Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AutoDurban Poison® balkon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

AutoDurban Poison® balkon Příspěvek č. 1


Zdar groweři.
Trochu jsem investoval do extra-kvality a pořídil AutoDurban Poison® od Dutch Passion.
AutoDurban Poison je samonakvétací verze legendární a originální variety Durban Poison.
Kokosový substrát té nejlepší kvality smíchaný s perlitem.
Hnojivo Hesi TNT - růstové a pak i květové hnojivo pro kokos.
Moje osvědčené skvělé hnojivo obohaceno aktivními vitálními látkami, které zvyšují energii a udržují substrátní floru zdravou z nejčistších surovin bez zátěžových látek.
Tak jsem zvědav jak se téhle krasavici bude v našich podmínkách dařit. Tato odrůda má fotoperiodickou regulaci, tak nevím jestli to půjde vše v pohodě.
Jinak u mne klasika, klíčení i počáteční růst týden ve skleněné pyramidě, semínko vyhnalo klíček za neuvěřitelných 6hodin.
Držte pěstičky, budu informovat.
Klid a mír pro vás všechny slušné lidi.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 19-07-2014 v 08:46 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

Budu držet palce. Kdyby se to povedlo tak bych o durbanu taky příští rok uvažoval. Mně se letos 1/3 autoflowering originálních seeds nepovedla, buď to byly zakrslíci, nebo mutace.

Old Post 19-07-2014 v 09:54 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 3

Dík za podporu. Chtěl jsem nějakou extra kvalitní 100% sativu samonakvétačku, sativ v automatu je málo, tak padla volba na legendární Durban, venku v zahraničí všichni tuto odrůdu nesmírně chválí http://www.dutch-passion.nl/cs/kono...durban-poison/. V našich luhů a hájů jsem jí tady u nikoho neviděl.
Ještě mají Dutch Passion taky extra kvalitní StarRyder ® - Auto Flowering, tak ten even. příští rok.
Samoz. budu o všem informovat.
Zatím se má holka k světu.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 19-07-2014 v 15:57 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 4

Ještě se chci zeptat kde si to jedno semínko sehnal, pokud vím tak dutch passion prodává minimálně po třech.

Old Post 19-07-2014 v 18:02 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 5

Koupeno v 5-Semen.cz balíček po 3semínkách, mám vysazeno max. vždy pouze jednu až dvě kytky, to víš raději raději méně kůli špatné legislativě, což jistě víš.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 19-07-2014 v 18:50 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 6

Jedno seminko muzes koupit treba zde:https://www.cannabis-seeds-bank.co..../prod_4479.html

alpine

Old Post 19-07-2014 v 22:11 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

Tak jak ten durban pokračuje?

Old Post 03-09-2014 v 15:05 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3237760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív