Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Tajný lesní outdoorek 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 49






Dobré ráno huliči, pěstu zdar groweři!

Přináším update ze včerejšího odpoledne tj. 12.9.2015

Jsem moc rád, že alespoň dle hlášení metereologů to vypadá na "teplejší" konec září. Zelíčko by tak mohlo "v klidu" dozrát a nás by nemuseli trápit představy o plesnivých palicích.

Co se týče mých holek, nemůžu a ani si nechci stěžovat. Frisian mi dělá radost, ale to už jsem Vám říkal už asi třikrát. Děsně smrdí, děsně lepí a bude nejdřív :P Special Queen společně s Early Skunkem taky stojí za pochvalu ale přece jenom budou tak o 7 - 10 dní později tak nemohou konkurovat. Samozřejmě se na ně taky moc těším. Early Skunk vypadá, že bude o něco listnatější No a zatím nejmíň nakvetlá mi přijde Critical(ka). Děsně dlouho byla v takové fázi ranného kvetenství a například oproti FD po týdnu co ji navštívím, nevidím žádné závažné změny v květu a to už by měla kvést 3 týdny +/- ... ale uvidíme, třeba překvapí. Holky stále hnojím ale FD by měl jít pod kosu cca za 14 dní, tak ten dostal včera poslední zálivku a už mám na něj nachystanej advanced hydroponics final solution co mi zbyl z minulého roku. MŇÁÁM ostatní holky dostanou poslední zálivku příští víkend. Pokud kytičkám nějaké listy vyloženě nežloutnou, tak nestříhám! V POSLEDNÍM TÝDNU KVĚTU BYCH ALE CHTĚL KÝTÍ PROSTŘÍHAT OD VELKÝCH LISTŮ A NECHAT PROSTOR PRO PALICE... NEBO CO SI O TOM MYSLÍTE VY??

a nasledné foto Z 12.9.2015

1. FD
2. FD
3. Critical+
4. SQ
5. a listnatej Early

Old Post 13-09-2015 v 08:28 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 50


+ stoneček SQ

Old Post 13-09-2015 v 22:21 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 51

Čauves, FOTO ze včera tj. 19. 9. 2015

1. FD za týden by měl jít pod kosu
2. Special Queen vypadá, že bude mít tvrdé šišky
3. Krásně obsypané palice Critical+
4. Early Skunk vypadá tak nějak všelijak. To znamená docela listnatě a ze všech kytiček je nejmenší. Ale taky mně dělá radost a rád ho využiji i do alkoholu nebo na vaření/pečení )

zatím

Old Post 20-09-2015 v 10:33 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 52





KURVA... tady sou

Old Post 20-09-2015 v 10:34 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 53





Ahojte,

bylo teď celkově hodně práce a holky už jsou sklizený, ale když jsem tady něco načal, měl bych to dotáhnout do konce.

Už jsme něco zhulili, něco uvařili ale dost toho... prvně fotky z minula tj. 28. 9. 2015

1. EarlySkunk
2. Critical+
3. FrisianDew (již seknutej)
4. SpecialQeen

Old Post 18-10-2015 v 10:11 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 54






Ahoj, dneska přidávám poslední kolekci fotek a tím končí moje sezóna.

Kouření je kvalitní, hodně silný... akorát ten EarlySkunk je hodně listnatej, ale taky ho nějak využijem :P

Už jsem dělal i másílko a z něj potom nepečené kuličky. Byly výborné a něšla v nich vůbec cítít pachuť travky.

Tímto všem přeji krásný konec sezóny. Snad už mají všichni sklizeno jako já

Mějte se hezky a na jaře zase AHOOJ.

JO!!! a díky za karmu ) už nemám červenou :P

FOTO z 10. 10. 2015 (v den kosy)

1. Critical+
2. EarlySkunk
3. SpecialQueen
4. Máslo
5. Kakaové kuličky s tajemstvím a na vánoce bude ještě porcička

Ahooj

Old Post 20-10-2015 v 07:32 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 55



Čaute všeci,

úroda už je všechna pryč ale zvládl jsem ještě ze zbytku listí upéct ještě čokoládovo-marihuanové cookies s mandlemi. Bohužel se mi trochu "roztekly" (dělal jsem je poprvé) ale chuťově jsou výborný (a stačí dvě a ste tam ).

Tak jsem se chtěl pochlubit

P.S. Jaro se blíží

1. Před
2. Po

Old Post 05-02-2016 v 19:23 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 56

Jak si je dělal? Z másla? Nebo jinej postup? To máslo o kus vejš... šílená barva, nikdy sem takhle zelený neměl.

http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=569445

Vypadá to na pěknou dobrotu ty cookies ikdyž se malinko roztekly

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-02-2016 v 19:35 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 57

Asi špatná technologie též jsem ho nemel nikdy zelený
Delal si to ve vodě?

Old Post 06-02-2016 v 12:36 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rat's on Cocain
Stálý Člen

Karma uživatele Rat's on Cocain - 93% PěstitelskáKarma uživatele Rat's on Cocain - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 58

Spíš bych řekl, že to vůbec nepropláchnul a zůstal tam chlorofyl proto je to tak zelený když se to dostatečně propere horkou vodou tak to nemá ani náznak po zelený

Nekupuj , pěstuj

Old Post 06-02-2016 v 13:03 PM
Rat's on Cocain je offline   Profil uživatele Rat's on Cocain   Find more posts by Rat's on Cocain   Foto galerie člena Rat's on Cocain   Click here to Send Rat's on Cocain a Private Message   Add Rat's on Cocain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 59

Klucí, propral jsem to ve vodě 5x nebo 6x (vždy trochu povařit a pak vyměnit vodu), protože vím, že je to máslo/ mlíko jinak děsně hnusný. Ale potom jsem ještě samotný máslo s vodou a GANJOU vařil 3 hodiny... a aji to druhý máslo co jsem dělal bylo takový zelený :/

Jinak k tomu receptu:

je jich na netu spousta a většina jsou skoro stejný... mandle byla moje vlastní iniciativa
Jediný co, tak se dává do těsta jedlá soda (aby bylo těsto hezky kypré) a jí tam dal trochu víc, tak proto se "roztekly". Takže sody raději méně ale receptů najdete na netu kvanta... já je dělal, myslím podle tohoto receptu http://www.chute-sveta.cz/americke-cokoladove-cookie/

Old Post 07-02-2016 v 18:26 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2018 - Starý kompost? outdoor 2018 - 14 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
12-02-2018 - Northern Light Outdoor 2017 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7422360 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív