Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97

Je te nechci presvedcit ze to hnojivo je spatne,to vubec ne, nemam s nim zkusenosti.
Ale jednu vec vim, vzdy je bezpecnejsi zustat u znacky ktera se ti jiz osvedcila a kterou znas uz ze sve praxe.
Chapes co mam na mysli? Myslim to dobre.

Kdyby to byl fakt dobry znamy tak se te alespon zepta cim si hnojil pred tim a doporucil by te abys zustal u stejne znacky i kdyz by mel o to mensi kseft.

Old Post 11-04-2017 v 15:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 98

on ví čím hnojím .. zeminu.. ale řekl sem si že NFT jenová věc. tak proč nezměnit hnojiva když jsou pro to lepší navíc s tím že odpouštím od organiky... odpouštím i od canny

už se stalo a nezměním to je třeba příjmout realitu a doufat že to bude lepší než nic

Old Post 11-04-2017 v 15:27 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 99

Poradí mi někdo jak to mám poskládat ? mám vanu hodní vanu netkanku a nějaké Papírovo-Plastikové desky dvě menší a jednu velkou skoro jak ta vana

Old Post 11-04-2017 v 15:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 100

No ,jsem na to vazne zvedavy a tesim se ! A samozrejme opet drzim palce.

Old Post 11-04-2017 v 15:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 101

Podivej se na youtube ,najdes tam dobrej navod. Jako advanced bude asi dobry a jeste aby si to nechvalili v grow shopu kdyz jim to nese pekny penize. . Ale snad budes spokojenej, ja zatim nemuzu soudit.
Medi , stabilitu to ma dobrou, ale kdyz to budes ohybat , tak tam hrozi vyvraceni a s velkyma stomama nevim, nepestuju tak . Mam jen maly kytky, ale i tak si myslim ze to nijak nepada , pro sihr bych dal ale sit , jistota je jistota.

Old Post 11-04-2017 v 15:34 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 102



Složeno Zapojeno zporovozněno tady je pár Finalních fotek Celého Kompletu

Obsah NFT ( vlastní build)

Pumpa (horní miska)
Pumpa Na Míchaní Vody Dole V nádrži
Vzduchovací Kámen+ Vzduchovací Pumpa

45 Litrů Vody zatím bez úpravy ale 24 hod nechám odstát připravím roztok na růst ... a čekám... zatím nedorazil EC metr a Podpůrná Sít tak to mám Objednáno týpek říkal že do soboty to stihne

Během celého Procesu jsem zakopl o nějakou píčacinku vrazil jsem dlaň na topení a ted to ku*evsky bolí ... tak snad to nebude první pracovní uraz.. abych nezavedl knihu úrazů !!! bohužel nemocenskou si nemohu dovolit !

http://www.advancednutrients.com/ar...ect-technology/ ¨

Tohle mě taky dostalo... at máš ph 4 6 nebo 8,5 s hnojkama máš vždy 5,7 ...

má s tím někdo zkušenost ?

Naposledy upravil LinChi 11-04-2017 v 18:34 PM

Old Post 11-04-2017 v 17:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 103

tenhleto nevyjde ale další měsíc rozhodně kupuji Reverzní osmozu ano je to tak .. chvíli si čtu listuju a tak .. a bém už vím proč a určitě ji musím mít každopádně zase za měsíc

Old Post 11-04-2017 v 18:43 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Skoda , mas byt vice trpelivejsi :-)
Byl jsem zvedav na ty Canna Aqua. Nenechal bych si poradit od nekoho z Growshopu, radeji bych poslechl zdejsi borce .

Jinak gratuluju k NFT.


Mrkni se na můj grow Tam se jedu jen Canna (Aqua + Doplňky)

Jinak, stabilitu to neztrácí, ty kořeny zarostou do textílie a vrchního patra a drží to

A LinChi držím pěsti!

Old Post 11-04-2017 v 18:43 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 105

Děkuju Budu se snažit aby to dopadlo co nejlépe

Old Post 11-04-2017 v 18:56 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 106

Taky diky !!! Za odpovedi.

Old Post 11-04-2017 v 19:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 107

není to sarkazmus ? pokud jsem ti něco neodpověděl.. tak mile rád doodpovím už se těším až to ve čtvrtek zapadne všecho dosebe.. Koukám že celkový hluk se vubec nezměnil takže NFT tiché dostatečně.. uvidíme co se stane když z toho začne ubývat voda jinak příjde mě ta vanička dosti křehká na to že má držet 45 Litrů vody.. není to celkem křehoučké ted ve stavu plno ? a ta pohroma co si představím kdyby např světlo zhučelo do vany s tou vodou ? DD dal jsem pod to tu podmísu 120*120 s výškou 15 cm jen pro sichr už mám promyšlený mechanický bezpečnostní systém aby se nestalo nejhorší ..

jinak pokud vše bude klapat jak má tak asi brzy zamávám Hlíně a truhlíkům páč tohle je mnohem jednodušší a kdo tvrdí že pro začátečníka není tak kecá a chce mu udělat težkej začátek

Old Post 11-04-2017 v 19:59 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 108

Hele v klidu. Šance že ti spadne světlo pokud to máš na řetízkách nebo easy rollu je tak 0,001% Pokud nemáš nic poškozené . Ale pokud chceš mít jistotu tak proč ne

Old Post 11-04-2017 v 20:14 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 109

Me AN srovnaji roztok na 5.6 az 5.8 z vody neco kolem 7. Zalezi i na koncentraci . uspech tkvi v tom ,ze si musis naucit kytky ,aby zraly porad stejne hnojiv , me ted obcas slupnou vic vody a oh jde dolu diky vetsi koncentraci hnojiv . pokud to nezere jak ma ,tak lita ph. A ph ti drzi i jidb hnojky , ja na nich mel presne 5.8 .
Ale jedno se musi nechat , stahl sem vodu kyselinou na ph3.5 , namichal sem hnojky ,ph vzrostlo na 4 a druhej den sem mel 5.6.
Jsou jednoduchy na davkovani, muzes v podstate valit vse 1ml/L .
Ale bacha , kurevsky to zveda ec . ja na polovicnich davkach toho co mam ,jsem snad na ec 2.4 , ted presne nevim ale hrube prez dva. Jen plna davka zakladni vyzivy je kolem 1.8 . takze ze startu opatrne.
Epedit ,divam se ze nemas b52 . ta se mi zrovna zda jako dobra vyziva , ma dobrej pomer npk . ale nemuzu soudit ci je potreba.

Old Post 11-04-2017 v 20:50 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 110





BRooT : světlo mám pověšené na tomhle bylo to ke stanu a ta tyč je na žonglovaní a jmenuje se DevilStick Mám ho už dlouhou dobu někde od mých 15ti .. a věřím že je nezničitelná .. protože je stavěná na mnohem větší nápor každopádně dá se zlomit

Kablíky od elektřiny ( prodlužky Světlo Atp ) Jsou uchyceny tak aby nemohly spadnout za žnádnou cenu myslím že to mám dost pozichrovaný ( s mojím "ne"štěstím)

Bitir : tak jsi mě právě vyvaroval první chyby ja bych to zkusil podle návodu a už bych tam rval neuvěřitelně moc všeho takže začnu z lehka.. nejhorší je že Ec metr bude tak o víkendu a květinky budou ve čtvrtek ( takže Nahrádní plán na ec metr nebo se to dá odjet jen na vodě cca 3 dny ... nebo mužu dát velice zlehka hnojiv s tím že ec nezměřím a budu mít jen správný pH ? ) mohlo by to nějakou z těchto verzí fungovat ?
jinak ti velice děkuju za tipy .. B52 sem chtěl ale Finanční situace už mě nutila dost brzdit.. a stejně sem přestřelil .. ale jen o malinko a přežiju to


Přidávám ostřejší Fotku krmeníčka

Když do http://www.advancednutrients.com/nutrient-calculator/

zadám 45 Litrů Nádrž vyjede mi že ve všech týdnech růstu mám lít 180 mL

podle tvého navodu chápu že bych prozačátek měl dát tak 45 mL
mám pocit že mi rostou rohy na hlavě Nejsem z toho Jelen ?

Chápu že je to hodně ale abych osvítil Verem 29 Celou Plochu Musí Být 75Cm vysoko nad vrcholky momentálních květinek což je docela vysoko ale nezdá se že by to holkam vadilo .. netáhnou se do výšek a jsou krásně zelené a zdravé radost pohledět až na toho jednoho mrzáka.. asi fakt půjde k šípku ale ještě neztrácím trpělivost..


no a uplně nakonec přidávám fotku mojich děvčátek než jdou spát

Naposledy upravil LinChi 11-04-2017 v 21:41 PM

Old Post 11-04-2017 v 21:26 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od LinChi
není to sarkazmus ? pokud jsem ti něco neodpověděl.. tak mile rád doodpovím


Jesli tahle veta byla na me tak to opravdu nebyl sarkazmus.
Dekoval jsem Bitirovi a Brootovi za odpovedi ohledne NFT a RW.

Jinak jelen nema rohy ale parohy.

Mam otazku.

Uz mas ten druhy panel 242W jak si psal ? Nebo budes mit v boxu 120x120 , kvetinace i to NFT dohromady kazdy na sve pulce jen pod tim jednim Led-panelem 242w ?

Old Post 11-04-2017 v 21:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 112

Druhý panel zatím nemám ale aspon uvidíme co dokáže na velké ploše.. beru to jako experiment.. je mi jasné že nesmím pracovat s hustou junglí však uvidíš jak to mám naplánovaný nebude to velký a mocný ale bude to přinejmnším zase co do bongu a bude to rozmanité .. 3 modely + se naučím pracovat s NFT a třeba další kolo pojedu už jen s tím pokud by se mi ty kytky v tom vubec nadařily jet tak mám aspon jistotu s hlínou

ještě mě napadlo že bych mohl vyhrabat ten marshydro a pověsit ho nad pár květinek .. pro zajímavost třeba od přepnutí

Old Post 11-04-2017 v 21:48 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1487370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív