Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 241

Myslim, že oba myslíme stejnou věc, ačkoliv užíváme jinou terminologii. Nezastíram, že už patřím do té střední generace, ale tipuji, že výsledek máme stejný, pouze máme jinou cestu :-) Já to kdysi taky nechápal, myslim si, že to funguje stejně jako o umělého oplodnění člověka, vajíčko v matce prostě napíchnou a pustí do něj spermii. Chápu zní to divně, ale podobně to dělají s tim semínkem Dokonce takto už umějí izolovat i některé choroby, nemoci, zvyšují oddolnost, vitalitu, zdraví. Neříkám, že je to všeobecně známo, jen zase vím něco jiného. Nedovedu si představit tu výšši stresu, aby rostlina hermila, třebas se mi to povede, ale po tom co jsem tu dělal kytkám, tak už by snad měli aspoň kvíteček pustit, to byl stres až do pryč Já osobně dávám přednost Bulldogs seeds, maj hezký balení, krabičky, izolovaná semínka, není to odbyté jako mi přišli třebas od Natural nebo snad v igelitu balený. A semínka, se mi povedly. Hermouši se mi dělaly hlavně dřív v outu u noname a holandských semen - osobní odběr:-), úplně mi zklikvidovaly úrodu. Nakonec z těch semen ani nic nevzešlo další rok. A teď už jsem vyčerpanej, další debata příště, dík

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 16-07-2016 v 13:08 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Léto 2016 Příspěvek č. 242


Klucíííí, jedna moje pohodovka z letošního léta. Morčák Sezam ten se může utlouct :-) čauuu

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 16-07-2016 v 14:32 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 243

pecka pěkná fotka ten se ale má

Old Post 16-07-2016 v 16:21 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 244

Promiň nerad bych aby to vyznělo že nějak prudim, ale zkrátka nemáš pravdu tak to chci vyjasnit... žádný pinzety, skalpely ani mikroskopy a vědátor s pláštěm kterej řeže do každýho jednoho semínka aby tam "cosi" vpravil nebo odstranil, takhle to vážně nefunguje (srovnání s umělym oplodněnim je trochu mimo)...

V podstatě je to strašně jednoduchý... na samici nastříkaj nějakou chemku (často je to koloidní stříbro rozpuštěný ve vodě) a tim ji donutí zhermit. No a protože samice nemá genetickej materiál samce (samec má i samičí chromozomy XY, samice jen XX), tak pyl ze jejich samcich kvetu bude vzdy nest jen samici chromozomy XX. Semena z takový samosprášený kytky budou vždy (99%) samice.

Dá se takhle i křížit (nachytáš pyl z takhle zhremený samice a opylíš úplně jinou, pak ale může bejt výsledek všelijakej... u samosprášený máš jistotu že potomstvo bude +/- podobný protože pracuješ pořád se stejnýma genama)

Opravdu je to takhle easy a v podstatě každej si může "vyrobit" svoje femky. Samozřejmě že banky maj svý postupy a sou to léta práce na selekci a stabilizaci důležitejch znaků v genofondu (takhle izolujou ty pro ne vhodny vlastnosti kterejch chtej dosahnout jako napr. ta odolnost), ale ten princip zůstává.

A teď k těm stresum... neni to tak že kytky musí zhermit při prvnim stresu... u "slabejch" kusů stačí třeba jen takovej stres jakym je změna fotoperiody. Spousta lidí potenciálně má nějakej problém / poruchu... ale ne vždy se projeví. Pak sou slabý kusy na který člověk bafne, člověk se zacuká a bum... zjistíš že je třeba epileptik. Sou epileptici co snesou hodně... a sou takový na který zablikáš a je průser... takže výše stresu nutná k zhermení je u každýho jedince odlišná (proto stříkaj ty chemky, aby donutily hermit i ty kytky, který k tomu ani nemaj sklony). Nicméně pořád platí že narušení fotoperiody zejména v květu je nejčastější důsledek hermení (když vypustim ty genetický dispozice), stejně tak jako že feminizovaný semena maj k tomu hermení větší sklony (pravděpodobně proto že sami pocházej z nasilim zhermený samice). Jinak existujou i odrudy ktery hermi zcela prirozene bez nejakejch vnejsich stresu a je temer nemozny u nich vypestovat cistou samici bez nejakejch kuli.

Takze to ze to tam das neznamena ze to hned zhermi... ja jen ze pokud zustane perioda zhruba stejna, tak rizika minimalizujes, misto abys je vytvarel... to byla cela pointa meho prispevku. Snad to bylo srozumitelny...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 17-07-2016 v 00:37 AM

Old Post 17-07-2016 v 00:04 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 245

Dobrý, dobrý, ale jak je možný, že 100% feminizovaný semínko nevykvete a můžeš se stavět na hlavu a stříkej na něj, chemikuj, stresuj, ale říkam ti, nevykvete :-)

A teď to zase nedá mě, neber si to zle , Kytičky jsem dneska vyndal na okno vedle windooru, věřim, že to je pro ně lepší, do skříně jsem dal na 18/6 kořenáče s fialkama a naklíčuju 1x Jack Herer, který tam přijde tak na konci příštího týdne?! S tim si pohraju a pojedu ho až do Vánoc :-) Bude kouřeníčko. Pod stromeček si, pokud to vyjde, nadělím světlo, no těšim se jak

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 17-07-2016 v 03:26 AM

Old Post 17-07-2016 v 03:05 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 246

Sorry slamacku alr meles tady jednu vetsi kravinu nez druhou (nasilne odeberou samci gen ze seminka) trochu sci-fi nemyslis? Crazyben ma pravdu

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 17-07-2016 v 05:34 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Jack Herer Příspěvek č. 247


Nový pěst pod Groow LED 12w . Začal jsem s jednou kytkou Jack Herer od THE Bulldog seeds. Předklíčená byla ve vatě a zasazená do kořenáčku se substrátem. Jak se jí daří je vidět na příslušné fotografii. Hodně zdaru.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-07-2016 v 08:42 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Win 2016 Příspěvek č. 248


Zdravim, tak zase po nějaké době bych se rád pochlubil, jak se daří holkám za oknem. To, že jsem modely 2x Jack Herer a 1x AK47 vyndal na začátku květu ze skřínky, kterou stále osvětluje Grow LED 12w jsem psal. Tam už roste "vánoční" Jack Herer, viz výše příspěvek. Tady ukazuji jak se jim daří, kvést nepřestaly, pomalu kvetou dál a trošku víc se rozrostly, udělal jim ten prostor docela dobře, zezelenaly. Dneska jsem posouval záclony, aby měla prostor. Ta vysoká kytka stojí hned vedle a je to má jarní sadba AK47 outdoru a ta už roste ani nevim kam. Otáčim ji jak slunečnici, aby sílila ze všech stran, ta ale ještě nekvete. Když je venku hezky, tak to jde, ale jak začne pršet, vonní tak omamně :-) Tak všem přeji hodně zdaru. S

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 27-07-2016 v 12:43 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Bonsaj styl Příspěvek č. 249


Tak sem tý svojí chuděrce udělal bezva sestřih, kterej mě napadl v noci, když jsem na ni tak na tom okně koukal. Nakonec to dopadlo jako ta krasotinka v 1. kole. Jen podle jiný literatůry. Jednu kytku jsem odstřih úplně, nestála ani za to a nechal v květníku jen 2. Prostříhal jsem větve, zohýbal, protože některé větve byly úplně jalové, sice byly dlouhé, ale zbytečně kytce brali sílu a ani by na nich moc nebylo. Dokonce jsem zauvažoval ji vrátit do skřínky, jenže ona už se mi tam nevejde, ona už se nevešla ani na to okno, takže jsem ji postavil v obýváku na zem pod okno na slunce. Už není ani mikro, ani out, ani win, je to asi obývákdoor :-) Má ještě celé 2 měsíce, takže bude v pohodě, obroste ještě i vykvete. ale prácička to byla zajímavá i pěkná fuška a zase jsem posunul hranice svojí trpělivosti. Tak zatím a pěstu zdar.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 28-07-2016 v 16:16 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 250

Další změna: Oškubaná krasotinka šla zpátky do skříně. Odnesl to mladej Herer, co už se tam zabydloval, ale ta kytka už tak intenzivně voněla, že to prostě nešlo mít v pokoji. Nějak sem ji tam nacpal, trochu se ohly větve, ale pojede na 12/12 a jsem sám zvědav co z ní bude :-) Každopádně je pod světlem.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 28-07-2016 v 19:49 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 251

Zatím je to pořád jen samý dříví, až mi to trošku obroste, tak sem hodim nějaký fotky. Ale podařilo se mi skoro pokrýt celou skříň, tak jak jsem si plánoval na začátku pěstu. Bylo to sice dost náročný co sem s tou kytkou musel dělat, ale povedlo se :-) Teď už jen aby se mi umoudřili ty dvě holky moje a začaly fakt FEST kvést. Zatím...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 03-08-2016 v 03:56 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 252

Ahoj mohu poprosit o odkaz kde jsi sehnal ty led diody díky jinak velmi povedene ať se daří

Sanyy

Old Post 05-08-2016 v 01:15 AM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 253

Ahoj, těší mě tvůj zájem o Ledky, kupoval jsem ji přes internet tady na té adrese - http://www.paskyled.cz/ledpasky/esh...ni-pro-rostliny a byl jsem snimi spokojený i s dodávkou. Jen jsem ji tehdy kupoval trošku levnějc, ale oni tu cenu dost často mění. Mívají akce. Já ji kupoval za 569,- bez DPH. Tak hodně zdaru, snad jsem ti pomohl.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 07-08-2016 v 12:11 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Moje 2. kolo / Update Příspěvek č. 254




Zdravim Groweři! Je tomu už 14 dní co jsem se nepochlubil, takže tady přidávám něco ze svého 2. kola. Pro upřesnění se v květináči se substrátem prorůstají mezi sebou modely Jack Herer a Ak-47.
Zalévám spodem, střídavě hnojivem Agro a čistou vodou podle potřeby, většinou vždy když miska vyschne. Nebo prstem vyzkoušim vlhkost substrátu. Svítim Grow LED 12w periodu 12/12 za naprosté tmy. Odtahy, přítahy pořád pasivní. Prostě micro :-)





Nevěděl jsem co přesně bych měl nafotit, tak jsem to udělal takhle. Kytička je skutečně od zadní stěny až k dvířkám, na obou bocích se větve tlačí o stěny, je to přeci jen obdélník. Ale jsem rád, že i přesto tam nemam plíseň nebo hnilobu. Jsou to slabé kytky. Kdo ví, možná tomu napomáhá ten lektvar ze 4 bylinek na postřik. No už se těšim až zase budou pěkný paličky a pěkně si ji ostříhám, aby vynikly větve i topy. Snad mi to vyjde jako minule.










Tady jsou 2 detaily, jako důkaz, že mi to tu opravdu kvete. Je to jen začátek, ovšem v plné palbě, nezastavitelně už se kytka věnuje vytváření palic. Vybral jsem dvě nejhezčí, to je přeci jasný. Hrozně se mi na těch větvích líbí, že když je ohnu pomalu naležato, tak ze všech možných míst začínali vypouštět výhonky a rašit, což je úžasný. Myslím, že pro tentokrát stačí a všem přeji hodně radosti s pěstováním.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 12-08-2016 v 11:05 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

A roste mi to, ne že ne. Příspěvek č. 255



Zdravíčko. Dneska jsem byl celý den v lese, houby rostly, takže smaženice byla, borůvky i brusinky a když jsem skončil se spracováním plodů lesa byly 3 hodiny ráno. Padnul jsem na zem a otevřel si pro radost mikro a díval se dovnitř. Tohleto je ovšem pro milovníky Bonsai stylu a trpělivého pěstování náročného na čas. No, nedalo mi to abych se nepodělil o tento krásný pohled. Stonek je paráda a ty větve, pomalu je to jako když jsem koukal na strom. Je fakt, že to ohýbání a protrhávání tu kytku zpomaluje, zase na druhou stranu je výsledek mojí radostí. Není to sice kdovíjak pravidelné, Japonci by mě asi nepochválili, ale časem se pokusim zlepšit.
Myslim, že tentokráte i palice budou jaksepatří, blizní to jak o závod a blizny jsou bílé, silné a tvrdé, čekám, že takové budou i finální palice. Nevím, čím to je, že v prvním kole takové nebyly, možná jsem opravdu získal už nějaké ty zkušenosti, kdo ví. Samochvála smrdí. Tentokráte ta kytka vůbec nevonní, asi jsem si zvykl. ani jsem neměnil osvětlení, takže fotka je reálná tomu jak to skutečně vypadá, když nakouknu dovnitř.
Stále uvažuji o silnější lampě ( Led 50w ) a větší skřínce s odvětráváním, jenže vždycky nakonec si to rozmyslim :-) Nějak jsem začal mít tu svou bludičku i ty příšerné rostliny co mi pod ní rostou rád.
Takže - Ať se daří.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 18-08-2016 v 03:01 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Windoor 2016 - AK47 Příspěvek č. 256



Tak po nějaké té době aktualizuji průběh pěstu za oknem modelu AK-47. Kytka udělala pokroky, od doby kdy jsem ji snad už v dubnu začal sázet. Za celou tu dobu je pořád na svým místě, snad jsem ji pořád jen přendaval do většího a většího květináče. V misce je nasypán keramzit, kvůli tomu, aby mohly prorůstat kořeny ven, na světlo se jim tolik nechtělo a neodpařovala se mi tak rychle voda, takže naleju vodu až po okraj keramzitu a kytka bumbá a bumbá. Na té fotce to tak vidět není, ale příště to napravim. Vrcholek jsem jutovym provázkem přivázal ke stropu, aby se různě nenahýbala a vždy když už natočí listy jednim směrem ven z okna, tak ji celou otočim, takže se zase točí zpátky. Kdysi mi to někdo poradil. Pokud otevřu okno i dveře tak to udělá takový průvan, že se pěkně třepetá, jak kdybych na ní pustil ventilátor. No a když se dosprchuju, tak je tam tak 80% horké vlkosti, tak ji v tom nechávám na chvíli si rochnit:-) Hnojim ji tím samym Agrem co mám na Mikro. Je to docela pěknej košík na to, že mi roste pouze za oknem, no ne? Už se těšim na ty šíši, to bude doma pěkně až začnou ty podzimní a zimní blýskanice a plískanice.
To sem si tak vzpoměl, jak jsme jako malí kluci měli kytky noname za trnkovym keřem, co voněly kilometry daleko a pryskyřici jsem doma ani nemohl z rukou smejt, schovával jsem ruce za záda, aby žena nepoznala, že jsem byl zase na políčku :-) A kytky byly světle zelený a fialový a...jejda, nějak sem se zasnil do minulosti.

Tenhleten Jack Herer to odnesl za všechny dohromady zbytečně. Nejdřív měl být v mikru, potom venku, pak zase ve skleníku, pak v mikru a skončil za oknem. Z toho cestování a změn je to prcek k ničemu, ale jako naschvál je pořád zelenej, takže ho musim pěstovat dál. Jeho fotku jsem sem dal spíš pro pobavení, ale jsem zvědavej jestli udělá alespoň malinkou paličku. Takže svým způsobem už mě taky zaujal. Být farmář, skončil by už někde na hnoji... bejt hulič, už ho dávno sušim v mikrovlne a proženu ho fajfkou... ale takhle?


Takže groweři hodně vláhy, hodně slunce a trochu té lásky z nás...

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 20-08-2016 v 09:42 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4307140 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív