Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 209

Odo, ohledne te ucinnosti dekarboxylace.

Co muze byt horsi bolest na kterou nefunguje ani 4 ibalginy najednou a je zapricinena zanetem v zubu? Myslim ze jen bolest pri cevkovani by se s tim dala srovnavat.

Ja neverim tomu ze proti bolesti se to musi dekarboxylovat.
Jsem si naprosto jisty ze i be te dekarboxylace to ucinkuje bezpecne na jakoukoliv silnou bolest, to mam vyzkouseno i na sobe a stojim si zatim.

Vsude vetsinou uvadeji musite dekarboxylovat pred pridanim do oleje atd. ale ja z vlastni zkusenosti vim ze to neni vubec treba a presto to leci chripku a dasli nemoce a pomaha pri bolestech skoro tak rychle jako kdyz lusknes prsty.

Old Post 06-06-2017 v 20:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 210



Mozna uz jsem prisel na to proc ty klony tak rychle lehly k zemi.

Ctu navody jak klonovat a vsude se uvadi tato veta.
"Po vlozeni klonu do RW lehce zmacknete kostku aby vytekla prebytecna voda"
Co znamena lehce zmacknete kostku? Ja lehce zmacknul ,spise trochu sineji a vysledek byl ze se mozna utopily. Je to vubec mozne?
Protoze vcera jsem se koukal na videa s RW a narazil jsem na jedno video ve kterem ten tipek ukazoval to vymackavani vody a docela to az brutalne tu vodu z te kostky vyzdimal.

Tak jsem to take zkusil silneji zmacknout tu kostku a z ni vyteklo jeste more vody.
Nemohl jsem ty klony teda utopit v te kostce? Je to vubec mozne?
Vzdyt se koreni i primo ve vode.

No, kazdopadne se pres noc stalo to zese vsechny klony krasne skoro uplne postavily a jeden bohuzel zcela uz zahynul.
Nemohlo to byt tedy tim?

Pokud ano tak je to tedy vsude spatne popsane.
Mely by uvadet silne kostku vymackejte tak aby tam zbylo jeste trochu vody a ne "lehce zmacknete" Pro toho kdo to dela poprve a nema zkusenosti je to silne zavadejici uz jenom proto ze vse beru doslova.

Ta prvni fotka jsou ty tyden stare klony z hliny presazene do RW.

Old Post 07-06-2017 v 06:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 211

nemohlo. Mačkanie je blbost, ruší to štruktúru RW. Lepšie to je švihnúť rukou, ako to popisoval Bitir
mal si tam sucho, preto to lahlo!

Old Post 07-06-2017 v 06:23 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 212

Odo ,to neni vazne mozne a to z jednoho prosteho duvodu.

Jak jsem byl vcera nasranej ze to lehlo tak jsem s tim uz vubec nic nedelal , krome vymackani te vody podle videa .
Zadne dalsi rozprasovani a vlhceni parnicku a klonu vcera vecer vubec NEPROBEHLO , coz vulucuje zcela ze to zpusobila nizka vlhkost. Ulne jsem se na to uz vcera vykaslal na nejake vlhceni takze dnes rano tam byla totalni sahara.
Od zacatku udrzuju vysokou vlhkost ,3x denne rosim steny parnicku zevnitr a vcera jsem prave jen vymackal ty kostky a uz sem nerosil, naopak se posunuly otvory a ani jsem je uz vcera vecer nezaviral jelikoz jsem uz necekal ze by to mohlo pomoci.

Takze jedine co me vychazi ze bud tam bylo moc vlhkosti a jakmile jsem prestal udrzovat vlhkost tak se najedou krsne postavily, nebo ty RW byly az moc nasakle a proste se zacalo topit.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-06-2017 v 06:55 AM

Old Post 07-06-2017 v 06:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 213

Jo, pise se to , ale pochybuji ze to nekdo tak dela, nebo aspon ja sem na to kaslal, kdyz to pak zalevam ,tak uz nic nevytahuju a nemackam ,je podle me blbost ze bys prelil rw a klon.
Nekdy to umi lehnout kdyz se rw nedotyka klonu, ze mas v padstate velkou diru a klon tam jen lezi, podle me by mel mit primej kontakt s rw kostkou ,pokud ho nema, tak i kdyz je kostka nacucana ,tak si klon nema jak brat vodu, proto si myslim ze ti on t
zvadnul ,je mozny ze jak jsi to pomackal ,tak ten klon tam byl volnej a zvadl.
Nenech se odradit, neni to zadna veda medi, picnes klon, pro potechu duse muzes svitit 24 hodin a mas klid.

Old Post 07-06-2017 v 06:54 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 214

Ano ,to je docela mozne ze ta dira byla uvnitr prilis siroka a vcera vecer jak jsem to vyzdimal tak to prilehlo ke stenam.
To me nenapadlo, ze to muze byt i timhle.

Jinak zatim jsem nic nevzdal ,dokavad jsou klony zelene a stoji rovne tak jim stale davam sanci, jen jak lehly tak by me vzivote nenapadlo ze se daji jeste do kupy.

Tak jsem to zase pekne porosil ty steny a tentokrat i klony.

Old Post 07-06-2017 v 06:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 215

Kostku zmacknes po vytažení z vody a jen lehce, aby ti to z te kostky samovolně nevytikalo. Podle me je blbost to mackat, az je tam klon, tak jak píše Bitir, pravděpodobně nemá rez kontakt s kostkou a mohl jsi to způsobit tím dodatečným mačkáním. Na rosení se vykasli, není nutný, jen tím prodlouzis kořenění. Někteří to ani nedávají do parníku, důležité nenechat vyschnout kostky. Když davas ten klon do kostky, tak se neboj na něj zlehka zatlačit, abys mel jistotu, ze bude v kontaktu s kostkou.
Jinak mám dotaz, bude mít smysl dělat ten olej z listu? Ze bych použil dvojnásobnou dávku.
Ještě k tomu jak ti lehly. Neznamená, ze je po nich, záleží odkud klon beres. Starší větvičky jsou pevnější a čím mladší tím je stonek měkčí, proto se i mladší výhony lépe ohýbají. To ze se postavily nebude tvou zásluhou, ale protože se vzpamatovaly po tom šoku z řezání. Chce to víc trpělivosti, ten jeden je asi kaput, ale zkusil bych jej vytáhnout a hodit do skleničky s vodou, třeba se vzpamatuje. Kolikrát se me stane, ze při ohýbání zlomim vršek, vezmu izolačku, stahnu to a vypadá to jak ta tvoje zdechlina, ale za den dva je OK a ve finále je z toho pěkná palda.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 07-06-2017 v 07:25 AM

Old Post 07-06-2017 v 07:09 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 216

Ok,zkusim ji vytahnout a dat do vody, tim nic uz nezkazim.

Ja nevim ,nikdy jsem to z listu nedelal takze ucinky neznam.Zalezi na co ten olej budes pouzivat, vsude uvadeji ze se to dela z kvetu o listech jsem nikdy neslysel ale bude to rozhodne urcite slabsi takze na mazani a vnejsi pouziti si myslim ze to bude neco jako konopna mast a urcite zvysit potenci dekarboxylaci v troube pokud to budes vyrabet.
Ja nedekaboxyluju protoze se chci vyvarovat pri vnitrnim uzivani psychoaktivnich ucinku ale treba na mazani casti tela a vseobecne na vnejsi pouziti bych to do te trouby urcite uz ted strcil.

Old Post 07-06-2017 v 07:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 217

Tak ,upravil jsem vodu na 5,5 PH a vlozil do petlahve, uvidime jesli se vzpamatuje. Kdyz ne ,skoda , kdyz ano super!

Old Post 07-06-2017 v 07:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 218

Mám nějaké zbytky, které se me valí v bedynce a je me líto je vyhodit. Másla mám ještě dost a masti taky, tak jsem si rikal, ze bych zkusil toto. Manželka zrovna dotáhla nějakou chripajznu a je me celkem mizerně, tak jsem si rikal, ze bych to testnul. Odpoledne to spacham a dam vědět co to dělá .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 07-06-2017 v 07:59 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 219

Jo, z kvetu by to bylo samozrejme mnohem ucinnejsi ale myslim si
(myslet znamena hovno vedet ) ze kdyz toho das hodne tak by to melo alespo urcite trosicku zafungovat.
Pokud chripku podchytis okamzite pri prvnich priznacich to znamena psikani, bolest hlavy, ryma , popripade zvysena teplota tak ten Cannabis coconut oil pomuze prakticky okamzite, druhy den rano je po ryme i po zvysene teplote.

Pokud ji nechas rozvinout tak ze mas vysokou teplotu, zimnici a jsi velmi unaveny tak to bude samozrejme trvat ta lecba dele.

Nejlepsi je z kvetu,mit zasobu proste v lednici a brat to preventivne kazdy den na lacno ,pokud je to silny a kvalitne vyrobeny tak staci 1 ml, nebo alespon hned pri jakych-koliv priznacich. (ryme, psikani ,belsti hlavy,atd.)

Ja to mam natazeny ve strikacce a pokud me to dojde tak uloupnu kousek z lednice a dam do hrnicku a ten do hrnce s horkou vodou a nasaju zas do strikacky. Strikacka lezi normalne v pokojove teplote na lednici takze je to krasne kapalne.

Pak sem teda nezapomen prosim napsat jesli to pomaha kdyz je to vyrobene z listi. Jesli te navadi zhulenost tak to dej na chvilku do trouby staci 10 min na teplotu cca 105C ,ne vic nez 125C ! Tim se to alespon trochu vytunis ty ucinky kdyz to nebude z kvetu.

Old Post 07-06-2017 v 09:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 220

OK zkusim a urco dam vědět, dík za rady.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 07-06-2017 v 09:47 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 221

Neni vubec zac ,vzdyt je to vzajemne.
Rad jsem pomohl , taky se stale na neco ptam.

Old Post 07-06-2017 v 16:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 222

Dnes jsem zmenil frekvenci zalevani ,do teto doby jsem zaleval vse kazdy 4.den ale protoze me prasklo male zelene rajcatko coz znamena ze 0,5l na 11l kvetinac je pro rajcata moc.
Upravim to na 0,25l na 11l kvetinac a budu zalevat obden.

Dnes hnojeno vse opet chcankama RO napul s kohoutkovou odstatou vodou s PH 6,5.
Dnes uz je to vice jak 14 dni hnojeni kompletne vsech kytek tou urinou a kytky vypadaji fakt prekvapive dobre a to i rajcata ktera uz zacinaji plodit.

Uvidime jak na tom bude SSk v kvetu.( Jesli bude ta urina az pokvete stacit )

Je zajimave jak je jednoduche hnojit tema chcankama. Zadne deficity !!!
Z Biobizzem jsem mel v minulem kole trochu problemy -spalene spicky na SSk a pak zase jsem mel problem s nedostatecnym hnojenim.

Jinak klony zatim take vypadaji ok.
Zitra nahodim fotky vseho.

Old Post 07-06-2017 v 19:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 223

Tak jsem dopadl tak, ze jsem olej musel objednat. Mel by byt zítra. Objednal jsem pul litrovku a tak jsem se rozhodl, ze bych udělal půlku z palic a půlku z listu. Ty listy bych dekarboxyloval, pálky bez použití trouby. Stav zhulenosti bych chtěl co nejvíc eliminovat. Jakej mate názor na použití u deti? Mladej trpí bolestmi hlavy, zatím mu doktoři nic nezjistili, proto se ptám jestli je to rozumné. Samozřejmě pokud se potvrdí, ze to nemá psychoaktivní účinky.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 07-06-2017 v 21:42 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 224

U nas v baraku je jeden psik vazici cca 6-7 kg co kazdou chvili zvraci a ma prujem a hubne stale jak svine. Uz s tim chodi k veterinari skoro 6 mesicu a nejsou schopni mu pomoc. Vuec mu nic nezjistily. Jen to stoji zbytecne prachy a pomoc zadna.
Jelikoz dost hodne soucitim se zviratky vzal jsem to do svych rukou sam.
Vcera dostal prvni dve davky po 0,5 ml a dnes taky dve davky ,rano a vecer.
Jediny vysledek na prvni pohled je ze uz mu neni tolik spatne protoze vypada uz veseleji , sice dnes jednou zvracel ale prujem uz nema tak vodnaty jako pred tim.
A presto jeho panicka me moc neveri i kdyz na prvni pohled uz psik behem dvou dnu vypada mnohem lepe. Clovek se ji musi nutit a doprosovat kdyz chci psikovi pomoci, nechapu to.

Napriklad u me to trvalo skoro 2 mesice piti caje nez se me brutalni bolesti zaludku uplne prestaly vracet.

Takze diteti podle me klidne muzes dat bez problemu i 1ml . Nemelo by to obsahovat bez dekarboxylace zadne THC ale jen kyselinu THCA ktera je stejne leciva jako THC.
Sice na nekterych webovych strankach uvadeji ze pri suseni se THCA meni na THC ale moc tomu neverim proc by se jinak dekarboxylovalo, ze? Rozhodne to neplati u indicy , to vim na vlastni kuzi.

Jinak jsem jel autem a vezl jsem nekam matku a zastavili me dopravaci a davali test na drogy a alkohol. Mel jsem stazenou prdel ale nic nezjistili. Asi ta THCA neni mozna zjistitelna ,jinak si to nedovedu vysvetlit.
Tak pokud to budes delat z indicy tak bud v klidu tu pulku z kvetu bez dekarboxylace s klidem muzes dat diteti.
Ani maly pejsek nebyl zhulenej. Ale nejdrive to pro jistotu over napred na sobe. A nepoplet pak lahve az budes davat decku. :-)

Pak sem napis i jesli to pomohlo decku.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-06-2017 v 22:55 PM

Old Post 07-06-2017 v 22:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0416360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív