Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 9x Scott's og
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

250w 9x Scott's og Příspěvek č. 1






Zdravím všechny Growery.

Chtěl bych vám přestavit svůj druhý pěst indoor.

Něco málo k setupu:

Homemade box z OSB desek 1x1x2m s aktivním přítahem 3x vent 80mm

Odtah: TT 125 (220/280 m³/hod) + homemade pachový filtr.

Ofuk: Klipsnový vent. 18cm a časem přibude 8cm nebo 12cm vent přímo na stínítko pro odvod tepla přímo od výbojky.

Folie: Orca


Stínidlo a světlo: růst- 2x 55w Osram deluxe 6500k v homemade stínidle.

květ- Classic Stucco (47x45cm) a v něm PowerPlant Super HPS 250w

Předřadník: Elektromagnet. ELT 250w

Osazenstvo: 9ks řízku Scott's og od zdejšího borce.Díky ti.
rostou v 5.7l teku.

Substrát: Plagron Batmix (předhnojen na 6 týdnů,EC +-2.4) + 11l kokosu + asi 5l perlitu.

Hnojiva: Plagron alga bloom,alga grow,Pk 13-14.

Klony jsem si dovezl 14.3. a zasadil do kulatých teku 12cm se substrátem pro výsev...co dům dal.Nic lepšího nebylo a ten Batmix by nerozdejchaly.
Po týdnu co prorostly malé kětníky šli do finálních Teku a začalo zastřihování a tvarovaní stonků.
Celkem byly na růstu 21dní a naprosto bez hnojiv...díky batmixu byly krásně zelený,možná až moc a některý špičky listů seschly. Dneska mají tyden 12\12 a už začínají vykukovat první blizny.

foto 1,2 - 3. den růstu
foto 3 - 7.den růstu, při přesazování .
foto 4 - 14.den růstu.
foto 5 - detail LST v 14.dnu růstu.

Naposledy upravil KREATOR 11-04-2015 v 10:25 AM

Old Post 11-04-2015 v 10:11 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2






foto 1- 16.den růstu.






foto 2- 20.den růstu.







foto 3- 3.den na 12\12





foto 4- 3.den 12\12, krásná sytě zelená barva.



foto 5- detail větvení jedné z holek.


jinak se omlouvám za kvalitu fotek.Je to focený mobilem s 5mpx fotakem.Časem udělám lepší foto Kodakem.

Teploty a vlhkost se pohybují kolem 24-26 st. za světla,vlhkost 40-50% a kolem 17st. za tmy s vlhkostí do 80%.Vím že ta noční teplota je na pytel ale už to nezlepším.
Dnes jsem holky měřil a všechny jsou cca 30cm vysoký.

Večer udělám aktualní fotky.

Naposledy upravil KREATOR 11-04-2015 v 10:52 AM

Old Post 11-04-2015 v 10:31 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 3

škoda na takovej prostor 250w... proč tam neprcneš víc? jinak pekny

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 11-04-2015 v 11:46 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

Mam v planu tam časem prdnout 400w.ted uz na to boužel nezbyly penize...sem docela i zvedavej co ta 250w dokaze v takovem prostoru s ORCOU.

Old Post 11-04-2015 v 14:02 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trip88
Stálý Člen

Karma uživatele trip88 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 5

Já jsem teplotu vyřešil primotopem...:-)

Old Post 12-04-2015 v 14:20 PM
trip88 je offline   Profil uživatele trip88   Find more posts by trip88   Foto galerie člena trip88   Click here to Send trip88 a Private Message   Add trip88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 6

jo prostor 1x1 je akorat na 400w vybojku, ovsem pocitej ze ty osb desky nemaj zrovna nejdelsi zivotnost, pokud natahnou vlhko tak se ti tam muze vytvorit plisen a uz s tim nic neudelas, savo pomuze tak na tejden tak na to davej bacha v dnesni dobe ty obycejny darkstreet nestoji moc penez

Old Post 12-04-2015 v 15:13 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

Taky me to napadlo s tou vlhkosti no.Kytky pri zalivani radsi vytahuju ven abych vevnitr neco nerozlil. Mel jsem moznost koupit vyhodne Orca folii tak sem si rekl ze si radsi neco postavim sam.Desky 1300 + Orca 1200 a to mi skoro pulka jeste zbyla. Na darkstreetu se mi nelibi ta stribrna folie a bili homebox je celkem drahej.

Old Post 12-04-2015 v 16:09 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 8

no hele ten darkstreet stoji okolo 3000,- (coz je jenom o 500,- vic nez tvoje osb+zbytecna orca) a k tomu by jsi koupil jenom 4 metry dvouvrstve bile folie za 50/metr coz je jenom 200,- a vylepil to vevnitr kdyz se ti nelibi stribrna folie, ktera je jenom o 10% min ucinna coz je zanedbatelnej rozdil... no hele chapu tvoji snahu udelat si to sam a usetrit par korun ale je to opravdu par korun a zivotnost urcite nebude delsi nez u klasickyho stanu

Old Post 12-04-2015 v 22:49 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9

S zivotnosti pocitam. Snad to nebude az tak hrozny a vydrzi mi aspon rok,nejlip dva.
Tu bilou dvouvrstvou PE folii jsem mel v minulim boxu a moc spokojenej jsem s ni teda nebyl. Za ty prachy budiz...ale chtel jsem vyskouset tu orca folii (proc myslis ze je zbytecna? Mas sni snad zkusenosti?) A muzu rict ze odrazi fakt paradne.

Old Post 14-04-2015 v 03:45 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 10

orca je sice nejlepsi folie ale taky nejdrazsi, kdyz uz nechces utracet za klasickej stan tak nechapu proc utracis za ty folie ktery sice maji nejlepsi odraz ovsem na kvalite a vynosu to podle me bude mit nepatrny vliv u te 250tky... to by jsi mel resit spis u vyssi wattaze, treba prdnout tam aspon ctyrkilo ktere je o par korun drazsi nez ta 250w kdyz uz jsi za to utratil takovy prachy

Old Post 14-04-2015 v 21:05 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
to by jsi mel resit spis u vyssi wattaze, treba prdnout tam aspon ctyrkilo ktere je o par korun drazsi nez ta 250w kdyz uz jsi za to utratil takovy prachy


Sice o pár korun dražší, ale provoz tě následně stojí skoro 2x tolik Mně se ten box líbí, je jasný, že na nákladech se to skoro vyrovná nějakýmu levnýmu stanu, ale postavit si sám takovou skříň je určitě mnohem větší sranda

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-04-2015 v 21:32 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12

ten hodnej -jak uz sem psal 400w snad digital. predradni a lepsi stinitko bude doufam uz pristi kolo.
koles- Diky.Mas recht. Neni nad to si neco zbouchat.

Old Post 15-04-2015 v 07:59 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 13

Tak se omlouvam za zdrzeni s fotkama.
Dnes je to 22 dni co jsem prepl na 12/12.
5 dni az tyden to trvalo nez to nahodilo prvni chlupy takze cca 2 tyden kvetu.
Krasky se vytahly zatim na 55 cm a podle me udelaj max jeste 10 cm coz je ideal...tak jsem si to predstavoval. Uz to bobtna pred ocima...ale...Stala se mi nemila vec... kdyz byly cca 30 cm vysoky tak se mi vytahly bliz k vybojce a nez sem to zjistil vypalily se mi fleky do vetsich listu a okraje se krouti k sobe do rulicky. Teda aspon doufam ze je to "jen" spaleny svetlem a ne zadna plisen bo neco horsiho.
Dnes nahodim UP jak se pekne osypaly a fotky tech poskozenych listu,snad to nekdo pozna a poradi zda se nepletu.
edit: dnes uz nestiham sem dat foto. Tak zitra.
zatim zdarek.

Naposledy upravil KREATOR 26-04-2015 v 18:27 PM

Old Post 26-04-2015 v 03:49 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-05-2006 - 250w Son-t - 155 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1094200 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív