Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Tajný lesní outdoorek 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 17

Tohle je na první pohled špatný substrát. Jinak děložní lístky u kytiček ze semínek zežloutnou a odpadnou vždycky. Dál bych postupoval jak psal kolega výše :shakes*89.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 08-04-2015 v 23:29 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 18

Ahojte Groweři,

tak jsem se rozhodl následovně:

kytičky nechám proschnout a až pak je vždy lehce zaleju. Přes víkend koupím nějaké hnojivo a jinak kytky přesadím až tak za ten měsíc přímo ven. Teď už nebudu kupovat větší květníky a kupovat novej substrát. Nebo koupím ale až budu přesazovat ven... i s perlitem.

Zatím ať si zvykaj... život je boj

DÍKEC VŠEM A AŤ TO VALÍ ČAUVES

Old Post 10-04-2015 v 06:06 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 19

Čauch Bauch,

dnes jsem se rozhodl, že tento víkend půjdu do lesíka vykopat jámy pro kytky a nejspíš je i přesadím, co myslíte?

Koupil jsem srp, rýč (takovej jednosezóní ), 6 litrů perlitu, 40 litrů substrátu, Kristalon start a tak bych na to vlítl...

Zatím jsem je 2x pohnojil a jinak jsem je nezastřihoval jak jsem chtěl... dám tomu čas a šmiknu je až po přesazení.

Teďka na ně moc nesvítí (asi 4 hod. přímého světla) ale na fleku co pro ně mám venku si ještě užijou... budou PROSIT!

... a možná koupím ještě 3 - 5 semínek nějakých automatů ale o tom zatím jen tak fantazím

jo a tady to máte:

1. Zleva 3x Early Skunk, 5x Critical, 1x Special Queen, 2x Frisian Dew
2. Early Skunky, Crity. Vypadaj docela pěkně až na toho plesnivca :-(/
3. Frisian topky + mrzák queen
4. mrzák queen... rozpolcená osobnost?
5. plesnivec... trochu se sekl, myslíte, že se zase rozjede nebo zdechne?

Džus ... ať to fičí

Old Post 09-05-2015 v 07:16 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 20






tady to foto :O

Old Post 09-05-2015 v 07:17 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 21

Ahoj,
dáváš je ven zbytečně brzo. Stačí až 3. týden v květnu. Snížíš tak riziko, že ti májové bouřky rozsekaj kytky ! :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 10-05-2015 v 02:12 AM

Old Post 09-05-2015 v 10:39 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 22

Hoi, já sadil před 10 dny a už teď mám větší prcky než ty Nic ve zlým. Kup si pořádný substrát(biobizz/plagron light mix), přidej do něho perlit, přesaď do pořádného květináče a přidej nějakou podpěru pro kytky(špejle/drátek). A vypadá to, že to máš i celkem přelité, tak nech proschnout ten substrát a kytky se vzbrchaj. Taky piješ jen když máš žízeň, ne? Nebo snad piješ 10 litrů vody denně? Ať se daří ogare!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 18-05-2015 v 12:22 PM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 23

neni vubec treba utracet prachy za substraty, kdyz si je clovek dokaze namichat sam a mnohem mnohem levneji, kvalitu lze udrzet za dodrzeni zakladnich principu, staci procist faq tady..karezz urcite presadi kytky do dobreho media, klidne uz je nech venku, at si zvykaji na slunecni paprsky, mrznout nebude a kdyz bude hodne velka prutrz, tak je schovas, manipulovat s nema muzes bez problemu urcite bych doporucil udelat kolem kytek oporu, nejlip pletivo, ktery ti bude drzet dobre kytku a zaroven vetve, aby nedoslo ke zlomeni a velkejm stresum..v pripade potreby a nutnosti samo udelat i vnejsi oporu, zalezi na velikosti kytek, resp. vetvi, palic.

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 18-05-2015 v 13:21 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 24

Nechci byt dneska nejakej extra chytrej ale myslim ze namichani sveho kvalitniho substratu stoji pomalu stejne ne-li vic jako "znackovej" substrat z GS - ale zase vite co tam mate ...

Old Post 18-05-2015 v 21:07 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 25

tak to je blbost samozrejme ..docela by me zajimalo slozeni, ze se nevlezes s 50l do 300kc??.. znackovej substrat - to je to posledni, co bych kupoval

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 18-05-2015 v 21:39 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 26

ale jo to se asi vlezes ... omlouvam se za haldy ;-)

Naposledy upravil Frutexx 19-05-2015 v 05:25 AM

Old Post 18-05-2015 v 22:43 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 27

Ahoj,

tak rychlej update.

Před dvěma týdny, 13. června jsem přesadil kytičky.

Původně měli být pro 11 kytek, 3 fleky (5 + 3 + 3). Takže jsem vykopal prvních 5 jam na prvním místě. Následující den jsem hned z rána vykopal 3 jámy na druhém místě a nechal jsem tam zbytek substrátu a půjčenej rýč od našich, že se tam k večeru vrátím a poblíž vykopu zbylé 3 jámy na posledním fleku. Jenže když jsem se k večeru vrátil na místo kde na mě měl "čekat" rýč a substrát, tak tam byl jenom substrát a RÝČ PROSTĚ NIKDE. Nějakej zmrd si ho vzal ale kytičkám nic neudělal.

Takže jsem byl bez rýče a nemohl jsem vykopat poslední 3 fleky... vrátil jsem se nasranej i s posledníma 3 kytkama dom.
Už jsem nechtěl kupovat novej rýč a nebylo od koho vypůjčit. Takže jsem to vymyslel tak, že poslední 3 kytky přidám do jam, které jsem už vykopal předtím (docela jsem se s tím sral a jámy byly hodně velké i hluboké). JENŽE! Když jsem tam došel na místě odkud mi někdo ukradl rýč na mě čekalo TOTO (viz OBR. 2) ale s prvním místem cca 20 metrů od toho druhého nic nebylo a kytky byly v poho, takže šli poslední 3 k těm prvním pěti vykopanej. Snad je ten čůrák nenajde, teďka tam jedu...

Snad je to k pochopení a není v textu moc chyb. Jsem docela zhulenej a navíc to píšu ve spěchu.

Níže FOTO:

1. Druhé pole odkud mi ukradl nějakej kokot rýč
2. Takhle je ještě dodělal... čůrák
3. První pole
4. První pole s dodanou pátou
5. Poslední 3 dodaný holky do již vykopaných jam předtím, než mi ukradli rýč od našim za LITR... GRR hajzel

První pole je sice 25 metrů od toho zničeného ale je docela schovaný a i tak je to 25 metrů přes keře a kopřivi a táák...

Tak jo mějte se a pěstu ZDAR!

ZDAR

Old Post 27-06-2015 v 09:23 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 28






:/ KONECNE???

Old Post 30-06-2015 v 17:56 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 29

Zdar, na tý poslední fotce máš kytky fakt dost na fest..
To nebude dělat dobrotu.

Ale zkušenost je nepřenositelná informace ;-)

Old Post 01-07-2015 v 16:27 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 30


Čau,

kytky jsou hodně u sebe, to je pravda ale jak už jsem psal, nemám rýč a tlačil mě čas.

Takže je nakonec jenom jedno pole 8 kytek a ještě takhle na kokot, no uvidíme co čas dá...

FOTO ze soboty 27.6.2015

Old Post 02-07-2015 v 16:26 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 31



Rychlá aktualizace

Čaute Groweři,

kytím se docela daří, trochu je zespod ožrali slimáci, tak sem jim tam nasypal Vanish. Hnojím Plagrnonem Grow a Kristalonem Start. Taky je zlehka votravujou svilušky, takže teďka přes víkend dostanou i postřik proti sviluškám.

Svítí na ně cca od 10:00 do 18:00 takže sluníčko si užívaj. Doufám, že toto deštivý počasí je na 2 - 3 dny a pak zase bude svítit.

A taky doufám, že je tam nenajde ta kunda, co mi zničila pole 20 - 30 metrů od tohoto.

Takže ať se daří, pěstu zdar !

FOTO je z neděle 5.7.

Příště bude i s popiskem odrůd (teď se mi nechce )

Old Post 08-07-2015 v 18:38 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 32

Čau,

na kytky krásně svítí a pravidelně je každý týden hnojím a nebojím se toho, ale mohlo by pořádně zapršet. Je děsný sucho. Kytky povadlé nejsou ale myslím, že kdyby zapršelo tak by poporostly. Včera jsem byl na poli pohnojit.

Foto 11.7.

1. VRCHNÍ ŘADA Z LEVA: Critical, Early skunk, Early skunk
SPODNÍ ŘADA Z LEVA:

Old Post 12-07-2015 v 21:40 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2018 - Starý kompost? outdoor 2018 - 14 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
12-02-2018 - Northern Light Outdoor 2017 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3163050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív