Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 97

No teď o výkendu sme s kámošem jeli sklidit poslední outdoory skunk#1 a kromě toho, že to bylo koště o pár proutcích to bylo zmrzlý na kost-což mi nějak nevadí páč to pude asi do jídla/mlíka. Ale v tom skleníku by to eště mohlo vydržet (mě osobně to vydrželo bez újmy(taky S#1), oproti těm venku), ale stejně sem ho dal do skříně-byl v kořenáči a nejsem doma celej tejden-takže radši pod sodíkem

Van blade:
Tomu řikam prekérka, jak má bejt nevim, ale přízemní mrazíky nejsou přítulný-za voknem si s tim moc neporadí-ale venku bych kolem toho dal igelit-ve dne to aspoň udělá teplo a v noci to rozhodně neuškodí-proti mrazu asi nic moc, ale proti případnýmu větru určitě pomůže, ale nahoře to musí mít volnej přístup vzduchu-né přes to hodit pytel dnem vzhůru-plíseň jak vyšitá, nebo přes noc přes to hodit pytel na brambory apod. a ráno odstranit, teda pokud to není obluda široká.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 27-10-2003 v 17:32 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 98

janda*kvetak*dikec za radu,ale uz sem to dal dovnitr-to ak je posledni kytka,tak to beru trochu jako pokus. taky se me zdalo,ze se v ty zime uplne zastavila,poslednich 10-14dnu se palice ani nehly - zkousim zmenit podminky. mraz moc nesnesla, votrhal sem hafo zmrzlyho listi..a prehazovat pytlem to nemuzu,nejsem u ni kazdej den..
jestli to nepude,tak ji setnu a udelam z ni hasis :-)
vopatrujte se

Old Post 30-10-2003 v 09:24 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 99

molik--ked uvidiš biele tyčinky tak je to samica a ked uvidiš na vršku vzhluk bobuliek bes bielich tyčiniek tak to bude samec

Old Post 03-08-2004 v 08:45 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 100

No, dobrá rada po roce a skoro čtvrt hehe

Old Post 14-08-2004 v 01:19 AM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baja
Nový Člen

Karma uživatele baja - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 101

Me taky rostliny ne a ne kvést. Měkdo říká,že je čas a někdo že se tomu musí změnit režim,tzn.zatemnit.Co s tím?

Old Post 04-08-2005 v 15:24 PM
baja je offline   Profil uživatele baja   Find more posts by baja   Foto galerie člena baja   Click here to Send baja a Private Message   Add baja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 102

myslím, že každý model kvete jinak. kámošovi už to solidně kvete a já jsem ještě na svých neviděl ani bliznu. chce to čas a trpělivost.

Old Post 04-08-2005 v 19:05 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 103

Dr.Katz a jeste PK13 -14 pristi tyden jedu kupovat kuli startu kvetu

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 04-08-2005 v 20:02 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 104

Možná by bylo dobré, kdybyste vy outdooraři jsem psali, co Vám již kvete(jaký druh).
Mně zatím kveten jen Passion 1 v květináči(bez zatemnování), ale z volné půdy mi Passion 1 ještě nezačal kvést. Z ostatních genetik mi zatím nic bohužel nekvete:-(

Old Post 05-08-2005 v 13:58 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baja
Nový Člen

Karma uživatele baja - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 105

Bohužel mám nasazíno jen Skunk 11,takže mi nekvete nic.Je to spíše indoor,prodavač me mystifikoval a já to na netu zjistil až doma...

Old Post 05-08-2005 v 14:27 PM
baja je offline   Profil uživatele baja   Find more posts by baja   Foto galerie člena baja   Click here to Send baja a Private Message   Add baja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 106

me kvete ice queen(moc pekne se vyvrbuje), trochu ale jen malo willie nelson a trochu kc33×mk

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 05-08-2005 v 14:54 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 107

dřív nebo později to stejně vykvete....jako každý rok. Člověk se vždycky zbytečně nervuje a pak je to v pohodě.

Old Post 06-08-2005 v 10:08 AM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 108

Me uz kvete Purple#1, jak vyslouzila mamina, tak i rizek z ni. Jinak ostatni kyti me jeste vubec nekvetou.

Old Post 06-08-2005 v 10:27 AM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShamanNero
Stálý Člen

Karma uživatele ShamanNero - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 109

Počkejte až se bude zkracovat den...paličky porostou...fůůů

Old Post 06-08-2005 v 11:47 AM
ShamanNero je offline   Profil uživatele ShamanNero   Find more posts by ShamanNero   Foto galerie člena ShamanNero   Click here to Send ShamanNero a Private Message   Add ShamanNero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sonner
Stálý Člen

Karma uživatele sonner - 87% PěstitelskáKarma uživatele sonner - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 110

Nemate niekto skusenost,zatemnujem vonku AK-47 asi dva tyzdne.Potreboval by som vediet ako dlho to mam zatenmnovat aby sa nestalo to,ze ked prestanem zo zatemnovanim tak sa prepnu znova na rast???

Slovakia kýble 05; Kazachstan, AK47, Noname
www.grower.cz
Sonner

Old Post 06-08-2005 v 14:20 PM
sonner je offline   Profil uživatele sonner   Find more posts by sonner   Foto galerie člena sonner   Click here to Send sonner a Private Message   Add sonner to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sonner! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ksíkos
Nový Člen

Karma uživatele Ksíkos - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 111

Belladonna mi ještě vůbec nekvete. Ze Stoney highek se mi dvě z devíti ještě nerozmyslely, tak se je snažim ukecat na samice, protože pět samců už jsem vytrhal.

Old Post 06-08-2005 v 15:54 PM
Ksíkos je offline   Profil uživatele Ksíkos   Find more posts by Ksíkos   Foto galerie člena Ksíkos   Click here to Send Ksíkos a Private Message   Add Ksíkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 112

moje ganja má už docela slušný šištičky....má tak něco přes 2metry pak Blueberry X Sensi skunk mi neukázalo vůbec ještě nic.....ale skanky který maj tak 1,5-1,7 jim pár chloupků už vylezlo........ u nich je to fakt býda ale taky by bylo divný kdyby už ted měli pálky když počítam že mi dozrajou tak v říjnu.....

Hárvyho OUT 06

Hárvyho OUT 05


HÁRVYHO MATKÁRNA

trpím závislostí na šlechtění konopí.

Old Post 06-08-2005 v 19:28 PM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0436600 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív