Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Rychlé šípy a cenzura
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
satansmaster
Stálý Člen

Karma uživatele satansmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 27 

muj nazor Příspěvek č. 17

uz jsem si taky neco koupil a lec to bylo davno doted toho lituju. kazdy dyler se me snazil ojebat!!! pestuju uz roky a nebyt corkaru tak ty problemy nebyly. uz to neudelam a jestli mne groe nesejme tak taky zase sklidim.prejte mi hodne stesti. pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis

Old Post 20-01-2004 v 19:40 PM
satansmaster je offline   Profil uživatele satansmaster   Find more posts by satansmaster   Foto galerie člena satansmaster   Click here to Send satansmaster a Private Message   Add satansmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 18

vela šťastia SM

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 14-05-2004 v 15:58 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 19

pokial clovek huli tak pozna cenu travy na ulici....neee?

Old Post 29-06-2004 v 14:00 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 20

weider: dovolím si nesouhlasit, hulím už hodně let a cenu trávy na ulici neznám a ani mě nezajímá. prostě pokud mám málo, tak hulím tak, aby mi to vyšlo do další sklizně, anebo vypomůže někdo ze známých. pokud není, tak není, co se dá dělat.
ale pokud pojedu do holandska, tak si určitě neodpustím koupit si nějakou libůstku.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 30-06-2004 v 07:40 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9329560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív