval postrekom a sa neprilepili na lepové dosky by už nemali kam ukladať vajíčka. Spodne diery v kvetináči si mohol dočasne zalepiť.
Pri organickom peste je živoť v substráte podľa môjho názoru celkom prirodzený, tak sa nediv, že sa tam niečo občas objavi a je zbytočné sa plašiť. Ide o to, že aký škodca sa tam objaví a aký je jeho potenciál zlikvidovať pest.
Myslím, že pri biopeste by si mal skúsiť nejakú formu bio ochrany - parazitické hlístice, lienky...atď...v podmienkach, v ktorých pestuješ sa Ti tam budú stále objavovať škodcovia. Dostanú sa tam, akonáhle otvoríš okno, alebo dvere do bytu, prípadne si nejakých prinesieš na oblečení.

Naposledy upravil odo 20-07-2017 v 05:34 AM

Old Post 19-07-2017 v 05:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 403

[účet odstraněn]

Old Post 19-07-2017 v 21:04 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 404

Mamina od SSk uz zacina ohybat cele vyhonky a pomalu jde do kytek.
Takze dnes jsem se rozhodl pro radikalni reseni.

Prvni vec.....odstranil jsem ze vsech kvetinacu (i z boxu) ten pisek , protoze ten tam udrzuje hrozne dlouho vlhkost a spatne kvetniky vysychaji a stejne ani nepomohl.

Druha vec...Rajcata a papriky jsem dnes prolil o neco vic nez ruzovou barvou Hypermanganem a budu ted tyden flushovat pak je vsechny oberu a necham dozrat v byte.
Hned jak je otrham tak vsechny rostliny seknu a zlikviduju, pak kvetinace odstarnim z okna a hlinu taky vyhodim a za oknem zustane prazdno.
Pokud bych tam mel stale zeleninu pak by se to neustale prenaselo do boxu dokola a dokola.

Treti vec vec ...hlinu v boxu u SSk dnes tesne pred zhasnutim tez proliju zkrz na skrz taky hypetmanganem ale o neco slabsim a jeste je striknu a cely box bioolem.
Necham 2-3 dni a pridam plisen a mikroby a pak se budu uz jen modlit.

Az se kytky v boxu trochu vzpamatuji a budou ke koukani tak vlozim zase fotky.

Old Post 20-07-2017 v 20:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 405



Dnes rano mela mamina uz postavene vsechny mlade vyhonky, jen trochu nektere listy jsou pokroucene. Je videt, ze jim to ocividne vsem pomohlo a urcite nejake ty svine ten Hypermangan zabil kdyz takvsechny pookraly,hlavne je to videt na te matce ta vypadala jeste vcera fakt zalostne .

Smutnicich jsem nasel po boxu spoustu mrtvych ale nasel jsem jich taky par jeste zivych,takze dnes box (ne kytky) vystrikam jeste jednou Bioolem.

Uvidime jak se za par dni chytnou ty bakterie s plisni az je tam znovu nasadim. , jesli se ten bio-system opetovne nastartuje a za jak dlouho.
Takze zatim je to na dobre ceste.

Old Post 21-07-2017 v 08:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 406



Tak jsem prisel na takovou zajimavou ale podstatnou vec u Bioolu.
Uz chapu proc lidi na forech pisi ze Biool moc neucinkuje. Na etikete je navod k pouziti kde je uvedeno ze se ma dat 3-6 kapek na litr vody coz jsem prevcirem vecer ucinil ,zabilo to par smutnic ale dalsi se vesele pohybovaly po boxu a skodily tam jen svou pritomnosti. Kouknul jsem se na web prodejce a tam uvadi zcela jiny navod.
2-3 cela vicka do 1 l vody to je odhadem stonasobek coz uz je podstatny rozdil v ucinnosti i pomeru.

Takto vypada box po vcerejsim brutalnim postriku ... listy vypadaji ze jsou mokre ale je na nich jen zaschla vrstva Bioolu.
Podle zloutnoucich listu na mamine je videt ze ty uzitecne bakterie se opravdu v substrate vsechny vyhubily nebo prinejmensim vetsina tak se da predpokladat ze Hypermangan na ty smutnice take parvdepodobne snad zabral.

Dalsi postrik jsem aplikoval na zeleninu za oknem.

Dnes rano po pecive kontrole jsem nenasel v boxu uz ani jednu zivou smutnici ,mohu tedy snad uz konstatovat ze je doufejme jak se zda po problemu se smutnicema.

Ted budou predpokladam ze tak cca tyden zloutnout spodni listy na vsech rostlinach dokavad nenabehne opetovne ten bio-system.
Dnes nebo zitra zalezi na vyschnuti hliny, budu pridavat do vsech kvetinacu v boxu ty bakterie a Trichodermu.

Priste az bude problem se skudci nebo smutnicemi dam prednost Bioolu, nez nejakym predrazenym a neucinnym tabakovym vyluhum a predrazenemu pisku ,priste bych take uprednostnil proliti hliny Bioolem a ne Hypermanganem z duvodu zachovani bio-systemu.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-07-2017 v 08:01 AM

Old Post 22-07-2017 v 07:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 407

Zapomel jsem jeste uvezt takovou dulezitou malickost, do Bioolu by se mel pridat 3/4 polevkove lzice jaru, jako smacedlo, to jsem daval na 2 litry vody.

Old Post 22-07-2017 v 08:31 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 408



Dnes rano jsem provedl dukladnou kontrolu stavu situace 2 dni po likvidaci smutnic.
Vyndal jsem kompletne vse z boxu a neobjevil jsem nastesti zadnou zivou smutnici, jen nekolik mrtvych prilepenych na stribrnych stenach boxu.
Zda se tedy ze snad uz je po problemu.

Rekapitulace...
Tabakovy vyluh v cene 300 kc bohuzel pri silnem zamoreni nepomohl, ani pisek na substratu k uduseni larev absolutne nezabral ,cena pisku do boxu byla 120 kc a cena na zeleninu 250 kc. Zbytecne yhozene penize !

Zabral az postrik , obycejny BioOl (kteremu jsem moc neveril) za 60 kc a obycejny Hypermangan za par korun , trosicku ale spalil spicky listu ale jen velmi nepatrne se zkroutily a zhnedly coz je ale docela prijatelna dan.

Recept na postrik- "Madiho Killer-mix"
Na 2 litry vody 4 plna vicka od BioOlu + 3/4 polevkove lzice jaru.

Proliti substratu na likvidaci larev a ostatnich patogenu- ruzovy roztok z Manganistanu draselneho (hypermangan)

Jelikoz jsem se domnival ze substrat po osetreni zustane absolutne sterilni tak ze nasledne zacnou zloutnout u vsech rostlin v boxu spodni listy protoze uz nebude fungovat Bio-system v hline, napada mi ted po 2 dnech po postriku a 3 dni po protliti hypermanganem jeste jedna uvaha.
U klonu vubec zatim nezloutnou spodni listy z toho vyvozuji ze zatim klonum nezchazi
ziviny a na zaklade toho me napada dulezita myslenka je skutecne Bio-system v substratu zlikvidovan ??? Jsou opravdu ty uzitecne bakterie a plisne po smrti ???
Zloutnou pouze spodni listy u maminy coz se mi zda logicke jelikoz je kytka o mnoho strasi tak ma vetsi a rychlejsi spotrebu zivin .
Pak me ale take napadlo, jsou skutecne mrtve i ty larvy smutnic , kdyz vlastne klony rikaji ze maji stale dostatek zivin a zase povyrostly o par cm , jakoby Bio-system stale fungval ?

To je otazka...na kterou me odpovi az cas, radove cca 14 dni.

Old Post 23-07-2017 v 08:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 409

tá koncentrácia je tak slabá, že podľa môjho názoru to k sterilizácii biosféry nestačí. K jeho účinnosti na larvy sa osobne staviam skepticky, ale možno budeš mať šťasie. Piesok si tam mohol nechať, bránilo by to ďalším larvám a nové mrdky, čo tam naletia by už nenakládli vajíčka do substrátu, resp. v piesku by mali problém prežiť.
Na lietajúce mrdky zabrali komplexne oba postreky. Videl si sám, že ako ten tabak účinkoval na mravce.
Tie bakterie a užitočmé plesne tam samozrejme aplikuj. Ak sa aj biosfera náhodou zlikvidovala, myslím, že sa to neprejaví okamžite.
Škoda, že si zlikvidoval zeleninu, bolo to poučné sledovať.
Držím palce!

Old Post 23-07-2017 v 08:47 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 410

Odo -No na mravence ano, to opravdu zabralo, ale mozna ze se spise utopily nez ze je to opravdu zabilo a defakto po duklednem postriku tim tabakem v boxu tam byly ty svine druhy den opet znovu v hojnem poctu.

Pisek jsem tam nemohl nechat a to z duvodu ze ten kvetinac pak vysycha cely tyden a to je docela dlouha doba vzhledem k hnojeni ,potrebuji hnojit nejmene 3x tydne a jeste k tomu drzi v boxu moc vysokou vlhkost.
Kdyz tam byl pisek tak vlhkost v boxu bez zvlhcovacky byla 60 % a vic a ted bez pisku tam mam 45-50% coz je vyhodnejsi , vlhkost smutnice primo pritahuje !
Zvlhcovacku jsem vyhodil z boxu hned na zacatku invaze smutnic.
Pisek jim nebranil klast nova vejce do substratu protoze se prestehovaly z povrchu substratu k tem odtokovym diram dolu na kvetinac kde kladly vejce vesele dal.
A dalsi vec ,kdyby tam byl jeste ten pisek tak se to velmi spatne ten substrat proleva.
.
No pravda, toho se trosicku obavam ze to uplne nezabilo ty larvy, jen jim to dalo malou ranu na spomaleni vyvoje a ze nakonec stejne zase vylezou ze substratu.
Ale na to odpovi az ten cas jak to opravdu je.

Pokud to je ale jak pises tak uz by asi lezly nove musky ze substratu (je to uz 3 dny po proliti) protoze jsem cetl o vyvoji smutnic tak vim ze jich jen z jednoho vetsiho kvetinace vyletne minimalne pres 10 denne a kazdy den znovu a znovu a pocet musek neustale denne narusta raketovou rychlosti.
Modlim se abys nemel pravdu.

Jo a diky, taky si drzim palce.


EDIT:
Jo a domnivam se ze proliti kvetinacu Bio-olem by bylo mozna jeste ucinnejsi nez ten Hypermangan, by se vsechny udusily a zaroven i otravily.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-07-2017 v 11:05 AM

Old Post 23-07-2017 v 09:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 411

Potreboval bych uz prepnout na kvet.
Ted jak jsem prisel domu zacaly uz kytky docela vonet i kdyz jeste nekvetou.

Jelikoz jsem mel totalne ucpany vzduchovy filtr tak jsem ho musel nechat alespon repasovat , filtr budu mit hotovy cca za 10 dni.

Old Post 23-07-2017 v 11:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 412

Odo , tohle je zajimavy clanek pouziti hypermanganu na zahradce .
Precti si prosim cely clanek, fakt zajimavy a to jsem myslel ze sem "objevil ameriku"

http://www.vegetablegardener.com/it...ardening-source

Old Post 23-07-2017 v 12:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 413


Tak takto dnes vypadaji kyticky.









Dnes opet dukladna kontrola...vypada to opravdu vse sterilne a uz take zacinaji zloutnout spodni listy i u klonu jak jsem predpokladal a dokonce musky uz nelitaji ani po byte.

Takze osetreni Hypermanganem zda se opravdu 100%.
Nebyl jsem si jisty jak dlouho zustane v substratu ten Hypermangan a jak mam teda dlouho cekat tak jsem tomu dal pro jistotu 4 dlouhe dni.
Dnes jsem sterilizoval -prolil vrouci vodu cca 8l hliny v jednom 11l kvetinaci a ted chladne, az hlina vystydne tak konecne aplikuji bakterie na povrch substratu v kvetinaci a prykryju 1-2 cm vrstvou aby bakterie zustaly pod povrchem substratu.

Akorat si nevim rady jesli mam tedka rano nejdrive bakterie a vecer chcanky k pohnojeni nebo to ma udelat obracene ???

Doufam ze behem dalsich 3-4 dnu zacnou uz bakterie premenovat ty chcanky na nejake ty ziviny.

Old Post 24-07-2017 v 08:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 414

Prosim ,cekam na tu radu nebo nazor jesli mam dat driv do hliny hnojivo nebo bakterie ,nebo mohu souscasne?
Nikde jsem to na netu nenasel, jeste nikdo asi opetovne neaktivoval bio-system.
Alespon nazor ,prosim. :-)

Old Post 24-07-2017 v 10:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 415

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Potreboval bych uz prepnout na kvet.
Ted jak jsem prisel domu zacaly uz kytky docela vonet i kdyz jeste nekvetou.

Jelikoz jsem mel totalne ucpany vzduchovy filtr tak jsem ho musel nechat alespon repasovat , filtr budu mit hotovy cca za 10 dni.

Cvece par šroubů a nasypat tam nový uhlí a sklepat na to snad nepotrebujes to davat tipkum co udělají to samy a stoji to určitě o dost vic než to uhlí který tipuju a pochybuju nebude ctc70 nebo kolik je to ta plná palba v uhlí,to kdybys radši poresil než tam lejt hypermangan na to ti stačí peroxid a jestliže tam prsknes bakterie nebo chcanky driv je asi úplně jedno

Old Post 24-07-2017 v 10:19 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 416

Jo, diky ,dam to tedy hnedka po sobe.

No me to nabidl ten prodejce u ktereho jsem kupoval ten filtr , ze me to jednou zdarma naplni novym uhlim a ze vymeni i tu plst zvenku , tim cim je obaleny.
Jinak ja nejsem moc technicky tip.

Vemenexi, dekuji za odpoved !

Old Post 24-07-2017 v 13:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2241690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív