Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower, co roste alespon 2 mesice a vic...?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Autoflower, co roste alespon 2 mesice a vic...? Příspěvek č. 1

Co jsem zkousel zatim 5 ruznych genetik, tak 4 zacaly kvest hned po 30 dnech a pote i rust, takze me tyhle kytky nevyrostli nikdy vice jak 50cm, tzn. i celkem slaby vynos. Jedina, co rostla asi 2 mesice byla Sweet Special od Sweet Seeds a vynos byl uz celkem solidni. Nejaky jine tipy?

Old Post 28-11-2014 v 22:01 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavloush
Nový Člen

Karma uživatele pavloush - 20% PěstitelskáKarma uživatele pavloush - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 2

Doporučuji ti KC45 - KC Brains. Budeš čumět!!! Je to maso!
Mě letos vyrazila dech Vyroste klidně i 2m. Začala mi kvést v první polovině srpna.

Old Post 29-11-2014 v 00:31 AM
pavloush je offline   Profil uživatele pavloush   Find more posts by pavloush   Foto galerie člena pavloush   Click here to Send pavloush a Private Message   Add pavloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od pavloush
Doporučuji ti KC45 - KC Brains. Budeš čumět!!! Je to maso!
Mě letos vyrazila dech Vyroste klidně i 2m. Začala mi kvést v první polovině srpna.

To už ale není autoflower. To je normální fotoperiodická rostlina. Fast version od Sweet Seeds taky začínají kvést v 1 polovině srpna.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-11-2014 v 11:26 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavloush
Nový Člen

Karma uživatele pavloush - 20% PěstitelskáKarma uživatele pavloush - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od frek

To už ale není autoflower.

Pravda je taková, že jsem ji kupoval coby super automat. Začala kvést prakticky hned, ale jen po dva chloupky za lístkem. Takže jsem hned věděl kerá je samice a kerá ne. Masívně začala kvést až v tom srpnu. Ale úroda stála za to!

Old Post 29-11-2014 v 12:28 PM
pavloush je offline   Profil uživatele pavloush   Find more posts by pavloush   Foto galerie člena pavloush   Click here to Send pavloush a Private Message   Add pavloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od pavloush

Pravda je taková, že jsem ji kupoval coby super automat. Začala kvést prakticky hned, ale jen po dva chloupky za lístkem. Takže jsem hned věděl kerá je samice a kerá ne. Masívně začala kvést až v tom srpnu. Ale úroda stála za to!

Tak ty chloupky po dvou se obejví, když rostlina pohlavně dozraje. A to většinou netrvá moc dlouho.

Super automaty se tomu říká proto, že je to zkřížené s AF. A důsledek toho je kratší doba květu a dřívější začátek květu. Pokud bys nechal tyhle rostliny pod 18/6 tak kvést nezačnou, kdežto čisté automaty ano.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-11-2014 v 13:16 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 6

presne jakk pise freak... ja si spis myslym ze zalezi kdy zasadis mel sem stejnej model sazenej vkvetn/cervnu a v dubnu dozraly skoro stejne +- tejden rozdil mezi nima byl asi 40 dnu a a cca metr na vejsku 80cm na sirku a 80g vynosu na ty velky bylo 120 na maly 40.
(samo mluvim o autech

Old Post 29-11-2014 v 13:54 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavloush
Nový Člen

Karma uživatele pavloush - 20% PěstitelskáKarma uživatele pavloush - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od frek

Pokud bys nechal tyhle rostliny pod 18/6 tak kvést nezačnou, kdežto čisté automaty ano.


To mi je jasné a je to její hlavní výhoda. Můžeš je klonovat, a dozraje skoro jako automat. Vím že to není čistý automat, ale to přeci nevadí ne?

Old Post 29-11-2014 v 13:59 PM
pavloush je offline   Profil uživatele pavloush   Find more posts by pavloush   Foto galerie člena pavloush   Click here to Send pavloush a Private Message   Add pavloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 8

Přesně tak! Do našich out podmínek asi to nejlepší, co muže být.

Jen jsem Tě trochu opravil, aby to kolega teomax správně pochopil.

frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-11-2014 v 14:18 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1779690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív