Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 145

Vsichi kdo jedou NFT tvrdi jak rychle to v tom roste , tak jsem zvedavy za jak dlouho dozenou velikosti a rozlozenim vetvi ty v tech kvetinacich.

Jinak je to skvely test a porovnani rychlosti rustu kvetinace/VS/Hydro.
Ode me K+ !
Jsi odvaznejsi nez ja a o sobe si myslim ze jsem radnej strelec.
Jen tak dal.

Old Post 15-04-2017 v 16:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 146

přesně tak .. rozdíl je tak 2 týdny růstu tak snad to doženou ... za 3 týdny bych to chtěl přepnout tak doufám že to pořádně doroste.... hlavně doufám ve stejnou výšku tak to bude docela boj

Old Post 15-04-2017 v 16:30 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 147

kámo ty tangie se hodně táhnou po přepnutí , ,tři tydny na růstu bych moc nedoporučoval

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 15-04-2017 v 17:12 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 148

tím líp pro mě říkáš že dva týdny stačí ? růst a pak přepnout ?

Old Post 15-04-2017 v 18:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 149



proč mi ta netkaná textilie místy tmavne ? hnědá barva

Old Post 15-04-2017 v 18:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 150

Většinou to dělají hnojky... Třeba co jedu já od Canny, tak když do roztoku přidáš Aqua složku A tak je celá ta voda do hněda. Z toho si nic nedělej. Je to běžné

Old Post 15-04-2017 v 19:07 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 151

Ho, woodoo juice spolecne s grow A tusim sou pekny melasy sracek . Bude ti to dost barvit i koreny do hneda, tak se nelekni. Plisen poznas , proste to smrdi a koren nema vlasecnice a je takovej krpatej. AN mi barvi jako prase.

Old Post 15-04-2017 v 19:44 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 152

okey myslel sem si to když jsem si vzpoměl jak vypadal ten džus co jsem do toho nalil okey díky za upozornění .. vsadím se že bych za pár dní psal o tom že mi to chytaj i kořeny a už bych zmatkoval

Old Post 15-04-2017 v 20:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 153

Dnes Rozhodně mužu říct... všechy holky žijou jsou na tom dobře a první krůčky děláme i bez ec metru a bez destilované vody a bez reverzní osmozy ... a všechnoj de správně hladce vlhkost držím 60-80% (pomodleme se at mi pacháč vydrží ještě jedno kolo )
Všechny Slečky v NFT se krásně natáčí za světlem.. Krásně napnuté Listy jsem spokojený jako malej kluk u vánočního stromečku .. ted už jen v klidu čekat a číhat

Old Post 16-04-2017 v 08:01 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 154


tak jsem zkusil pár technik .. ted už to zase nechám do přepnutí tak jak to je.. myslím že trening dneska tvrdý !

zkouším ohýbaní stonků zastřihávání lámání atp . všude nějaký pokus tady přiložím fotku .. vypadá to terrible ale snad to přežijou

Old Post 16-04-2017 v 08:55 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 155

Hele no stres. EC a PH metr jsou dobrý pomocníci, ale už jsem psal, není to nutný pokud nejseš uplně levej a jedeš podle tabulek... Já teď přepínám na květ v NFT a EC jsem nepoužil , PH jednou když mi jedna kytka blba s listama, ale PH bylo v poho, prostě defekt od matkáře v mém případě...

A nedá se říct, že by kytkám něco scházelo Tady se to dělí na typy lidí, co si s EC a PH metrem jen kontrolují hodnoty když mají s něčím problém aby věděli co je špatně a co ne, a pak na lidi co si myslí a v jejich připadě je to asi pravda, že bez EC, PH metru a dalších 10 metrů na všechny různý kraviny nevypěstujou ani paličku, viz. mistr rádce Odo atak

A poznal bys to i na barvě nových listů Jedeš to dobře ¨

A jinak tu zvlhčovačku jsem měl taky, ale to musíš dolívat tak 5x denně ne ?

Old Post 16-04-2017 v 14:03 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 156

Jako bez metru to jde , ale kdyz ti slupnou v kvetu hodne vody , tak ec jde nahoru a ph rapidne dolu , chcilu to trva nez to kytka ukaze, v podstate se zastavi rust a pak jdou deficity, ja mel ph i 4.9 kdyz sezraly moc vidy , takze aspon kontrolovat ph kdyz ti lezi na polici .
Nejsem si jistej ze dodrzeni tabulek od vyrobce predchazi problemum, konkretne AN plna palba podle tabulek dela ec kolem 3.4 a to neni dobrej napad

Old Post 16-04-2017 v 14:18 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 157

Tak v tom případě, někoho kdo má kvalitní tabulky

Old Post 16-04-2017 v 14:27 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 158

Bez ph metru v hydro systému? Ph mi litá od 5-7 a to pokaždé dávám stejně hnojiv ah. Bez ph metrů si nedokážu představit jak bych to ukociroval. Lepší je mít listy zdravé a ne, že až bude nějaký deficit, tak potom budeš upravovat vodu.
Za mě bez ph metru do hydro systému bych se neopovažoval vůbec začít. EC je taky důležité, ale když davkujes podle tabulek, tak se to dá. Lepší je mít oba metry a máš klid.

Old Post 16-04-2017 v 14:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 159

Čtěte pozorněji Psal jsem, že je dobré je mít ale není to nutnost. Jak řikám, mám NFT a ještě jsem PH metr nepotřeboval

Old Post 16-04-2017 v 15:45 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 160





Zvlhčovačku dolívam tak jak stíhám ale je pravda že sama vydrží cca 5 hodin v kuse.. a kdybych chtěl časovat tak abych to po intervalech natáhl tak to nejde protože když do ni znova pustíš proud musíš ji i znova spistit.. takže bohužel ale je maličká a drží vlhkost 55% i s odtahem nonstop

Dnes kontrola Kořínky si jedou bomby viz. Foto

ano určitě poznam co kytí schází podle listů ale chci tomu předcházet aby byly krásně zelený bez deficitů co nejdýl dá se to odjet bez měřáku ale proč to tak těžko dělat když to jde s ph a ec metry akorát ukočírovat pro začátečníka jako jsem já až dost

Když Ph stoupá znamená to že kytí papají hnojiva kdy bude na čase přidat další krmení ? jednou už jsem srazil ph z 6,1 na nějakých 5,4 a ted se to drží cca 5,6 (psal sem výše)

jinak ještě nějaké fotky po ohýbání ..mám to docela pěkně promyšlený na to co mi tam roste za salát tak snad to vyjde jak si představuju

Old Post 16-04-2017 v 18:37 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3869290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív