Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od odo
JASSE:
Síce idem Biobizz 1.x v cocose s pridaným wormhumusom, ale v tom odkaze ma celkom prekvapilo toto: "Ve všech hydroponických a kokosových systémech se doporučuje držet se dávkovacího schématu pro lightmix + přidat cca 40%. To znamená místo 5ml/l používat 7ml/l, místo 2ml/l 3ml/l atd" + 40 percent je už riadna pálka. Má s tým niekto skúsenosť???


Momentálně jedu taky v kokosu a přidávám občas fishmix k sevii , používám nejmenší doporučené dávkování tj. 2ml/l , rostlinky vypadají ,že jim nic nechybí. Tudiž bych se držel standartního dávkování a zvětšoval bych množství pouze pokud by se začaly objevovat nedostatky. Jestli máš rostlinky zdravé, množství hnojiva v zálivce bych neměnil.

Old Post 29-05-2017 v 07:07 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 162



Maly testik.

Zde jsem se docetl ze Caj z indickeho konopi i kdyz obsahuje vice THC tak neni psychoaktivni ani pri pridani masla nebo kokosoveho oleje.
Bylo by to nutne nejdrive dekarboxylovat v troube nebo mikrovlne.

http://www.konopny-caj.cz/clanky/11...j-jako-prevence

Jelikoz opravdu mohu potvrdit ze caj z indickeho konopi dle me zkusenosti opravdu je zcela neskodny ,bez psychoaktivnich ucinku.

Premyslel jsem o tom kdyz si delavam caj z 0,5g tak to docela rychle ten material ubyva , tak me napadlo bez dekarboxylace rovnou vylouhovat pri 95C ,tedy za tepla, konopi v kokosovem panenskem oleji.
Predpokladam ze tez bude dobre fungovat stejne jako caj na bolesti,chripku,rymu atd to doufam tez bez psychoaktivnich ucinku.

Kokosovy panensky olej-200g, palicek na drobno rozemletych-5 g, budu varit pouze 1 hodinu.
Vyroba prave probiha ,vysledek zverejnim brzy.

Old Post 30-05-2017 v 12:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 163

Ted jsem daval rajcata z venku dovnitr protoze se blizi bourka a mozna i prutrz mracen a zase zjistuju zacinajici fleky na listech.
Proste v boxu bez jedineho kazu a jakmile jakoukoliv zeleninu vyndam ven za okno tak se to zane vsechno srat. Za oknem na vychodni stranu se tomu proste nedari.

A to jsem tu nekde cetl na Groweru ze se pry rajcatum udajne v boxu nedari. V boxu se dari veskere zelenine krome okurek. (ty jsou snad asi ze vseho nejcholostivejsi.)

Old Post 30-05-2017 v 14:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 164



Dnes poprve hnojeni v boxu SSK a papriky.

RO na pul s kohoutkovou 2ml bio-grow,2ml Bio-Bloom PH -6,4.

Vsechny rajcata venku za oknem co jsem vyklicil uz kvetou a to rajce od kamose (nejvetsi) uz ma jedno zelene mini-rajcatko.


Hnojeno dnes poprve vsechny rajcata za oknem .

Urina 1:20 s RO presne na pul s kohoutkovou, PH 6,5 .
To nejvetsi rajce od kamose ma o neco svetlejsi listy tak jsem dal pomer 1:15.

Pro rajcata je idealni PH 6 ale nechtel jsem to nicim snizovat tak jsem to nechal tak.

Old Post 31-05-2017 v 06:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 165



Takhle to vpada v boxu.
4ks -cervenych paprik a jeden SSK.

Vse v bezvadne kondici , listy nadherne zelene bez jedineho deficitu.

Z 5.ti klonu uz me zbyly uz jen dva a i tem zacinaji uz zloutnout okraje.
Naposledy jeste zkusim jednou naklonovat cca pristi tyden do RW kostek.
Pak uz definitivne klonovani vzdavam a budu se drzet jen osvedcenych seminek.

Od pristiho hnojeni budu muset uz vsechno hnojit jen chcankama protoze se me vylila nejaka kyselina a rozleptala dna tech plastovych flasek od Biobizzu a vsechno v lednici vyteklo.
Nova hnojiva ted bohuzel koupovat nemohu jelikoz ted musim setrit na nedoplatek za elektrinu protoze uz se brutalne blizi vyuctovani.
Takze od ted uz jen hnojeni urinou.

Pro velmi nizky zajem o toto tema jsem premyslel definitivne ukoncit toto vlakno ale protoze je tu par groweru ktere to zajima a vuci kterym by to nebylo fer tak jsem se rozhodl pokracovat, budu ale jiz velmi strucny a frekvenci update snizim na minimum .

Old Post 01-06-2017 v 07:43 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 166

MADI !
asi je niečo vo vzduchu, lebo si dnes 2. človek, okrem mňa samozrejme, čo Ťa chytá skepsa....
Máš pravdu! Je to všetko v bezvadnej kondícii. S klonmi si podľa mňa netrpezlivý. V tomto ale neporadím.
Nejak sa to tu na G mení a tiež strácam chuť k písaniu.
Každopádne sledujem Tvoje vlákno naďalej.

Old Post 01-06-2017 v 08:27 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 167

Hele nepisu, ale sleduju

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-06-2017 v 09:03 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 168

Ano , vy dva jste snad jedini kdo to sleduje.

S temi klony bych rekl ze nejsem az tak moc netrpelvy ,kdyby nezloutly spicky a klony by vypadaly zdrave tak bych nic k tomu nenamital a trpelive bych cekal na zmenu velikosti a rozvinuti dalsich listu.
V tom predhnojenem substratu se to mozna spalilo.
Prvni pokus v Jiffu taky zezloutly listy od spicek ale predhnojene to nebylo.
Je to pro me zahada v cem je chyba.
Jak jsem uz psal, jeste jednou to zkusim v tech RW.

Pak uz na to nebudu mit psychickou silu to zkouset znovu.
Mozna jim vadi prilis silne svetlo v boxu ale svetlo je vazne dost vysoko mozna az moc . (Od klonu 115 cm)

Old Post 01-06-2017 v 09:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 169

Skoro 3200 shlédnutí na "Konvenční zahrádky" bych nenazval zrovna nezájmem. Vyjma síně slávy ,tady má každé téma míň shlédnutí.To ,že málokdo píše ,ještě neznamená, že málokdo sleduje. ;o)

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 01-06-2017 v 09:43 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 170

MADI: "Mozna jim vadi prilis silne svetlo v boxu ale svetlo je vazne dost vysoko mozna az moc . (Od klonu 115 cm)"
.....inak celkom možné, že im tá palba vadí. Koľko Ti tam toho teraz svieti? Svietia aj kvetové, alebo iba rastové COBky???

Old Post 01-06-2017 v 10:50 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 171

S těma listama je to normální. Už jsem ti to psal já nebo někdo jinej. Podle mě záleží jak jsou řízky velké, na menších je to asi víc vidět, protože nemají tolik zásob a tvorba kořenů stojí živiny, které jsou v listech. Můžeš doplnit živiny postřikem, ale prej to zpomalí tvorbu kořenů. Pokud vyloženě neuvadají tak je to cajk. Stejně většina těch listů půjde pryč po tom co to obraší.
Buď v klidu, kdybys viděl jak jsem dopizdil selekci, by ses z toho p....l .
Ani nemám odvahu dělat jakejkoliv report .
Mám obavy jestli nebudu muset začít od začátku a až to elanius uvidí, tak mě možná další semínka ani nepošle .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-06-2017 v 10:54 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 172

Medi, také pravidelně sleduji 😉 Tvůj pokus mě prijde zajímavý a svym způsobem pokrokový. Dyt jsi první, kdo zkouší hnojit chcankama 😉 nevzdávej to 😉 a řízků se neboj, fakt je to jednoduchý. Rockwool, pár kapek kořeňáku, stimulátor a jedééém. Do tepla, vlhka a za 10-14 dní máš kořínky. Držím palce

Edit: dávám řízky do kostiček 2*2*4, větší by podle mě dýl prorůstaly. Koupil jsem pár 4*4*4 a z každý udělám 4 ks 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 01-06-2017 v 14:28 PM

Old Post 01-06-2017 v 10:56 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 173

Jasse- Ok, beru na vedomi ze to sleduje vice jak jeden par lidi .
No, ja to porovnaval s mymi dvema predeslymi vlakny s TD a SSK.

Odo-Ted jeste zatim svitim 160W jen rustovym osvetlenim-18/6.

L1st3r- No ja koukal na youtube na zeleneho muze jak se maji sravne delat klony , no a on to ma krasne zeleny od zacatku do konce tak podle toho to posuzuju a klony jsem vyhodil kdyz uz ta zluta sla do hneda.

Pítr90- Ne, ne , nic nevzdavam a samozrejme v testu dal pokracuju.
Ale ty klony me uplne deprimuji kdyz vsude ctu jak je to lehke je zakorenit a zrovna tak snadna vec me proste nejde.

Jinak diky vsem za podporu.

Denne piju po ranu odstavnenou bio-zeleninu , jim zdrave a nepiju ted zadne sracky (cola,red-bull atd.) aby chcanky byly co nejkvalitnejsi a jako hnojivo co nejhodnotnejsi.

Old Post 01-06-2017 v 13:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 174

Medi, rw napufruj na ph5.8 . Ja to jeste prolil roztokem s biocanna rhyzotonic . Cca za 3 dny dny sem to zalil znova rhyzotonicem. Asi 1x za dva dny dostaly postrik taky rhyzotonic. Za 8 dnu koreny venku.

Dalsi postup klonu uplne stejnej , cca 10 dnu a sou venku.

Pred tim sem to zkousel v jiffy tablete a trvalo to 16 dnu s tim ze to byly mrzaci koreny, az po presazeni do substratu se rozjely.

Pouzivam stimulax 1 .
Nejsem zadnej profik, delal sem poprve pod zarovkou s tesca 18 nebo 21W ted nevim 6500k. A na klid to nasviti 70 klonu . Svitim 24/7 .
Divam se ze to korenis v kelimkach , podle me v substratu ten klon nema dostupnost k vide tak jak v rw . Ta si drzi vodu lip a kdyz vyschne ,nesmrskne se . Pro zacatecnika je urcite snazsi jit do rw kostky.

Old Post 01-06-2017 v 14:20 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 175

Bitir- Mam stimulax 3 -gel .

RW kostky musim koupit, podivam se v Tescu po nejake led -zarovce na rostliny. Na klony by melo byt studene bile svetlo , ze?

Old Post 01-06-2017 v 16:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 176

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Bitir- Mam stimulax 3 -gel .

RW kostky musim koupit, podivam se v Tescu po nejake led -zarovce na rostliny. Na klony by melo byt studene bile svetlo , ze?


Mělo by být 😉 propagátor má tuším 9500k, klasická studená bílá ( růst ) má 6500k, ale já jako správnej anarchista jsem si do prckárny nandal úsporky 4000k a řízky pod tím jdou normálně. Ono to s tím světlem nebude tak horký, hlavně aby nějaký bylo. Spíš je důležité teplo

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-06-2017 v 16:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1023030 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív