Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 225





Tak zde slibene fotky.

Jak je videt tak chcanky zatim vypadaji ze jsou neocenitelne plnohodnotne hnojivo.
U SSk v rustu zcela nepochybne .Jeste uvidime v kvetu.
Vse je bez deficitu. Mohu zatim s klidem prohlasit ze se chcankama to mam mnohem vice pod kontrolou a bez deficitu nez se samotnym Biobizzem.
Poprve v zivote mam konopi krasne zelene a to bez jedineho sebemensiho kazu.
Alespon zatim.
A proto VIVA URINE !

V boxu mam jen SSk a jeho 6.ks klonu, dva stare uprostred ktere byly pred tim v hline a 4 .ks 3 dni stare. Tez uz dnes vypadaji zcela zdrave (Zatim)
Venku za oknem zeleninu celkem 12 kvetinacu. 3 druhy rajcat a 4ks cerv. sladkych paprik.

Klon v petlahvi se vazne vzpamatoval, timto to moc diky za napad s lahvi !
Mam ho uz dat zpet do RW nebo radeji jeste den -dva pockat?













Chci moc podekovat vsem kdo me pomahal s klony , hlavne napadu s petkou.

Naposledy upravil Madical-Strains 08-06-2017 v 15:00 PM

Old Post 08-06-2017 v 06:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 226





Zde ...jak vypadaji papriky a rajcatka.

Naposledy upravil Madical-Strains 08-06-2017 v 07:16 AM

Old Post 08-06-2017 v 06:49 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 227

Jestli se už pěkně zpevnil, tak jej frkni do rwcka, nezapomen trošku zatlačit jak jej tam budeš dávat, at ma pořádně kontakt. Nevadí ze se stimulax částečně setre a nemackej
Ještě otazecka, jak ten olej podavat? Primo na lžičku a sup tam s nim a nebo třeba do čaje?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 08-06-2017 v 12:32 PM

Old Post 08-06-2017 v 12:13 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 228

Nejdrive jsem to delal takto-1 ml vykapal na lzicku ale zjistil jsem ze je to je prilis pracny a obcas ti ujede ruka ,ta sila kterou musis mackat ten pist a pak tam das nechtene vic nez chces.

Ted to delam tak ze mam 5.ks 1ml pidi-strikacek strikacek (stoji 1.kc) ,ty si naplnim cele kdyz rozpustim trochu oleje z lednice a pak celou 1ml strikacku vyprazdnim rovnou do pusy a zbytek ostatnich plnych strikacek si necham na lednici nebo si je dam do mikrotenoveho sacku a popripade vemu sebou na chatu.

To zalezi jak ti chutna ten olej nebo horky cerny caj.V caji jsem to zkousel ale kdyz uzivas Cannabis nemel bys to vubec sladit , takze kdyz jsem to daval do caje tak ten cerny caj to delal moc horky a ne prilis chutny ,takze ja to ted davam rovnou do pusy pod jazyk, chvilku necham a pak spolknu.

OK, zitra rano klon zase zapichnu do RW a vratim do parnicku.

Old Post 08-06-2017 v 14:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 229

Zrovna jsem si říkal, ze bych do toho primichal lžíci medu, asi blbost co? Přece jen to takhle asi nebude žádná dobrota.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 14:25 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 230

Me ten kokos chutna ,kazdemu ale ne.
Pokud si to vyrabel s kvalitniho panenskeho coco oleje z prvniho lisovani za studena tak to ma chut po kokosu (ty nekvalitni z druheho lisovani ,ty levnejsi jsou bez chuti)
Tak to chutna skvele alespon me a proc to michat s medem ?
To bych si radeji ten medik dal k snidani na krupavejj cerstvej rohlicek s maslickem.

Old Post 08-06-2017 v 14:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 231

Byl to jen takovej nápad na vylepšení chuti, pokud by to melo nejakej negativní vliv na produkt, tak je to samozrejmne blbost. Jinak doufám, ze je olej kvalitni, panenskej za studena lisovanej BIO , 250,- za 500g.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 15:00 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 232

Vubec nemam tuseni jesli by med mohl nejakym zpusobem narusit ucinnost THCA na leceni ale rekl bych ze pravdepodobne ne.

Ale klidne vyzkousej. Me to chutna i samotny tak si s tim nelamu hlavu ,krom toho je ten kokos take lecivy snad ze vsech stran.

Ale ted jsem si vzpomel ze nedavno ve zpravach bylo ze nektere stacene medy obsahuji antibiotika ale jesli mas svuj nebo od souseda vcelare tak neni o cem diskutovat.

Old Post 08-06-2017 v 15:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 233

Tak jsem to dodělal, pestuju si tu chřipku, abych otestoval jak je to účinný. Hned po scezeni jsem si dal 1ml z palicek a zatím pohoda, chutove to teplý nic moc. Na tech 250ml jsem soupl 15g palicek, do druhé půlky 35g listu, které jsem dekarboxiloval asi 10min. na 105°C. Manželka to chtěla zkusit taky, tak si dala 1ml a udělalo se ji celkem zle od žaludku, těžko říct jestli to ma nějakou spojitost a ani nevim jestli do ni ještě dostanu další dávku.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 17:44 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 234

Ja jsem to vyrabel slabsi mam tam jen 10 g.
A z jakeho si dala manzelka? Z palicek nebo z listu? Vyznelo mi to jako ze si dala to z tech listu ,to by melo byt jen na mazani casti tela,kloubu,vyrasek atd.

Jinak manzelce muzes udelat caj Ala "Madi" :-)

Nejdrive do hrnicku das lzicku kokosoveho oleje nebo pokud ho manzelka nema rada tak platek praveho masla (Ne -Ramy nebo neceho podobnyho.)
Pak do mikrovlny na 1 minutu das na talir 0,5g kvetu , pak vyndas a rozdrobis do hrnicku material a zalejes varici vodou ,polozis pres hrnicek talir aby se to louhovalo 15 min a potom precedis pres sitko.
Caj je skvelej a rozhodne se ji po tom neudela spatne.
Po 1 min. v mikrovlne nehrozi zadne psycho.
3-4 min uz je to trochu citit.

Old Post 08-06-2017 v 18:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 235

Madi,jsem na to zvědav jestli kytky v květu budou vykazovat nějaký deficit.Sleduji a jestli to dojedeš bez hnojiv ,tak to taky prubnu.
Mám venku 5 kusu a zatím jsem ještě nehnojil.Bude to pro kámoše(má raka),tak mu řeknu,ať to chodí zalívat se svojí močí.Pak si s toho udělá olej.Je to zajímavý experiment.

Old Post 08-06-2017 v 18:11 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 236

Samozrejme mela z tech palic, to druhy si nechavam pro sebe . Je fakt, ze je to silnějši, protože se cítím tak nějak jinak, ale není to stav jako po cookieskach nebo po huleni. Je to takový jemnější, ale asi by stačilo tak 0,5ml. S manželkou už dnes asi nic nebude, je úplně KO, ale já ji to nenutil, ona sama, vaaazne .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 18:21 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 237

Jo, taky se obavam ze v kvetu to konopi zacne vykazovat nedostatek neceho ...
A jsem pripraven to doplnovat tim vyvarem ze susenych hub.
Kdyby houby nepomohly pak risknu ten drevenej popel i kdyz zvyssuje to ph.

Muzu ti ale rict ze jsem docela pohodlnej clovek a prinutit se kazde rano odstavnovat bio zeleninu a pak nasledne umyvat ten odstavnovac (to je nejhorsi prace) s tim mam docela velky problem, pak se vyvarovat tlustyho masa jako bucku ktery primo miluju a nejist sladky proste jist jen zdrave .
Pak hlavne dodrzovani pitneho rezimu 2l ciste vody denne behem dne po douskach.
A tohle vsechno da opravdu docela zabrat , protoze toto je vazne udajne jak jsem cetl u toho klicove .
Podle stravy a stylu zivota se odrazi zpusobilost kvality tve moci a ver mi ze je to docela sebeobetovani.

Ale mozna by nekdo mohl udelat test hnojeni moci kdyz ji a pije nezdrave.
Chlasta pivo a koralku, zere bucek a sladky nedodrzuje pitny rezim atd.
Protoze o tom vsude pisi jak je to dulezite tak by to chtelo proverit jesli je to skutecne tak.

Old Post 08-06-2017 v 18:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 238

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
, to druhy si nechavam pro sebe . Je fakt, ze je to silnějši, protože se cítím tak nějak jinak, .


Pockej ty uz si to z listi taky ochutnal? O tom mluvis ze je to silnejsi?

Old Post 08-06-2017 v 18:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 239

Ne, z tech palic jsem mel. Z listu ještě ne, na to se chystal tak za hodku. Snad me to moc nerozbije .
Byl bych asi dobrej adept na hnojení moci, při prasackym stylu zivota, ale jsem si 100pro jistej, ze by je ta první davka skolila.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-06-2017 v 19:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 240

Tak to jsem nepochopil jak si myslel tuhle vetu ,"Je fakt, ze je to silnějši, protože se cítím tak nějak jinak" v porovnani s cim?

Jesli to dobre chapu tak ten tvuj coco z palicek co jsi NE-dekarboxyloval ma preci-jen nejake psycho-aktivni ucinky?
Protoze fakt to studuju a cetl jsem ze indica bez dekarboxylace neni psychoaktivni v zadnem mediu a vlastne ten muj SSk je na huleni fakt sila ,par lidi to srazilo uz na kolena ale prijeme. Ale caj ani kokosovy olej ohrivany 3 hodiny z toho psycho neudelal protoze jsem to dal do mikrovlny jen na 1 min a to je nedostatecne pro premenu na THC.


Old Post 08-06-2017 v 19:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7249540 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív