Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 113

Zdravim ve spolek,tak moji drahouškové mají asi 2,5metru krása na ně pohledět ale taky zatim ani chloupek je to hrozný!!!Chodim na ně koukat skoro každej den nedá se to vydržet a s tim sklízením loni jsem sklízel až na konci října už mi začínali žloutnout listy od spoda tak jsem to uřízl a myslim že to bylo tak nějak akorát bylo to krásně orosený vše jak má bejt. zatím vám přeji hodně trpělivosti a pak i zdaru čautě

Old Post 08-08-2005 v 14:13 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

No tak do teď jsem byl klidnej, ale když si uvědomím, že ty kytky kvetou tak 8 týdnů, tak se začínám docela bát. Purple 1 mně ještě nekvete (divím se), dvě kytky (shaman voodoo) začínají. Zbytek (bobble gum) nekvete. trochu se obávám.

Old Post 09-08-2005 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 115

to futeW
´taky si rikam ze by uz mohli tak shanim pk13 -14 po nem by se to melo rozjet taky to zkus hlavne za zkousku nic nedas no i kdyz 1litr stoji 400kachli ale to se da.
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 09-08-2005 v 18:19 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 116

nejlepší na okvětení je 12 h. světlo 12 h. tma tak to skus nějak zatemnit a uvidíš.
To já mám taky tří metrovou herb ,ale paličky rostou jak zběsilí zatím nemám foto ale jak bude tak je přiložím
!!!!EVERY BUDY SMOKING MARIHUANA!!!!

Old Post 10-08-2005 v 09:41 AM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 117

myslíte že sa môže stať že rastlinka vôbec nevykvitne?a čo ma vlastne vplyv na to že nexe kvitnú??ja som sa doteraz s tým že rastlinky nexeli kvitnuť nestretol.v auguste som maval vždy už krasne šištičky?a teraz nič le malinke blizničky aj to nie na všetkych... nemôže to byť aj tym že doteraz som pestoval len nonamy a teraz pestujem holandani možno že potrebujú nejake špecialne podmienky....fakt neviem

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 10-08-2005 v 09:48 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

Jumpp: za zkoušku dám právě těch 400 v současnosti spořím, takže nic. musím jim věřít, že začnou. ale díky.

Old Post 10-08-2005 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 119

futeW :
no jasnacka ja jen ze mame asi stejny problem ale v pondeli mi ma prijit prvni vyplata takze sem zvedav a hlavne poplatim co dluzim a na to sem zvedav kolik mi zbyde na tyto veci co se tycou growigu, tak preju mnoho stesti a brzky kvet.
jumpp

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 10-08-2005 v 11:29 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 120

já myslím, že se nemůže stát, že by kytky nevykvetly. chce to trošku trpělivosti.

Old Post 10-08-2005 v 19:44 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 121

Dr.Katziku tak to te musim uvist v omyl protoze ja mel minuly rok haze×NL a nasel sem na ty kytce kolem 15rijna asi tak celkem tri blizny je to o svetelny periode o podneby o klimatu je to jakou mas genetiku neco se u nas bez zatemnovani ktere ovsem musis sprave si naplanovat neco proste tu nevykvete

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 10-08-2005 v 19:51 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baja
Nový Člen

Karma uživatele baja - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 122

Jak teda mám zatemňovat?A to ph13-14,to je co?Nějaký hnojivo na květ?Dík za brzkou odpověď,poněvač už přihořívá!

Old Post 10-08-2005 v 20:13 PM
baja je offline   Profil uživatele baja   Find more posts by baja   Foto galerie člena baja   Click here to Send baja a Private Message   Add baja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 123

mne jeste nekvete DP, skunk1, shiva shanti2 a hindu kushxwg ... ani shaman. uz me to zacina deprimovat myslite ze kdybych je dal treba na den-2 do tmy ze by to pomohlo?


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 11-08-2005 v 22:39 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 124

Ja mam venku Ingemars Punch a ne a ne kvyst, ve skrini kvetly 3 mesice.

Stihneto dozrat? Ja myslim ze ne.

Zatim

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 11-08-2005 v 22:47 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 125

Ja mam origa Guerillas Gusto od Sensi 10 venku a 1 na balkone.

Jsou nadherny, kosaty, zdravy...
Koncem cervence vyjeli preflowers, ale od te doby se to pres dva tydny drzi porad na stejnym levelu - kytka roste a roste (balkon, ale venky jsou na tom podobne) - uz ji mam pres pul balkonu ale palice nikde. Hnojim Plagronem, mam i PK13/14 a nic.
Verim, ze to prijde (nebo spis doufam - modlim se k Jahovi), ale nez se dockam bude ze me troska, jak jsem z toho nervozni. :-)
Kvetu zdar.

Old Post 12-08-2005 v 09:02 AM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 126

uf, dneska mi začla konečně první matka kvést. toto trvalo...JUMPPE, nestraš mě, že mi to nevykvete. Myslím, že outdoor se nemusí zatemňovat, on jenom reaguje trošku pomaleji.

Old Post 12-08-2005 v 22:16 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 127

už to začíná pane Svačina. holky začínají kvést, první blizny jsou venku.

Old Post 14-08-2005 v 21:31 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 128

Ja mam vonku PPP a stale nic, shit !

Old Post 16-08-2005 v 00:26 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6048740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív