Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 161

dnes jsem trochu přidal hnojiv ... tedy 20ml woodooo juice a 45ml Grow A + B
chvili jsem to nechal míchat.. ph 5,5 zatím neupravuju holkám se daří už nahazujou nové lístečky jsem spokojený.... jedna je docela dost napřed a jedna trošku pozadu .. ale šechny jedou pěkně.. za mě 1* za řezy ..

BTW moje SUperOhýbací a lámací technika zatím funguje tak jak si představuju

Old Post 17-04-2017 v 06:54 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 162






tak tady je máme po 5 ti dnech u mě v lázni

Old Post 18-04-2017 v 13:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 163






Update Stonky Hlína

Tohle Kolo S zkoušením si ohýbání mě baví .. ta kytka fakt přežije i násilí uvidíme no snad bude hodně paliček

Old Post 19-04-2017 v 19:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 164





NFT 150 Hodin.... aneb 6 dní od obdržení řezů... ty nejsilnější a nevětší sem zaštípl.. Doufám že se ted torchu rozrostou do šířky

Old Post 19-04-2017 v 19:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 165

20 ml Woodoo Juice 45 ml Grow A+B

třetí dávečka k večeru bych měl vidět zdali se jim to líbí nebo ne ...

Ph.5,5-5,7
Ec.... Stále nemám -.-

Holky v NFT krásně rostou a větví .. jen dvě jsou takový malý mrzáček ale to nevadí rostou jen jsou prostě takové menší a pomalejší ..
uběhl týden... a v nádrži ubylo tak něco mezi 1-5 litry vody... co se zbylými 40ti ? měl bych vyměnit vodu .. ? a jak řešíte odstátou vodu do 45 litrové nadrže ? nějaký ToolTIP ? TIP či rada ? napadlo mě pořídit nějaké kýble ale tvle 24 hodin v bytě přechovávat 45 litrů vody v kýblech to tu budu mít minimálně 3 nebo 4
( odstátá voda )
Jinak promýšlím dubyslné zapojení Reverzní Osmozy Pod kuchynskou linku + nějakou velkou nádrž někde pod linkou kde bych si uchovaval vodu z RO

ano mám v plánu Udělat v kuchyni ještě metr kuchynské Linky Do rohu .. kde bych mohl pod ní umístit tu nádrž... no bude to legranda

Old Post 20-04-2017 v 06:41 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 166

Kdy budeš mít ten EC metr ? Chceš ho pučit pro jistotu ?


Jinak --- obi/baucham nebo někde pro kutili prodávají takové plastové sudy 40L nebo 50L , není to ani tak velký, tak tam to můžeš napustit a nechat s otevřeným výkem (má to i výpust ze spoda)

Dopouručuju koupit dvě, jedna výjde na 2 stovky.. A přikup si hadičku se stahovákem o průměru výpusti čerpadla... Abys to nemusel vylévat celou vanu když budeš měnit, tak stači když připojí hadičku na čerpadlo, stáhneš jí aby neprotékala a tu hadičku navede do prázdné nádrže, přečerpáš vodu a tu pak někam vyliješ. Je to podle mě lepší než tahat celou vanu.

Někdo vodu mění, někdo jen dolévá, já to pro jistotu měním, nebaví mě řešit pořád EC kolik musíš dolít atak. Takže každý týden vyměním celý roztok s upravenou dávkou hnojiv... A neboj, 1-5L je teď , až to pokvete tak nebudeš stíhat dolévat

Old Post 20-04-2017 v 11:13 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 167

Super.. poohládnu se po těch sudech... 120 litru RO vody Pod Kuchynskou linku schovám .. parada to si budu i pít tu vodu
Jinak mě ted zbudil ze spnku po noční pán z Growshopu že můj Ec metr už je k vyzvednutí takže ted tam běžím... později bude VodaUpdate. !

Old Post 20-04-2017 v 13:27 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 168

Stručně k Ec metru ... hodnota na display 14 kalibrační roztok 1413 (což sedí )

Nyní v nadrži : 21 a nezdá se že by to kytkám vadilo ba naopak .. roste to jako z vody Ted si čtu že tato hodnota by měla být až ve fázi květu ... sakra trošku přimrdano ..

a nakonec Voda ( právě stojí od napuštění cca 8 hodin ) a Ec 03

takže ty hodnoty co udáváte tady jsou rovnou z displaye bez násobení ..


8 Litrů odstáte vody do nadrže
8 Litrů vody z nádrže ..

Ph 5,5 Ec 1,7

zítra to zkusíme s destilovanou vodou věřím že se to podaří shodit k 1,2

celou nadrž vyměním až přepnu na květ.. takže do týdne

Bedlivě a pozorně sleduji Listy a čekám zdali se ozvou nějaké signály zatím krásně zelené svěží napnuté

Naposledy upravil LinChi 20-04-2017 v 17:59 PM

Old Post 20-04-2017 v 15:06 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 169

Parada, skvela prace !

Linchaku, jesli mas EC kohoutkove vody 0,3 tak tu RO nemusis tak nutne kupovat. Od EC 0,6 a vyssi uz se to vyplati pro kyticky udelat.
PH to taky snizuje,pak to pomalu na vzduchu o neco malo zase stupne to PH.

Old Post 20-04-2017 v 18:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 170

Vstupní EC 0,3 je dobrý Asi bych se nesral s destilkou

Old Post 20-04-2017 v 23:39 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 171

jj 0,3 Ec je uplně v poho

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 21-04-2017 v 01:18 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 172

parádička.. tudíž RO mužu Odložit na později...
zatím s tím Ec 1,7 nepozoruju žáádne příznaky popálení hnojivy nebo nějaké extra problemy... jakože malilinko žloutnou špičky listů .. a trošičku se občas nějaký zkroutí ale nic mimořádného .. Jsou neuvěřitejně zelené .. tak zelené ani v hlíně nejsou .. takouvé fakt Uplně nejvíc zelené co jsem kdy viděl D fakt krása..

Old Post 21-04-2017 v 06:11 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 173

Tady se někdo zkouřil a přemýšlel, jak moc je to zelené

1.7 EC bych se nebál, ani bych asi neměl potřebu snižovat. Mazara jedu po druhý, EC neměřím ale podle tabulek Canna by měl teď mít EC kolem 1.8 a je uplně v klidu, nikde není popálen, prostě paráda Dance taky něco vydrží co jsem projížděl fóra ...

BTW... Co to zaštipování/ohýbání? Nějaké foto?

Old Post 21-04-2017 v 14:13 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 174






Ohýbam zaštipuju někde se to daří víc někde mín... ale to je tím že se to ještě učím
Každopádně na tvou žádost Pár foteček jak se tomu vede.. brzy přepínáme na květ

Zaštipuji tak že na nejvyších vrcholcích vždy ustřihnu to poupátko z lístků vždy se ta větev potom rozdělí na dvě
Dále to působí tak že kytí neroste do výšky ale do šířky a soustředí sevíc na spodní větve které zaštípnu až potom co trošku přerostou původní nejvyšší
pomocí drátků obalených gumou přichytávám stonky ke květináčům.. nebo k nnižším stonům prostě si to všechno pěkně držím v rovině
NO a ještě jsem nakoupil nějaké kolínka takže v NFT používam kolínka abych zpomalil růst na výšku tím že zahýbam rchní části květinky dolů

Jinak v Hlíně jedu Mazar Extra a Dance World.... v NFT si kyne 9x Tangie (dával sem výše odkaz )

EDIT :
Hezky se to začíná větvit celkem si myslím že to rychle dožene to v hlíně...

Všechny holky se snažím držet pod 30 CM nejvýše tak 27 neníže tak 25 takže celekm malý rozdíly mezi vrcholky.... nepočítal jsem to ... ale v hlíně už mám rozvětvené až až čekám co dokáže ta tangie ale jestli se má pořádně projevit až po přepnutí tak to nechci přehanět.. po jednom dni celkem klesá hladina vody takže je znát že holky pijou ec a ph se zatím drží celkem na stejných hodnotách občas +/- 0,2 na obou metrech myslím že se tomu daří moc hezky... mám radost že se to tak daří a nic se nikde nejeví špatně nebo přehnojeně nebo nedohnojeně.. myslím že zatím je to OKAY docela hnědne netkaná textilie ale na to sem byl upozorněn že to dělaj ty hnojiva... jinak Hnojení jedoduchý ... možná víc než v hlíně... takže kdo chce začít s vodou tak dopručím NFT .. je to jednoduchý nic to nežere ze zásuvky jen pár desítek W což je pohodička .. celý muj box v květu nevezme to co předřadník s 400W sodou takže jsem s usporou spokojen uvidíme kolik toho vyčaruju tentokrát... celkem se na to těším

Teplotu držím stále 23-26 vlhkost mi lítá podle toho jak stíham doplnit zvlhčovačku ale 45% minimum 75% max několikrát denně to rosím vodou 3-10x denně
a zdá se to být naprosto v pořádku
světlo vysí 37 cm nad vrcholky a plocha na kterou to svítí 90*90 +/- 3cm
Zdá se že kraje jsou nedosvícené ale to se opravdu jen zdá všude to roste pěkně rovnoměrně... a stejně silně

Naposledy upravil LinChi 22-04-2017 v 16:46 PM

Old Post 22-04-2017 v 12:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 175

nemilosrdně odstraňujeme spodní větvičky a spodní časti rostliny tak aby k vrchům vedly jen nejsilnější jedinci ! jsem přísný a dusledný v hydru už jsem to taky trošku pročistil od spodečků jdeme na to .. příprava na květovou fázi v plném proudu

náhodou koukám do NFT a hle.. Vlasy kořínků vysejících dolů do nadrže.. neuvěřitelná rychlost růstu ... nevěřím svým očím

Naposledy upravil LinChi 23-04-2017 v 22:08 PM

Old Post 23-04-2017 v 19:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 176




moc mě štve že to nejde na ten mobil vyfotit ostřeji ale prostor dámy a pánové zaplněn... V pátek Přepínám Na Květ..

Old Post 25-04-2017 v 10:19 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2449000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív