Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pestovani a huleni v UK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
christiana
Nový Člen

Karma uživatele christiana - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Obecné Pestovani a huleni v UK Příspěvek č. 1

Ahojky,
zajimalo by me,jestli nekdo z vas pestuje indoor ci outdoor v UK?
Moc jsem se tu s tim nesetkala,vetsina lidi si tu lita na vylety do Amstru a nebo se tu pasuje ganja z Jamajky ci Maroka.
Nechce se mi ale podporovat lokalni prekupniky,od kterych mam obcas neblahe zkusenosti s jinyma drogama a nebo s 'rezanou' ganjou.
Chtela bych podebatovat,kde pestujete,kolik jsou vase vstupni naklady a jestli se to vubec vyplati[FONT=arial][FONT=courier new]

Old Post 18-05-2005 v 17:29 PM
christiana je offline   Profil uživatele christiana   Find more posts by christiana   Foto galerie člena christiana   Click here to Send christiana a Private Message   Add christiana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

No nechci tu zbytečně kecat, ale myslím že spíš bys měla takovéto lidi co pjestí v UK spíš hledat Tady:
Tipl bych si že tady jich velmi málo spíš nikoho.

Old Post 18-05-2005 v 21:29 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
christiana
Nový Člen

Karma uživatele christiana - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Obecné UK a huleni a pestovani zde a taky zivot zde Příspěvek č. 3

Ahoj,zajimalo by me,jesli je tu nekdo z vas v UK a pestuje tu outdoor ci indoor?

Nechce se mi tu podporovat prekupniky,kteri maji vynikajici zbozi,ale obcas i presuseny javorovy listy.
Chtela bych si vypestovat vlastni poteseni,vidim to asi na hydroponii.
Chtela bych se zeptat,jestli ma nekdo tuto zkusenost,kolik ho to stalo a jaky byl vysledek.

Diky moc

Old Post 19-05-2005 v 16:46 PM
christiana je offline   Profil uživatele christiana   Find more posts by christiana   Foto galerie člena christiana   Click here to Send christiana a Private Message   Add christiana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 4

No, jestli se ptas na zkusenosti s hydroponii, tak toho tady je vsude plno vcetne fotek... Ja mel 70w (prakticky nejnizsi pouzitelna wattaz), coz v cechach vychazi za elektriku asi 250 / mesic, kompletni lampu se vsim vsudy koupis tak za litr a zbytek (budu pocitat pro bubler - asi nejjednodussi hydro pro maly mnozstvi): Bublaci motorek - 100 - 300 kc, nejakej kybl treba od barvy, hnojiva tak do stovky, vydrzej zhruba na dve sklizne - samozrejme to nejsou zadny holandsky pro hydro a to je asi vsechno, pak uz to zalezi jen na sikovnosti Ja sklidil asi 30g...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 19-05-2005 v 17:05 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 5


Ahojky chrstianko
ja sem tohle tema chtel uz taky zalozit, protoze se uz tady nejakej patek vyskytuju a stihnul sem i vypestovat (ted momentalne pozivam sklizne )
Bydlim v pronajatym dome spolu s dalsima 3 lidma a kazdej mame svuj pokoj. V jednom rohu mam takovej satnik a v nem jsem jel indoor. Koupil sem lampu pres ebay.co.uk za cca L 55. Dalo se, celkem v poho, strach sem nemel vubec, protoze ve meste se huli dnes a denne na kazdym rohu a nakonec se mi pesteni podarilo ututlat i pred mejma dvema spolubydlicima, ktery vo tom dodneska nevedej (i kdyz si ale se mnou uz zahulili ).
Dneska sem si ale tak sel mestem a neco me fakt prasklo do voci, ze sem si to musel vyfotit. Chodim vokolo toho uz vic nez pul roku, ale nikdy si toho nevsim. Podle me to bude bud nejaka megapestirna pac maj nepruhledne zalepeny vokna, nebo grow shop, ale nikde sem tam nenasel vchod. Tak se na to mrkni, je to fakt lol
Jo jinak Huddersfield, je nejvetsi mesto (town ne city) v Anglii, lezi mezi Manchesterem a Leedsem.

Jo este vo ucty za elektriku se neboj, voproti plynu je elektrika za hubicku a ucet nam nezvedla ani moje 400W lampa. Kamos uz mi ji odvez domu, za mesic a pul se stehuju zpatky a nechtel jsem o ni prijit :;

Old Post 19-05-2005 v 21:50 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 6

pestim out na periferii Londyna akorat pocasi je zatim na houby . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 19-05-2005 v 22:07 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
christiana
Nový Člen

Karma uživatele christiana - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

no ja hledam mezi ceskou a slovenskou komunitou,anglicaky moc rada nemam,kdyz prijde na ganju.

Old Post 20-05-2005 v 14:04 PM
christiana je offline   Profil uživatele christiana   Find more posts by christiana   Foto galerie člena christiana   Click here to Send christiana a Private Message   Add christiana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
christiana
Nový Člen

Karma uživatele christiana - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

no tak to je pohodicka,asi uz bezim nakupovat pres net.:-))
Ja se chystam pestit v centru Liverpoolu,ted jsem byla nakupovat v centru mesta v shopping centru a tak se linula brutalni vune,jak kdyby to pestili ve vetraci sachte.
Pesteni zdar

Old Post 20-05-2005 v 14:12 PM
christiana je offline   Profil uživatele christiana   Find more posts by christiana   Foto galerie člena christiana   Click here to Send christiana a Private Message   Add christiana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

Pohodička Příspěvek č. 9

Neviem ci by ta to zaujimalo, ale v UK sa v poho daju kupit hribiky. Predavaju ich v tzv. Bongo shopoch cerstve, este vlhke a maju ich tam hafo

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Old Post 20-05-2005 v 16:22 PM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
christiana
Nový Člen

Karma uživatele christiana - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

wim wim,colombian vyzkousene,je po tom sranda,od te doby lezu kanalem:-))

Old Post 25-05-2005 v 12:23 PM
christiana je offline   Profil uživatele christiana   Find more posts by christiana   Foto galerie člena christiana   Click here to Send christiana a Private Message   Add christiana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-12-2015 - Pestovani na lodzii - 12 odpovědí
12-11-2006 - SNB a huleni - 64 odpovědí
11-10-2007 - Pocitac a huleni - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1898790 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív