Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Fáze pěstování z růst na kvet,
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Fáze pěstování z růst na kvet, Příspěvek č. 1


Aloha chtel bych se zeptat zkusenych pestitelu jak poznam nebo cca doba či urceni kdy bych mel prejit na fazi rustu neboli 12/12 sviceni dekuji.

zacinajici pestitel

Old Post 08-12-2015 v 18:51 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

Fázi růstu máš teď, teda pokud svítíš 18 hodin denně / 6 hodin máš tmu. Kdy dáš květovou fázi, tedy 12/12, záleží jen na tobě, jak velké chceš pak ty kytky mít, nebo ještě spíše v jak velkém prostoru je máš.. Můžeš je mít klidně od začítku na 12/12 i když začínáš od semínek a oni se tzv. přepnou sami asi po 3 týdnech, kdy dosahujou určité dospělosti/vyzrálosti nahodit květ Ale budou malé... Jaký máš box a watáž?
Jak to vidím, tak bych je určitě ještě týden nechal na růstu, ale jak říkám chce to vědět co, kde, jak a co je to za odrůdu

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 08-12-2015 v 19:12 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

Zalezi na modelu, prostoru ve skrini, svetle... Počítej s tim že minimálně o polovinu ještě povyrostou po přepnutí a i pak tam musí zůstat nějakej odstup mezi lampou a vrškama a taky je dobrý vědět co ta lampa dokáže prosvítit... tohle vsechno je treba zohlednit a pak se teprv rozhodovat. Ted mas jeste dost casu, podle fotky.

Spis bych premejslel jak je trochu "srovnat"... ty velky bych zastip (trochu je to zbrzdi) a dal tak cas mensim je aspon trochu dohnat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-12-2015 v 19:15 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

Dekuji za informace jinak sorry za preklep s tim rustem prisel jsem z prace a jsem unavenej takze pisu nesmysli. Jinak momentalne holky jsou stare 24DNI co se tyce druhu mam special queen 5 kytek a 2 industrial-plant. potom to srovnani rad bych ale jsem amater a nevim jak strihnout a kde uz jsem videl par videi ale mam strach abych neco neposral rikam to dobre ze mam zastrihnout vrcholky do pulky ? jinak svitim Výbojka Philips Mater SON-T PIA Green Power 400W. jinak mam normalni box 100x100x200cm

zacinajici pestitel

Old Post 08-12-2015 v 19:31 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 5


Jo ps: vypadaj zdrave holky zatim ? snazim se starat jak jen dokazu delam to prvne.

zacinajici pestitel

Old Post 08-12-2015 v 19:33 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6


vypadaj pekne... do pulky ne, az k nizsimu patru. Jako na fotce... a neboj se toho, oni to prezijou

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-12-2015 v 19:50 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7

chces rict celej ten stos listu az ke stonku na vrcholku jako celt jsem to o zastipovani ale docela se bojim at ty kytky nezprasiiiiiim :ˇ(

zacinajici pestitel

Old Post 08-12-2015 v 20:00 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 8

Zdar,
řekl bych že na přepnutí je ještě brzy, taky jedu special queen#1 ale pod 200W CFL a na růsta jsem je měl 26 dní a stříhal jsem je co to šlo
mrkni na vlákno a budu sledovat, sem zvědavej jak bude vypadat pod 400W
ať to rostee

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 09-12-2015 v 05:56 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 9

urcite dam sem info jak vypadaj uvidime kolik si dostal gecek z mnostvi kvetin co si mel ?

zacinajici pestitel

Old Post 09-12-2015 v 21:16 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 10

Jsem teprve v 21. dni 12/12 takže ještě nevim jinak mam 4 rostliny a už se paličkovatí a cukrujou ...
jinak kytka z příspěvku č.5 je už ideální na stříhnutí a neboj se toho, je to plevel, ustřihneš mu hlavu a vyrostou 2 další ..v týhle velikosti jsem taky stříhal

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 10-12-2015 v 07:21 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

aha tak drzim palce jinak uz jsem je zastrihl tak uvidime :P

zacinajici pestitel

Old Post 10-12-2015 v 08:55 AM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 12

Zdravím
Předem se omlouvám,že píšu sem.Mám dotaz a nevím kam jinam ho dát a tohle mi přišlo tak jako nejblíž.
Takže mám 20 semenáčků z reg.semen a potřebuju 9 holek.Jak to mám udělat??
Můj plán-Vemu 20 menších květináčů 1-2 litry.Zasadím a 2 týdny budu svítit 18/6.Potom přepnu na květ 12/12.
Jak se ukáže pohlaví zruším samce a vyberu si těch 9 holek.Ty přesadím do větších květináčů,kde už zůstanou a přepnu zpět na růst.
Po nějaké době záleží jak rychle porostou přepnu na květ a nechám dozrát.
Ptám se jestli to můžu udělat takhle nebo je to na prd a mám to udělat jinak??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 31-01-2016 v 09:12 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 13

Zdravím
Ještě by byla možnost nechat je na tom růstu v těch menších květináčích 3 týdny a pak přepnout.
Po ukázání pohlaví těch 9 jenom přesadit a pokračovat dál 12/12.To se mi ale nepozdává,že bych přesazoval kyti v květu.
Jestli tu někde o tomhle něco je tak mě tam odkažte.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 31-01-2016 v 09:24 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 14

V květu zásadně nepřesazovat (stres) udělal bych ze všech řezy a ty dal na 12/12 a podle jejich pohlavý vybrat těch 9 který pak přesázíš a hodíš na 12/12

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 31-01-2016 v 09:52 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 15

Zdravím
To nepude.Mám box 90x90.Když tam dám 20 semenáčů a ještě vyrostou bude plnej.
Kam bych dal dalších 20 řezů čím svítil atd.
Udělám to podle první varianty příspěvek č.12.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 01-02-2016 v 05:48 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 16

příspěvek 12 je uplně na hovno, revegetace opravdu neni vhodnej způsob na určování pohlaví. většina kytek ukazuje pohlaví dřív než vůbec začnou kvést(preflovers). trvá to cca 25-30 dní od vyklíčení. u každý genetiky je to jiná doba samozřejmě. a když kytka neni pohlavně dospělá(což je právě když ukazuje preflovers) tak stejně nepokvete a je uplně šumák jestli tomu svítíš 12 nebo 18hodin, takže si tim nepomůžeš. takže si počkej na preflo a pak vyházej samce a bude. když si to přepneš a začne ti to nakvétat(což bude stejně až ten 25den nejdřív) a ty to pak přepneš zpět na růst, tak si zaděláš na opravdu "krásný" kytky. trojlisty a jenolisty, možnost vzniku hermafroditismu a navíc třeba dalších dvacet dní čekání než kytka zase začne růst a to za to opravdu nestojí... takže když budeš chtít příště pěstovat přesně děvět samic a nemáš místo ani zkušenosti, tak si kup řízky nebo feminy...

Old Post 01-02-2016 v 20:59 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-06-2010 - pěstování na ležato... - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7602960 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív