Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » BEST CO2 system "czech made"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
co2
co2
bomba co2
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
KHUBAR
JimmyOne king of lump

Karma uživatele KHUBAR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16  

Chemie BEST CO2 system "czech made" Příspěvek č. 1

Čau men!
Osobně jsem vychytal perfektní, levný a hlavně supr fungující "self czech made" CO2 system, tudíž já osobně jsem použil 80 l bombu od O2 u které jsem si od hasičů nechal předělat ventil (každej plyn má jinej) na CO, s touto bombou jsem se dotáhl k hasičům a ti mi ji za 250,-!!! Kč naplnili co2.
Pak už nebyl problém dávat holkám - rozuměj kytkám- pořádné CO2 dýchánky - 5min vypouštění (ale ne!! uplně na doraz) pak vypnout cca na hodinu ventilaci - tento postup denně opakovat-
postačí 1 -2 bomby tudíž cca 500,- a výnos se ZARUČEŇe zvýší.

Hustčí pěstitelé mohou použít i CO2 hasičák kterej visí v každym paneláku - ale nedoporučuji to jde o tr. čin veřejného ohrožení !

Lze samozřejmě použít i suchý led ale zde jsem narazil na problém se skladováním.

Tato metoda je všeobecně známá a zkoumá ji i Ustav biologie UK v Beskydech(v rámci zjišťování stavu lesů v r 2050 ) a dávaj do skleníků CO2 - maj sice vyhustěnější aparaturu ale vliv na Všechny rostliny je hustej! - rychlejší nárust rostlinné hmoty, větší plody etc.

V Hollandu jsem viděl CO2 sys -sice hustej ale pěkně mastnej(1000euro i víc). Proto "czech made sys"

Tento příspěvěk je nejen radou jak za málo dostat hodně ale také podnětem k rozšíření zkušeností s touto v czech podmínkách vychytanou metodou Dát to nejlepší.......
Jimmy

Old Post 07-08-2003 v 18:09 PM
KHUBAR je offline   Profil uživatele KHUBAR   Find more posts by KHUBAR   Foto galerie člena KHUBAR   Click here to Send KHUBAR a Private Message   Add KHUBAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 2

2 Khubar: Tvuj způsob se mi zdá trochu drahej a těžkopádnej...

Hele, když si koupíš za 500,- pořádnej redukční ventil s konstantním výstupním tlakem připojíš rozvod třeba akvaristickýma hadičkama a ke každej kytce natáhneš jednu, kterou na konci opatříš difuzérem. Nejlevnejší je vysoustružit ho z lipovýho dřeva. Ten nastrčíš na konec hadičky. Pak to strčíš do vody, abys viděl kolik CO2 vychází difusérem ven a poladíš kolik je třeba. No a pak jenom vypínáš ventil na noc.

Při představě že dělám čachry s bombou a ventilací vypnout zapnout, větrat nevětrat semi ježí bodliny. Kde na to mám brát čas? Takhle ti stačí 10l bomba na veget jedný sklizně...

Srga!

Old Post 08-08-2003 v 07:56 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

khubar: nějak jsem nepochopil tu anketu, mezi čím se má volit?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-08-2003 v 07:59 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White W.
Nový Člen

Karma uživatele White W. - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 14 

Chemie FOR ALL co hledaji CO2! Příspěvek č. 4

Ahojky lidicky. Pokud hodlate experimentovat s lahvemi CO2 - zapomente! :-) Koncentrace CO2, kterou unesou rostliny je tak vysoka, že pro lidi je již nedýchatelná. Nutné je ponechat rostliny v tomto klimatu alespoň pár hodin. Možná, když vypustíte celou lahev do malinký skříně a nepustíte ventilátory, mohlo by to malinko pomoci :-)
Pokud opravdu chcete někdo experimentovat s domácími "forištungy" pozorně si přečtěte to co vám tady napíšu!
Je to informace, která se asi ještě nikde nezveřejnila a pro pěstitele má cenu ZLATA! Dám ji do éteru, protože není mým cílem tajit pomoc lidem ať už pěstují cokoliv. Je to vyzkoušeno na skleních s okurkami a rajčaty. Takže CO2. - Speciální zařízení se jmenuje KAMNA s hořením odzhora. V těchto kamnech rozděláte oheň a naložíte je čistým tepelným KOKSEM. necháte koks rozžhavit do ruda, aby v kamnech nebylo již nic než rozžhavený koks. Z kamen v této fázi přestává jít kouř. Zavřete kamna a rouru strčte do skleníku. Stačí si přivonět a ucítíte tolik CO2 že se vám zamotá hlava. Naplňte celý skleník co to jde a pak teprve děláte něco pro rostliny. Nebojte, riziko zničení rostlin je téměř nulové. Procento síry a ostatních škodlivin je velice nízké. Samozřejmě pokud si chcete dopřát to nejlepší používá se na rouře chladič a celý průtah roury z kotle je veden přes čistící centrum s kyselinou sírovou a následně hydroxidem. Pak si můžete vyrábět CO2 na plošné skleníky o nekonečné rozloze. Takže hodně štěstí a nebojte se! :-) Malé doporučení - pokud se zajímáte o pěstování rostlin je dobré si přečíst knihy o tom jak se pěstuje ve sklenících, v hydroponických systémech na zeleninu atd. najdete tam skutečně spoustu užitečných informací ohledně pěstování a výživě rostlin. Přeji Vám spoustu úrody s CO2, které je opravdu jedním s NEJDULEZITEJSICH cinitelů pro nejoptimálnější výnosy při pěstování rostlin! Přeji krásný život každému kdo si to přečte! :-) (tohle je opravdu veliké tajemství!)


Old Post 08-08-2003 v 20:39 PM
White W. je offline   Profil uživatele White W.   Find more posts by White W.   Foto galerie člena White W.   Click here to Send White W. a Private Message   Add White W. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
batman
Nový Člen

Karma uživatele batman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 5

hehe mno mam doma plynovej kotel ale kamna na koks s prendavacim kominem by se mi v pokojicku vyjimali, zrovna ted bych si rad pritopil White W.: sem rad ze tu alespon nekdo cte.. doporucil bych ti par werneovek.

Old Post 09-08-2003 v 12:09 PM
batman je offline   Profil uživatele batman   Find more posts by batman   Foto galerie člena batman   Click here to Send batman a Private Message   Add batman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 6

no já nevím, ale většina lidí řeší problém s teplotou. a dát si do skříně kamna mi nepřijde jako nejlepší řešení. ale díky za radu.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-08-2003 v 08:50 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 7

Taky me napadlo nechat tam neco horet i kdyby prez chladic,co treba nejaky vecny svetilko nebo lihovou lampicku??Nezkousel to nekdo??

LED skrin

Old Post 18-08-2003 v 13:20 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 8

A jestli jo s jakym palivem ma nejlepsi zkusenost.Nebo co takhle nejakej chemik nedokazal by neco efektivniho namichat

LED skrin

Old Post 18-08-2003 v 13:22 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 9

Jo a nevniká taky současně oxid uhelnatej? Ten by asi ty rostlinky už wodkrouh' , co?
Jo a že obsah síry je zanedbatelnej? To si zkusíte , až pohulíte. Proč mají tepelný elektrárny odsiřovací zařízení ? Proč musí i koksový kotelny splňovat limitní hodnoty jak CO2 tak i oxidů síry? I při téměř dokonalým spalování koksu vznikaj škodliviny.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 19-08-2003 v 08:10 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouZelnik
Stálý Člen

Karma uživatele kouZelnik - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 10

Do skříne použij hřbitovní petrolejku (takovou malinkou) naplněnou nesmradlavým olejem, bez 'aroma' - litr ho stojí asi 60 peněz. Jedna náplň hoří tak dva, tři dny v kuse, podle velikosti plamínku, a z toho litru ji naplníš asi 15x což je přes 700 hodin provozu. A smrad z toho žádný nejde - někdo tady popisoval, jak z té lampičky dělá takový nouzový vaporizér a fakt to funguje. A toho tepla z ní taky není nic moc, když už větrám 400 wattů, tak trochu tepla navíc už odvětrám taky.

Old Post 19-08-2003 v 08:50 AM
kouZelnik je offline   Profil uživatele kouZelnik   Find more posts by kouZelnik   Foto galerie člena kouZelnik   Click here to Send kouZelnik a Private Message   Add kouZelnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 11

Ok dik urcite to zkusim

LED skrin

Old Post 19-08-2003 v 12:44 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 12

Jo a dnes budu mluvit s jednim chlapkem kterej se zabejva merenim emisi v provozech proste patri pod higienu treba bude vedet jeste o necem lepsim kdyztak dam vedet

LED skrin

Old Post 19-08-2003 v 12:45 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HashShit
Stálý Člen

Karma uživatele HashShit - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 13

TA petrolejka není píčovina, když by mohla bejt bejt třeba na balkóně a nahoře flex trubka /protitepluú ,zavedená do skříně ??? TAk by to možná taky šlo. Nevim .



Hi

Old Post 19-08-2003 v 19:41 PM
HashShit je offline   Profil uživatele HashShit   Find more posts by HashShit   Foto galerie člena HashShit   Click here to Send HashShit a Private Message   Add HashShit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 14

2 Bohour: přesně, podobnej strach mám taky a myslim, že je to dobrá věc Ne ale vážně, i když si myslím, že by se dal vliv světla z tý petrolejky hodně potlačit, pořád je to jen časovaná bomba. Spadne ti větrák a petrolejku rozbije, nebo mřížka na scrog, nebo výbojka, nebo cokoliv jinýho a je to víc než v pr*. Dokud se člověku nic podobnýho nepřihodí, tak takový scénáře považuje za paranoiu, ale kdo se potom denně vybourává na silnicích, když si každej jednotlivej řidič myslí, že JEMU se to nestane? Koho zabíjejí úchyláci, když každá stopující holka si myslí, že na nikoho takovýho nenarazí? No ale to už jsem mírně mimo téma...

Old Post 19-08-2003 v 19:54 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 15

Muzu na to udelat nejakou krabicku z plechu a svetlo s toho nepujde.A znas to chytnout to muze stejne dobre od lampy nebo nejakejch dratu musi se opatrne

LED skrin

Old Post 20-08-2003 v 01:35 AM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouZelnik
Stálý Člen

Karma uživatele kouZelnik - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 16

Aha - světlo: ta lampička se sešteluje tak, že plaminek je malej, takže skoro nesvítí, vydává jen trochu modrýho světla, asi jako když hoří líh, ten taky skoro není vidět. Ale když by to vadilo, což si nemyslím, není problém lampičku zavřít do kastlíku, jaké jsou na hrobech a skla tam nahradit plechem - voda do toho kastlíku nenateče, protože je určena pro out na náhrobku a když by na to něco spadlo (ale to bych považoval za důsledek nějakého šlendriánu), tak je to z po úpravě celý z plechu a nic se tomu nestane. Nemusí se ani převrhnout, pokud to dovnitř přišroubuješ.

Old Post 20-08-2003 v 06:24 AM
kouZelnik je offline   Profil uživatele kouZelnik   Find more posts by kouZelnik   Foto galerie člena kouZelnik   Click here to Send kouZelnik a Private Message   Add kouZelnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1378750 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív