Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pestovanie čaju
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Palec nahoru Pestovanie čaju Příspěvek č. 1

Veru tak nielen Ganjov je clovek zivi a tak by som sa chcel popitat ci tu niekto nema skusenosti s pestovanim caju a ci nevie kde sa daju zohnat semienka. Len tak mimochodom nieje caj nadohou drevina ?
DIKY ZA ODPOVEDE (dufam)

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 26-11-2001 v 21:06 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Tein je alkaloid a čaj osvěžuje, Příspěvek č. 2

s více znalostmi ti asi nepřispěju (nezoufej, pozítří budeš o čaji vědět všechno jak znám Géčkaře) ale jednu zkušenost jsem udělal, když mě bývalý mukl pozval na "magorvajgla", jointa z čaje, červené papriky(drcené) a zbytků tabáku. Dal jsem s ním pár prdů a musím uznat, kdybych byl v tu chvíli v báni, tak mi to bylo dočista u řiti. Nemusíš to ale zkoušet!

P.S. Austrálie mě děsně štvala tím, že tam pořád do senzačního čaje lijou konve mlíka, čímž z něj udělají vodu po nádobí.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 27-11-2001 v 05:49 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 3

Člověče taky čajovník zoufale sháním, už sem měl doma i semena, který sem objednal někde v Montaně. Jelikož semena ztrácí rychle klíčivost a navíc mi z toho přišla pěkná fašírka, nepodařilo se mi nic vypěstovat. Příští jaro vyrazím někam do botanickej a zkusím je ukecat nebo loupnout pár řízků, většina botanických zahrad čajovník totiž pěstuje...

Old Post 27-11-2001 v 07:10 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru to Majkl Příspěvek č. 4

Díky za tip, taky jsem sháněl čajovník, ale botanická mě nenapadla K+.
Btw, můj nejoblíbenější čaj je Golden Nepal 1, je to kvalitka, obsahuje zlatý vrcholky a number 2 čaj je Paimutan - ten je jenom z chlupatejch vrcholovejch lístků

[Edited by livo on 27-11-2001 at 10:20 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 27-11-2001 v 09:14 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

Palec nahoru Příspěvek č. 5

livo:

jo jo, Pai Mu Tan = dobrůtka největší
doporučil bych ještě vietnamskej Še san (nevim jak se to presne pise) lehce svíravá chuť a celkem dobrej omamovák. A do třetice všeho dobrého Tun-Ting

Old Post 28-11-2001 v 14:15 PM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

KEEMUN Příspěvek č. 6

KEEMUN, jedine KEEMUN
vcera kolem 18:00 jsem si udelal konyvku (cca 0,8 litru)
ve 02:30 +-cihla jsem konecne usnul

Cina, lehce trpka chut (co jinyho bychom od cinskyho caje chteli) a NAKOPAVAK jaxvine

ale jinak nejaky info o cajich? Vim toho malo, je to viceleta drevina krovinoveho vzrustu. A ze na to, abychom si udelali paradni caj potrebujeme dost materialu, protoze se sbiraji jen ty nejmladsi listecky na koncich vetvicek. Ale o technologii pestovani nic nevim, to si radsi zajdu do cajovny a necham si do pytlicku bratru za 30-60 kc nasypat 50g dobroty, ze ktery ziju tejden relativne intenzivniho piti (nebo taky 3 nedele). To vite, je to levnejsi nez prodavane skunky

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 28-11-2001 v 17:25 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Len tak pre radosť Příspěvek č. 7

To Pan_Dan
No mne je uplne jasne ze kupit si caj v cajovni je ovela jednoduchsie a lacnejsie, takisto kupit si goralky alebo nejaky privesok je jednoduche ale ked si ho spravis sam (a to niesom niak extremen zrucny) tak mas z neho ovela vycsiu radost. Mne je jasne ze vypestujem caju asi tak na 1 salku ale v tej jednej salke si potom vychutnam vsetku vynalozenu namahu a bude to proste super.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 29-11-2001 v 19:06 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

Pro všechny kteří chtějí mít svůj vlastní čajovník ... Příspěvek č. 8

Zdarec,

http://zahradnictvi-kruh.prodejce.cz/

Na téhle adrese si můžete objednat řízky čajovníku 130Kč/kus ..... posílají to na dobírku. Ale nevyřizují objednávky pod tuším 150Kč ... takže si ještě něco přiobjednejte !!!

Osobní zkušenost : čtvrtý den po potvrzení objednávky mně doma čekala zásilka ..... je už to týden a čajovníky se mají čile k světu ..... TAKŽE MŮŽU JEN DOPORUČIT

Život má ten smysl, který mu dáme. Seneca

OUT 2003 - Durban Poison

OUT 2004 - Durban Poison

OUT 2005 - Papaya, DP x IQ, Mazar

Old Post 27-03-2003 v 14:40 PM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 9

Měli by být k sehnání v Praze na zemědělské univerzitě v Suchdole (nebo tak nějak), jinak taky bacha černé čaje se musí fermentovat-to může být problém, nebo zelené čaje-ty se nemusí fermentovat, jinak dobře zazimované vydrží i -18°C!!! A nějakému týpkovi kolem čaje stačí políčko 2,5x2,5m pro vlastní spotřebu (jedno písmeno a jak tadle světoznámá hláška prokoukne ).
Zdroj: Receptář prima nápadů-starej dobrej Přemet

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 28-03-2003 v 23:56 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 10

čajovníky taky prodavaj v Nuslich v tom growshopu
http://www.growing.cz/

Old Post 29-03-2003 v 16:38 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 11

Mno jo, akoraat je fukt drsnyy ziiskat nejakej dobrej model - sou dva popr. tri zaakladnii druhy a uz se kriizej paar set let deele nez paalo ... :-) Jinak urcite napiste sve zkusenosti - chci to taky zkusit - v hydru :-)
jinak caje se u nas v Cechach experimentaalne pestovali v prvnii republice, ale zaadnaa slaava - sou dost naarocnyy na slunce a vuubec v tech zemiich, kde se pestujou je za sezoonu od jara az skoro do zimy hromada uurod -fluschuuu :-) od first jarniiho az tak daal, mno a to tady venku asi moc nepude -snad sklenik ??... ale ja to prubnu v bubbleru pod lampama... myslim, ze budu moct skliizet tag jednou za mesiiic :-) sem ale zvedavej na vyysledek ... a susenii a uupravu por. fermentaci ???... tag piste zkusenosti...

Jinak z cajuu se daj udelat taky pekne vostryy matlaaky - me jednou taghle zacali behat pismenka na monaaku :-)

Old Post 29-03-2003 v 19:04 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-12-2015 - Pestovani na lodzii - 12 odpovědí
25-05-2005 - Pestovani a huleni v UK - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5437760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív