Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pohodička MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w Příspěvek č. 1

Takže, moji milí kolegové pěstitelé, také já bych rád přispěl svojí vodou do mlýna.
Opravdu jsme různých povah, květiny zase odrůd, každý máme jiné chutě před i potom,
tak nedivte se mi proto, že nehledám v tom vědu a celé jsem si to trochu zjednodušil.
Díval jsem se, jak to tu děláte, tak se mi snad má prezentace povedla, ale dost bylo slov.

Skřínka: Kuchyňská linka
Osvětlení: Grow LED 12w
Ventilace: NE
Hnojiva: NE
Ec,Ph metr - NE
Teplota, vlhkost: NE
Aut.zavlaž. NE
Odrůda:Jack Herer
Ostatní: Měkké pod květináče, u mě mají pohodlí.

A ted jdu udelat nejake obrazky, na ktere jste jiste zvedavi?

Naposledy upravil slamacek 21-12-2015 v 01:10 AM

Old Post 19-12-2015 v 17:29 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 2


Jejda, tohle mi ujelo, to sem samozřejmě nepatří.
To je muj milacek Sezam, pomaha mi, radi, konzumuje a informuje :-)

Naposledy upravil slamacek 20-12-2015 v 07:43 AM

Old Post 19-12-2015 v 17:36 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 3



Obr.1- Moje MIKRO z venku, nevěříte? Je tam :-)
Obr.2- A teď už vítejte uvnitř!

Naposledy upravil slamacek 20-12-2015 v 06:48 AM

Old Post 19-12-2015 v 17:39 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 4



Obr.1- Je detailní záběr klíčku J. Herera 4.den od vysazení přímo do hlíny.
Obr.2- 9 až 10 den celkového růstu 18/6

Naposledy upravil slamacek 20-12-2015 v 07:24 AM

Old Post 19-12-2015 v 17:44 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

12W LED svetielko, kolko očakávaš výnos?

Old Post 19-12-2015 v 18:56 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 6

2g-4g na kytku? Delam si legraci. :-D Nebud nedockavej, dozvis se to stejne jako ja. Ti kluci si to zatim nechavaji jako by pro sebe, ale kdyz tak na ne cely dny koukam, myslim, ze jeste budou mit na konci co rict:-) Vis, me uplne staci zjisteni, ze v porovnani s tim co tady vidim, tak to uplne staci, mozna jsou ty moje i lepsi a 200w a LED 12w, no odpovez si sam:-)

Old Post 19-12-2015 v 19:43 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 7

Pro kubok - nejsem zvykly pocitat výnos podle watáže, já ho odhaduji dle toho, do jaké výšky nechám vyrůst rostlinu! Potom ještě jak má silný stonek, jak se jeví už od mala atd. a většinou mi to vychází. Tohle si tipuji na pěkně prorostlou šišku už od země až po uši :-)

Old Post 19-12-2015 v 20:09 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

slamáčku, myslím že jsi ten výnos odhadl malý. Zřejmě dosáhneš tak 5 gr na jedné kytce, celkem asi tak 10 gr dohromady. Ale rád bych tě upozornil že když bys měl jen jednu kytku pod tou led, tak bys na kytce měl třeba 14 gr, takže bys měl o 40% vyšší výnos. Teď když máš 2 kytky, tak tam kde to svítí nejvíc máš prázdné místo mezi květináči, což je škoda.
Jinak je to pěkný punk. Ale aspoň se začátečníci poučí že i s malým kašpárkem jde hrát divadlo :-)

Old Post 19-12-2015 v 22:23 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 9

Pro Mard - přesne o tohle mi totiz slo :-) P.S. Podívej se na třetí fotku odshora jaký tvoří světlo kruh, oba kluci se maj dobre, ver jim trochu:-). Dokonce sem narazil na LED 6w pro pěstování, to už by bylo na tu jednu:-) Cauky

Naposledy upravil slamacek 21-12-2015 v 01:06 AM

Old Post 19-12-2015 v 22:55 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 10

Čau.
Skutečně pěkný Punk.
Mám rád takovéhle pokusy,jsem zvědav a budu sledovat.
Ať se daří!

P.S. Pomáhá ti Sezam jako tvůj rádce a informátor také s konzumací?

Old Post 20-12-2015 v 02:24 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

Tak jestli to jsou kluci, jak je nazyvas, tak sklidis 0 g kuriva. Toto a jim podobne "svetla" jsou podle me urceny jen k dosvicovani tmavsich koutu. Ale co, jestli to jsou holky, na brcko bude

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 20-12-2015 v 07:33 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 12

Sorry, mam spoustu prace, nemohu odpovidat na kazdy dotaz, musim se starat o pestirnu, zalevat, presazovat, strihat, kácet
Sami to vidíte.

Old Post 20-12-2015 v 07:40 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Sorry, mam spoustu prace, nemohu odpovidat na kazdy dotaz, musim se starat o pestirnu, zalevat, presazovat, strihat, kácet
Sami to vidíte.


Já bych ti každopádně doporučil najmout zahradníka. Plantáž těchto rozměrů jeden člověk těžko zvládne, přestože sis to dost zjednodušil a dodáváš jen vodu a světlo. Místa je tam dost, takže ho můžeš do roomu normálně zavřít.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-12-2015 v 11:23 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 14

Jako nápad na mikro v lince pěkný. Škoda, že jsi to nedotáhl, když už si s tím dáš práci. Alespoň pasivní ventilace, (výměna vzduchu je dost zásadní faktor), lepší světlo. Škoda toho prostoru, s touhle bludičkou. A máš dost zkreslený představy, když nejsi zvyklý počítat výnos dle vatáže. :-) Každopádně sleduju, jestli to dojedeš.

Old Post 20-12-2015 v 20:01 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Pohodička UPDATE Příspěvek č. 15





Obr.1 Moje chlouba (DĚLO) Grow LED 12w s vysokou intenzitou diod 1w - Osvětlení 8/4, modrá (460nm) ,červené (660nm), chladič s litého hliníku-odpadá náklad za energie pro chladící ventilátor, patice E27, každá dioda samostatná s objektivem 30°, pro růst rostlin.

Obr.2 Spínací hodiny pozná každý, je to jediná automatizace, kterou musím použivat, protože na to i má pohodlnost a spořivost byla krátká . Bez nich to prostě nepůjde:-)




Obr.3 Substrát je s aktivním humusem, předhnojený na 6 týdnů, s ochranou proti škůdcům a zárukou pro VITALITU rostlin. Pod substrátem je na dně květníku ještě 2 cm kamínková drenáž, ta se mi osvědčuje. (Všimněte si úmyslně skryté reklamy.)

Obr.4 Balení 5 ks - J.Herer ( netřeba představovat )





Obr.5 Konvička na zalévání s odstátou vodou (H2O). Zatím zalévám velmi zlehka, pomalinku, téměř kapková závlaha 2x do týdne. Co se později květu týče, tam přihnojovat zřejmě budu muset.

Obr.6 Vanilkové rohlíčky jsem si dovolil upéci na Vánoce, kdyby měl někdo chuť, prosím, nabídněte si.





Obr.7 Jěště jeden celkový pohled na funkční growroom.To si takhle před to sednu, piju kafíčko, kouřim a dívám se jak mi to krásně roste, pomalu jak u krbu.

Obr.8 A konečně kytí. Poučil jsem se na FAQ jak se fotí, takže už to nejsou ty fialové efekty jako na začátku Ježišmarjá já už vás pomalu začal rozmazlovat :-)

Naposledy upravil slamacek 21-12-2015 v 01:23 AM

Old Post 20-12-2015 v 23:56 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 16

Zdravím
Zajímala by mě cena toho světla a kde si ho pořídil.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-12-2015 v 00:54 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2047830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív