Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » První indoor - POMOC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

První indoor - POMOC Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, i já jsem se rozhodl, že začnu s indoorem a potřeboval bych od Vás pár užitečných rad. Chtěl bych rovnou koupit celý komplet, ale: 1)Nevím jak velký Growbox(jaký je rozdíl darkroom,homebox atd.?) a jak velkou wattáž(už jsem četl jaká je potřeba wattáž, na jak velký box), pro první pěstování. Myslel jsem mít klidně i 2 growboxy, jeden větší pro mateční rostlinu a druhý menší který by sloužil k rozjíždění řízků. 2)Nevím v čem pěstovat, zda kokos,hlína, nebo ostatní..3)Potřeboval bych poradit, s výběrem prvního modelu. Do této doby, jsem jel pouze outdoor(skleník,fóliovník), do indooru nejsem zatím až tolik zasvěcen a proto budu vděčný za všechny Vaše rady a tipy. Předem děkuji za odpověď )

Old Post 13-12-2014 v 09:29 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

Ahoj, jestli začínáš tak na matku kašli... Sežeň kvaltní řezy a zkus nejdříve max 400w s boxem 1x1 metr... Homebox je kvalitnejsi vyroba, ale na sklizni to nepozná.. pro začátek je taktéž lepší hlína..

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 13-12-2014 v 09:34 AM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 3

Přesně a pročti si FAQ a nějaký growreporty ať víš jak na to.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 13-12-2014 v 10:17 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Dobře, děkuji za rady ) Právě kamarád co pěstuje už dlouho, tak jsem mu říkal, že si udělám homebox a on, ať se na to vykašlu a koupím growbox, že se to vyplatí víc a nemusím doma nic kutit. Měl jsem v plánu tak těch 400w a box, tak 90x90x170 Co na to říkáte?

Old Post 13-12-2014 v 11:10 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rakeťák
Nový Člen

Karma uživatele Rakeťák - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 5

muj prvni indoor byl 250W rust 3 rizky 2 semenínka kokos pak na kvet 600w http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74638

tady maš galerii

Starej se s láskou. A kytky ti to vrátí

Old Post 13-12-2014 v 11:18 AM
Rakeťák je offline   Profil uživatele Rakeťák   Find more posts by Rakeťák   Foto galerie člena Rakeťák     Add Rakeťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

Joo pěknej Nevíte kdo prodává třeba celý komplet?

Old Post 13-12-2014 v 11:59 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 7

Hledej třeba tady v bazaru http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=74646

Old Post 13-12-2014 v 12:47 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

Joo na takový jsem právě koukal, ještě jsem viděl levnější asi za 6k, ale ještě se moc neorientuju v dílech je tam toto:
Dark Street ver. 2.5 - 90 x 90 x 170 (nový)
Cooltube komplet 400W - Cooltube 125mm + stínidlo, (nový)
Přeřadník 400W Elt Arce, (nový)
Sodíková výbojka Philips -Master Son-T Pia Plus 400W (květ) (nová)
Jak jsme na tom kvalitně?

Old Post 13-12-2014 v 14:13 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 9

Cool tube nenj dobry stinitko a chybi ti yam ventilace kvetinace hlina hnojiva teplomer vlhkomer popripade ph a ec metr a taky nejakej ofuk a pachac a potrubi

Old Post 13-12-2014 v 14:45 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
Cool tube nenj dobry stinitko a chybi ti yam ventilace kvetinace hlina hnojiva teplomer vlhkomer popripade ph a ec metr a taky nejakej ofuk a pachac a potrubi


já mám prostor 120x90, kde valím cooltubu a úplně v pohodě... když to s tím člověk aspoň trochu umí, tak je to v cajku...
jinak s tím zbytkem, co napsal astronautr tak nějak souhlasím + ti tam chybí ještě růstovka a závěsy na cooltubu(nebo obyč.stínidlo) a na pacháč...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 13-12-2014 v 15:17 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od fedousek


já mám prostor 120x90, kde valím cooltubu a úplně v pohodě... když to s tím člověk aspoň trochu umí, tak je to v cajku...
jinak s tím zbytkem, co napsal astronautr tak nějak souhlasím + ti tam chybí ještě růstovka a závěsy na cooltubu(nebo obyč.stínidlo) a na pacháč...

jesli mas priblen s teplem kup si radsi soutnika.bo.tak neco a tuby se zbav sam uvidis rozdil po jednom kole.

Old Post 14-12-2014 v 13:01 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

Cool tube je dobry pri problemech s teplem... je to ale na ukor dobreho odrazu (mala plocha). Nicmene rozdil neni tak zavratny.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-12-2014 v 14:13 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od carlos
Cool tube je dobry pri problemech s teplem... je to ale na ukor dobreho odrazu (mala plocha). Nicmene rozdil neni tak zavratny.

jasne ale sputnik vyresi problem s teplem stejne a svetlo rozprostre podstatne lip. a tipek to bude mit v mistnosti kde je kolem 17C tak asi problem s teplotou mit nebude kdyz tam neda tu ubohou 150M3 ventilaci i stou by to MOZNA slo ale nevim nemam to vyzkouseny.

Old Post 14-12-2014 v 14:50 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14

Teplota si myslím nebude problém, ale potřeboval bych ještě vyřešit otázku přítahu a odtahu... . Mám meterostanici a naměřil jsem tam 55% vlhkost a teplotu 17,4 stupně kdybych přitopil bylo by klidně víc Tady je foto místnosti: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd....de2e3caed370b37 výška: cca 2,60m šířka:cca 1,8m délka:2,20m

Old Post 14-12-2014 v 15:02 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od MildaSs
Teplota si myslím nebude problém, ale potřeboval bych ještě vyřešit otázku přítahu a odtahu... . Mám meterostanici a naměřil jsem tam 55% vlhkost a teplotu 17,4 stupně kdybych přitopil bylo by klidně víc Tady je foto místnosti: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd....de2e3caed370b37 výška: cca 2,60m šířka:cca 1,8m délka:2,20m

http://grower.cz/pestovani/navody/o...tirny/3.html#59

Old Post 14-12-2014 v 22:19 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

Nakonec jsme se rozhodl pro úsporku 250w pro začátek. Prostorem nejsem omezen, takže bych mohl do boxu dát klidně 2x250w..na jak velký box by bylo tyto 2? ( Koukal jsem, že jsou docela prostorné)

Old Post 23-12-2014 v 21:35 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2017 - Můj první indoor 2x600w - 3 odpovědí
09-12-2014 - První grow INDOR POMOC!! - 6 odpovědí
30-11-2014 - První indoor pěstírna. - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1799030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív