Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení, vesmír a praštění teorie obecně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Dotaz Hulení, vesmír a praštěný teorie obecně Příspěvek č. 1


Zdarec, tak mě napadlo založit takové čistě "vědecké" téma, je tu spousta vzdělaných lidí a spousta vyhulů co vymejšlej šílený teorie... tak proč to nezkusit... tady je jedna moje V podstatě jde o důsledek gravitace a jejího vlivu na časoprostorové vlákno... pokud je pravda, že čím hmotnější objekt tím víc je okolo tohoto objektu časoprosotorové vlákno stažené a je jakoby hlouběji než ostatní. Taky se zjistilo, že když pošlou atomový kukačky na oběžnou dráhu tak jim jde čas pomaleji, prý je to způsobené právě tímto jevem, kukačky byly z pohledu gravitační prohlubně výš tudíž byly najednou opožděny v čase o nepatrný zlomek, ale dostatečně velký na to aby se dal změřit. Napadlo mě teda, že pokud by se dalo najít to nejprázdnější místo ve vesmíru, čas by tam plynul podstatně plynuleji.

Druhý teorie se trochu opírá o tu první.. pokud se shodneme na tom, že černá díra je opravdu hodně těžká... a stále se, z podstaty toho co černá díra je, zvětšuje pak lze říct, že vesmír dospěje k bodu kdy všechny černé díry se spojí do jedné řekněme Supermasivní černé díry.. a tím pohltí jediná díra veškerou hmotu. V tu chvíli je absolutně zlomena rovnováha mezi hmotou a antihmotou a stejně tak energií a temnou energií.

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Naposledy upravil VirheCZ 29-09-2014 v 21:48 PM

Old Post 18-09-2014 v 22:01 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 2

nedalo my zareagovat....newtonove zakony vznikli v dobe ked sa v jeho okoli experimentovalo s konopim,dost malo znamy fakt haha...zhulene stavy maju nieco do seba v tomto smere,take jemne a prchave prezrenie....ono teorie sa daju skladat a aj celkom zmysluplne,no moj nazor je ze pravdiva sa stane ta ktoru prijme dostatocne veke mnozstvo ludi..nieco ako tvorenie reality...z mojej strany len dalsia vyhaluzena teoria

Old Post 18-09-2014 v 22:19 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 3

a vo vo vo tom to je aspoň je prdel... jen ať lidi píšou co jim lítá hlavou .. může to být fakt prdel ... btw.. jo tak Newton hulil? tak to chápu, že zevloval pod stromem tak dlouho než ho řachlo to jablko
citace:
Původní příspěvek od kammo
nedalo my zareagovat....newtonove zakony vznikli v dobe ked sa v jeho okoli experimentovalo s konopim,dost malo znamy fakt haha...zhulene stavy maju nieco do seba v tomto smere,take jemne a prchave prezrenie....ono teorie sa daju skladat a aj celkom zmysluplne,no moj nazor je ze pravdiva sa stane ta ktoru prijme dostatocne veke mnozstvo ludi..nieco ako tvorenie reality...z mojej strany len dalsia vyhaluzena teoria

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 18-09-2014 v 22:28 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

To není nesmysl. Jedna z teorii byla že se všechny černý díry spojí a nastane nový velký třesk. Nicméně tohle je spíš téma pro mého kámoše sice neumí moc psát, ale jinak je to výborný fyzikální teoretik

Já si všimnul taky jedný podivnosti.

Vem si jaký sou druhy sluncí ve vesmíru. Měli by to bejt 3 základní typy který když to trochu zjednodušíme svítí : 1, světle modře - což jsou ty nevýkonnější největší slunce 2, žlutě tj naše slunce střední síly 3, červeně což jsou tzv trpaslíci svítící nejméně.
No a kytky nejvíc plýtvají světle modrou, středně využívají žlutou a nejvíc sežerou (využijí) červené barvy. Podle mě to není náhoda ,ale důkaz že minimálně marihuana je z vesmíru.

Old Post 18-09-2014 v 22:29 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 5

Zaujimavejsie ako spoznat "ciste" plynutie casu v najprazdnejsom mieste by podla mna bolo hupsnut si do ciernej diery a nejakym sposobom prezit proces spagetifikace. Ta gravitacia by tak spomalila cas ze by si mozno padal "vecsnost" . Bohuzial by to ale asi tak pripadalo iba vonkajsiemu pozorovatelovy (ktory by si asi moc nezapozoroval kedze by cumel do ciernej diery ), lebo predpokladam ze aj ty sam a tvoje myslenie by bolo takto spomalene a ten pad by ti pripadal normalny.

K tej megahypersupermasivnej zaverecnej ciernej diere ... ono mam pocit ze priblizne takto vyzerala povodna predstava konca vesmiru. Teraz to po objave ze rozpinanie vesmiru sa (pravdepodobne) vplyvom temnej energie zrychluje a nie spomaluje vyzera skor nato ze sa chudak vesmir proste roztiahne natolko ze vsetku hmotu ktoru ma k dispozicii "zriedi" na vlastne nic a uplne vychladne.

Old Post 18-09-2014 v 22:40 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 6

ak vztahujeme koncept duality na pozorovatelnu realitu az do krajnosti tak je celkom mozne ze cierna diera je len obrateny velky tresk naruby

Old Post 19-09-2014 v 09:37 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 7

Koukal jsem pak ještě na nějakej dokument o černých dírách... a v podstatě je prdel to.. ,že černá díra má uprostře singularitu... a tam teprve začíná prdel..ani Newtonovská definice gravitace ani kvantová mechanika to neumí popsat takže vlastněš nikdo neví co se tam děje a zatím je to tak že to je místo kde neplatí fyzika

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 19-09-2014 v 10:35 AM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 8

černá díra pohltí vše - čas, hmotu, gravitaci, atd... není tedy možné, že na druhé straně černé díry se může vytvářet nějaký jiný, možná nový vesmír? čili paralelní vesmír?
nebo je to jen pouhá cesta někam jinam? třebas napříč naším vesmírem, nebo průchod do paralelního vesmíru? lidi, já na to seru, odpaluju a letím :-D :-D zdarec

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 19-09-2014 v 11:56 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 9

na okraji černý díry je prej nějakej pás, kterej obsahuje všechny informace o všem, člověk vytvoří energetickou podstatu a může se na to časem taky napojit. zeptej se přímo díry

Old Post 19-09-2014 v 15:33 PM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 10

To jsem rád, že se tu také najdou lidé, kterým je Vesmír blízkým oborem zkoumání, přemýšlení a zápalem mozkových buněk.
Celý svůj život pátrám po našem původu a místě ve Vesmíru.
Když už jsem za těch 50 let prozkoumal absolutně vše co se dá na Zemi nalézt a probádat, našel jsem konečně poselství tvůrce Thovta, nezbylo nic jiného než se vydat za tou nejpravdější pravdou.
Tak jsem se pustil vnitřní cestou do vnějšího Vesmíru za pomoci Ayahuascy.
Popisovat kde jsem byl a co jsem vyděl by bylo na dlouho, ale každopádně pro Tebe VirheCZ mám zprávu o Tvé polemice nad černou dírou a gravitací.
Když jsem při putování Vesmírem požádal " Bytost " která mne provázela, aby mi ukázala střed naší Galaxie, jako v úžasu jsem vyděl, že to co je v centru naší Galaxie podobné Vědeckému pojmu " Černá díra " bylo cosi jiného " Bytost " se usmála a říká mi " překvapení viď " vysvětlila mi, že se jedná o místo klidu, či spíše přechodové oblasti, ale co mne udivilo, že to co se točilo bylo vše okolo, když se nad tím zamyslíš, tak to dává logicky smysl.
Dávná Civilizace na území dnešního Egypta znázorňovala střed naší Galaxie jako krokodýla...oni věděli proč to tak je, je na tom postavené celé učení, smysl a poselství pro nás lidi.
Ne nadarmo se píše " To co je jest nahoře je i dole a naopak " vím o čem psali, byl jsem tam...tam odkud všichni pocházíme.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 19-09-2014 v 16:22 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11

A heleme se... Astrální cestovatel... vždy mě zajímalo to co děláte, ale přišlo mi že to spíš vypadá, že moc berete drogy.. přesvědč mě! Nebo mi alespoň zkus říct něco o podstatě astrálního cestování/projekce.

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 19-09-2014 v 17:27 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 12

Martin666 taky se o to zajimam o takovyhle věci koukal sem na videa od Davida ickeho jestli je topravda tak zijeme ve lži :/ hodné me zajímá to astrální cestování rozepis se prosím

Old Post 20-09-2014 v 07:02 AM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 13

VirheCZ, v tomto případě nejde o žádnou drogu, ale o aktivátor naší molekule duše, či spíše lépe řečeno o "přepínač/klíč" na druhou stranu našeho života. Podstata tkví v poznání pravdy. Dělal jsem o Ayahuasce a následném efektu několik setkání a rozhovorů s lidmi podobně zaměřenými. Každému doporučuji podívat se na fascinující dokument DMT: molekula duše - Rick Strassman http://www.youtube.com/watch?v=3h-qZYunDuE a přečíst i knihu se stejným názvem o výzkumu DMT a ještě relativně novou studii Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru..

cont3, Davida Icke mluví o tom samém trochu v širokých souvislostech, protože když se nad tím vším zamyslíš, tak jak se lidově říká " Všechno je úplně jinak " a tím všechno myslím podstatu pravdy našeho života.
Jestli chcete nějaké otázky, tak se ptejte, pokud to bude v mých možnostech, rád odpovím.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 20-09-2014 v 08:47 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 14

tak to by chtělo pak spíše přesunout na ayahuascu (yage), tady asi černá díra. jinak zkušenosti sou k nezaplacení já bych si chtěl zapěstovat vlastní banist. caapi ale o samotě už bych to asi neužíval , přecijen než takhle cestuješ je důležitý bejt čistej jak nahoře tak dole aby se člověk nezbláznil z toho co ho to vlastně zajímá : ) martin666 ty lucifere pěkně to tu prosvicuješ

Old Post 20-09-2014 v 09:00 AM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 15

Jasné no predtakovyhlema latkama mám strasnej respekt jediné bych to skusil s někým skusenym ono to astral cestovani se da dosáhnout i meditaci je to těžké skousim to no David icke mi otevřel oci Ten dokument o dmt sem zkoukl a je to pecka

Old Post 20-09-2014 v 10:46 AM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 16

Každopádně jsem na tom stejně jako vy a vím kulový, rád vyvracím teorie jakožto: když je nekonečný vesmír ... co to znamená .. nikdo si to ani představit nedokáže.. protože kdyby někde končil tak jak by končil, pomyslnou stěnou ? a co by bylo za její hranicí ? NIC ?! co to slovo znamená.. Nic neexistuje.. dle mě existují někde ve vesmíru další planety na kterých je život.. jenže naše technika není tak vyspělá abychom mohly doletět tak daleko aby se tento objev mohl potvrdit. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 20-09-2014 v 12:10 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2691030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív