Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 193

Zdary, včera jsem zas řezal a speciálně pro tebe jsem krok za krokem fotil 😉 odpoledne přidám do svého threadu i s návodem.
Ty dva, jak píše i odo, nejsou ještě zakořeněné, dej jim čas. Já své první řízky z netrpělivosti po týdnu vypreparoval z kostiček, abych se koukl na kořeny, žádné nebyli 😁😁 tak jsem je zas obalil v kořeňáku, napichal zpět a do dalšího týdne už kořínky byly 😉.

A ta tvoje úsporka je 2700k, teplá bílá, ta není vhodná. Musí být 6500k, nebo víc. ( U mě teda funguje i 4100k )

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-06-2017 v 07:06 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 194

Odo-No prave ze nejsou ani rozbehnute a uz hnednou listy, takove jsem pred tim vyhodil a koukal jsem se a nemely zadny korinek.
Klony byly 2x ve stanu s paprikama ale nevim jesli jim nevadi tak silne svetlo,proto resim tu zarovku.


Pítr90- To si hodny urcite si to prectu .
No prave ,nezakorenenej a jeste k tomu jak hnusne vypada, hhnedy spicky ,zkratka na vyhozeni.
Na ty klony u tebe urcite kouknu a zkusim se z toho poucit.


Old Post 03-06-2017 v 16:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 195

Tak mam pujcenou led zarovku 30w primo na klony, takze jeste jeden a ted uz na definitivne na 100% posledni pokus.

4.ks. klony cca 17 cm , RW ,stimulax 3,root-juice, 5,5 PH, parnicek.
Bohuzel me pri foceni vypadl fotak z ruky takze je to v hajzlu.
:-(

Naposledy upravil Madical-Strains 05-06-2017 v 05:53 AM

Old Post 04-06-2017 v 20:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 196

Dnes hnojeno vse zase chcankama,ted uz tak pojedu az do konce pokud se nezacne neco kazit.

Rajce od kamose uz v pomeru 1:10 trosicku zacina mit konecne tmavsi odstin zelene.
SSK-papriky, rajcata RO-1:10, PH-6,4

Old Post 05-06-2017 v 05:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 197





Takze fotak opraven sikovnym sousedem. :-)

Akorat jsem musel des rano zkratit klony a predelat je jelikoz me soused tvrdil ze jsou klony moc velke vuci tem malinkym RW kostickam.

Vubec soused nepoznal (ja mu nic nerekl) ze hnojim uz pres tyden vsechno chcankama. Naoak ptal jake pouzivam hnojivo tak jsem mu trosicku zalhal ze Biobizzem jelikoz potrebuji aby ode me ochutnal rajcatko a jak ho znam kdybych rekl pravdu tak by se do nej s chuti zrejme nezakousl.

Ty stary klony jsem vyndal z hliny abych se podival jesli maji korinky a presadil jsem je take do RW asi jsem jim tim zpusobil mensi sok ale pocitam ze stejne neprezijou ten jeden nemel nic a ten druhy mel jeden dlouhy vlasek korinku ale cerneho. (ne bile) i kdyz mohl byt spinavy od hliny.

Posledni fotka z dnes rana zkracene klony.
K novym klonum jsem uz nedaval korenak jen stimulax 3 a az uvidim nejaky naznak korinku tak zacnu pridavat ten Root-Juice.

Old Post 06-06-2017 v 06:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 198





Vse je nadherne zelene vcetne rajcat az na par drobnych kazu na listech ale ty pricitam outdoorovemu prostradi.
Obcas nacapu nejakou tu malou
tmavou musku jak se snazi vpravit sosak do stonku rajcete.

Takto vypada SSK po naklonovani a ohybani techniky "Main-Lining" ,vim ze ted to vypada hnusne ale do zitrka nejpozdeji do dvou dnu se to krasne postavi. Ted jsou tam zatim 4 hlavni vrcholky a nebude to mit zadne spodni vetve,jen same vrcholy.
Planuji nejmene 8 ,mozna i 16 podle toho jak budou rychle korenit klony.

Old Post 06-06-2017 v 06:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 199

Soused si bohuzel prisel s omluvou pro tu zarovku na klony, pry ji nutne zase potrebuje, tak moje chudinky klony skoncily zase nakonec pod 160w COB-LED v boxu.
Uz asi zadnou kupovat nebudu protoze stridani a presouvani klonu stale sem a tam pod ruzne druhy osvetleni a jine misto by jim mohlo zpusobit stres. Krome toho kdyz se mi klony zase nepovedou tak bych ji kupoval stejne zbytecne.

Old Post 06-06-2017 v 09:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 200



Pokracovani testu Konopny kokosovy panensky olej a jeho zdravotni ucinky obzvlaste na likvidaci bolesti.

Puvodne jsem dal na 200g kokosoveho oleje jen 5 g NE-dekarboxylovanych kvetu kvetu SSK a louhoval jsem za priblizne teploty 95C hodinu.

Vysledny cinek- 1 mll oleje -Nebyl citit zadny psychoaktivni ucinek.
Bolest zanetu v zubu jednoho souseda zazehnana az po dlouhych 2 hodinach utrpeni.
Zduraznuji ze mu pred tim nepomahal ani prasek na zuby!

Tak jsem se rozhodl dnes pridat dalsich 5g kvetu.
Tentokrat jsem dekarboxyloval jednu minutu (nechci psychoaktivni ucinek, nebo jen velmi mirny)
Budu louhovat stejnym zpusobem 2,5h.

Verim ze ucinky budou ted mnohem rychlejsi jako treba u caje kde nastava uleva od bolesti uz behem 5-10 min a doufam ze nebudou citit zadne psychoaktivni ucinky.

Vysledek zverejnim az vyzkousim.

Old Post 06-06-2017 v 10:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 201

Tak zbyva uz jen 55 min a lek bude hotovy,nakonec to varim cele 3 h.
Jeste se da pred louhovanim pridavat slunecnicovy lecitin pro rychlejsi a dukladnejsi vstrebavani THC do tela (udajne se da tim zvysit pocet porci) ale vzhledem k tomu ze ja jsem dekarboxyloval jen jednu minutu tak by lecitin byl mozna zbytecny.

Old Post 06-06-2017 v 12:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 202




Lek konecne dokoncen, vymackal jsem tam pres gazu zamerne i zbytek oleje z kvetu ve kterem bylo nejvice chorofylu ,coz ukazuje silne tmave zelena vysledna barva oleje o proti prvnimu pokusu pri vyrobe.

Vychlazeno a stoceno zpet do sklenice od kokosoveho oleje.

Zde odkaz na ucinky...na Leafly...proc je panensky kokosovy olej nejlepsi medium pro spojeni s Cannabisem. Mnohem lepsi nez maslo nebo panensky olivovy olej.

https://www.leafly.com/news/food-tr...pe-to-make-your

Nekdo muze namitat ze chlorofyl je v leku nezadouci.
Zde odkaz o lecivosti chlorofylu na zdravi.

https://www.celostnimedicina.cz/chlorofyl.htm

Tak ted uz budu jen cekat az me nedej boze zacne neco bolet nebo na me prileze chripajzna ,nebo zas prijde s bolestmi zubu soused ktery jeste ani nebyl u zubare takze pocitam ze se mu bolest pri zanetu zase vrati.

Predpoladam ze ted uz bude lek mnohem ucinnejsi a rychlejsi.

V caji z 10g to vychazi na 20 porci caje.
V Oleji z 10g kvetu v cca 200g oleje to vychazi na nejakych 200 davek leku po 1 ml ktery by mel udajne bohate stacit.
Jeste musim overit z praxe zda 1 ml kokosoveho oleje odpovida ucinkum 0,5g caje.

Old Post 06-06-2017 v 14:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 203

Netrvalo ani hodinu a uz me volal soused ze by potreboval medicinu na zub.

Takze ucinek uz je overen , po cca 5 minutach mel po bolesti.
Ale bohuzel hned odesel takze jsem se jeste nedozvedel jesli to ted ma nebo nema ty psychoaktivni ucinky. To se dozvim pravdepodobne az se zitra vrati z prace. Nebo mozna spise verim ze me hned zatelefonoval kdyby mel neco citit.

Stejne ho nechapu takovy boelsti pri kterych nemohl ani spat a on nejde k zubari. Ja mam taky z toho zakroku -extrakce taky strach ale kdyz uz to boli moc tak proste jdu.

Old Post 06-06-2017 v 16:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 204


Tak tentokrat me klony vydrzely jen 48 h a uz jdou zase do kopru.
Uz lezi vsechny na zemi.

Sbohem mala vysnena matkarno.
SERU UZ NA TO ! ! ! ! ! ! !
Neni mi to proste, ten lusxus mit svou malou maminu souzene.
Nemam uz na to ted ani cas ani nervy klonovat znovu po ctvrte.

Uz nechci o klonovani nikdy ani slyset.

Old Post 06-06-2017 v 17:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 205

Madi,ty máš fakt asi doma negativní karmu.Jinač si to nedokážu vysvětlit.

Old Post 06-06-2017 v 18:32 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 206

Jak tohle je možné??? Kdybys bydlel blíž, tak snad k tobě zajdu a pořešíme to spolu. Jinak už nevím.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-06-2017 v 19:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 207

HUUUmOOOR???
Možno tam je v tom parníčku sucho, tak to odkveclo. Zvýš vlhkosť nejakým vloženým mokrým obrúskom a vetračku na parníčku nechaj otvorenu iba cca na 3 mm.
Nič nie je stratené! Bojuj!


K čaju: ak by si bol materiál dekarboxyloval, tak by to bolo podstatne účinnejšie na bolesť si myslím.
Kukal som rôzne zdroje, je to večná hádka okolo toho, či karbox, alebo nie a ako dlho a pri akej teplote. Videl som postup, kde to piekli v trube niekoľko hodín. Žiaľ nemáme možnosť laboratórnych analýz, tak môžeme iba skúšať.

Old Post 06-06-2017 v 19:40 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 208

Ja fakt nevim cim to muze byt, jsem z toho nasranej,nestastnej a zoufalej dohromady . Negativni karmou to asi nebude ,spis nejaka zahadna chyba u me ale delal jsem to presne podle jednoho vlakna ale s jinym vysledkem. Teplotu i vlhkost mam na 100% ok. PH taky dobre.
Svetlo 160 w led je udajne take ok pokud se necha na klony cca 1 m vzdalenost.
Parnicek kdyz jsem sel fotit tak byl zapareny vice nez dostatecne protoze strikam na dno i na ten vrsek zevnitr.(ne na klony)
Takze vlhkost je take ok. Jen ty vetracky mam zatim zavrene protoze i ten podle ktereho jsem to delal otevira vetracky az po tydnu ale denne sundava viko a kontroluje vlhkost RW.

Old Post 06-06-2017 v 20:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7061870 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív