Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 129

Zkontroluj si jestli prosvita to jejich plato. Me to prosvita tak davam jeste grow folii. A zakrej si ty diry v plate po rw kostkach

Old Post 13-04-2017 v 17:37 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 130



rozkaz šéfe.. díry jsem zakryl a pro folii se stavím v sobotu spolu s Ec Metrem ted budu sledovat.. jak se jim daří páč jinej indikátor než ty květinky nemám
Ph Down essentials Hydroponic 25% Easy Control ... 15 mL z Ph 6,9 > 5,6 a nechávám tak

Naposledy upravil LinChi 13-04-2017 v 18:50 PM

Old Post 13-04-2017 v 17:44 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 131

Jen podotykam, pod platem musi byt naprosta tma , staci aby ti tam svitilo trochu skvirkou a korenum se uz moc nechce rust ,navic se brzdi rust rostliny , hrozi rust rasy na korenech a dost mozna i plisne.
Takze tma jak v pr.... jen to trosku prizvedni a couhni se ,nesmis tam nic videt pokud ano ,tak tam sviti.

Old Post 13-04-2017 v 20:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 132


Improvizace jak Víno

5x černý Pytel desku sem vzal dokola a nastřihl křížky na kostičky

nyní tma jak říkáš.. !

no a vzhledem k tomu že pumpička valila proud vody rovonou na kostičku zespod toho krycího plátu se udělal "proudový štít " prostě sem tam přilepil takovou destičku jež ten proud brzdí před tou kostičkou a hezky to teče po dně vany

Old Post 13-04-2017 v 21:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 133

Jo chce to trochu vychytavek , velky nft ma dva vyvody a splich to spis do stran . jeste je idealni koupit nejakou rozdvojku na tu hadicku ve tvaru Y . ale to uz sou spis detaily.
Tak to ma vypadat sem na to zvedavej jak se stim poperes.

Old Post 14-04-2017 v 10:20 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 134


home made Y vývod na pumpičku co na to říkate nemyslíte že to sníží průtok čerpadla ?

Old Post 14-04-2017 v 11:44 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 135

Super !!!

Old Post 14-04-2017 v 14:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 136

Ty jsi dobrej demon lincolne . v pohode ,nezmensi se prutok ,ale trochu bych ji zkratil at to chcije hned na okraj jeste pred kostku. Diky kanalkum se pak roztok roztahne vsude po plate.
A ja jeste sundavam tu folii z rw kostky , mozna to jde i stim ,ale me se tam nelibi.
Edit, vidim ze ti pekne vali koreny, tak to ma vypadat.

Old Post 14-04-2017 v 14:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 137

Jasne, papier na kocke tam je v predpeste. KeĎ ho dáš dole, tak sa budú korene ešte viac valiť aj z boku kocky

Old Post 14-04-2017 v 15:06 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 138

To je otázka, kterou si už přes rok pokládám. Dat pryč s rockwolu tu slidu, nebo ji tam nechat?
Jakmile to sundam, tak sice kořeny začnou vycházet s boku, ale jen málo a po pár dnech se kořeny zastaví a lezou jen s dola. Takže bych tam tu slidu klidně nechal.

Old Post 14-04-2017 v 17:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 139

Jj fikus, koreny z boku uschnou a zastavi se ,ale me se tam nejakej igelit nelibi vis jak je to jen k tomu aby to do growshopu nedodavali po jedne ,ale bylo to slepeny k sobe. Za me pryc stim , to je jakoby sis na ponozku dal sacek a sel behat

Old Post 14-04-2017 v 18:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 140

Mě se to tam taky nelíbilo .. ale nevěděl jsem co se stane když to sundám... takže sundáno dneska jsem trochu prostříhal ty holky v hlíně.. aby se rozjeli víc boční větvičky a vůbec vzhledem k tomu že svítím na velkou plochu nepočítam moc s hloubkou keře no ale zase je to hokus pokus experiment každopádně uvidím jak se k tomu ted postaví .. jinak sem kontroloval pod tou netkankou to teklo víc jen na jednu stranu takže jsem usodil že mám nakloněný Celý system na stranu .. vzhledem k tomu že mám podmísu větší než box.. ( o pár cm tak to jakby je nakloněne na těch trubkách stanu . ale už jsem to krásně vyrovnal a voda teče krásně všude rovnoměrně.. za mě ted už je to provozuschopné na 100%

Old Post 14-04-2017 v 19:49 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 141

Hezká práce !

Stím papírem je to uplně jedno, říkal mi to i týpek v growshopu. Na jedný kytce jsem to sundal, na jedné povytáhl a na dvou nechal... Je to uplně jedno, kytky valí stejně, kořeny tak +- stejné.

Old Post 14-04-2017 v 21:16 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 142





Tak jsem váhal jak to osvítit jestli z dálky s optikou nebo z blízka bez optiky... tak tady je muj pokus číslo dva... jen se zeptám co se vám zdá lepší .. Svtlo s optikou osvítí plochu zhruba ze 80 CM vzdálenosti .. nyní sem udělal tento pokus světlo je maximálně 40 CM od vrcholků... zdá se že to osvítí všechny květinky a vypadá to takhle

jinak když číhnu pod desku V NFT tak kořínky rostou zdá se být vše v pořádku

Naposledy upravil LinChi 15-04-2017 v 08:31 AM

Old Post 15-04-2017 v 08:20 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 143

Otázka mohu nechat Ph Metr ponořený neustále v roztoku s živinami ? s tím že občas mrknu jaké jsou hodnoty na metru ? nebo ho tím zničím a mám ho vždy schovat ? stejně v tom víčku mám udržovat vodu aby mi to nevyschlo samořejmě kalibruji pravidelně

EDIT po dvou dnech roste Ph tak jsem to opět snížil.. dnes ráno sem namšřil 6,1 tak jsem to shodil .. 3 Ml Ph Down.. Ph okolo 5,3 což je opět ideál

Vzhledem k tomu že puvodní ph bylo 7,2-7,4 ( po přidání woodooo juice to stouplo skoro k 8 a pak jsem přidal složky grow a +b a ph opět kleslo někde k 6,5 tak předpokládám že holky začali papat woodoo Kořenáč a tím se zvedlo Ph ..))

Stále nemám Ec metr tak si netroufnu nic jiného do toho zatím přilévat.. takže až v utery budu dělat testy: Ec vstupní vody do nadrže a Pak Ec V nadrži

už tam jsou 44 hodin.. myslím že kdyby bylo něco špatně... už by to na sobě daly znát... nevypadají vubec zle.. listy nejsou povadle ale pěkně narovnané a trošičku se natáčí za světlem

Naposledy upravil LinChi 15-04-2017 v 12:09 PM

Old Post 15-04-2017 v 10:34 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 144

No ten PH metr se ti může zasolit, když ho necháš v roztoku, tak to asi určitě dobré nebude, vždy když měříš tak by se měl opláchnout v destilce z nějakého důvodu

Old Post 15-04-2017 v 12:22 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9036540 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív