Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2x125w Cfl Euforia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 17




dalsi

Old Post 25-02-2016 v 15:47 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 18

Mam trochu vrasky z mych holek jsem ted ve 30 dnu kvetu banka udava 49 co urcite pujde tak na 60 si myslim ale jde o to ze mi prijdou ty palice strasne male..vubec nerostou kdyz koukam na ostatni vlakna jak to vsem bobtna jsem z toho az smutny lasky,pece maji kolik si jen kytka muze prat.nemluve a marley pri zalevani nevite cim to ?

Old Post 01-03-2016 v 13:20 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paluba
Nový Člen

Karma uživatele paluba - 26% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 19

Ahoj, trpělivost. Já seklal svojí Eufori kolem vánoc v +/-65dnu. Máš čas. zajímavé to bude až v 50. ..dej pak fotku. Krasnej pěst.

Old Post 01-03-2016 v 14:20 PM
paluba je offline   Profil uživatele paluba   Find more posts by paluba   Foto galerie člena paluba   Click here to Send paluba a Private Message   Add paluba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od paluba
Ahoj, trpělivost. Já seklal svojí Eufori kolem vánoc v +/-65dnu. Máš čas. zajímavé to bude až v 50. ..dej pak fotku. Krasnej pěst.


Cau, diky ani nws ale dost si me uklidnil kdyz budu brat hruby odhad banky a +-19dnu do kosy tak jsem pochopitelne byl nesvuj....

Old Post 01-03-2016 v 21:33 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 21

Klídek šéfe... Měl jsem sice Euforii out, ale taky to začlo něco dělat až po 50. dnu květu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 01-03-2016 v 21:41 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 22

Ahoj, jsou sice malé, to s tebou souhlasim, ale pokud ti takhle hezky pokvetou i dál ( vypadaj super), tak se podle mě máš na co těšit a to už za těch pár dní navíc stojí. Zřejmě bojuješ s něčím podobným jako já - totiž s trpělivostí. Čauky.


Led 12w jen pro silné povahy

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 02-03-2016 v 08:09 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 23

Cego borci, dik uklidnili jste me.zas muzu v klidu spat. Behem tydne hodim foto .zdur

Old Post 02-03-2016 v 08:32 AM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 24




malej up.

30 den 12/12
Teplota pres den 25-28°C pre noc 19-21°C
vlhkost den i noc 40
Zalevani mi ted vychazi na cca co 36hodin prumerne 500ml na ks
hnojeni: A&B 4ml na L
Ata XL 1,5ml na L
PK 13 14 1,5ml na L
ph 5,8-6,2
ec nemerim

Rady,pripominky dotazy jsou vitany

Old Post 02-03-2016 v 18:10 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 25

tak panove..kazdy z nas je svym zpusobem paranoidni,zrejme vime proc. A aby toho nebylo malo dnes jsem se dozvedel a jistem problemu v mem okoli.. se dovidam ze sousedka z protejsiho baraku vzdalenost cca 100m vzdusnou carou Rozkecava lidem v mem dome ze se v jednom patre urcite pestuje mariuhana ze je od tama videt divne svetlo ktere pravidelne zhasina v 8 hodin a ze se to pravidelne opakuje uz 2-3mesice....no moje nervy uz jen proto ze bezim mesic casovac mam casove jinde...a tak jsem se zapojil do vysetrovani na vlastni pest. No a ejhle soused podemnou si jede taky ale vubec se nestydi za tu svou sodu neni schopen ani zastrit zaluzie. takze paranoia na max. tak uvazuju ze to seknu nez budou problemy...co myslite vy? pokracovat ci se na to vyjebat a pockat az vykoukne slunicko a vyuzit letni slunicko? no cely den nemyslim na nic jineho. mam rad klidne spani.

Old Post 03-03-2016 v 14:25 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 26


vyprdni se na paranoju :-) nech to v klidu dojet,sefik growschopu dostal za 59kytek pod lampama stejne jen podminku,tak nase mikroboxy pro vls. spotřebu nikdo řešit nebude...teda pokud to neprodáváš dětem před školkou.....

Pokud se budem pořád schovávat nikdy to nezlegalizujem...balkon 2015 jen ať to všichni viděj :-) hlavně se zbytečně nebát.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 03-03-2016 v 19:03 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 27

no jo mas pravdu mrdam na ne

Old Post 03-03-2016 v 19:08 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 28

Zajdi za sousedem a zeptej se, jestli by nepotřeboval nějaké dobré sazenice :-)
Radši se starej ať ten květ dotáhneš do konce :-) (Ale rozesmál si mě).
Mimochodem na Sarumanovo názoru také něco je, pokud s tím nepůjdeme na veřejnost, budeme dále zažívat pocity podobné těm tvým.
Tak zdar a sílu a ať ti to roste.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 03-03-2016 v 23:24 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 29

tak dneskem jsem uplne klidny byla u me na navsteve pani ktera mi pronajima byt. posadil jsem ji vedle skrine dali jsme kavicku zakusek skoro 2 hodky pokecali.... a vubec niceho jsi nevsimla.pustil jsem radio aby nesel slyset vetrak ale vubec nic nepoznala.... takze mam klidne spani a pani ktera me sonduje od naproti musi mit jinaci schopnosti ktere nejsou obycejnym smrtelnikum zname zrejme superwomen. tak se mejte a v klidu se smejte zatial

Old Post 04-03-2016 v 12:11 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 30






34den 12/12
Teplota pres den 25-28°C pre noc 19-21°C
vlhkost den i noc 40
Zalevani mi ted vychazi na cca co 36hodin prumerne 500ml na ks

dnes zalevano jen vodou s atazyme 4ml/L
dalsi zalevka zas o5 plna palba hnojiv
¨jednou tydne takhle prolevam jen enzym.

Pri prilozitosti zalevani jsem hned neco blejsknul konecne mi delaj radost

Mam pocit ze bych to listi mel kapku prostrihat co vy na to ?

Old Post 06-03-2016 v 17:35 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 31





41den 12/12

Teplota pres den 29°C v noci 19-21°C
Vlhkost den i noc prumer 42℅

Dnes holky dostaly predposledni hnojeni pak jeste v uterek rano a pak uz jen vodu s enzym a po sleze cistou vodu videl bych to na 60dni do finishe popripade to par dni prodlouzim.

Prikladam par fotek

Old Post 13-03-2016 v 10:20 AM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 32

44/12
dness bez fotek,jen trocha povidani.
holkam dneskem zacal flushing.videl bych kosu na 60den. ale vypadato ze by mohli jit driv.mikroskop by mel dorazit co nevidet tak budu vedet presne kdy na ne :-).Bliznicky mam jiz 40-50procent hnede zacina to krasne vonet.
vlhkost se mi momentalne podarilo srazit az na 30procent.

Pokud mate otazky,ptejte se!Kritiku snasim dobre,takze do me!Pochvala potesi!

tak zatial

Old Post 15-03-2016 v 07:33 AM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2015 - 2x 125W CFL, LST - 47 odpovědí
01-11-2015 - 125w Cfl - 34 odpovědí
03-07-2012 - 125W CFL poprvé - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0375950 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív