Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Největší "blaf" co jste snědli po zhulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 1

ja vetsinou pozbyram zbytky z lednicky nasipu to do misky a snim to no ale obvikle je vetsinou joghurt, salam, pecivo. susenka atd...
chuuuute !

nejsem muz nejsem zena nejsem pes ni kocka ............ jsem NIC

uz se tesim az odsut vypadnem !!!

Old Post 28-07-2003 v 12:47 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 2

janda: nez zalozis nejaky thread, tak se koukni jestli uz neco podobneho neexistuje Hulení a žravka

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-07-2003 v 13:09 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virtus
Nový Člen

Karma uživatele Virtus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

No jednou jsem byl zkouřenej a hulil jsem z vodnice no a asi do té hadičky někomu ukápla slina.... ta se nasákla všema těma sračkama a já to nechtěně "snědl"..... )) fakt chutný.....

Old Post 29-07-2003 v 13:37 PM
Virtus je offline   Profil uživatele Virtus   Find more posts by Virtus   Foto galerie člena Virtus   Click here to Send Virtus a Private Message   Add Virtus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 4

jsem jednou sněd mrtvýmu z nosu

Old Post 30-07-2003 v 19:12 PM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 5

vrele doporucuju uherak s medem !!! opravdova pochoutka !
ale z ceho se me zveda kybl uz pri pomysleni jsou spagety s kakaem > nechapu jag to negdo muze dat do pusy > treba moje mama , jo a jeste Mlíkovka fuuuuuuuj

foosball

Old Post 30-07-2003 v 21:21 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 6

maslox: ty spagety s kakaem mi nepripadaji az tak nechutne. vzdyt to jsou prece testoviny a ty se daji delat i nasladko. samozdrejme pokud mas na mysli, ze si nekdo udela bolonske spagety a misto syru si tam da kakao, tak to je uz opravdu nechutne.

sakra chlapi, proc pouzivate tohle auditko, kdyz uz tady jedno takove je (viz. vyse)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 31-07-2003 v 08:41 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 7

ani ve snu bych si nedal a kdyz si na to da jeste kousek masla ... fuj
je mozny ze to muze bejt zajimava chut ale moje spagety jsou s masem a kecupem [syr nejim]

foosball

Old Post 31-07-2003 v 22:23 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 8

Teda lidi, koukám jako jelen. Trochu jsem projela to téma se žravkama - ne všechno, nemůžu si dovolit tak dlouho tu viset. To fakt máte ty žravky úplně všichni? Nebo se to někomu vyhnulo. S hulením jsem začala nedavno, vyhulila jsem celkem tak asi 15 jointů, ale chuť na jídlo mě ještě ani jednou nepopadla.
Třeba to ještě přijde, ale možná je to tim, že mám k jídlu od dětství trochu jinej vztah. Nikdy jsem neměla velkou potřebu jídla a jako malou mě do jídla vždycky tak nutili, že se mi zvedal žaludek. Nikdy nezapomenu, jak jsem musela dojíst i skopový, který už bylo vystydlý a ten studenej lůj, to byl fakt humus. Ale sežrat jsem to musela, jinak bych nesměla ven.
Tak to asi bude tim. Do dnes líp snášim hlad, než kdybych měla něco jíst, když chybí chuť. Mám dojem, že jim spíš jenom proto, abych neumřela :-) A kdyby se na hlad neumíralo, asi bych jídlo klidně oželela. Já že žravci se teď musej chytat za hlavu co? :-)))

Old Post 03-08-2003 v 17:02 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 9

jolana: pokud tě ještě nechytla žravka, tak to buď ráda. jestli ale chceš ten stav zažít, tak si připrav nějaké dobroty, které máš ráda a zakuř si. potom si dej ty připravené dobrůtky a uvidíš jak ti to bude chutnat .

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 04-08-2003 v 06:47 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 10

Jako malou mě nucený polykání jídla i bolelo a to zřejmě způsobilo, že chuť není mým nejsilnějším smyslem. I když nebudu najedená a připravim si jakýkoliv jídlo, chuť na něj prostě nedostanu. No uvidíme. Jestli mě to někdy chytne, dám vědět.

Old Post 10-08-2003 v 18:37 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 11

Možná už vim, proč nemám žravky. Jako malá jsem třeba 2 hodiny před spaním už nesměla pít, abych se nepočurala. Ještě v 7-8. třídě jsem musela bejt v sedm večer v posteli, spát a už jsem nesměla nikam courat. To už jsem se samo nepočurávala, ale pít jsem stejně nesměla a hrozně jsem trpěla žízní. Teď, když se zhulim, potřebuju hlavně pít.
Jinak s tou chutí k jídlu to neni tak strašný, ale musim jíst jen to, na co mám zrovna chuť, jinak by mi bylo blbě.
Ještě mě napadlo. To, co máte při žravkách je skutečnej hlad nebo jenom chuť na jídlo?

Old Post 12-08-2003 v 18:57 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

jolana: pití je důležité. sám na sobě pozoruji, že když při hulení nepiju, tak mě pak bolí hlava.
když mám žravku, tak mě někdy chytne opravdový hlad. ale jsou žravky, kdy mám jenom chuť, ale potom toho sežeru jako tupa hladovejch. jak se ale říká, žravku spouští první sousto.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-08-2003 v 07:14 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ynza
Nový Člen

Karma uživatele Ynza - 21% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 13

saakrys, my sme jednou uvarili jakousi smes kde byly jabka, rakcata a tavenej syr, a kupodivu je to docela dobre i v norm. stavu .)

Old Post 14-08-2003 v 22:40 PM
Ynza je offline   Profil uživatele Ynza   Find more posts by Ynza   Foto galerie člena Ynza   Click here to Send Ynza a Private Message   Add Ynza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 14

A KDO NĚKOHO SEŽRAL LÁSKOU ?
,,,,,,,NEBO NAKOUSAL

Old Post 21-08-2003 v 23:58 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2210240 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív