Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
MiraQ
Nový Člen

Karma uživatele MiraQ - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 129

PPP uz mi zacala kvest asi tak pred 10 dny, ale NLxBigBudu se nejak nechce.

Old Post 16-08-2005 v 07:17 AM
MiraQ je offline   Profil uživatele MiraQ   Find more posts by MiraQ   Foto galerie člena MiraQ   Click here to Send MiraQ a Private Message   Add MiraQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraQ
Nový Člen

Karma uživatele MiraQ - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 130

PPP uz mi zacala kvest pred deseti dny, ale NLxBigBudu se porad nejak nechce.

Old Post 16-08-2005 v 09:15 AM
MiraQ je offline   Profil uživatele MiraQ   Find more posts by MiraQ   Foto galerie člena MiraQ   Click here to Send MiraQ a Private Message   Add MiraQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Dotaz Příspěvek č. 131

mel nekdo tady venku ww-vdovu bilou, zajimalo bych me kdy asi kvete?? bude to urcite pozdni, ale jak pozdni???

Old Post 16-08-2005 v 10:05 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 132

Já minulej rok jel ww venku a sklízel jsem ji 2.11. ale i tak ještě nebylo Ok(chybělo jí tak 14dní)!! Byla ze semínek přímo z Holandska, měla přes 2,5 metru na výšku a něco kolem 2metrů na šířku. Letos zkouším ww znovu, ale jinou, tak jsem zvědavý, jestli tentokrát stihne dokvést. D.

Old Post 16-08-2005 v 10:34 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 133

mne kvitnu len dve rastliny ktorych povod nepoznam. papaya,misty,NLxSH,ww ani herianka este nezacali. aspon ze herianky zo semien uz zacinaju ukazovat preflowers

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 16-08-2005 v 13:01 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Obecné Příspěvek č. 134

Hnojil som Krystalonom na rast a teraz pojdem Plagron Alga-Blute na kvet. Z modelov Shaman (Dutch Passion) , Mango (Seeds), Mexican Sativa (Sensi Seeds), Ruderalis Indica(Sensi Seeds), mi kvitne iba Early California(Seeds) ..a som z toho celkom zufaly, pretoze sa bojim, ze to pri takomto pocasi nestihne dozriet ale no vsak uvidime...neviem ci uz mam zacat hnojit na kvet ked to ma len tie prve blizny..vie mi niekto poradit? Takisto by som rad postrikal uz Phytaminom ale za a) stale prsi a za b) neviem ci uz je cas ?

6xWhite widow, 250W, SCROG, Hlina
Skunk#1
Jock Horror F1 2004
.. everytime u water flowers, u are helped by alien powers ..

Old Post 16-08-2005 v 14:22 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 135

No ja mam venku Hawai x maui waui, swazi skunk a master Kush vse o nirvany + nejaky nonamy a jeste mi nic nevykvetlo, ani ještě 100% nevim jestli to budou holky, zatim jsem vytrh 2 nonamy samce ale v tuhle dobu mi to nechava zatim zcela klidným. Loni mi taky kytky začali kvést až někdy koncem srpna a dozráli uplně v pohodě. Začal jsem hnojit kristalonem plod/květ a uvidim co to udělá za čtrnáct dnů. Pokud se to nerozjede tak Pk 13-14 tomu snad pomuže, uvidíme ještě je čas.

Old Post 16-08-2005 v 17:38 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 136

jestli se to počasí nespraví, tak se obávám, že to nedokvete a začne plesnivět.

Old Post 16-08-2005 v 19:17 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 137

jo ty vole z toho mam taky trochu vitr, proti plisni se těžko bojuje a rve mi srdce když musim skolit nezralou kytku. Na druhou stranu přece nemuže celý léto jenom chcát už musí bejt trochu hezky a doufam že dlouho bude

Old Post 16-08-2005 v 21:56 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraQ
Nový Člen

Karma uživatele MiraQ - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 138

jo jo plisen. Mam venku dva krasne mazaarky, kteri uz kvetou zhruba mesic. Z toho jedna kytka je asi odolnejsi nez ta druha, protoze u ni musim oskubavat palicky napadene plisni.

Old Post 17-08-2005 v 13:24 PM
MiraQ je offline   Profil uživatele MiraQ   Find more posts by MiraQ   Foto galerie člena MiraQ   Click here to Send MiraQ a Private Message   Add MiraQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 139

tak ja byl vcera u kytek a nekvete jenom vzdy u preeflowers je tak na tri blizny a to cele ale trosku houstnou jinak mazari nase out klima vylozene sere nevipadaji moc fajna,willie nelson je krasny ale nekvete a kc33×mk to same jen ice queen je zatim v poho ale ta vlhkost to neni moc dobre....
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 18-08-2005 v 13:18 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 140

no sláva, počasí se umoudřilo a druhý den už svítí Koule, takže nálada opět stoupá...jenom ať to chvíli vydrží.

Old Post 19-08-2005 v 18:26 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 141

No moje kytky maji jenom 70Cm a jedna ma tak 11 vrcholů(zastipovani FIM a tak vselijak) a druha ma 2 vrcholy..no taky se jim moc nechce do palic..zatim jen takove 1cm naznaky..no uvidime co to udela..pohnojim to kurincema a bude.jo zatim sem to hnojil jen vyluhem z koprivovych listu...zatial

Old Post 19-08-2005 v 22:30 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magda
Nový Člen

Karma uživatele Magda - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 142

Zdravím všechny.
Též mám menší problémek, ve foliáku mám 10 kytek (power plant, nebula, beladona, ice), myslím, že asi tak od června/července, jsou teda nádherný, docela jungle v tom foliáku (rozměry 2,5x3x2). Jenže furt nekvetou, ani náznak, jen u beladony se objevilo pár blizniček. Hodně jsem poslední dobou zaštipovala, listy holila, a zatim nic. před pár dnama jsem to zatemnila, asi tak na 36 hodin, dokonalá tma to ale nebyla. Mno, moc se nezměnilo (a já myslela že to bude obalený paličkama ). teď jsem je teda 3 dny neviděla, tak jsem na ně zvědavá, třeba to pomohlo.
Ale nejvíc by mě zajímalo, pokud začnou kvíst až někdy teď (nebo třeba až za tejden či pozdějc), stačí to vůbec dozrát?????
A nesežere mi to plíseň??? Co když bude hnusnej podzim, že?
Jaký máte zkušenosti s pozdnim qetením?
DÍKY

Old Post 28-08-2005 v 18:39 PM
Magda je offline   Profil uživatele Magda   Find more posts by Magda   Foto galerie člena Magda   Click here to Send Magda a Private Message   Add Magda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahmad (CZ)
Nový Člen

Karma uživatele Ahmad (CZ) - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 143

Zdravim, pěstuju taky ve foliáku a pokud to teďka začne kvést, tak to dojde v pohodě někdy ke konci října, ale musí se v něm dost větrat, aby se nerozjela plíseň. Sám pěstuju už jenom zásadně semena od sensi seeds (letos super skunk a silver pearl), páč sem si u nich vždycky jistej, kdy začnou kvést (25. srpna +- 3 dny), protože loni sem si vysadil ww od nirvany a nezačala kvést ani v půlce října, a kdybych neměl pár kytek od sensi seeds, tak bych byl nahranej. Tim samozřejmě netvrdim, že nirvana je špatná, ale chce to sázet jenom modely u kterých je dobře známa doba začátku kvetení, aby si se nespálila jako já loni.
Hodně štěstí.

Old Post 28-08-2005 v 21:08 PM
Ahmad (CZ) je offline   Profil uživatele Ahmad (CZ)   Find more posts by Ahmad (CZ)   Foto galerie člena Ahmad (CZ)   Click here to Send Ahmad (CZ) a Private Message   Add Ahmad (CZ) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 144

hoj.Ja jedu letos venku Durban od Nirvany a ta svine stale nic, damn...
zatimco ta prachsprosta Ganja si uz vesele kvete...

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 28-08-2005 v 22:01 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8098600 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív