Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

2 kolo mikropěst Příspěvek č. 257



Ahoj, koukám , že pomalu 15 dní jsem nedal vědět, to ale neznamenalo, že se u mě v mikru nic nedělo. ale dělo. Byly hrozný vedra a kytka velká, pasivák to nestíhal, takže se mi rosily stěny, to znamenalo, kytku vyndavat a vytírat celý vnitřek a konečky se mi obalovaly takovou vatovou hustou plísní. Nakonec mi došla trpělivost a celou kytku jsem ošmikal min. na polovinu, což mi vyřešilo to strašlivé pocení, jenže také to vydrželo pár dní, mezitím se stihlo venku změnit počasí a myslím že přišel již začátek podzimu. Takže teplota je v pohodě, vlhkost taky a kytička je pěkně sestřižená na ježka :-) Jednou se mi ji taky podařilo nějakou špatně ředěnou zálivkou spálit a pěkně, ale vylízala se. Kytka kvete, zatím to jde, pomalu bych řekl, že to nejlepší už má za sebou, ale poměr blizen je zatím min 70:30. Nevim jestli je to nějakym mým stylem, ale i tohle druhé kolo bude ve výsledku min. vzhledem kytky stejné jako to první. Tak nechť, sa daří a asi až těsně před sklizní nashle.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 05-09-2016 v 03:43 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 258

Už jsme měli obavu, co se ti stalo, zda tě kytičky hladem nesežraly :-)

Old Post 05-09-2016 v 08:02 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Z trochu jiného soudku. Příspěvek č. 259


Kombucha nepatří sice do kategorie cannabinoidů, ale je to lehce fermentovaný perlivý nápoj vyrobený z čaje a kombuchpvé kultury, přesto jsem se rozhodl věnovat mu zde jeden příspěvek. Tato odrůda na fotografii je přímým potomkem Kombuchy mojí babičky, která se věnovala její výrobě celých 40 let. Není to vychloubačství, ale jsem jediný z rodiny, kterému se daří v poselství babičky pokračovat a komu se daří Kombuchu pěstovat a vyrábět a to ze stále stejného kmene. Ovšem pouze pro vlastní potřebu, sem tam někomu dám litřík nebo dva, občas násadu, ale ono je s tím také dost práce, lidé to většinou nevydrží pěstovat. Ale vypadá to zajímavě, že? Je to velmi lahodný perlivý nápoj, který se vyrábí tak, že ponořená houba ve slazeném čaji asi tak po týdnu vytvoří nápoj, který je velmi léčivý pro celý lidský organismus a to podle mě i mé babičky, která ho užívá každé ráno 2dc a 2dc večer (bude jí již 83 let), ovšem jak pozitivní tak negativní účinky nebyly vědecky dokázány. Po zhruba 10 dnech začíná nápoj zvyšovat i obsah alkoholu, pak je tedy nevhodný pro děti a po dalších dnech dokonce vytváří ocet. Když tak na to koukám, je to vlastně taky takový další můj Mikrogroow :-)

Marde moc si mě potěšil. Opravdu těžko popisovat proč jsem zde několik dní nebyl i pro mne osobně je ten důvod trošku tajemstvím a opravdu je trošku podivné, že jsem se ještě vrátil, každopádně by mě trošku zajímal význam tvých slov - kytičky tě hladem nesežraly? :-) (Můžeš do vzkazů)

Nakonec se chci ještě zmínit o tom, že model od Natural seeds AK-47 roku 2016, který byl propagován jako medical mi ani za oknem, ani ve skleníku prostě nevykvetl. Samci to nebyly, ale samice taky ne :-)))) Pod světlem kvetou. Tak nevim, kde se stala chyba, přitom jsou obě kytky v úplně jiném prostředí a daleko od sebe, možná je to tak dokonce správně, mohlo mi utéct něco ze slovníku o Medical pěstu. Kytky jsou to parádní, ale ani jedna blizna a je už září a pochybuju, že se ještě rozkvetou. Viděl jsem jinde, že už sklízejí .

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 06-09-2016 v 01:17 AM

Old Post 06-09-2016 v 01:07 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Nukleární zklamání :-) Příspěvek č. 260




Nazdar kluci, holky, návštěvníci - nevim kde začít. Událo se toho hodně o čem by se dalo psát a týká se to kytek. Ale to asi u každého tady. Prostě jsem vzal holky z pod lampy s tim, že rozjedu nové kolo a nechám je dozrát na okně. Ten malý J. Herer se totiž znovu objevil. Uvidíte níže... A to je právě ta největší událost, která se v poslední době stala. Dívám se na ten Outdoor a Indoor vedle sebe a teprve teď jsem si uvědomil, jak veliký je mezi nimi rozdíl. Ano, říká se venek je venek, jenže když to vidíte vedle sebe a tu podlampu dáte na boží světlo, zjistil jsem, že pod Grow LED 12w to kyne (nic proti sluníčku), přetéká pryskřicí, je to prostě jedna veliká palice Je to M A S A K R. Dlouho jsem neměl tak intenzivní zážitek, jako pohled na ty dvě princezny. Proto jsem vrátil pod lampu pod lampu a nechám ji tam dojet. Zároveň však . .







. . . jsem objevil toho vánočního Herera, je to můj jediný kousek co mi zbyl. Takže snažim se mu za každou cenu udělat periodu 18/6, takže chvilku je na okně, chvilku zase ve skříni. Počítam, stopuju, malej už ani neví čí je, velkej už je dost. Musí to takhle provizorně vydržet nevim jak ještě dlouho, než tamta dozraje. Nechci jet jinou značku (Snad nad něj rozsvítit alespoň úsporku) Zatím jsem ho přesadil a připravil do skřínky. Ježiš, no jo, to mi připomnělo, že dneska budu čistit Mikro. Začínám tam cítit nějak plíseň či co, tak to budu likvidovat. U té jedné kytky je to v poho se zápachem, ale občas se mi stane, že takhle doma natáhnu nosem a to je velice intenzivní zápach - BUM, PRÁSK , to je vůně, chtě nechtě mi jde do úsměvu







A tady je vidět jak ty holky bujej a rostou v tom malinkym Mikru a jaká je to krása, když je vytáhnu ven do prostoru, to je nádhera, ne?
Ten v pravo od nás je J. Herer a ta vlevo utiskovaná je Ak-47. Nevim, za sebe mohu říci, že AK-47 mě docela zklamalo. Je to věc názoru, ale já ji nedoporučuji.


Tak já jdu čistit a dezinfikovat . . . ahojte

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 08-09-2016 v 08:39 AM

Old Post 08-09-2016 v 08:26 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

2.kolo se blíží ke konci Příspěvek č. 261



Zdravim. Trošku jsem si tentokrát pomáhal editorem, protože ten mobil fotí fakt děsně a co není v rukou, musim dohnat hlavou . 2 kolo se blíží do finále, je fakt, že ty horka jsou teď šílený a ta kytka trpí jak se dá, na tohle ten pasivní odtah a vůbec mikro není nic moc stavěný. No, ale přežila to a takový haldy paldy to nebudou jako minule. Jinak si nevede ovšem špatně, vede si přímo zle .

Už se opravdu modlim, abych ji mohl seknout, zatím ještě pořád kyne a nechce se jí přestat, možná si dám i tu práci a spočítám si jak dlouho mi už vůbec kvete, přijede mi to někdo???

Ten malej Herer - (viz.foto2, co vypadá jak masožravka) toho se sice snažim zachránit a všemožně přendavat ze světla do tmy, jen aby se mi nepustil do květu, ale nevim jestli to spolu dáme. Je hubenej až hrůza, vytáhlej, že se pomalu už pod lampu nevejde a to vůbec nezažil krom pár dní co to je perioda 18/6 a je už docela pěkně starej. Jestli se mi z něj podaří někdy udělat kytku, tak to bude spíš zázrak.


Moje počáteční nadšení už opadlo, dostavil se střet s realitou a dostavila se těžká deprese. Všemožně se snažim najít na té kytce alespoň něco pozitivního, jenže marně. No, alespoň při té watáži i když se to moc nepovedlo nemusim brečet nad tim, že jsem propálil horentní sumy peněz . Už vim co stim udělam, obdivovat paldy asi nebudu, takže ji pak celou usušim, nastříham a našťoucham do skleničky, uzavřu a necham pracovat. Je to taková poslední záchrana, udělat z toho alespoň trošku slušnej matroš.

Tak čágo belo . . .

A ten muj Windoor, teprve teď začal kvést, tak vůbec nevim co si o tom mam myslet... třebas si ho nakonec ozdobim místo vánočního stromku.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 14-09-2016 v 06:17 AM

Old Post 14-09-2016 v 06:05 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 262

Neklesej na duchu, Jára Cimrman zjišťoval, zda foukáním cigaretového kouře do vody náhodou nevyrobí zlato. A použití 12W lampy je podobný experiment a na rozdíl od Járy jsi částečně uspěl. Nikdo ti nemůže nadávat, že jsi velkopěstitel marihuany.

Old Post 14-09-2016 v 08:42 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 263

Nevim, asi na to šel Jára Cimrman špatně, měl se se mnou totiž napřed poradit

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 14-09-2016 v 10:53 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 264

slamacek neklesej na duchu, já pěstím pod LED 11W a výnos mám stejný jako 400W HPS, s tím rozdílem, že za elektriku nedám skoro nic

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-09-2016 v 16:05 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 265

Dobře nebudu klesat na duchu, děkuji Vám kluci Horší je to s tou kytkou, když ste mi to tu rozmluvili, holt ji budu trápit dál :-) Netvrdim, že je to špatný, stačí letmej dotek a voněj mi ruce jak blázen, to se kolikrát fakt musim rozmýšlet jestli na ni budu šahat nebo ne, pak se musim mejt týden mýdlem...Byla to ode mě asi hloupost takhle skládat zbraně, chvilková indispozice. Mě se ta elektrika zvedla taky snad o 15 - 40 korun měsíčně...nevim. To je fakt, že nikdo na mě nemůže

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 14-09-2016 v 22:09 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Domácí pohoda, pohodička Příspěvek č. 266


Klucí já se stim asi naotravuju, ale zase sem tak doma čekal až se mi připojí onlinovka gameska a zase sem skončil u toho svého Mikra, už mi to tam jede pod tou Ledkou 12wattovou 9-10 měsíců a pořád se na to nemohu vynadívat. To je prostě lepší než televize. Teď ten malej Herer tam, ten Velkej dozrává a co bych vám vyprávěl, to se musí vidět I když jasný každej znás to máme krásný... Jo a díky za K+
Tak čauky dneska a fotečka letí...

A při pohlednějšim pohledu jsou tam pěkně vidět i ty paldy haldy Vidíte ty tvary a boky ?

Prej pod 12w

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 15-09-2016 v 21:40 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Já noc, kytka den! Příspěvek č. 267


Zdravíčko, protože jsem se dneska opravdu nudil, páč mi padá internet a venku leje, tak sem udělal několik fotek, které jsou přímo ze života JH a AK47 (Teda jeho zbytku). Žádné nasvícení, výměna žárovky, nic takového, prostě syrová skutečnost. No a vybral jsem ty nejlepší fotky a dal sem je takto dohromady. Pomalu už se blíží konec, pořádně jsem ten květník prolil už asi před dvěma dny a teď už ji zalévat nebudu. Nechám ji ať vypije všechno až do poslední kapičky, potom ji ošmikám co to půjde, všechny ty lístečky až na palice a dám ji pár dní na dojetí. Nevim, jestli to je k něčemu dobré, ale prostě už to takhle dělám a starýho psa novým kouskům nenaučíš. Někdo na to kašle i kdyby měl listy modrofialový a zpívaly mu Boba Marleye, tak je tam nechá. Já zase hlídám každej lístek, ze strachu ani nespim a jak má sic sebemenší anomálii, okamžitě trhám, aby to nechytili ostatní okolo. Ale o tom to asi má být...Pěkně už se mi taky orosila, ty paličky přímo pod lampou už dozrávaj, hnědnou, ale zase jsou tvrdé :-), ty okolo u stěn mají ještě čistě bílé blizny a je to takové řidší.
Škoda, že nemám tu váhu, zatím, protože tipovačka by byla zajímavější, páč co to sleduji, je to samé 40, 80, 120g, až 2,2 :-) , ale byl bych zvědavej jak by vám to šlo u takovýho mikra. Tady už bude spíš rozdíl v 0,1-0,01g. No nic, je to ještě daleko, nechávám ji pěkně dojet čauky...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 17-09-2016 v 21:59 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 268

Ta fotka s ledkou vypadá jako UFO přistávající v noci,někde v Djungly ne?

No slamacku,moc tam toho nevidím ale vylíčil jsi to tak barvitě že jsem to skoro až cítil.

Old Post 18-09-2016 v 06:34 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 269

no moc tam toho videt neni no

Old Post 18-09-2016 v 09:41 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 270

No Aladine, zřejmě máš opravdu vyvinutý smysl pro detail, protože skutečně jedna LED na pěstování rostlin ( měl sem ji dokonce v hledáčku, opravdu) se jmenuje typ UFO. A díky tobě je mi teď jasné odkud ten název vznikl, ono to totiž UFO opravdu připomíná. Doporučuji Ti při čtení mých příspěvků na nos zesílit si pachový filtr. Jo, a až budou vhodné podmínky, tak tu svoji krasotinku s tim pánem nafotim pořádně na světle, ať je něco vidět, i když já jako otec téhle kytičky vidim i na těhle snímcích tu nádheru .

Tady je to UFO - jako že nekecam, snad to není nějaká reklama ode mě, mimochodem mě ta firma vyhovovala - Mini UFO

Jo a náhodou jsem zavítal na nějakou promo akci a dostal jsem do ruky Katalog 2016 od Growshop pro pěstitele i spotřebitele, má to cca 127 stran a je to docela pokoukání-barevné obrázky, jediné co mi tam chybí je ceník, ale jinak tam najdu úplně všechno i s popisy v češtině, nepřeberné množství

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 19-09-2016 v 21:24 PM

Old Post 19-09-2016 v 21:05 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 271

Kura....vypadá dobře to ufo. Jen ta pořizovací cena je mimo můj rozsah

Old Post 19-09-2016 v 22:31 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Těsně před koncem... Příspěvek č. 272






Tak moje II. kolo tady pod LED 12w se nachýlilo ke konci. Protože pod těma dioda toho opravdu není moc vidět, snažil jsem se dneska udělat něco, aby bylo vidět aspoň něco. Jenže ten mobil to je katastrofa, nikdy nevim jak a co z něj vyleze. No, každopádně jsem ji dneska oholil, jede bez hnojiv už min. týden, takže kosa se neúprosně blíží. Nejsou to takové palice jako minule, ale zase je jich tam daleko víc těch menších, což budou buď velmi příjemné "osobáčky" nebo ještě uvidim jak to zpracuju na zimu . Při tom stříhání to hrozně hezky vonělo, vůbec mi teď chvíli asi bude vonět pěkně celý byt. Nebudu to nijak zdržovat a dám sem konečně nějaké pořádné obrázky. Až to seknu, tak sem pověsim ještě jednu finální fotečku...Teď totiž na to nepřetržitě svítim a uvidíme jestli to ještě něco dá...













Já vim a uznávám to, že je to katastrofa, ale neměl sem na to přes to léto moc čas a v poslední době jsem na to taky dost kašlal...a na výsledku je to dost poznat.

































Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 21-09-2016 v 16:34 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2426710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív