Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 369

U toho biohnojiva si nemyslim ze je to nejakej pruser a uz vubec ne v hline. Ja jedu mineralni hnojky , daval sem ph 6 ale vsiml sem si ze se ph na vytoku zacalo zvedat ,ale kytkam to prospivalo. Ted jim leju 6.2-6.4 . vsude pisou neco jinyho ,ale ph7 je podle me horni meze kdy uz sou latky vylucovany . ale jak rikam ,nejedu bio .

Old Post 29-11-2016 v 22:40 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 370

Jeste dodam ze sem jel v rustu ph 5.8 -6 v kvetu to automaticky zvedam . kytka by mela mit vetsi spotrebu magnezia a to se lip vstrebava ve vyšším ph . viz tabulka. Delam to tak a nic jim nechybi ,kdyztak me nekdo opravte. at to roste.

Old Post 29-11-2016 v 22:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 371

MADI - aj z tej tabulky mi vychádza, že to máš OK

Naposledy upravil odo 30-11-2016 v 07:23 AM

Old Post 30-11-2016 v 05:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 372

OK, diky, taky jsem si myslel ze se zatim nic nedeje ale preci jen me to trochu znepokojilo uz z toho duvodu ze se PH vubec zvedlo kdyz se snazim dolevat stale stejne hodnoty kolem 6,2.

Old Post 30-11-2016 v 11:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 373





7.DEN KVETU -12/12

Kyti po vymene kys.dus.za kys.cit.zacaly okamzite pit cim dal vice vody ,pred tim jsem zelval jednou za 7 dni a ted potrebuji zalivku kazdy treti.den,coz me docela u kombinaci 11l kvetnik a LED panelu prekvapuje. V boxu je teplota pri zapnutych kvetovych cipech 25-26C.

Te zlute kyticce jsem zacal rikat "albin" Zacala opet zloutnout bez zjevnych duvodu.
Nakrmena je vic nez dobre EC ma aktualne 1,4 ,PH-6,2, veskere micro-prvky jsem ji dodal postrikem rozpustne tablety jiz pred 3 tydny.

Foceno na dennim svetle pri vypnute led.

Kyti jsou vysoke pouze mezi 30-40cm.

Pokud bych mel hodnotit toto kolo tak nejsem vubec s mym startovacim set-upem vubec spokojen ,udelal jsem nekolik zasadnich chyb, wormhumus ma byt nareden maximalne 5:1, ja naredil 1:1, a pak problem s tou kyselinou dusicnou...
Nepocital jsem vrcholky presne ale ty co jsou videt tak je jich dost malo, kdyz si mam tipnout tak bych odhadoval ze nebude ani tech 100g.
Ale nic si z toho nedelam, nejaky lek z toho doufam bude a uz mam popsan presny plan jak na 3.kolo , tentokrat uz bez tak zasadnich chyb.

Takze ted to vypada v boxu nejak takhle....

Old Post 04-12-2016 v 09:17 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 374





.

Old Post 04-12-2016 v 09:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 375



Zde deficity na listech ve spodni casti kyti.

Old Post 04-12-2016 v 09:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 376

Stale musim premyslet nad tou zlutou kytickou a domnivam se ze problem "albina" asi bude lezet v tom spatnem namichani pomeru toho humusu a hliny. Mozna to byla nejslabsi kyticka ktera to namichani proste nemuze rozdychat. Mel nekdy nekdo v boxu taky takhle jednu kyticku s odlisnou barvou?
Moc rad bych znal nazor ostatnich.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-12-2016 v 17:42 PM

Old Post 04-12-2016 v 17:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 377

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2016 v 18:56 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 378

citace:
Původní příspěvek od Roiwer
ahoj ja nerad radim , tvoje tema nemam moc nastudovane i kdyz sleduju , je tu toho uz tolik napsaneho..., ale ja jedu hlinu jak venku tak indoor, a ph drzim po celou dobu 6,5 nekdy zalejem i s 6,4, a nikdy problem neni,
k tvemj kytkam ten albin je podle mne vyhladovelej na kost, a ostatne kyti taky nevypadaj ve forme, ale netroufam si rict co jim je


Moc dik za reakci :-)
Ja kytky krmil takhle... fakt myslis ze jsou vyhladovele i pres tohle krmeni?

Vcera jsem jen zaleval , bez hnojiv.
29.11 jsem hnojil naposledy-Bio-grow 3ml/1l+Bio-heaven 2ml/1l

26,11 jsem jen zaleval vsechny kyti ale pohnojil jsem jenom zlutou. Bio-grow 3ml/1l+Bio-heaven 2ml/1l

23.11-Nakonec jsem pohnojil dve kyticky, tu zlutou a tu co vykazovala deficit horciku.-Bio-grow 2ml/1l+Bio-heaven 1ml/1l Zbytek kyticek jen zaliti bez hnojiv.

PH-6,2 a EC mam ted ve vsech kvetinacich 1,3-1,4 i u albina je to v poradku.
Tak opravdu nevim.

Muzu pridat tem 3ml grow jeste 1ml bloom pri pristim hnojeni a pomalu zvedat.

Old Post 04-12-2016 v 19:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 379

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2016 v 19:49 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 380

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=6

Prispevek 85. posledni fotka , ona uz byla svtele zelena ,uz se odlisovala barvou od ostatnich uz tekhle malicka.


http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8

Prispevek 128. ta sama kyticka, 3.fotka zhora o neco pozdeji cca 14 dni stara.

Old Post 04-12-2016 v 19:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 381

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2016 v 20:44 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 382

To si take nemyslim ze je albinem od prirody, spis si myslim ze mu neco brani prijimat ziviny, treba neco v genech, nebo nemoc.
U lidi se taky rodi vazne nemocne deti treba uz s nejakym defektem a u kytky se to podle me muze taky stat. Doufam ze neplacam nesmysly.

Diky, zkusim zvysit to PH a pohnojim podle tabulky.

Old Post 04-12-2016 v 21:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 383

Tak jsem dnes hnojil vsechny kyti ,2ml/1l bio-grow +1ml/1l Bio-bloom ,PH jsem snizl presne na 6,5. Jelikoz hlina v kvetinacich uz za tu dobu slehla tak jsem pridal vrstvu cca 3-4cm to co jsem me jeste zbylo a tim jsem to asi pekne zase "pohnojil"
PH vytoku 7,4 .
Uz na to ale kaslu a nebudu s tim nic uz delat, jesli se to snizi casem tak ok.

Old Post 06-12-2016 v 11:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 384

nesleduju, ale ted jsem mrknul a ver mi, ze pH 7,4 uz neni ok, a je fakt, ze i ostatni kyti a ne jenom "albin" jsou nedokrmeny, nejsou proste zdravy, nemaji lesk, ten nakvet nevypada vubec dobre, zkus snizit ph a uvidis, mozna i dokrmit, ale to pH je stezejni, fakt 6,2-6,8 na soil je nejlepsi, jinak preji good luck

Old Post 06-12-2016 v 13:13 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0398850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív