Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 417


Hrozne moc se vam vsem kdo tohle vlakno sleduje omlouvam ,ja sem ten test proste posral a ten test s Hypermanganem neni objektivni ,hlavne se omlouvam svym kytickam.
Nemam rad lzi tak to proste napisu jak to je a budu holt za totalniho blbce.
Nevim jak se mi to mohlo vubec stat ale asi jsem zapomel prolit jeden kvetinac tim hypermanganem protoze ted jak jsem pridaval hnojivo a bakterie tak koukam nejdriv na jeden klon ze nejsou vubec spalene spicky, jeste si rikam no,tenhle je nejak odolnejsi a pak kouknu na substrat a ten uplne vyschlej natroud ,narozdil od ostatatnich ktere jsem proleval tim hypermanganem pred 4 dny ,kouknu se jeste pozorneji na hlinu protoze jsem zazamenal ihned pohyb a co nevidim, desitky miniaturnich pravdepodobne prave vylihlich musek na substratu .
V druhych kvetinacich to fakt neni takze musel jsem pri manipulaci dat na spatnou stranu kvetinac a proste jsem ho preskocil.
I box je zatim bez musek.
Kdybych kytky vubec nevyndaval z boxu tak by se to mozna nestalo ale musel jsem to cele vystrikat kolem kvetinacu tim Bioolem a prekazely by tam.

Takze veskera prace se sterilizaci substratu a bojem se smutnicemi byla zbytecna a vysledek ...spalene spicky vsech kytek a nehnul jsem se zmista akorat jsem silne a zbytecne vystresoval rostliny. Ach jo .
Ted jsem uz ten kvetinac nemohl dodatecne znova prolevat hypermanganem protoze jednak uz se mozna rozsirily a za druhy mel jsem uz ve vode posledni bakterie a nebudu uz je kupovat kvuli jednomu kvetinaci.

Co ted? Budu muset pockat az se trochu ty bakterie chyti ,pokud vubec a pak to asi za tyden prolit opet znovu vsechny kvetinace tim Bioolem,do te doby se to zase cele zamori, s tim pocitam. Nevim jesli tohle holky jeste rozchodi,myslim dalsi prolevani tentokrat Bioolem a daslim poskozenim kourinku od larev.

Mozna ze je tam stale ten hypermangan a nakonec to kytky cele uplne spali, taky jsem premyslel ze vecer ta ruzova vypada docela jinak nez na dennim svetle tak jsem tam mozna dal i mic silny roztok, kdo vi.

No, tak nevim jesli tohle dopestuju.

Kytky vyapdaji na fotce asi lepe nez jsou ve skutecnosti.
Kytky zacinaji dost silne vonet a ja ani nemam filtr.
Doprdele, doprdele.






Jinak jsem otrhal takovych 70 nejhorsich nazloutlych listu ze vsech kytek dohromady.

Old Post 24-07-2017 v 19:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 418

sa nestresuj zase! Aký silný bol ten mix s tým hypermangánom?
Lepové dosky tam nemáš?

Old Post 25-07-2017 v 07:01 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 419

Asi byl ten mix stredne fialovy takze asi dost silny ! Delal jsem to v noci takze ta barva asi zkreslovala.
Ne lepove desky tam musim koupit,ty stare byly obsypane mouchama tak jsem je musel vyhodit.

Old Post 25-07-2017 v 10:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 420





Obavam se ze to kytky asi neprezijou.
Takhle vypada cca 10% listu na klonech.

Old Post 25-07-2017 v 17:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 421

Medi, byt tebou tak se ted vyseru na chcanky , prolil bych kvetinac at se zbavis vseho cos tam do ted nalil . Zmer si ph . Kup si biobizz a doufej ze to rozdychaji.
Nechci tenod niceho odrazovat, ale na tst se chcankama mas malo zkusenosti co se pestovani tyce.
Nerikam, taky furt neco testuju ,ale beru to s rezervou. Pac podminky u me nejsou zrovna idealni ,tak od toho se odviji i vysledek.

Old Post 26-07-2017 v 08:15 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 422

Co nechapu, tak to ze kytky rostou jako divy. Od vcerjska rana o 2,5cm a pritom sou ve stresu kdyz je sem je spalil, tak maji stagnovat,ne?
Ale zase kdyz rostou tak je to dobre znameni.

Old Post 26-07-2017 v 08:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 423

Buď rád že rostou dál ... dej na radu bitira a aspoň na chvíli bych nasadil hnojivo aby se rychleji vzpamatovali
Ono stres kterej rostliny zažijou se projeví stejně až v květu (aspoň já to tak měl)
Kontroloval jsi kořeny ono když vyndáš rostlinu z kvetináče tak larvy smutnic se
rádi drží na vnitřních stěnach tam jsou kořeny nejměkčí a nejšťavnatější

Old Post 26-07-2017 v 14:11 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 424

Madi, nic nevzdavej. Aspoň uvidíš jestli kytky půjdou do kopru, nebo se chytnou. Držím palce a pokud nechceš používat žádné pesticidy, tak bez do těch potvor co se živí smutnicemi. Já vyzkoušel ty mrchy na svilušky a zbavil jsem se jich.

Old Post 26-07-2017 v 14:52 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 425



Borecshot- No ,ja zkousel vyndat ddva klony ale neslo to, tak sem se na to vyprd,nechtel jsem to poskodit jeste vic.

Fikus. Neboj, zatim nic nevzdam, kdyz padnou tak holt padnou ale na to si pockam.
Mam slibene ze ten pan meurcite priveze s tim hotovym filtrem na zkousku par novych predatoru, tak pokud na me nezapomene tak je rad vyzkousim.
Je to pry nejaka novinka.
Rikam si ze kdyby me nestihla ta pohroma s tema smutnicema tak by ten test probihal zatim uplne v pohode a kyti by vypadaly uplne jinak.

Takhle redka vypadaj.


Pokud je priveze tak je rad vyzkousim.

Old Post 26-07-2017 v 16:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 426




A takhle detaily listu.

Dva z tech klonu uz jsou vetsi nez mamina. (28 a 31 cm)
Snad budu moci uz prepnout na kvet az budu mit hned ten filtr.

Old Post 26-07-2017 v 17:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 427


Tak takhle ted vypadaji vsechny klony.

Kdyz pominu spaleni spicek snad na kazdem listu , tak tohle zase vypada na nedostatek zivin. Rekl bych ze ty bakterie vubec nestacily nahodit ten bio-system , nebo jsem je dal moc brzo kdyz tam stale byl ten hypemangan aktivni. Ale po 3 dnech nemel by byt.

Dnes budu zas hnojit, bojim se ale zasoleni substratu.
Mozna rostou prave proto ze si berou ziviny ze spodnich listu, takze to jako nic neznamena kdyz to roste,stale to muze zahynout.

Co se tyse tech smutnic tak jich tam par malickych je, snad me pan doveze ty predatory.

Old Post 28-07-2017 v 16:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 428

Udajne nejucinejsi zbran proti smutnicim.

https://www.youtube.com/watch?v=pMSiAIOZYy4

No, pro priste.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-07-2017 v 19:25 PM

Old Post 28-07-2017 v 17:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 429

[účet odstraněn]

Old Post 28-07-2017 v 18:49 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 430

No ja doufam ze zatim jeste neni, EC je 1,7 a PH -6,5.
Ty spalene spicky jsou z toho Hypermanganu a ne z prehnojeni.
Ale pokud tam ty bakterie zemrely a neplni tam svou funkci tak se rychle muze substrat jeste rychle zasolit.
Ted nemuzu uz nic dalsiho delat ,musim pockat jak to dopadne, jesli zvitezi bakterie nebo Hypermangan.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-07-2017 v 19:50 PM

Old Post 28-07-2017 v 19:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 431

Myslím, že všetky Tvoje indície sú správne. Tí predátory by mali pomôcť, zišli by sa aj mne. Som Ti o nich už písal. Dajú sa objednať aj tu.: http://www.biocont.cz/cz/eshop/nema...ernema-_i10.htm
Škoda, že nedistribujú mimo ČR.
Dá sa to celé dohromady, neboj!

Old Post 28-07-2017 v 21:24 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 432

OK, ted pockam tak tyden jak dopadne ten substrat a pokud dobre tak zkusim pak ty predatory.
Protoze pokud je stale zamorena hlina tim hypermanganem tak by predatrori byly asi zbytecny.

Jo na tu stranku jsem koukal ,je to nejlevnejsi varianta.
Nejake predatory mam dostat na zkousku ale nejsem si jist jesli to budou primo hlistice.

Ted jsem vsechny zlute listy odstranil a vypada to ted mnohem najdejneji.
Uvidim jak se to bude vyvijet dal.

Old Post 28-07-2017 v 21:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7872260 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív