Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » lisovany kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

lisovany kokos Příspěvek č. 1

Zdravim,potrebuji informaci,ktera se tyka lisovanych kostek kokosu,ktere se pordavaji v growshopech(kokofina apod.).Leta jsem pouzival kokosove kostky prodavane v aquaristice a chovatelskych potrebach.Na obale i pisi,ze se pouzivaji k pestitelskym ucelum.Jde o to,ze je u nich mensi problem s hodnotou EC.Uz pocatecni hodnota techto kostek se pohybuje +- okolo EC 1,2.Na seminka se teda moc nehodi a rizky byly vzdycky trochu popalene,ale zadny velky problem..cena i pres tuhle nevyhodu je mnohonasobne mensi,nez v Gshopech.

O co mi jde-poterbuji,jestli by mi nekdo,kdo tyto kostky pouziva EC nezmeril,prootze,kdyby se pohybovalo u nizsich hodnot,tak odpor k vysoke cene prekonam a sel bych do nej.pokud je EC stejne jako u komercnich kokos.kostek,tak nema cenu kupovat kokofinu.

Jestli ho nekdo pouzivate a muzete to pro me udelat,tak sem prihodte zmerene EC a i jine zkusenosti rad uvitam.

Old Post 19-03-2011 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


obr.1 kokofina-cena 75kc
obr.2 chovatelsky lignocel-cena 33kc

rozdil cen pri vetsim mnozstvi markantni!

Old Post 19-03-2011 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Tady druha fotka.

Old Post 19-03-2011 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

Neslo by to Ec stahnout prolitim vody?????

Old Post 19-03-2011 v 13:56 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Jo slo,ale museli jsme to udelat cca 15x a to jeste tak,ze dukladne promychavat v kalfasu a pak precedit a znova opakovat.klasickej flushing nefungoval:-).tak jsme se na to vyprdli.rizky ze startu vzdycky pripaleny a uspesnost kliceni seminek tak 10%.delal jsem 2 selekce,kdyz jsem jeste nevedel hodnotu EC,seminka daval predklicena a vetsina posla.nenapadlo me to merit.A seminka v prdeli.az tohle zjisteni me privedlo k tomu,ze jsem to pomeril.jinak tim prolitim se snizi EC jen na 0,9,vic uz to neslo.Jedna znacka kokosu na trhu byla,ale uz ji nevyrabi,ta byla relativne dobra,Ec 0,7.nechapu,cim to muze byt,kdyz normalni sypany kokos ma EC hodnotu nizkou.Je fakt,ze ten lisovanej byl vzdycky dost aromatickej.jako nejaky vonny drevo.cert vi,jakej sajrajt to EC zvysoval.jinak jsem v nem ale normalne odjel asi 6 kol a az na ty pripaleny listy pri startu v pohode.

Old Post 19-03-2011 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

já používám BN kostky a nikdy mě kloníky nespálili a stojí jen 39,-
EC ti ale bohužel už nezměřím, už od ráne je máčím v COGr Buffer agent..

Old Post 19-03-2011 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

lisovaný kokos je hodně dobrá věc na pěstování
citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
obr.1 kokofina-cena 75kc

ta cena je přemrštěná, tohle kupuju za 39,- Kč v GS grow-up
bohužel nemůžu změřit EC ale předpěstovávám v tom papriky konopí i jiný plodiny a zelený sou dlouho a popáleniny nesleduju zatim ani seeds ani cuts ale to bude mopžná tím, že to smíchávám ještě s hlínou na sázení s nízkým EC čtvrtina stačí

Naposledy upravil 20-03-2011 v 08:49 AM

Old Post 20-03-2011 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 8

Používám klasickej lisovanej kokos ze zverimexu nebo gshopu (maj ted akci 20,- za kus) a nemam sebemenší problém, sázim do toho i malinký kytky (s kořenama už v rw). EC jsem teda neměřil, ale fakt žádný komplikace. Používam 22l boxy a kupovat do toho kokos za 70,- mi přijde trochu drahý.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 22-04-2011 v 09:52 AM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 9

Ahoj,
tak já jsem měl na balkónovky (směs různých bylinek) připraven obyč. kokos (lisovaný lignocel na 70L - koupeno v baumaxu), po jeho rozmělnění a hydrataci, přidání perlitu bylo EC 1,95!

Hydratace prováděna RO vodou EC=0,01
Perlit pufrován na pH=5,8 a několikrát propláchnut RO vodou EC=0,01 pH=5,8 (EC výtoku perlitu nevím, ale byl přidán tak do 10% takže EC nemohl moc ovlivnit).

V kbelíku následovalo trojité vypláchnutí RO vodou a následné vymačkání přebytečné vody a dostal jsem se na pohodové EC 0,26

Zálivka bio-grow a bio-bloom a rostou jak z vody .

Slunce v duši .


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 01-07-2011 v 14:15 PM

Old Post 01-07-2011 v 11:13 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdrazam
Nový Člen

Karma uživatele zdrazam - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 10

Ahoj lidi,

potřeboval bych poradit, koupil jsem si lisovany kokos DP Coco.
Na obalu pisou PH 5,5 - 6,5 a EC do 0,6 prosim o radu, jakou vodou lisovaný kokos pripravit
mam pridat nejaka hnojiva nebo az potom do zalivky pojedu komplet Plagron

Diky za rady

Old Post 07-05-2015 v 19:51 PM
zdrazam je offline   Profil uživatele zdrazam   Find more posts by zdrazam   Foto galerie člena zdrazam   Click here to Send zdrazam a Private Message   Add zdrazam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

Ugro lisovanej EC < 0.1

And I'm stoned!

Old Post 29-06-2015 v 06:33 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-06-2020 - Pěstovaní v kokosu - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0786430 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív