Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MIKRO jen pro silné povahy-Grow LED 12w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Nápad Dnes přepnuto...12/12 Příspěvek č. 289


Zdravim, tak jsem přepnul na kvetení a proběhlo to docela snadno. Nad kytky jsem umístil síť, kterou už jsem měl připravenou a protože to je moje první zkouška pod sítí, tak jsem se hned dopustil začátečnické chyby a mále mě to stálo hodně moc, protože jsem ji špatně přidělal a spadla mi na kytky. Ta zadní se zlomila, naštěstí jsem ji udělal dlahu a chytla se, zarostla a jede dál, ale lekl jsem se pěkně. Takže doporučuji hlavně sobě, dělat věci pořádně :-) Uvidim jak to pojede, snad jsem to tady okoukal dostatečně. Lepší síť jsem nesehnal, možná má menší očka, ale na tom micru bych to viděl spíš jako výhodu. Takže až budou zase nějaké pokroky, tak se sem přijdu ukázat. Snědl jsem dva nanukáče a dokud to šlo tak ještě rychle provrtal kelímky a dal je do misek, abych je mohl spodem zalévat a neuhnily mi kořeny. Jen mě mrzí, že ta lampa nejde dát ještě výš, věřim, že by dokázala z té výšky osvětlit ještě lépe....mimochodem i ta 12w Ledka dokáže, když se dá hodně nízko pěkně spálit vrcholky, to jen pro představu...Jak se říká, i malou bludičkou se dají vypěstovat velké kytky :-)

A ještě - tak AK-47 outdoor je fakt dost hustý - doporučuju vyzkoušet! Sice drobné květy, náchylná kytka na plíseň a zacházení, ale kvalita high sušeného materiálu je nekompromisní. Velice veselý modýlek a pokud máte někdo rád spíše veselou a usměvavou kvalitku, tak tohle je přesně pro vás.

Pokud někomu přijdou kytky trošku povadlý :-) má pravdu, nějak jsem je o víkendu nezaléval a fakt byly vysušený a úplně bez vody :-/

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 21-11-2016 v 11:42 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Balička Příspěvek č. 290


Zdravíčko všem , kdo ještě neumí ubalit brčko. Nebudu to tady dále rozpitvávat, ale k tomuhle jsem se odhodlal, protože neumim pochopit, jak někdo může kouřit a přitom neumět si ubalit :-) A kolik takových sem letos potkal.... Snad alespoň takhle mohu nějak přispět k tomu, aby ti , kteří to neumí se něčemu přiučili :-) Opravdu je to , to nejjednodušší ubalení tzv. joint. Good luck!



Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 22-11-2016 v 13:37 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 291

Tak třeba ten tabák bych tam já zrovna necpal, ale proti gustu... :-)

Old Post 22-11-2016 v 16:01 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 292

No, to tam ještě krom toho kupovanýho tabáku dávam lísteček, dva pěstovanýho Virginia a Machorky. Dobrá směs :-) Neznám tě, ale čistý bys to nemusel dát :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-11-2016 v 11:16 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Kosa 2016 Příspěvek č. 293


A je to tady. Možná jsem to přehnal a nechal ji dlouho, ale dneska jde celoroční AK47 windoor pod kosu.
Květináč se bude hodit na jaře haha. Jako koupelnovka se vydařila a měla dobré podmínky. Já myslim, že nemá cenu o tom mluvit, spíš přidám foto...S.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 26-11-2016 v 11:20 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 294

Proboha, ta AK vypada jak nejaka palma. Proc jsi to nechal vyrust takhle do vysky? Ale jinak gratuluji

Old Post 27-11-2016 v 00:03 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 295

Nenechal :-) To je jen tak oškubaná a ten hořejšek zbyl :-) Dík za pochvalu, byl to brak :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 08-12-2016 v 05:39 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Rekapitulace 3. kola Příspěvek č. 296



Tak už nám to začalo kvést, posílám fotečku. Jakýs takýs pokus o síť, příště už ji tam nedám. Ale když se chce, tak to jde, 12w se překonává, jen se s ní člověk musí naučit pracovat, doufám, že mi prodejce mnoha wattových zářivek nepůjde po krku...Ostatně jsou to ode mne poslední fotečky...takže kdo sem chodil pravidelně nebo jen na čumendu, jistě potěší své srdce. A co bych tak ještě dodal...ten J. Herer se skutečně uprostřed po přepnutí probral, no je to masakr co dělá...a pokud to jen trošku půjde, pro další kolo si plánu sám pro sebe Black Dominu. No, Herer tam bude taky... bez něj ani ránu.






A teď ta méně příjemná zpráva, ačkoliv pro mě zase tolik ne, ale chci se rozloučit, se Všemi tady i těmi budoucími, na nějakou dobu to tady ZAVÍRÁM.

Takže se tu mějte krásně, možná se ještě potkáme a hodně pěstitelských úspěchů letos i pro rok 2017.







Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 08-12-2016 v 05:58 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Poprvé v Novém roce... Příspěvek č. 297


Zdravim přátele zeleného listu. Tak sme s těma holkama nějak přežili jak ty Vánoce, tak ten Nový rok...teď si tak nějak na pohodičku kveteme...sem tam štípnem večer lístek na košt..."sou to dardy", fakt s tim musim opatrně. Tak zase někdy...a ať i ostatním se daří :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 23-01-2017 v 07:47 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Obecné Košt Příspěvek č. 298



A je tady první koštování z třetího mýho kola tady na groweru. střihnuté paldy přímo pod lampou na Jacku Hererovi. Fakt to začíná být tvrdý, což oproti předchozímu uznávam....a voní to krásně.
A o tohle se nešlo nepodělit.....

Bohužel, pořád fotim jen telefonem, takže je to rozmazaný.....








Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 04-02-2017 v 10:48 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Už se to blíží... Příspěvek č. 299



Ahoj všem. Tentokráte jsem se pustil do trochu větších úprav za poslední měsíce. Zaprvé 2 Ak47 dostali už kosu, což nebyl problém, stačili mi na to nůžky. No a pak jsem sundaval tu síť, abych mohl kytky pěkně srovnat přímo pod světlo na těch pár dní. Všechno je to myslím na fotkách dobře vidět. Samozřejmě, že dostali zase pěkně zabrat i když jsem se snažil být co nejšetrnější, ale věřim, že to je pro jejich dobro.
Protáhnout ty palice přes ta očka pletiva byla akce dnešního rána.
Ta spodní vlevo je Jack herer, ten mi dělá radost. Pokaždý mu zastřihnu ty dvě paldy a on mi zase doroste-je to hotový Nezmar. Jak říká muj kámoš, ty si to zase neostříhal???...jenže já u toho sedim s nůžkama 2x denně :-) a furt to asi roste.....a ten poslední obrázek, no jeden čas mi tady ty mušky dávali zabrat, ale stačilo poštelovat zálivku a je po problému a ty lepový desky zůstali už jen jako památka na ty jejich nálety.




Tahle větev Ak47 šla do sušárny....no voní pěkně a vypadá to na dobrej matroš...už se na ni moc těšim.


Teď začínám řešit co dál za modely a taky kolik kytiček vysadit...rád bych si dal i jednu dvě zase na jaře za okno, ale něco mi říká, že bych tady taky měl pěknou jungli a nerad bych se tu prodíral kytkama, když tu chci hlavně bydlet :-) Tak uvidíme...

Hoj Slamáček

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 08-02-2017 v 08:22 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 300

Čau co takhle kdyby jsi to nechal déle růst zaštípal je a zapletl ty kytky do síte??? Myslím že by to bylo fajn jelikož nechceš mít jungli ve tvém příbytku.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 10-02-2017 v 22:33 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Osazenstvo pro IV. kolo Příspěvek č. 301


Nazdárek. Vybral jsem si ze semínek pro další kolo od The Bulldog seed model Citral skunk. Už jsou ve vatě a ty co dokvétají tak mají ještě tak necelý týden. Možná se mi podaří obstarat si ten větráček na výměnu vzduchu. Na tyhle holky se těším, mám rád ty odrůdy skunku. High mají relaxační, takže i to je pozitivní. Budou tam celkem 3 a je pravdou, že je tentokráte nechám více vyrůst. Co se týče zaplétání do sítě, nemám s tím naprosto žádné zkušenosti. Ale třebas je časem získám. Takže Citral skunk 3x a bude to bomba.


LED 12w . . . a dobrý!


A tohle AK47 co teď sklízím je velice voňavé, dokáže i pěkně rozkašlat, strašně zhuluje, má výbornou chuť a je velice veselého high.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 12-02-2017 v 18:58 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

IV. kolo - AKCE Příspěvek č. 302


Tak a je to tady... holky už jsou na světě, jsou tři a maj se dobře. Teda ta jedna to měla o fous, a já pomalu taky. Nechal jsem semínka předklíčit již podle mého tradičního a osvědčeného způsobu a když jsem je po třech dnech sázel do květináčků, tak mi všechny tři těsně před cílem spadli z výšky na zem. Dva květináče byli v pohodě, ale ten třetí se mi rozbil a semínko zmizelo kdesi v hlíně na zemi. No nakonec sem všechno smetl a dal do květníku zpátky a jak vidíte i to si nakonec svou cestu na světlo našlo.

Pořád uvažuji jestli nevyměnit tu 12w za 50w alespoň, ale ještě sem se nerozhoupal. Je to otázkou financí a taky toho, že by potom celý tenhle thread šel kamsi.... Dále mám slíbenou diamantovou fólii a větráček. No, zatím zůstalo jen u slibů...

Nakonec jsem ještě snížil lampu, tak přibližně 20cm nad vrcholky (spíš nad lístky), protože se táhly za světlem. Doufám, že tentokrát bude pěst zase o něco lepší...

Takže se loučim a potěšte se pohledem na mladý 18tky ... 3x Citral skunk pod LED 12w v Slamačkovu microgroowu , který může mít každý doma.

A komu se tenhle thread líbí, dejte mi palec nahoru . . .

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 20-02-2017 v 12:08 PM

Old Post 20-02-2017 v 09:40 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 303

Mám dneska narozeniny. Mám vás moc rád....Tak Ať nám to roste :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 04-03-2017 v 14:44 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 304

slamacek -wšetko naj,hlawne zdrawie a štastie ti prajem

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 04-03-2017 v 17:01 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2089140 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív