Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 273

Pěkný na pár brk z toho bude


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 21-09-2016 v 17:39 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

KONEC II. kola - Jack Herer Příspěvek č. 274


Zdravíčko. Dneska ráno jsem se rozhodl, že už nemá cenu to dále protahovat a prostě jsem ji seknul. Ten Herer byl v pohodě, ty Akáčka během pěstu-jedno uhynulo a z druhého zbylo jen jakési torzo.

No, ostříhal sem paličky, byla to pomalu ta nejradostnější práce jakou jsem si mohl jen představit . A dal je sušit. Do tmy, do větrna a do sucha, to mam už opravdu vymakaný. Takže to mam za sebou a teď přijde sladká odměna Ještě jsem sem dal fotečku jak to vypadá na podzim života po sklizni...Slamacek







Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-09-2016 v 07:29 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 275

Kolik toho cca budeš mít?
Já to mám za oknem a dosvicuki 4w ledkou....takže ještě míň než máš ty.
Mám ji pro radost.

Old Post 22-09-2016 v 08:11 AM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

II.kolo - koplet fertig ... za mnou. Příspěvek č. 276



Malá ukázka - paličky zvlášť a listíčko zvlášť. Zakonzervoval sem to a něco sem si vzal na ochutnávečku k sobě. No, včera po jednom brku sem vypadal opravdu zajímavě ( Nejsem zase tak silný kuřák, to uznávam) Dneska si už opravdu ubalím jenom lehce, jako že se Slamacek jmenuju :-)


III.kolo už jede, zachránil sem toho posledního Jacka Herera, ale začíná teprve pouštět výhonečky a staré listy opadávaj, bude to fuška, ale to nejhorší už má za sebou. Takže za nějaký čas se zase ozvu...S.


P.S - Popravdě, to co já mam za oknem AK-47, tak se mi teď dalo teprve do květu... nevim kdy mi to jako chce dokvést hihi . . . zachvilku už bude jen pomalu tma, asi snad budu muset začít přisvicovat taky.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-09-2016 v 11:29 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 277

týjo
při mé konzumaci by mi tohle vydrželo snad na půl roku máš to hezké

Old Post 26-09-2016 v 12:23 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 278

Nadbuh - nespletl jsi se?!? To jsou malé skleničky od dětské výživy, to má tak na 4 jointy. Ale na 12W to není až tak zlé :-) Každopádně slamáčkovi jde spíše o cestu než o výsledek. Ono ho to zkrátka baví pěstovat a koukat na to :-)

Old Post 27-09-2016 v 08:24 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 279

Nespletl jsem se. Já jsem opravdu rekreační konzument
Já právě slamačka plně chápu a díky němu taky zkouším něco málo pěstit pro radost.
Respektive jsem zjistil že i v malé watazi se dá něco udělat

Old Post 27-09-2016 v 09:41 AM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Pro radost Příspěvek č. 280


Ahojte:-) Tak jsem si přečetl Vaši diskuzi a co na to říci... Asi toho moc nebude. Dneska jsem nafotil windoorek, jak se mu daří...AK47. Je to docela v pohodě, až na to, že jakmile zapomenu otevřít okno, tak ráno mam v koupelně takovou vůni, že byste si sedli na zadek. Njn, mě to teď teprve kvete v plný palbě, někdo už má sklizeno. Alespoň bude něco na Vánoce. Dal jsem tam i fotečku jak ta samá kytka vypadala v červnu, tedy před 4-5 měsíci.
Co se týká množství na indooru. No, není toho opravdu moc. Rozkouříte se a pak už bych toho radši měl taky doma kilo, ležel, kouřil a nic nedělal. Opravdu je to jen pro radost i když rád si představuji, jak otevírám novou a lepší a větší pěstírničku, ale je to hlavně o penězích, také čase a legislativě v ČR. Teď jsem si předsadil 4x AK47, protože Herer mi došel a kvůli jedné kytce nebudu kupovat semena. A zkusim je zasadit sice pod 12w, ale na většim prostoru. Sem sám zvědav, protože některé lampy co se tu s nimi svítí, osvítí z výšky třebas i 30m a tady to praží na pár kytek. Tak uvidíme zda 12w má podobné vlastnosti. Ale je fakt, že piplat se s tim 3,4 měsíce a pak to za víkend vykouřit je luxus :-) Pokud jste opravdu vášniví kuřáci a ne pěstitelé pro radost jako já, raději doporučuji výkonější watháž....Čaukýýýýýý S.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 07-10-2016 v 06:10 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

3.kolo 2016 právě začalo. Příspěvek č. 281



Nazdar groweři! Takže to vezmu hezky popořadě a na nic nezapomenu, snad. Malá skříněčka padla, zatím 100%. Neustále jsem tam kvůli čerstvému vzduchu, kterého bylo málo válčil ke konci květu s plísní a to prostě nešlo. Určitě by to vyřešil aktivní přítah, ale pořád jsem doufal, že to přestěhuji do druhé skřínky, tak jsem čekal. Jinak Jack Herer pořád žije, ale je úplně žlutej, zakrslej, neroste a má děsně bílejch kořenů, ale neroste ani o mm, už několik dní. Tak sem vzal ty 4x AK 47 a prostě je tam zasadil. Klasicky do kelímků od jogurtu, na dno trochu keramzitové drenáže, semínka naklíčit do ubrousku, zasadit a zalejt. Jak nás to učili všechny ve škole :-). No a výsledek je ten, že se zatím podařilo, můžete se podívat.








Kytky jsem dneska ráno nastěhoval místo hrnců a talířů, což nebyl problém, zase tolik jich nemam, páč většina je stabilně špinavých ve dřezu :-) No a takhle jsem to tedy připravil. Nahoře vpravo bude ten aktivní přítah a časem s největší pravděpodobností i s pachovym filtrem, už jsem si o tom něco zjišťoval a pátral. No, zatím tam však není žádnej...topení na zimu do kamen má přednost. Rozhodně ta velikost je tak akorát na pěkné mikro. Ta lampička to asi neutáhne, ale náhoda je bl**c a rozhodně několik příštích dní a týdnů to pořád ještě poroste pod LED 12w, takže bude to chtít taky zesílit, ale i když jsou to jen plány, alespoň je se na co těšit a o čem přemýšlet. Rád bych tam udělal kapilárovou závlahu s truhlíky na rockwůlovou vatu, prostě klasickou hydroponii a trošku ji také zautomatizoval. Pak nějakej pěknej model do toho zasadit hihihi...

Nic, zatím alespoň takhle a držte mi palce, tak jako já vám....Slamacek

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 11-10-2016 v 11:14 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 282

není to zbytečně moc kousků na tu tvojí sexy bludičku?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 11-10-2016 v 12:34 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 283

Nevim, řeknu ti časem. Něco už tu se mnou nasvítila i když ne tolik jako mistrům tady, uznávám. Myslim však, že by to mohla zvládnout...uvidíme. Jinak v příspěvku výše jsem psal, že by bylo vhodné zesílit osvětlení. Zatím se jim daří dobře.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 14-10-2016 v 23:24 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Aktuálně z Mikra! Příspěvek č. 284


Zdravíčko, tak zase po nějakém čase něco málo ode mě ze skřínky. Bludička zatím ještě nemá najeto potřebných hodin k tomu, abych ji musel vyměnit za novou a tak stoupáme za finišem 3.kola pod ní. I když jsem na úplném začátku. No, naposledy koukaly jen klíčky a teď už je tam druhé patříčko. Zatím to utáhne a pokud na ni nebudu spěchat, dokáže to. (Snad) Ten Herer uprostřed je pořád nemastný neslaný. Není divu, roste mi tu různě po bytě a ve všelijakých podmínkách už od léta, skrček jeden a nějak se k tomu, aby začal růst vůbec nemá. Možná čeká jen na ty ostatní Ákáčka až ho dorostou. Pokud jsem předtím pěstoval jen dříví, teď zase rostou jen kořeny:-) Těch má habaděj... Pořád ještě jede doba předhnojeného substrátu, takže nehnojim, jen podle vlhkosti občas zaleju. Já jsem hlavně rád, že mi to tu vůbec roste, teda, dá-li se to tak nazvat. Předělal jsem periody, takže svítim přes den a tmu mají přes noc, začal jsem mít podezření, že mi tam prosvítá vzadu větráním a teď tedy mají absolutní tmu. Ani se neodvažuju rozsvěcet v noci, když jdu do ledničky, aby měly fakt tmu. Takže sem už samá modřina:-) Holt na poli vědy a techniky pokládám nemalé oběti. Větráček sem nepořídil, doposud mají vzduchu dost. Už to není taková zábava jako první kolo, spíš se jen modlim, co se zase pokazí:-) A to tu nemam takové věci, jako je zvlhčovačka, větráky, filtry, čerpadla, časovače...to bych asi, radši nic.
No, doporučuji raději pozorovat až po 22:00 hodině.
Ještě přidám časem můj windorek, ten mi ještě kvete, musim mu už přisvicovat, jinak to nedá...strašně se opozdil tady v tom kraji, navíc je na stinné straně bytu. Začal už místama i hnědnout, jako by byl hotov a pouštět listy a přitom žádný šišky. Hergot, není to taková legrace :-) Tak zatím...S.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-10-2016 v 15:20 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Update 3.Kola LED 12w Příspěvek č. 285



Zdravíčko Groweři, koukám, že už to bude téměř 20 dní od posledního příspěvku, ale mohu dokázat, že jsem nezahálel. Vymlouvat se budu tedy pouze na to , co se týká konopí. Takže, jedno Akáčko co šlo na jaře do skleníku, už se suší. Byla to rostlina pořízená čistě pro medikamenty z konopí, takže správně, ano, právě dodělávám zkušební várčičku konopné mastičky. Všechno je mastný, takže nevim jestli vůbec na mastičku zbude. Kytka začala plesnivět a hodně, takže jsem měl nejaký čas o zábavu postaráno. Tu co mám za oknem jsem ještě nechal, dneska napadl sníh, ale doma jí to nevadí a jednou ji seknu :-) Má spousty drobných květů, ale žádné obrovské palice.




No, překvapením, asi bude, že pod tou Ledkou to pořád roste a roste...Já bych docela rád řekl, že se jim daří dobře, překvapili mě. Jen ten Herer uprostřed, furt nevim co s nim, třebas se rozjede až na těch 12/12 :-) Na 18/6 zvysoka kašle. Zminula mam vyrobenou síť dovnitř, kterou jsem nepoužil, takže sice to bude můj první všeuměl, ale zkusim ji tam dát, to ohýbání je dobré,ale ne na rychlorostoucí konopí,to bych už nemusel do konce života dělat nic jiného.

Tak, kdo chce, ať se pokochá tím, co zvládá Ledka 12ka :-) zatím...Od minula pokrok!





Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-11-2016 v 17:54 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 286

Už jsi nám tady chyběl :-)

Old Post 11-11-2016 v 09:09 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 287

Já sem strašně stydlivej :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 12-11-2016 v 17:19 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Windoor 2016 - skleník Příspěvek č. 288



Ahojte - nedalo mi to, abych alespoň jednu paličku z modelu AK47 jsem už hotovou nevyfotil. Pak sem se nachvilku zaseknul a vylezlo mi z toho tohle. Je fakt, že kytka měla dobrý podmínky u našich ve skleníku mezi okurkama. Podle mě teplota bodu varu...když jsem v létě otevřel dveře, tak mi horký vzduch pomalu ožehnul obličej :-). Vlhkost, že bez potápěčských brýlí tam nebylo možno vlézt. Kytku jsem nakonec musel vytahovat od stropu, protože zarostla do konstrukce skleníku. Hezká kytka :-) Jak táta říká - dobrej matroš :-) A skutečně je to síla. Zkusim popsat chuť a třebas i účinek - ačkoliv většina šla na mast a kouřim jen to co se vyhazuje. Asi by se dala kvalita zlepšit postupným sušením, já to sušil v sušičce. No, stalo se mi, že u filmu jsem toho jointa zapaloval asi 3-4x a pak jsem se musel smířit s tim, že budu koukat radši na film. Chvílema je to tak silný, že kašlu a kašlu, jak kdyby vás řízli. Chuť mi přijde neskutečně sladká...chvílema jen tak pozoruju ten dým a stačí mi to :-) No nic....sladké sny.


Tady jsem vyfotil svoje micro LED 12w a trošku jsem si ho upravil a přišlo mi to docela hezký, tak to sem dávam taky :-) Snad to projde.

Mějte se fajn a dobrý hulčo :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 13-11-2016 v 14:59 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4255750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív