Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 177

Pripadaji mi ty holky z hliny takove statnejsi ,pevnejsi ,rozvetvenejsi zkratka lepsi, nemluvim o velikosti- sazel si je preci mnohem drive.
No zatim zadnou vyhodu (ve vzhledu kyticek) u hydra teda moc nevidim ale uvidime co bude dal, treba me to hydro opravdu nakonec prekvapi.
Jsem zvedavy na kvetovou fazi hlavne na finalni palice.
Samozrejme ze vyhoda jednoduchosti pestu tam bezesporu bude.

Mas to samozrejme SUPER paradni !!!

Old Post 25-04-2017 v 10:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 178

mno ano.. v hlíně totiž jsou už měsíc na růstu... holky v nft jsou na růstu týden a půl..
nechal bych to na růstu klidně trochu dýl.. ale matkař mě upozornil že ty holky v NFT se mají tendenci projevit až po přepnutí takže to nechci riskovat... ano v hlíně se mi zdý zaplněný prostor 150% v nft tak 80% takže ano.. mě se taky zdá hlína lepší .. ale není to Fér.. chtělo by to koupit řezy... a dat je ve stejnou chvíli do vody i do hlíny.. pak bys viděl ten rozdíl.. opravdu rostou v té vodě rychleji než v hlíně.. upřímě opravdu jak to tady sám vidím.. ale nebudu přehánět.. uvidíme co udělá přepnutí na květ. !

Old Post 25-04-2017 v 10:56 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 179

Aha 30 dni hlina a 10 dni NFT, tak to asi urcitr jo,mas recht.
Neuvedomil jsem si tak velke rozpeti. OK.

Old Post 25-04-2017 v 11:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 180

Mě 4 kytky v NFT ( stejný strainy) rostli 18 dní aby zaplnili prostor....

V kokosu mi rostlo 9 kytek 18 dní abych zaplnil prostor... Kdybych dal do většího NFT 9 kytek tak věřím, že za týden přepínám

Old Post 25-04-2017 v 11:54 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 181

Nft box 120x120 a 16 kytek je tyden rustu akorat. Zalezi na genetice ,ale dele to nema vyznam. Pokud maji dobry krmeni ,tak rostou jak blazen po prepnuti.

Old Post 25-04-2017 v 12:21 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 182





tak tady dám k porovnání jak vypadaly řezy když přišly a jak vypadají ted..
+ přidávám nějakou tu fotečku z kořenového systému Spokojen vše tak jak má.. Od zítra světlo přepínám na květ + dám poslední Růstovou zálivku do hlíny .. a v nft nechám ještě chvíli ty růstový hnojky.. po pár dnech vyměním vodu a začneme dávát květový hnojky jen se tady teda zeptám... Jak bych to měl udělat nejlíp.... zatím ještě jedu 16 hodin světlo ale už tam valí plný výkon .. chci to přepnout dneska nebo zítra .. jen potřebuju ještě poradit .. jak tedy s těmi hnojkami... v Hydru .. mám tu vodu hned všechnu vylejt a udělat květový roztok.. nebo mužu ještě +/- týden nechat růstový ... ? přeci jen v prvních dvou týdnech od přepnutí kytky začnou pořádně růst aby udělali co nejvíc prostoru pro palice.... což jak sem četl u kvakose na jeho kouzelným threadu tak se celkem řešilo.. jestli po přenutí dát hned květový krmivo.. nebo mužu nechat ještě chvíli růstový ..

Za mě .. prvních pár dní bych ještě nechal rustový .. a pak cca po týdnu už bych to měnil za květový .. počkám co se k tomu tady kdo a jak vyjádří..

Old Post 25-04-2017 v 22:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 183

Myslím, že v celku tvoje volba...

Jestli je chceš nechat ještě trochu víc růst tak jim nech růst, určitě je to nepoškodí, jestli chceš podpořit květ ihned po přepnutí a víc je navnadit na to aby začli nakvétat tak dej květovku


Tohle je čistě tvoje volba co bych preferoval víc

Za mě bych asi nechal ještě růstový, ať ještě zaplní prostor nad tankem. A potom určitě bych vyměnil roztok za nový květový, upadnou ti možné budoucí problémy

Old Post 25-04-2017 v 23:29 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 184

Spíš bych chtěl od někoho kdo už má nft párkrát odjeté ... kolik asi dní mám nechat růstovej roztok... a na závěr.. kolik asi mám nahodit na začátek Ec ?

Old Post 25-04-2017 v 23:32 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 185

Nezalezi na systemu, ale zalezi co pise vyrobce hnojiv , AN si zaklada na tom postupu co ma , jen je nevyhoda ze toho mas malo.
Pokud mas hnojiva jako AN ,tak bych dodrzel doporuceni od vyrobce . Prvni dva tydny tam stejne lejes juice ,takze si nemyslim ze by jim to vadilo.
Navic zakladni hnojiva na kvet maji taky dobrej pomer N . Prave u AN to je rozdeleny do tech flasek , conoiserum bloom ma akorat vic drasliku a nejaky kvetovy aktivatory.

Old Post 26-04-2017 v 06:21 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 186

Bitirku .. omlouvám.. se .. ale tvuj příspěvek nechápu ani střízlivý ani zhulený

Taže popořádku .. D:

jen je nevyhoda že mám malo čeho ?
podle doporučení vyrobce mam dat na květ 180 ML BLOOM A+B a to udělá Ec vysoký že bych to ani já nežral.. však po 100ml na grow fazi sem měl ec 2,1 to je mooc
jakože ... povchopil sem to tak že jakmile přepnu tak AN Dopporučuje navalit hned bloom.. no ja jsem Linčoln... takže kytí maj první den květu ..a ještě jsou v růstovým roztoku.. vzhledem k tomu že sem měl zubaře nestíhačky.. a mám v praci odpolední tak si mužu v klidu vše nachystat..a počítam tak že vpátek už kytkam v nft poteče čistný nový krásný květový roztok

Old Post 26-04-2017 v 22:23 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 187

No malo doplnku, b52 sem nenasel. Ta ma dobrej pomer npk a mela by ti drzet kytku ve forme. Nekteri to nejedou ,ale ti co to jedou by to pryc nedali
Jak daj kvet, nasadil bych kvetovy hnojky ,protoze to doporucuje vyrobce. Ty doplnky k zakladnim hnojkam ti vyvazuji i pomer npk , to co chybi v kvetovych hnojkach ,obsahuji prave ty doplnky co tam lejes prvni dva tydny a tou je juice, piranha ,tarantula a bud candy.
V poslednim oaklu je jeste budx factor ,ale 2 tisice za to nedas zejo .
A i kdyz tyhke korenovy a podpurny doplnky nemas ,tak bych se nebal nasadit bloom , part ma npk A 3-0-0 a B 3-4-10
Grow ma A 4-0-0 a B 1-2-7

Podke nejakyho pomeru se neda ridit ,protoze pomer N muze u stejnyho cisla znamenat neco jinyho, muze to obsahovat jiny mineraly ,atd.
Ale sam vidis ten pomer npk , takze N tam bude vic nez dost a po prepnuti prave potrebuji draslik a ten v grow slozce chybi.
Snad me chapes lincolne

Old Post 26-04-2017 v 23:00 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 188

no tu B52 myslím ještě stihnu za dva týdny dokoupit.. a pokud je něco co mi v tý sestavě chybí tak to ani neměli skaledem páč sem chtěl celou sadu pěkně komplet. a na jediný B52 nezvyl drobáák tak sem si řek že ho vemu pozdějic.. co dál mi tady tedy chybí ??? ''


EDIT : jooo ted koukám asi mi jich cybí víc.. no už ted sem do toho daal pálku jak céép ale jestli se ta b52 fakt oplatí tak dokoupím.. nebo mám dokoupit všechno .. mám rád když je vše kompletní

Old Post 26-04-2017 v 23:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 189

No to se nedoplatis za vse , je to fakt drahy a mozna i zbytecny.
Part 1 bude stacit ,ale rozhodne bych koupil enzimy .b52 se leje i v rustu, pak ji vysazujes a nahodis az na treti tyden .
V ruatu jedes grow A + B ,juice a b52 .
Juice jedes 2 tydny po prepnuti spolecne s bloom A+B , 2 tyden nasadis big bud a treti tyden znova b52. 5 tyden menis big bud za overdrive.
K balicku 1 mi v growshopu doporucoval bud candy ,sensizym, piranhu , tarantulu a udajne nirvana jede hodne do listu a vitality, da se i jako postrik.
Proste kazda slozka k necemu je ,ale ne ude nezbytne nutna kdyz rikaju ze to muzes odjet na zakladnich hnojivech a part1 .
Ale to uz by me vyslo misto 3500kc snad na 6 .
Otazka je jestli k tomu nasemu omezovani je vhodny conoiserum. Mozna by bylo lepsi grow,micro,bloom. Tohle muze obsahovat zase jiny mimroprvky ktery sou rozdeleny v tech ostatnich flaskach. Podle me bude conoiserum fungovat poradne jak ma az se vsema doplnkama.

Old Post 26-04-2017 v 23:23 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 190

Dnes Hlína zalita Hnojivama na květ BIoflores Rhizotonic a BioBoost
NFT : Ph :5,7 Ec 1,9 množství 90ml Grow A+B 45ml WoodoooJuice 50ml Bud Candy
zítra ještě doliju tak 10 litrů vody což trochu sníží Ec a doplní NFT na maximálních požadovaných 45 Litrů všechno zdá se být fajn.. uvidíme.. co řeknou holky až se na ně večer podívam až příjdu z šichtičky.. zatím se mějte Pěstu Zdar !

po jednom dni od přepnutí jde v NFT vidět že ty holky se ted nebudou srát s ničím a pojedou maximální růst !

Old Post 27-04-2017 v 08:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 191

Holky začínají znatejně nabírat na velikosti... btv.. nebojíte se že se vám to v nft převratí .. až to začne bobtnat ty květy... však to v tom vubec nijak nedrží .. mám trochu obavy.. aby se mi to v květu celý nevybulilo... btw.. dneska jsem přišel z práce.. a čerpadlo co mícha vodu dole v nadrři plavalo na hladině a šplíchalo vodu .. sic v nadrži ale šplíchalko .. vlhkost 72% tak snad to bylo kvuli tomu.. už to klesá co jsem to zpravil tak snad.. nějaký tipy.. ? nedržící motorek na míchaní vody.. a jak zabranit převracení květinky.. nebo to udrží tak jak to je tedka.. ?

Old Post 27-04-2017 v 22:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 192

Pokud o nechas rust bez ohybani ,tak se to nijak nevyvraci, ale pokud budes zastipovat, ohybat a vyklanet je mimo jejich teziste mel bys tam dat nejakou sit.
Na nedrzici motorek si kup nejaky prisavky a zkus to tam necim pridelat , ty si koumak a urcite neco vymyslis

Old Post 28-04-2017 v 07:00 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1520320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív