Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Tajný lesní outdoorek 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Obecné Tajný lesní outdoorek 2015 Příspěvek č. 1

Ahojte groweři, kolegové zahrádkáři,

pomaličku se nám blíží další sezóna na zasazení "naší" oblíbené marijánky :3 (Pro mě osobně to bude sezóna 4.)

Poprvé se podařilo vypěstovat moc hezké kytí, podruhé a potřetí už to nebylo tak super ale něco na pokouřeníčko bylo -> upřímě záleží hlavně na tom, kolik "péče" kytičkám dáte a já jim toho už 2. a 3. rok neobětoval.

Každopádně přichází další sezóna a já cítím, že z toho letos něco bude sem motivován a připraven vypěstovat silné a krásné kýtí... ale dost už bylo keců. Dem na to...

PRO LETOŠNÍ SEZÓNU JSEM SI (ZATÍM) NAKOUPIL SEMÍNKA:

3x Frisian dew (dutch passion) -> vyklíčily nejdříve (3/3) a vytáhly se nejrychleji

6x Critical + (natural seeds) -> vyklíčilo 5/6

6x Early skunk (natural seeds) -> vyklíčily 4/6 a po zasazení do hlíny vylezly pouze 3 (a to už je skoro týden) ale třeba ten poslední ještě vyleze... veřím mu

... zasadil sem do "univerzálního zahradnického substrátu" značky Tesco

Zasadil jsem takhle brzy schválně a hodlám zaštípávat technikou FIM (nebo jak už si přesně nepamatuju ten název ale techniku ovládám) a kytičky se nevyhnou ani lámání, ohýbání.

To je prozatím všechno... ještě hodím foto.

Old Post 21-03-2015 v 18:33 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 2





Ahojte, tak tady jsou ty fotky. Zatím jsou malé, tak není moc co komentovat.

FOTO
1. Nevylezlej skunk jak sem psal...
2. Frisiani
3. a 4. criticaly + early skunci

Hnojky budu používat Plagrnon alga grow + alga bloom

Místečka v lese už mám vytipované a 2 roky ověřené, tak snad všechno půjde tak jak má a podle mých představ

ZATÍM ČAU

Old Post 21-03-2015 v 20:23 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slime
Stálý Člen

Karma uživatele Slime - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 3

Ked ich budeš presadzat, určite zmiešaj hlinu s perlitom. Tesco substrat som raz išiel a je moc ťažky, neprevzdušny.

Old Post 23-03-2015 v 19:37 PM
Slime je offline   Profil uživatele Slime   Find more posts by Slime   Foto galerie člena Slime   Click here to Send Slime a Private Message   Add Slime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 4




Ahojte groweři, přeju pohodové úterní odpoledne.

Slime, děkuji za TIP a určitě budu rád za další rady, komentářem, připomínky... (od kohokoliv)

a tady MALÁ AKTUALIZACE:

1) Dnes jsem nám přikoupil do "rodiny" 3x semena SPECIAL QUEEN 1 od RQS a už jsem je dal klíčít :3

2) Early skunk (viz příspěvěk nahoře) se nakonec nechytil. Semínko se nějak zaseklo?

3) Můj zvířecí přítel (řekl bych a doufám, že omylem) zlomil přes noc stonek jednomu Frisianovy, takže jsem jej podepřel dřevěnými špejlemi (viz FOTO). Pak jsem jel do města koupit ty semena, přijedu zpět domů a co nevidím? Frisian zase leží a špejle co ho podepíraly jsou poházené na zemi. "OK" říkám si, znovu ho podepřu a jdu se vysrat. Neuplyne ani 5 minut, vyjdu z hajzlu a KURVA TY ŠPEJLE JSOU ZASE NA ZEMI!!! Tak do piče, znovu to spravím a ta kočka (jmenuje se LOLA) se už k tomu oknu nepřiblíží :/ Dostala ban na 48 hodin pro vstup do mého pokoje... snad se Frisian dá do kupy :/ není nějak poničenej ale stonek má zlomenej tak, že bez opory sám nestojí.

To je asi vše, jsem naštvanej a zvědavěj jakou bude mít ten Frisian barvu po dnešní noci :/

Zdareček a ať to roste!

Old Post 24-03-2015 v 13:59 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 5


Ještě jsem ji trochu upravil... nechtěl jsem se do ní vrtat ještě víc, takže jsem ji nepřesadil ale aspoň takhle trochu to zlomené místo zahrabal hlínou. Měla by držet sama ale oporu jsem jí taky ještě nechal. Teď už je to jen na ní...

Old Post 24-03-2015 v 14:16 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 6

Ahoj, mal si pekne stastie, ze kytka este stale zije. Ja som nechal na balkone cca 20cm kytku, a po jednej navsteve mojej chlpatej kamaratky ostala iba stonka. Takze ti odporucam zabanovat macku permanentne, alebo to vyries inak. Bast

Old Post 24-03-2015 v 16:15 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 7

Natáhni přes parapet síťku a můžeš svého zvířecího přítele klidně znova pozvat k sobě do pokoje

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 24-03-2015 v 17:09 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 8

Ahoj,

Mám k tomu dvě věci, tak se rovnou zeptám -

1) proč jsi "záměrně" sadil tak brzo?
Pokud je nechceš dát do roomu s 18/6 na předpěst, tak jsi sadil sakra brzo. Jednak se ti táhnou zbytečně za sluncem (místo vynakládání energie do kořenového systému), druhak ti na okně nakvetou (tutově) a zabrzdí se.... Takže, Proč?

2) Vidím průhledné kelímky?
Víš že světlo kořenům nesvědčí? Tak to alespoň zabal do něčeho neprůhledného...

A ještě mě napadla třetí -
3) Když už nakupuješ kvalitní a drahé osivo, není lepší k nim rovnou pořídit i kvalitní substrát? Osivem jezdíš pomalu na Ferrari a dáváš na něj 13ky plecháče, trochu nepoměr...

Neber to špatně, ale všechny informace tu opravdu jsou a dají se čerpat. Tohle mi příjde jako začátečnické chyby, které nepřísluší člověku, který jede 4. sezónu.

Tak ať to roste

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 29-03-2015 v 21:58 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 9

Zdravím všechny, čau PeeKay,

1) Jsem zasadil takhle záměrně brzo, protože mám zkušenost s tím, že když jsou "kelímky" pořádně prorostlé tak se potom po přesazení kytičky lépe chytnou. S tím nakvetením to snad tak špatný nebude. Taky jsem je chtěl po 2. patře zašmiknout a to se taky na chvíli zabrzdí, tak ať mají dost času.

... Jo a ty vytáhlý stonky zasadím při přesazení o něco hlouběji do země

2) Ano, kelímky jsou průhledné ale většina povrchu je polepena bílím štítkem... později přidám foto

3) Je pravda, že substrát Tesco nebude tak kvalitní jako substrát od Plagronu s netopýříma hovnama ale taky není tak drahej a zase koupím kvalitnější hnojky tak jim přidám na druhou stranu takhle.

Každopádně díky za tipy (připomínky) jak a co vylepšit.

Průhledné kelímky jsem ještě trochu upravil a s tím nakvetením to bude v poho... podle mě nenakvetou a jestli jo tak ti dám karmu

Dík a zatím ahoj... Brzy přidám uptade i s fotkama.

AŤ TO ROSTE!

Old Post 30-03-2015 v 22:08 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od karezz
Zdravím všechny, čau PeeKay,

1) Jsem zasadil takhle záměrně brzo, protože mám zkušenost s tím, že když jsou "kelímky" pořádně prorostlé tak se potom po přesazení kytičky lépe chytnou. S tím nakvetením to snad tak špatný nebude. Taky jsem je chtěl po 2. patře zašmiknout a to se taky na chvíli zabrzdí, tak ať mají dost času.

... Jo a ty vytáhlý stonky zasadím při přesazení o něco hlouběji do země

2) Ano, kelímky jsou průhledné ale většina povrchu je polepena bílím štítkem... později přidám foto

3) Je pravda, že substrát Tesco nebude tak kvalitní jako substrát od Plagronu s netopýříma hovnama ale taky není tak drahej a zase koupím kvalitnější hnojky tak jim přidám na druhou stranu takhle.

Každopádně díky za tipy (připomínky) jak a co vylepšit.

Průhledné kelímky jsem ještě trochu upravil a s tím nakvetením to bude v poho... podle mě nenakvetou a jestli jo tak ti dám karmu

Dík a zatím ahoj... Brzy přidám uptade i s fotkama.

AŤ TO ROSTE!



1)
a) Tak jsi asi jeden ze sta growerů co má takovou zkušenost Blbost, i na předpěst pod žárovkou je ještě aspoň čtrnáct dní čas.
b) Zaštípnutím po 2. patře je tak leda zmrzačíš. Štípe se nejdřív nad třetím patrem (nepočítaje děložní listky) a u outu i pozdějc.
c) To zasypání vylezlýho stonku určitě udělej klidně až po první patro.

2) černej lehčenej květináček na sazeničku stojí asi 6-10 kč.

3) perlit určitě kup a nešetři s nim. Mě příjde normální kupovat na out obyčejnější hlínu, pokud to máš v lese, tak obzvlášť.

4) nakvetení bych se taky trochu bál - přisvicovat aspoň na 16,5 h denně.

Naposledy upravil Zoder 31-03-2015 v 16:42 PM

Old Post 31-03-2015 v 16:30 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 11






Ahojte groweři, Zodere,

počasí je nic moc a sluníčko vykoukne jen občas ale i tak holky povyrostli

Zlomenej Frisian dew to neustál a po pár dnech odpadl

Jinak holkám každý den 3 hodinky přisvěcuji. Díval jsem se že dnes je den dlouhý 13 hodin a 18 minut takže by to mělo bohatě stačit.

Jak radil Zoder holky zaštípnu až později

Květináčky nechám už tak jak jsou.

Perlit určitě koupím.

FOTO:

1. Early Skunci (3x)
2. Criticaly (5x)
3. Frisiani (2x) a Special queeny (2x) jeden klíček se trochu zamotal ale už našel správnou cestu a leze... opožděně
4. To jsou ty květináčky
5. Hlídač vůbec si těch kytek nevšímá ale i tak ji z toho okna vyhazuju

To je zatím všechno ZDAR A PĚSTU ZDAR

Old Post 06-04-2015 v 12:36 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slime
Stálý Člen

Karma uživatele Slime - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 12

Máš to moc do žlta, skutočne, čo najskor sa ti bude dať zmiešať tesco substrát s perlitom. Je to ťažké, jeden rok som to šiel a extremne som sa poučil.

(hop už som ti to raz pisal sorry)

Naposledy upravil Slime 07-04-2015 v 21:11 PM

Old Post 07-04-2015 v 19:20 PM
Slime je offline   Profil uživatele Slime   Find more posts by Slime   Foto galerie člena Slime   Click here to Send Slime a Private Message   Add Slime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 13

Ahoj, no jo... ale co mám teď dělat? S perlitem smíchám až po přesazení, takže holky si ještě nějakou chvilu počkaj :/

Už sem si všiml, že pár kytiček má hodně žluté děložní lístky. Doufal jsem, že to je tím, že je hodně zalívám ale?

Old Post 08-04-2015 v 09:06 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 14

V teto fazi bych je moc nezalival, kytky maj raději sucho a v suchym lip rostou koreny a celkove je puda vzdusnejsi. Procti si FAQ, je tam uplne vsecko

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 08-04-2015 v 09:20 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 15

Zdravím
Je to fakt tak žlutý nebo mám blbej monitor??
Buď uber zálivky nebo přidej hnojiva nějakej kořeňák třeba.Nevím chtělo by to vidět na vlastní oko abych věděl co s těch možností máš udělat.No přelitej substrát asi pozná každej.
Substrát tosco no.Medium patří mezi 3 nejdůležitější věci tam bych nešetřil....
Ať to roste.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-04-2015 v 09:23 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

Ahoj, já bych ti poradil takto:
- počkej třeba až holky udělají ještě jedno patro, kup kvalitní vzdušnou hlínu
- přesaď do většího květináče s tím, že zasypeš stonky po děložní lístky (tím rostlina zesílí a pustí z toho stonku nové kořeny)

pokud se ti nechce investovat do hlíny, tak kup substrát "Béčko" a nějaký výsevní - toto pak 1:1 smíchej - přidej perlit a máš takovou slušnou půdu na předpěst (jedu tak už roky) + keramzit na dno

Je škoda je nechat takto, ani ta hlína jim moc nedá- naopak. Každopádně by neělo o velkou investici a určo bys jim prospěl...

Old Post 08-04-2015 v 09:26 AM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2018 - Starý kompost? outdoor 2018 - 14 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
12-02-2018 - Northern Light Outdoor 2017 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6285240 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív