Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Fast Version semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Dotaz Fast Version semínka Příspěvek č. 1

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat, nemá někdo zkušenost s genetikou Fast Version od Sweet seeds? Ty semínka by měly dozrávat zhruba v půlce září chtěl bych to naházet do kukuřice abych měl jistotu, že to stihne dozrát. Pokud o tom někdo něco ví nebo slyšel budu rád za každou informaci .

Přeji všem hezký zbytek dne.

Old Post 06-01-2016 v 16:01 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Ahoj

1) Než se zeptáš, hledej.
2) A protože najdeš minimálně 2 vlákna, tak se můžeš inspirovat
3) Abych jenom nebuzeroval... V půlce září mi dojelo S.A.D. na konci září Cream C, GP a Sweet Skunk. Jack 47 ani v půlce řijna nebyl zdaleka zralej.

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-01-2016 v 16:55 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj. Zkušenost mám s Killer Kush. Sklízel jsem ho na konci září. Špičková kvalita! Jinak jak říká frek, hledej!
Váchy

Thomas V.

Old Post 06-01-2016 v 19:15 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Děkuji za info, no tak trochu jsem si naivně myslel, že když to napíšu do googlu, tak najdu všechno na světě ale už jsem našel i stará témata takže děkuji moc jste mi pomohli

Old Post 06-01-2016 v 20:49 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 5

souhlasím s frek ale abych taky k tomu něco řekl s.a.d od ss jsem taky sklízel ke konci září a to sem sázel koncem května od dutch passion purple 1 jsem v květináčích sklízel překvapeně začátkem září a krásně dozralí pěkný hutny palice frisian dew od dp taky koncem zaří,pokut budeš sázet do kukuřice tak je nejlepší vědět zda je na zrno nebo siláš to zjistíš but známím v cholchozu za litr vina teda u nás by to takto šlo nebo sledovat vetšinou každej rok na stejný pole pokut de o kukuřici sází na zrno a na siláš de o podmínky takže jižní kopce slunečný budou spíše na silaš ale nejsu si tímto opravdu jistej mněj se.

Old Post 06-01-2016 v 22:00 PM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

Sweet Seeds je dobrá banka, ale ještě ty FV nemaj uplně geneticky ustálený. Měl jsem docela dost kousků od nich už, ale každá kytka měla jinej phenotyp a doba dozrávaní se taky lišila až o 2 týdny (u GP). Pokud chytneš blbou várku, tak taky nemusíš sklidit nic. Viz Jack 47. Semínka drahý jak kráva a v půlce řijna to bylo lehce orosený listí, co by potřebovalo tak ještě 2-3 týdny...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-01-2016 v 10:35 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od frek
Sweet Seeds je dobrá banka, ale ještě ty FV nemaj uplně geneticky ustálený.


Musím se přiznat že i při své hnidopišské povaze jsem se zatím s podobným problémem u mé oblíbené Sweet seeds nesetkal. Na letošní out mám nachystány právě Fast version S.A.D., takže jsem zvědav na výsledek.

Old Post 07-01-2016 v 20:14 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 8

jo s tou kukuřicí by problém být neměl funguje to tu u nás zhruba každej rok stejně takže vím do kterýho pole sázet, sklizí se to tu koncem října takže pokud by to mělo dojet i koncem září mělo by být vše ok ale nikdy to nevychází tak jak by mělo no

Old Post 07-01-2016 v 20:48 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 9

Neviem jak ine ale mal som moznost testovat GP fast version a hodnotim kladne. Kludne by som siel na outdoor.

Old Post 13-01-2016 v 19:27 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 10

Podle mě podvod, dozrává to stejně rychle jak normalni semena.
S.A.D fast verze byla sklizena stejne jako kazdá jiná ke konci října. Např Amnesia Lemon o tejden dřív.... kvalitou vedla amnesia o 4 řády.
Fast v. bych si nikdy nekoupil.

Old Post 13-01-2016 v 19:44 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 11

Zkoušel jste někdo pěstit fv od Royal queen seeds ? Mají tam asi 4 modely ve fast verzi.

Old Post 21-01-2016 v 23:24 PM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 12

Candy kush express sweet seeds naprostá spokojenost.dokvêt sem mêl od 14-25 září. Osypanej jako kráva, bylo toho hafo a účinky u jedný spïš euforie ostatní 2 spïš výtlem letos určitě jedu znova !!

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 22-01-2016 v 07:09 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 13

Já jel Sweet chees od Swe. s. , výnos si netroufám hodnotit páč si toho hodně zažili, ale výsledný produkt vypadá jak zlaté nugety, tvrdé, osypané a nasládla vůně i chuť. Dozrávalo to mezi 7. - 15. říjnem

Old Post 22-01-2016 v 16:28 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Kreator1993
Candy kush express sweet seeds naprostá spokojenost.dokvêt sem mêl od 14-25 září. Osypanej jako kráva, bylo toho hafo a účinky u jedný spïš euforie ostatní 2 spïš výtlem letos určitě jedu znova !!


O tomto modelu jsem už v minulosti přemýšlel, ale nenašel jsem žádné vlákno o pěstu. Máš nějaké fotky ?

Old Post 22-01-2016 v 18:03 PM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 15

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 letošek. Konec prvni strany a druha. Rozhodne bych do nej sel. Neni nachylnej (kytka vedle nich v klidu 3tejdny plesnivela a nic nechytily). Snad se bude libit. Dej vedet jak ses rozhodl.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 22-01-2016 v 18:23 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 16

Supr díky za reakci, tenhle rok budu poprvé pěstovat a chtěl jsem něco nenáročného s rychlým květem. Teď už vím co koupit

Naposledy upravil Daffy 23-01-2016 v 12:14 PM

Old Post 22-01-2016 v 18:37 PM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2021 - F1 Fast version - fairseeds - 2 odpovědí
14-09-2009 - Africká semínka - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4339520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív