Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » SNB a huleni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kajinec
Stálý Člen

Karma uživatele Kajinec - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

SNB a huleni Příspěvek č. 1

Mate nejake super zazitky na snowboardu kdyz jste pred tim hulili nebo tak haha jo a zabasly mi kamose jel do Prahy a tam ho chytli volal mi z basy dostal dva roky ale nevim za byl to peknej vymastenec sel i do redidla a kupoval jsem od nej kztky za 50 Kc jednu aby mel na ciga fakt sranda skoda no

Jo tak sem napiste zazitky na snb jak jste byly zhuleni hhehe

Old Post 05-01-2004 v 18:58 PM
Kajinec je offline   Profil uživatele Kajinec   Find more posts by Kajinec   Foto galerie člena Kajinec   Click here to Send Kajinec a Private Message   Add Kajinec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delta
Stálý Člen

Karma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% PěstitelskáKarma uživatele delta - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 2

Zrali sme s kamosema houbicky dohromady jeste v chate, ja jsem sel na svah a vubec nic jen sem si pohoda zajezdil, zaskakal...
Pridu na chatku (zrali sme toho uplne stejne) a vostatni byli uplne na kopr.

Old Post 05-01-2004 v 20:12 PM
delta je offline   Profil uživatele delta   Find more posts by delta   Foto galerie člena delta   Click here to Send delta a Private Message   Add delta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 3

Ja letos jezdim uz 7 sezonu....S hulenim na svahu nemam problem.Vzdycky s kamosema dame brčko do pohody a jezdi se skvele.Odrazeny ledviny a krev v movi muzete mit i kdyz nebudete na svahu hulit.Vzdycky Vas ten skok muze nejak zkurvene kopnout....Helme zdar a páteřáku zvlášť!!!!!

Old Post 06-01-2004 v 19:04 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 4

vasilek: Souhlas.Jezdeni a skakani je rozdil.To je ale pak blbost toho tvyho kamose a vsech co se zrakvili skoureny.Kdyz jsem spatlanej tak prece nebudu na skoku davat nejaky 360 nebo 540....Dam si jen tak indy nebo method-triky co mam na 110%vychytany....

Nekdo holkt premejsli vic a nekdo min....

Old Post 08-01-2004 v 20:25 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 5

jednou sme v harrachove dali ve dvou na lanovce kazdej osoba a byla to zrovna posledni jizda a me to pak tak bavilo a slo a vychutnaval sem si kazdou vlocku ,kazdej zarez hranou do snehu projizdej sem jak horkej nuz maslem zatimco druhej typek co se mnou hulil nemoh dojet dolu. Pak sem to zkousel jindy a padal sem az to nebylo hezky ,takze pi jizde na snb nehulim ,radsi si dam pivko nebo magister...zdarek


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 08-01-2004 v 22:44 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Já SNB zkoušel, seknuln jsem sebou, vyhodil jsem si obratel a vykašlal se na to a teď jezdim na Snowbladech. Ovladatelnost jak lyže, ale je to o něčem úplně jiným. Zvlášť skákání.

Old Post 10-01-2004 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 7

Prkno a brka nejsou špatná kombinace ale myslim tim jen tu jízdu ty skoky to je fakt špatný ..... ale je jasný že si nemůžeš dát nějakou strašnou raketu že seš rád že stojíš a říct si nebudu skákat budu jen jezdit .... to je sebevražda . Ale furt si myslim že brka na sjezdovce sou lepší než alkáč..... moje na 4* zlomená noha to potvrzuje

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 11-01-2004 v 11:39 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 8

RAmon-DExter:
Co je to ten snowblade??

Old Post 11-01-2004 v 17:10 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 9

to all:

Jaky cesky strediska mate nejradsi?Ja jezdim hlavne do Spindlu...Znamej tam ma penzion,takze me to tam moc nestoji...
CO VY?

Old Post 12-01-2004 v 07:13 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 10

to vasilek: Jak y treba?V Peci jsem byl jen jednou...byla tam boardercrossova draha a jen jeden vetsi skok.Nic moc.Je tam ted dobrej park?
Spindl mam rad,protoze tam jezdim od mala.Jestli to tam znas,tak na Medvedovi se da jezdit dobrej freeride-sever.A ted je na miseckach slusnej park a ve svataku taky....

Old Post 12-01-2004 v 10:05 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 11

BohouR: Goro jsem mel taky....jednou mi pri skoku prasklo a taky jsem se huste rozsekal.Pak jsem si koupil Ride preston LX a bylo to v poho

Old Post 12-01-2004 v 10:27 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Palec nahoru Příspěvek č. 12

jo zajezdit si na prkně je fakt nejlepší a eště když je nějaká dobrá partička a nějaký špeky tak není co řešit. Nejlepší zážitky mám z minulýho roku kdy sem byl na lyžáku touhle dobou, kterej pořádala naše škola (VŠE) a byl to čistě kurz pro snb, takže si dokážete představit co se tam sešlo za lidi...
Jinak s tim hulenim na svahu je to fakt pohodička v parku a na skočky je to taky ok, teda to je muj osobní názor, protože když skáčnu sešpeklej tak nemam respect a zatim se mi nic važnyho nestalo no radši zaklepu "ťuk, ťuk"
_____________
born to be high

PS: co takhle uspořádat nějakou akcičku? jestli byste měli možnost sehnat ubytování v nějakým středisku na vikend tak postujte

Old Post 13-01-2004 v 09:48 AM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 13

Nazdarek, no ja si moc do hula nejdu, kdyz jezdim, to bych se asi zrakvila Nicmene sejit se na horach nenispatnej napad, co vy na to, groweri?

Old Post 13-01-2004 v 19:03 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 14

A nebo treba udelat anketu o nejvic oblibeny stredisko....pak by se vybral nejakej termin(vikend) a treba v sobotu v 10:00dole u vleku. Celej den by se mohlo v klidu jezdit a pak by se slo nekam zakalit...

Old Post 13-01-2004 v 19:23 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAMOOT
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 15

samoot: ja osobne sem si to na prkne parkrat zhulenej zkusil.{a to ze hulim dosti} no a reknu vam ze teda nic moc. jezdit se da ale skocky teda fakt ne. radsi si to dam ale bez speku a jizdu i skoky vychutnavam pouze na ADRENALINU

Old Post 14-01-2004 v 08:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 16

Tak ujme se nekdo toho srazu na horach?
Asi ne......Tak ja to zkusim.Udelam novy thread-Oblibena zimni strediska.Kazdej tam napise jaky stredisko ma nejradsi....a to kterya tam bude nejvickrat pak vybereme a nekdy tam dame spicha....
CO VY NA TO?

Old Post 15-01-2004 v 14:30 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2005 - Pestovani a huleni v UK - 9 odpovědí
11-05-2004 - Baleni - 10 odpovědí
11-10-2007 - Pocitac a huleni - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1662700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív