Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pestovani na lodzii
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Frotty
Nový Člen

Karma uživatele Frotty - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 6  

Dotaz Pestovani na lodzii Příspěvek č. 1

Zdarec, rozhodl jsem se ze si zkusim doma neco vypestovat.Jsem naprosty zacatecnik nikdy jsem to nedelal a tohle je moje poprve. Rozhodl jsem se pro model white dwarf a pro pestovani na lodzii, je to podle me idealni misto jelikoz na sem nejde videt, koukam do krizovatky a parku, sousedi taky neuvidi co mi to tu roste. Jen mam par dotazu. A to, slunce mi v lete sviti asi od 14-15 hodin a to az do vecera do zapadu. Nebude to pro rostlinky malo ? Mam lodzii udrzovat spise uzavrenou jako ve skleniku nebo proste prirozene at zde proudi vzduch? Ohledne toho slunce nespali mi kvetiny prece jenom je to lodzie tedy uzavreny balkon s velkymi sklenenymi okny, nemel bych rostliny chranit pred primym slunecnim svetlem treba starou zaclonou ? To je asi tak vse co me ted zrovna napada zatim jsem se objednal 3 semena na zkousku tak doufam ze alespon 1 se chytne... :-)
Prosim jestli nekdo mate zkusenosti ohledne pestovani na lodzii podelte se, se mnou.
Pro predstavu nevim jestli to znate
http://imgur.com/a/nCU5d

Old Post 30-12-2015 v 21:13 PM
Frotty je offline   Profil uživatele Frotty   Find more posts by Frotty   Foto galerie člena Frotty   Click here to Send Frotty a Private Message   Add Frotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

No moc svetla to neni, nebude to nic extra, ale vyroste to i v polostinu. Nechal bych je volne, mozna na prvnich 14dni malej parnicek (vetranej)... zaclonou je nechran, strachujes se ze sviti az od 14ti hod a pak bys jim stejne zatah? blbost... jen si tam hlidej teplotu a prisun cerstvyho vzduchu.

Jinak doufam ze chces pockat na jaro... ted ti za oknem nic nevyroste. Akorat bys z toho zbytecne udelal mrzaky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-12-2015 v 21:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlight
Nový Člen

Karma uživatele Highlight - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Kámo na to sa vykašli , nebude z toho nič moc keď tak zariať si miniroom ,chlapci to vedia vymyslieť od bedne PC a podobne , ak máš aké také zručnosti určite si poradíš za oknom bude škoda semienok nechaj si ich keď tak na jaroutdoor , peace

Old Post 30-12-2015 v 22:01 PM
Highlight je offline   Profil uživatele Highlight   Find more posts by Highlight   Foto galerie člena Highlight   Click here to Send Highlight a Private Message   Add Highlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 4

Tak od března by to mělo jít! Teď bude zima a málo světla.

Old Post 30-12-2015 v 23:27 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frotty
Nový Člen

Karma uživatele Frotty - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Nebudu to sadit ted, nedky zacatkem dubna planuji nechat seminka naklicit tak abych je mohl nechat na te lodzii od toho kvetna nebo pozdeji...

Old Post 31-12-2015 v 07:43 AM
Frotty je offline   Profil uživatele Frotty   Find more posts by Frotty   Foto galerie člena Frotty   Click here to Send Frotty a Private Message   Add Frotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

jo to uz bude svetla relativne dost

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-12-2015 v 09:01 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frotty
Nový Člen

Karma uživatele Frotty - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

Takze by melo byt vse v poradku a nemusim se bat pestovat ? :-) To jsem rad uz se nemuzu dockat.

Old Post 31-12-2015 v 09:11 AM
Frotty je offline   Profil uživatele Frotty   Find more posts by Frotty   Foto galerie člena Frotty   Click here to Send Frotty a Private Message   Add Frotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

v pohode... poroste to. Nebude to zadna hitparada, ale pude to bez problemu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-12-2015 v 10:05 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frotty
Nový Člen

Karma uživatele Frotty - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 9

Ale sve vlastnosti to mit bude ne ? Nepotrebuju aby to byl nejaky vystavni kousek jde to ty vlastnosti...

Old Post 31-12-2015 v 10:12 AM
Frotty je offline   Profil uživatele Frotty   Find more posts by Frotty   Foto galerie člena Frotty   Click here to Send Frotty a Private Message   Add Frotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

Urcitej potencial dosahnout nejakejch vlastnosti ma kazdy kvalitni seminko... ale to ze koupis dobrej model, jeste neznamena ze to bude jak z kofíku v amstru., na to zapomen rovnou! Ty jim musis pomoct a dat co nejidealnejsi podminky abys naplno vyuzil jejich potencialu. Ale i na takovym miste se da vypestovat dobrota... jestli to nedopadne, svetlo rozhodne nebude na vine, ikdyz je jasny ze cim vic tim lip.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-12-2015 v 10:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frotty
Nový Člen

Karma uživatele Frotty - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 11

Oki, no budu se snazit jim dat to nejlepsi a zatim se tedy odmlcim jakmile nastane ta chvile a nebudu si vedet rady urcite se zde na forum zase obratim s prosbou o radu zkusenejsich farmaru :-)

Old Post 31-12-2015 v 10:49 AM
Frotty je offline   Profil uživatele Frotty   Find more posts by Frotty   Foto galerie člena Frotty   Click here to Send Frotty a Private Message   Add Frotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 12

Zdravim
Když sem bydlel v paneláku tak sem taky pěstoval na zaskleny lodžii a měl jsem stejný světelný podmínky jak ty..slunce až kolem tý druhý odpoledne až do zapadu..prostě blbá západní strana no, ale mohu Ti říct že se mi tam v 10l kyblíku povedlo monstrum co už olizovalo strop a boční větve mávali lidem do ulice .. Měl jsem fota na free-groweru ale ten už jaksi nefunguje..model to byl Blue Cheese od Barneyho a výnos libovej..ale bacha na havěť! Balkon je na to nebezpečnej
420

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 31-12-2015 v 12:45 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 13

Zdravim
Když sem bydlel v paneláku tak sem taky pěstoval na zaskleny lodžii a měl jsem stejný světelný podmínky jak ty..slunce až kolem tý druhý odpoledne až do zapadu..prostě blbá západní strana no, ale mohu Ti říct že se mi tam v 10l kyblíku povedlo monstrum co už olizovalo strop a boční větve mávali lidem do ulice .. Měl jsem fota na free-groweru ale ten už jaksi nefunguje..model to byl Blue Cheese od Barneyho a výnos libovej..ale bacha na havěť! Balkon je na to nebezpečnej
420

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 31-12-2015 v 12:51 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2005 - Pestovani a huleni v UK - 9 odpovědí
29-03-2003 - Pestovanie čaju - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7978220 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív